П'ятниця, 28 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Влада приховує факти тотальної корупції?

Влада приховує факти тотальної корупції?
Опозиція рішуче налаштована відстоювати українську мову утиски якої, як вважають опозиціонери, здійснює нинішня влада. Після нещодавнього мітингу, на який зібралося декілька десятків людей , опозиціонери поширюють заяву комітету опору диктатурі щодо недопустимості наступу на українську мову .

  "Спроби провладної більшості у Верховній Раді фактичного запровадження в Україні другої державної мови викликають несприйняття та обурення буковинської громади. Такі провокативні дії з’являються, коли погіршується соціально-економічна ситуація в державі, аби відволікти суспільство від нагальних проблем і викликів, що перед ним постають, щоб відволікти увагу від того, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вже більше 300 днів незаконно знаходиться за гратами, щоб приховати виявлені факти тотальної корупції під час підготовки до Євро-2012 та від того, що через режим Януковича Україна опинилася в міжнародній ізоляції. Насправді проблеми другої державної мови в Україні не існує.

  Вона штучно створюється антиукраїнськими силами, що збурює соціальну напругу в нашому суспільстві, не сприяє політичній стабільності, порозумінню та суспільній злагоді. Сьогодні в Україні немає перешкод чи заборон для вільного розвитку мов національних меншин, зокрема, і російської. Натомість у багатьох регіонах спостерігаємо наступ на українську мову, витіснення її з культурної, освітньої та інформаційної сфери, закриття українських шкіл, театрів, книгарень тощо. У національній державі це неприйнятно! Держава має стати насамперед на захист української мови, укріплюючи її статус у сфері офіційного та ділового спілкування, інформаційного і культурного простору, інакше Україна ризикує втратити свою національну мову, втратити свою державність. Адже "Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" (Л.Костенко).

  Зважаючи на це, прийняття цього зрадницького закону, який має на меті сплюндрувати статус української мови та витіснити її зі вжитку українського народу, є неприпустимим! Про двомовність в Україні говорять насамперед ті, хто української мови не знає взагалі або ж показово зневажає її та робить усе задля її знищення. Юлія Тимошенко сказала: «Якщо у вас проблеми з мовами – вивчіть українську!» Адже українська мова – мова геніїв нашого народу Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки і багатьох інших. З огляду на вище викладене, ми закликаємо Народних депутатів України неухильно дотримуватися Конституції та існуючих законів України, у т.ч. чинного законодавства України про мови, зупинити наступ на українську мову та не допустити антиконституційних спроб фактичного запровадження в Україні другої державної мови". 

  Опозиціонери закликають усіх небайдужих до української мови приймати участь у мітингу, який вони планують влаштувати на днях.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Віталія
Сподіваюся, що багато людей прийдуть на цей мітинг і зупиниться наступ на українську мову.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Я русский бы выучил
"Сьогодні в Україні немає перешкод чи заборон для вільного розвитку мов національних меншин, зокрема, і російської".....
Підкажіть, а де в толерантних Чернівцях, третина мешканців яких переважно розмовляє російською, хоч i є за етнічною ознакою українцями, молдованами, румунами, фахово навчають російській мові? Хоча б так, як англійській, французькій чи німецькій. Чи це вважається зайвим?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення