Неділя, 29 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Кандидатів до Верховної Ради перевірять на детекторі брехні

Лише 7% громадян сьогодні довіряють політикам. Така невтішна статистика показує повну зневіру у правдивості та чесності людей які сьогодні прагнуть керувати країною. Однак, члени Чернівецької правозахисної організації намагаються дізнатися чи виправдане таке ставлення за допомогою справжнісінького детектора брехні.

  Новітній апарат привезуть до Чернівців і на ньому запитуватимуть кандидатів до Верховної Ради України про те, чи брали вони хабарі, чи порушували закон, чи зловживали службовим становищем і так далі.

  Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив Олексій Крикливець , який очолює проект «Поліграф для кандидата». Ціллю проекту є перевірити майбутніх кандидатів наскільки чесними і відкритими вони є. Проходження кандидатом тесту на детекторі брехні покаже людям, що їм нічого приховувати. Проект проводиться Чернівецькою правозахисною групою за допомогою експрес-дослідження на поліграфі. Наразі проект знаходиться на етапі підготовки: реєстрація бажаючих і формування блоку питань для кандидатів. Точна дата проведення дослідження поки невідома, як і місце проведення. Наразі попередньо місцем проведення називають Український народний дім. Вартість такого оригінального способу перевірки кандидатів на чесність, організаторами не називається, однак вони стверджують що вона не є надто дорогою. Побачити проходження кандидатами перевірки можна буде в онлайн-режимі, щоправда поки невідома на якому саме інтернет-ресурсі.

  - Всім місцевим кандидатам до Верховної Ради будуть розіслані запрошення з пропозицією пройти тест. Їм буде надана психологічна підготовка перед проходженням перевірки. Час та питання не розголошуються з ціллю уникнення будь-яких дій з боку кандидатів, які б дали змогу їм підготуватися до проходження тесту,- повідомив пан Крикливець.

  Втім поки невідомо чи політики виявлять бажання проходити тест, адже, як сказав організатор питання носитимуть, хоч і загальний, але провокативний характер. Правозахисна група закликає всіх бажаючих приєднуватись до формування запитань. З усіх запропонованих буде сформований остаточний список питань, самі ж кандидати його почують лише під час проходження тесту. 

Правозахисна організація закликає всіх чесних кандидатів зареєструватися і пройти тест, тим самим довівши людям, що їм нічого приховувати.

Довідка:
Поліграф ( детектор брехні, лай—детектор) є різновидом психофізіологічної апаратури і представляє собою комплексну багатоканальну апаратну методику реєстрації змін психофізіологічних реакцій людини у відповідь на пред’явлення за спеціальною схемою певних психологічних стимулів. Аналіз інформації, отриманої від людини в процесі опитування за допомогою поліграфа, як стверджується, дає змогу одержувати необхідну орієнтувальну інформацію та виявляти ту, яку людина приховує. Інформація отримана на детекторі брехні не має юридичної сили. Проходження такої перевірки є добровільним і не порушує прав людини.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення