Вівторок, 14 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

В Самопомочі вже визначились з комісіями та голосуванням на сесії обласної ради

Новообрані депутати до Чернівецької обласної ради політичної партії "Об’єднання "Самопоміч" сьогодні на зборах разом з членами Дорадчої ради попередньо визначились щодо голосування на перший сесії обласної ради щодо голови, першого заступника та заступника голови обласної ради.

На зустрічі були присутні і голова обласного осередку "Об’єднання "Самопоміч" Андрій Рогатюк і координатор "Об’єднання "Самопоміч" по Чернівецької області Ярослав Цуркан.

Щодо голови і першого заступника консультації ще продовжуються, а щодо заступника, то позиція майбутньої фракції "Об’єднання "Самопоміч" в облраді та позиція членів Дорадчої ради "Об’єднання "Самопоміч" однозначна – це категорична не підтримка на цю посаду представників «Аграрної партії», партії «Наш край» та «Опозиційного блоку».

"Об’єднання "Самопоміч" вирішило не висувати своїх кандидатів на посаду голови, першого заступника та заступника голови обласної ради, в той же час майбутня фракція в обласній раді підтримає єдиного кандидата від демократичних партій, якщо партії ВО «Свобода», Радикальна партія, «УКРОП» та «Народний контроль» висунуть єдиного погодженого кандидата на посаду заступника голови Чернівецької обласної ради.

"Об’єднання "Самопоміч" буде ініціювати зустріч демократичних партій для переговорів з метою обговорення можливості висунення єдиного кандидата.

Окрім того на зборах попередньо погодили, що наразі головою майбутньої фракції буде зірка буковинського спорту Іван Гешко, а заступником фракції буде лікар-волонтер Ольга Кобевко.

Визначились на зборах і з претендентами на голови постійних комісій Чернівецької обласної ради.

Рішенням зборів новообраних депутатів до Чернівецької обласної ради від політичної партії "Об’єднання "Самопоміч" та членами Дорадчої ради "Об’єднання "Самопоміч" було прийнято рішення висунути претендентами на голову постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Івана Гешка, а на голову постійної комісії з питань охорони здоров’я Ольгу Кобевко.

Розглядались на зборах і можливість ініціювання нової постійної комісії з очищення влади (люстраційної комісії), але остаточного рішення ще не прийняли, йдуть консультації.

Нагадаємо, що до майбутньої фракції "Об’єднання "Самопоміч" в Чернівецькій обласній раді входять п’ять новообраних депутатів – це Іван Гешко, Ольга Кобевко, Михайло Чорней, Василь Гостюк та Руслан Майданський. До Дорадчої ради "Об’єднання "Самопоміч" в Чернівецькій області входять Наталя Райлян, Олег Мельничук, Маркіян Степанченко, Ігор Соломон та Андрій Кіф’як.

Прес-служба політичної партії "Об’єднання "Самопоміч Буковина"
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення