Вівторок, 29 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

«В «Майдан» пролізли певні люди, які до Майдану не мають стосунку, а мають свої інтереси», - громадський діяч

 Заява ЧОО Майдан про депутатку облради, яка начебто має подвійне громадянство і автівку з іноземними номерами, як стало відомо «Буковинській правді», не була одностайною.

Таку думку висловив громадський діяч, член ЧОО «Майдан» Микола Лисич, який звернувся до редакції для висвітлення своєї позиції.

Наш співрозмовник - Микола Гаврилович Лисич, член ЧОО «Майдан», який очолював і люстраційно-антикорупційну комісію «Майдану», заступник ГО «Митці Буковини». Під час обговорення заяви щодо депутатки облради він цю заяву категорично не підтримав.

- Я учасник усіх майданів, починаючи з 90-го року, ще на мітинги до Росії їздив з прапором України, - пояснює свою позицію Микола Лисич. – І на Революції гідності був. Стоячи на Майдані, ми були всі єдині, не ділилися ні на партії, ні на погляди. Обіцяли захищати громадян, їхню гідність, контролювати владу, щоби вона працювала на народ. І спочатку Рада Майдану так і працювала - на народ. Далі почалися якісь взаємні образи, почали шукати ворогів серед своїх. Дуже прикро, що від нас пішли дуже багато справді ідейних людей, які і були на Майдані, і були готові працювати в обраному нами напрямку. І зрозуміло, чому пішли: нікому не подобається оця гризня.

Тож коли порушилося питання по Гливко, мене взяли сумніви. Думав собі: це щось не то. Тому що не було ніяких підтверджуючих документів. Якщо її в чомусь звинувачують, мають бути документи. Якщо перетнула кордон незаконно – має бути протокол, марка машини. А нема нічого, просто листа написали. Дуже багато розходиться між реальністю і тією балаканиною. Ми ж не на базарі. Є відповідні органи, які повинні розслідувати такі порушення.

Я заявив, що не голосуватиму за цю «мишачу метушню». На жаль, багато що залежить від того, як подати питання на розгляд. Якщо гарно розповісти – воно буде видаватися правдивим. Так і сталося, хоча сумніви висловлював не тільки я. Наскільки я розумію, їздити на іноземних номерах упродовж певного, визначеного законом терміну – можна, це не є порушенням. Усе решта, що інкримінують депутатові, надумане і бездоказове. З чим ми звертаємося до громади і ЗМІ, якщо не маємо доказів?

Я не належу до жодної партії, я письменник, входжу до громадського об’єднання «Митці Буковини». Але мені так виглядає збоку, що в такий спосіб починається тиск на партію «Батьківщина». Її хочуть очорнити, бо вона набирає обертів. Це моя особиста думка.

Справа в тому, що в Майдан пролізли деякі люди, які до Майдану не мали стосунку. Вони мають свої інтереси, як би дискредитувати ідею Майдану, посварити між собою, зіткнути лобами. Це нечиста гра. Раду Майдану очолюють Івашин від комуністів, Василь Васильович від Івана Рибака, і Скорейко - невідомо від кого, але ходять чутки, що його підтримує один народний депутат.
Скорейко, якого не взяли в список «Батьківщини» за недобросовісну роботу. Можливо, тому і ведуть таку політику. Скорейко неправильно чинить, я з багатьма людьми про це говорив, він своїми діями викликає громадське обурення.

Я очолював Люстраційно-антикорупційну комісію, проводив засідання, ходив по організаціях, де працюють колишні регіонали, ми почали вести спільну роботу з громадським антикорупційним громадським об’єднанням, збиралися раз на тиждень. Але це викликало якісь заперечення в цієї Ради Майдану. Пан Івашин запропонував розділити антикорупційну і люстраційну частини. Розділили, внаслідок цього не працює жоден. Засідання не проводяться, нічого не робиться. Я працюю як рядовий член комісії, відповідаю на звернення людей, виходжу з ними на зустрічі з чиновниками, правоохоронцями, допомагаю відстояти їхні права – роблю все, задля чого створювалося громадське об’єднання «Майдан».

Шкода, що через внутрішні розбіжності не ходять до нас займатися громадською роботою ні Галина Йосипівна, яка очолювала виконком Майдану, ні Наталка Бочарова… Якщо й я перестану ходити, то й роботи ніякої не буде… Хоча зараз в Майдан приходять молоді студенти, які, можливо, внесуть нову, дієву хвилю в його роботу.

 Ганна Мельник для "Буковинської правди"
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 Роман Буковинець
Пан Лисич, Ви хочете сказати, що Скороейко ніякого відношення до Мадану не має?, і цитую: "якого не взяли в список «Батьківщини» за недобросовісну роботу".
Як всі прекрасно знають найбільший "батьківщинівец ь" на Буковині останні 5 років був Скорейко, а те що його не взяли першим номером, і на скільки мені відомо він відмовився від рідного округу, це розбіжності між ним і Мунтяном Іваном. А щодо Гливко, так можливо, почали і з Батьківщинівців , але таку роботу потрібно проводити давно. Дуже багато Буковинців мають подвійне громадянство, ти більше громадські діячі, депутати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Киреев
Схиляю голову перед співвідчизникам и на шкальт Миколи Лисича, що своєю відданостю справі, стоять на засадах демократії, знаходяться на АТО. Їх не видно, вони не тріпають язиками. багато з них гине... А ось падлюки, як Жижиян, Білик, ... накравши грошей, тікаючи від АТО, намагаються влізти до влади, обливаючи брудом шановних людей краю. І що більше всього дивує буковинців, що у них в "шавках" ходять деякі ЗМІ (особливо-Кобев ко), депутат Семенченко....b
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення