Вівторок, 26 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Інформаційна атака на регіональну "Батьківщину" - спроба схилити до підтримки "потрібних" рішень, - політолог

З ситуацією, яка склалася щодо гучних скандалів з депутатами місцевих рад від "Батьківщини" ми взяли коментар у відомого на Буковині політолога, кандидата політичних наук Олексія Колесникова.

"На загал, інформаційне протиборство між конкуруючими політичними силами та політиками є звичним явищем для будь-якого демократичного суспільства. І методи, які при цьому використовуються, доволі часто лежать на межі норм суспільної моралі та оперують як правдивими і напівправдивими, так і зовсім неправдивими компрометуючими даними. Проте для існування демократії дуже важливим є збереження інформаційно-психологічного характеру такої боротьби, аби в ній не починали використовуватися адміністративні методи, доступні, як правило, лише владі.

У цьому контексті ситуація зі звинуваченням одного з лідерів регіональної «Батьківщини» у наявності румунського громадянства має декілька ознак, що дозволяють припустити можливий цілеспрямований характер цієї інформаційної атаки з метою завдання шкоди репутації цій політичній силі або ж її схиляння до прийняття/підтримки тих чи інших рішень. На це, зокрема, вказує інтенсивність подачі відповідної інформації у буковинських медіа та формальна віддаленість тих, хто дав хід її оприлюдненню, від основних політичних партій. До того ж, ця інформаційна атака співпала у часі з певними подіями у місцевій політиці. Зокрема, вона може бути пов’язана з тим, що молодий депутат, яка стала об'єктом атаки, нещодавно розпочала активну роботу на своєму окрузі, або ж із небажанням «Батьківщини» домовлятися з певними політичними силами по прийняттю важливих рішень (наприклад, брати участь у тих чи інших домовленостях при затверджені секретаря чи персонального складу виконкому Чернівецької міської ради). Не слід виключати й можливого переслідування особистих інтересів представників громадської організації, за посередництва якої відповідна інформація стала надбанням громадськості, адже дехто з них в минулому мав відношення до чернівецької «Батьківщини» і може в такий спосіб зводити рахунки", - розповів "Буковинській правді" кандидат політичних наук Олексій Колесников.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 инженер
ай как стыдно, все же не соблюдают....Ко ломойский впереди...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення