Четвер, 02 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Мовне питання стоїть на 31 місці у рейтингу державних питань. Хто замилює українцям очі, закриваючи попередні 30?

Партія «УДАР» переконує, що державною мовою України є і буде українська.

А мовна проблема, яку зараз стараються розв’язати – це лише «хід конем»: відвернення уваги людей від нагальних проблем – соціального забезпечення, рівня життя, працевлаштування, медицини.

Про це заявив лідер партії Віталій Кличко під час робочого візиту на Буковину.

26 червня голова «УДАРу» побував у Глибоці, Сторожинці, Вижниці та Кіцмані.

«Ми – європейці. Історично та культурно , ми європейський народ. Але ми ще далеко від Європи по стандартах життя. Вони стараються роз’єднати вас мовним питанням. Але воно аж на 31 місці! А де перші питання? Чому їх зараз ніхто не вирішує? 70 % молодих людей мріють виїхати на постійне проживання за кордон. Яке у нас може бути майбутнє з такою статистикою? В першу чергу, ми повинні створити відповідні умови для життя у нашій країні», - наголосив Кличко, відповідаючи на запитання мешканців містечка Кіцмань. Під час спілкування з буковинцями Віталій Кличко говорив про те, що «УДАР» пропонує запровадити якісно новий тип відносин між державою та громадянином.

« Я не хочу жити по таких правилах, коли змагаються не законослухняністю, а грошима – у кого більше грошей, на стороні того і закон. Ми маємо змінити ціннісні орієнтири в суспільстві. Вільний громадянин з його потребами та правами - найбільша цінність. Сьогодні недостатньо пропонувати нові ідеї та нових лідерів. Потрібна система цінностей, яка стане запорукою того, що наші лідери залишаться вірними своїм словам, а наші ідеї будуть втілені в життя», - сказав Кличко.

Голова партії вкотре зазначив, що «УДАР» підтримує ідею висунення найбільш рейтингових кандидатів від опозиції на мажоритарних округах за принципом «один округ – один кандидат».

«До влади повинні прийти ті політики, котрі є авторитетними для громади, що їм довіряє і обирає їх», - наголосив лідер «УДАРу».

Віталій Кличко
переконаний, що його молода партія, яка декларує європейські принципи, буде представлена в парламенті великою кількістю людей. А такого роду зустріч та спілкування з виборцями є найважливішим етапом передвиборчої кампанії.
За словами Віталія Кличка, необхідно донести до людей, які зневірилися у владі, що є ще політичні сили, які зможуть змінити ситуацію в державі.

«Сьогодні політика не відповідає інтересам держави, вона працює на частину людей. Сьогодні є причини говорити про те, що Україна рухається не в тому напрямку, в якому б хотіло її населення. Європейські стандарти повинні бути втілені в Україні і це є нашою основною метою. Ми повинні збудувати ефективну партійну модель і структуру з людей, які відповідають ключовим принципам і якостям», - зазначив Віталій Кличко. Ще одна проблема, на якій наголошував лідер «УДАРу», - це розвиток малого та середнього бізнесу. Саме ці структури є рушійною силою економіки. Політик зауважив, що одним з основних принципів економічного блоку програми «УДАРу» є теза про те, що держава повинна перестати заважати людям працювати, натомість стимулювати збільшення частки заробітної плати в собівартості виробництва.

«Серед тих, хто підтримує нашу партію, є чимало представників малого та середнього бізнесу. Частина з них – наші партійці, інша частина – це ті, хто не хочуть афішувати свої прізвища та назви підприємств, проте поділяють наші погляди на необхідні країні економічні реформи і сподіваються, що саме «УДАР» реалізує ці реформи на практиці. Для того, щоб бізнес не був залежним від політики, має бути створене нормальне конкурентне середовище й рівні для всіх умови для ведення власної справи», - наголосив Кличко. Буковинська громада тепло та гостинно приймала політика. А жителі Вижниці подарували Віталію на згадку традиційні кресаню та топірець. Варто зазначити, що на зустрічі з політиком збирались тисячі людей.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення