Неділя, 29 березня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Папієв цитував Байрона

Сьогодні, 25 червня, голова облдержадміністрації Михайло Папієв під час апаратної наради привернув увагу її учасників до відзначення в регіоні Дня Конституції України.

  Зокрема, 27 червня в обласній філармонії відбудеться урочиста академія, під час якої відзнаками обласної державної адміністрації, обласної та міської рад будуть нагороджені кращі представники громади регіону. Урочистості відбудуться в усіх населених пунктах області, і голова облдержадміністрації доручив органам місцевої влади забезпечити їх проведення на належному рівні. Михайло Папієв при цьому зазначив, що Конституція як надійний механізм захисту прав та свобод людини, водночас, є живим організмом, який розвивається разом з суспільством.
  
  І сьогодні, коли з ініціативи Глави держави розпочала роботу авторитетна Конституційна асамблея, суспільство має використати шанс адаптувати Основний закон держави до європейських стандартів. «Буковинська влада підтримує нову соціальну політику держави - вона абсолютно співзвучна нашим прагненням і баченню розвитку регіону. Дуже важливо, що до вирішення соціальних проблем області долучаються громади сіл і міст, депутатський корпус краю, меценати – всі, кому не байдужа доля Буковини», - с казав Михайло Папієв. За словами голови облдержадміністрації, нині перед усіма – і громадою, і владою – стоїть важливе завдання: подолати розрив між конституційними нормами і реаліями життя, і оновлення Основного закону держави, широка і активна участь громадянського суспільства в модернізації країни дозволять його виконати. «Той, хто не любить свою країну, нічого любити не може” - писав Байрон.

  Тому, коли мова йде про Основний закон держави, покликаний забезпечити нову якість і європейські стандарти життя наших громадян, вузькопартійні амбіції недоречні - суспільство в конституційному процесі має консолідуватися», - підсумував Михайло Папієв.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення