Вівторок, 14 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Кандидат Едуард Рябко звинувачує Григорія Тіміша у використанні "адмінресурсу" (відео)

У виборчому окрузі 203 в Чернівецькій області троє кандидатів-мажоритарників, серед яких висуванці від партій, а також один самовисуванець, намагались домовитись про дебати.

Поки жодного результату це не дало. Зокрема, Григорій Тіміш був запрошений на публічні дебати іншим опонентом – Едуардом Рябко, мажоритарником у виборчому окрузі 203 від Сильної України.

Зустріч анонсувалась на 17 жовтня біля Глибоцької райдержадміністрації, про що було зазначено на оголошеннях, розклеєних у смт. Глибока, які не містили вихідних даних. Втім, варто зазначити, що конкретного часу запланованих дебатах на розклеєних містом оголошеннях, які зафіксував спостерігач Громадянської мережі ОПОРА, вказано не було.  

За словами Едуарда Рябка, Григорію Тімішу була вислана телеграма, на яку він відповів, що у зв’язку з завантаженістю, в кандидата немає змоги взяти участь у дебатах. Ні опонента, ні глядачів на дебатах не було і Едуард Рябко причною цьому назвав “адмінресурс”. При цьому, ймовірним варіантом відсутності мешканців на дебатах залишається неуточненість часу на розклеєних листівках.


Також, під час ефіру на Чернівецькій обласній державній телерадіокомпанії «Буковина» кандидата у народні депутати від Блоку Петра Порошенка у виборчому окрузі 203 Григорій Тіміш закликав до дебатів свого опонента, мажоритарника-самовисуванцяІвана Семенюка.

Як зазначив Громадянській мережі ОПОРА Григорій Тіміш, офіційної відповіді від Івана Семенюка станом на 17 жовтня не надійшло. Втім, за словами керівника окружного виборчого штабу Івана Семенюка Василя Костащука, жодної телеграми від Григорія Тіміша самовисуванець не отримував.

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Giorgica
... а точніше, було написано у відповідь "господину Рябко" наступні слова :«У зв’язку з тим, що моя передвиборна кампанія розпочалася 9 жовтня, в мене надто щільний графік роботи, який включає багато зустрічей з виборцями, що, на мою думку, є важливішим, ніж дебати з маловідомими і непрохідними кандидатами" , з повагою, кандидат... Тіміш Г.І. Взагалі то, Тіміш Г.І. правий...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 I-van
До речі, пана Рябка можна подавати до суду із-за розповсюдження недостовірних відомостей, зокрема, що стосуються його особистого життя і особистого життя членів його родини. Маловідомий кандидат Рябко, таким чином, має шанс бути багатовідомим відповідачем у судовій справі про стягнення з нього морального відшкодування за такий наклеп. ... але, це потім, після виборів...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 I-van
До речі, пана Рябка можна подавати до суду із-за розповсюдження недостовірних відомостей, зокрема, що стосуються особистого життя Тіміша Г.І. і особистого життя членів його родини. Маловідомий кандидат Рябко, таким чином, має шанс бути багатовідомим відповідачем у судовій справі про стягнення з нього морального відшкодування за такий наклеп. ... але, це потім, після виборів...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення