Середа, 01 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Це неприпустима розкіш – ремонтувати приміщення, які і так перебувають у належному стані

21 червня 2012 року відбулася чергова сесія Кіцманської районної ради.

Депутати фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" виступили категорично проти низки рішень, які не йдуть на користь громаді.

Зокрема, депутати фракції ВО "Свобода" негативно оцінили звіт "Про хід виконання Комплексної програми розвитку культури району до 2015 року", охарактеризувавши його як однобокий та неправдивий, де жодним словом не згадується про так звану "оптимізацію", що найбільше зачепила саме цю галузь в Кіцманському районі.

Так, упродовж кінця 2011 – початку 2012 року в районі закрили низку бібліотек у малих селах, відчутно урізали фінансування галузі, звільняють працівників, а якихось відчутних позитивних зрушень у царині культури не спостерігається. Також свободівці виступили проти затвердження програми сприяння Кіцманській міжрайонній державній податковій інспекції, яка передбачає виділення коштів на ремонт приміщень, де розташовується податкова інспекція, з районного бюджету.

"Районний бюджет і без того бідний, заледве витягує захищені статті, і це неприпустима розкіш – ремонтувати приміщення, які і так перебувають у належному стані, – зазначив голова фракції ВО "Свобода" Ігор Гринюк.
– Ми голосували проти цих та низки інших рішень. Ми чітко задекларували свою позицію: якщо рішення не йдуть на користь громаді – районна рада не має права їх ухвалювати. Хоча нас тільки четверо і впливати на ухвалення рішень ми не можемо – ми зробимо все, аби люди знали, хто і як керує районом".

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Віталія
Правильно, що Кіцманська рада проголосувала проти цього рішення, адже потрібно виділяти кошти лише на корисне для всіх громадян.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення