Неділя, 29 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Маніліч "вчить" юридичним азам Бурбака і направив йому листа (фото)

Заступник голови Чернівецької обласної ради Валентин Маніліч направив листа голові постійної комісії обласної ради з питань агропромислового розвитку Максиму Бурбаку, в якому виклав своє бачення ситуації щодо легітимності процедури ухвалення висновку зазначеної депутатської комісії № 13/1 від 5 липня 2012 року «Про скликання позачергової сесії обласної ради» з питань обговорення політичної кризи в Україні.

«Правомірність прийняття висновку «Про скликання позачергової сесії обласної ради», проголосованого 4 голосами «За» та 1- «Проти» при загальному кількісному складі постійної комісії 8 депутатів, викликає сумнів», - йдеться у зазначеному листі від 6 липня 2012 року № 12/29-673.

«Найбільш незрозумілим було врахування Вами дорадчого голосу депутата обласної ради Я.Курка, який є членом іншої постійної комісії обласної ради - з питань охорони навколишнього природного середовища, природокористування та земельних відносин», - зазначив у своєму листі заступник голови обласної ради.

«Нормою пункту 10 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що… висновки і рекомендації постійної комісії приймаються більшістю голосів від загального складу комісії. Ця ж норма міститься і у пункті 2.10. Положення про постійні комісії Чернівецької обласної ради», - наголосив Валентин Маніліч.

Заступник керівника крайового парламенту звернув увагу голови постійної комісії обласної ради з питань агропромислового розвитку на той факт, що чотири члени зазначеної комісії, які 5 липня 2012 року проголосували за рішення про скликання позачергової сесії обласної ради, не дотримались процедури, яка передбачена чинним законодавством України та Регламентом обласної ради.

Валентин Маніліч зауважив також, що на засіданні погоджувальної ради, яке відбулось 27 червня 2012 року за участі п.Бурбака М.Ю., інших керівників депутатських фракцій обласної ради та керівництва крайового парламенту, було ухвалено рішення провести чергову сесії обласної ради 26 або 27 липня 2012 року.

«З огляду на вищезазначене, - зауважив Валентин Маніліч у своєму листі до голови постійної комісії обласної ради з питань агропромислового розвитку Максима Бурбака, - вважаю, що висновок постійної комісії з питань агропромислового розвитку обласної ради «Про скликання позачергової сесії обласної ради» від 05.07.2012 № 13/1, був прийнятий та підписаний Вами без врахування волевиявлення більшості членів зазначеної комісії, а відтак не може слугувати достатньою підставою для скликання чергової сесії обласної ради».

Прес-служба обласної ради 

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення