Неділя, 29 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Депутати міськради проти другої державної мови?

Сьогодні, відбулась 25 сесія Чернівецької міської ради шостого скликання на якій були присутні 43 з 60 депутатів.

Цього дня, на розгляд Чернівецької міської ради були винесені 23 питання, з яких були прийняті лише 15, у зв'язку з тим, що більшість з них стосувалися приватизації комунальних об'єктів Чернівців, надання юридичним особам та підприємцям земельних ділянок в оренду та про надання земельних ділянок у власність членам садівничих товариств та інше. Як і на попередніх сесіях подібні питання приймаються досить обережно і переважно направляються на доопрацювання через неточності. 

Представником партії "Фронт змін" - Заячуком Ярославом Дмитровичем було також підняте питання щодо другої державної мови в Україні. За його словами, регіоном суцільного поширення української мови є Україна. Також він зазначив, що зростає чисельність населення, яке вільно володіє українською мовою і наразі зібрано 26 підписів депутатів міської ради про відхилення закону про другу державну мову.
Варто зауважити, що депутати досить оперативно пройшли усі винесені питання порядку денного і завершили роботу раніше визначеного часу.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення