Середа, 01 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Своїм рішенням "регіонали" повернули нас у часи російської та совєцької імперій, у часи валуєвських циркулярів та сталінських репресій

Своїм рішенням "регіонали" повернули нас у часи російської та совєцької імперій, у часи валуєвських циркулярів та сталінських репресій
 У чергове "прорегіональна" більшість у Верховній Раді України показала свою антиукраїнську суть, ухваливши закон, спрямований на нищення української мови.

Влада нахабно проігнорувала численні мітинги та пікети громадян, звернення громадських організацій, заяви інтелігенції проти даного законопроекту. Вона також проігнорувала численні офіційні звернення представницьких органів влади різних рівнів.

Таким своїм рішенням "регіонали" повернули нас у часи російської та совєцької імперій, у часи валуєвських циркулярів та сталінських репресій. Вони остаточно показали всій нації, що мирний діалог із цими холуями неможливий. Українці в чергове отримали урок – пасивність призводить до історичних трагедій.

Те, що сталося сьогодні у стінах Верховної Ради, коли україноненависники разом зі зрадниками-"тушками" по-шахрайськи проголосували у другому читанні за цей антиукраїнський закон, не є випадковістю. Це наслідок того, що відбувається у нашій країні протягом останніх 20 років. Ми розплачуємося за свою пасивність, "толерантність", "ліберальність", "політкоректність", поблажливе ставлення до ворогів усього українського. Прикро, що так звані "демократи" – парламентська опозиція, – заявляючи з телеекранів про свої "смертні бої" заради української мови, сьогодні здали її без бою. Вони кричать "Слава Україні" тільки перед виборами.

Чернівецька обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" мобілізує всіх своїх прихильників, партійців і всіх патріотів до акцій протесту та боротьби. Далі відступати нікуди!

5 липня 2012 року о 12:00 – збір біля офісу організації на марш протесту.
Адреса: м. Чернівці, вул. Шевченка, 7.

Прес-служба Чернівецької обласної організації
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення