Четвер, 02 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Відтепер влада на Буковині буде відкритою та прозорою?

У рамках міжнародного проекту «Імплементація принципу прозорості влади у Чернівецькій області: досвід Уряду Пенсільванія» в обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл «Впровадження принципів прозорості та відкритості влади на Буковині: сутність, проблеми та перспективи» за участі представників Уряду штату Пенсильванія Патріка Гріла та Джастіна Клоса.

Захід проводився за сприяння організації «Американські Ради з міжнародної освіти: АСТR-ACCELS» та обласної державної адміністрації. Участь у круглому столі взяли представники місцевих громадських організацій, засоби масової інформації краю, науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
«Обласна державна адміністрація підтримує принципи відкритості та прозорості влади як запоруку демократичних перетворень і налагодження ефективної взаємодії влади та громадськості краю», – наголосив, звертаючись до учасників круглого столу, перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць. За його словами, крайовій владі близькі та зрозумілі ідеї відкритості та прозорості, а тому вона їх всіляко підтримує та поділяє, а також має практичні результати втілення на практиці. Перший заступник керівника крайової виконавчої влади також зазначив, що упродовж двох останніх років в українському законодавстві зроблено чимало сміливих кроків у цьому напрямі, зокрема, у травні минулого року в державі схвалено Закон України «Про доступ до публічної інформації». Георгій Галиць висловив сподівання, що нинішній круглий стіл пожвавить дискусію навколо питань прозорості і відкритості влади, а також сприятиме просуванню демократичних процесів в області та налагодженню ефективної взаємодії влади та інститутів громадянського суспільства. Під час круглого столу його учасники ознайомилися з досвідом штату Пенсильванія у впровадженні принципів відкритості та прозорості влади, між ними відбувся обмін думками щодо налагодження ефективної взаємодії влади та громадськості на Буковині, перспектив впровадження в області електронного урядування тощо.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення