Четвер, 24 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Романюк був відсутній через ювілей (фото+відео)

Вчора, о 13.00 годині відбулось пікетування громадської приймальні депутата Верховної Ради України Романюка Миколи Прокоповича з приводу того, що останній, 5 червня проголосував за ліквідацію соціальних пільг чорнобильцям, афганцям та дітям-війни та по мовному питанню (де-факто про другу державну мову - російську).

Організатором пікетування стала Чернівецька обласна організація "Ніхто крім нас".
Вся інтрига полягає у тому, що Микола Прокопович офіційно не був присутній на засіданні Верховної Ради, а карточка його проголосувала.

Як заявила помічник-консультант народного депутата Бондаренко Наталія, Микола Прокопович дійсно був відсутній на сесії 5 червня і це зареєстровано на сайті Верховної Ради. Цього дня йому виповнилося 60 років.
"Але карточка була проголосована, як це у нас буває в Верховній Раді" - добавила вона.

Стосовно вирішення даного питання, то Микола Прокопович у телефонному режимі попросив, щоб усі зауваження та пропозиції пікетувальники подали у письмовій формі до громадської приймальні і усі ці питання будуть розглянуті у Верховній Раді України.

Відео

Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 парфумер
треба його в жопу [цензура], нехай потім розказує що не [цензура]! йому вдасться, бо пакращення вже сьогодні...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Вікторія
Микола Прокопович незаконно проголосував у Верховній раді - був відсутній на засіданні цієї ради, а карточка його проголосувала. Я вважаю, що Верховна рада справедливо розбереться з цим питанням.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення