П'ятниця, 28 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Галиць погрожує покарати, а Мунтян воює за Сокиряни

На Буковині місцева влада намагається перешкоджати діяльності опозиції. 

Щоб домогтися дотримання своїх депутатських прав, народні обранці від опозиції у Чернівецькій облраді змушені блокувати трибуну під час сесій.

Під час сесії, до цього заходу об’єднана опозиція «Батьківщина» змушена була робити це кілька разів. Втретє це сталося після того, як голова облради вже вкотре порушив регламент і після звіту прокурора області намагався відібрати в депутатів право задати питання прокурору.

Він пояснив, що, мовляв, прокурор не є підзвітним депутатам обласної ради. У заяві прес-служби облпарторганізації «Батьківщини», поширеній з приводу перешкоджання влади діяльності опозиції, підкреслюється, що згідно зі ст. 21 ч.2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутат обласної ради має право на депутатське запитання та на відповідь на запитання. Тому дії голови обласної ради в цій ситуації можна тлумачити як пряме перешкоджання депутатській діяльності.

«У результаті блокування опозицією сесійної трибуни голова ради змушений був надати слово депутатам, які мали до прокурора низку питань про порушення чиновниками законів України, про корупцію тощо. Зокрема, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Іван Мунтян задав питання про відмову в реєстрації Сокирянської районної партійної організації ВО «Батьківщина» районним управлінням юстиції», - повідомляється в заяві.

У ситуації навколо питання нереєстрації Сокирянської райпарторганізації «Батьківщини» Іван Мунтян пояснив, що «обласне управління юстиції вже давно надало свої висновки, відповідні довідки про те, що районне управління юстиції скоїло прямі порушення законів і не мало жодного права не реєструвати нашу районну організацію.»

У відповідь на це прокурор лише зміг відповісти, що подібні випадки є предметом вирішення судів, а не прокуратури, а голова фракції ПР, заступник голови ОДА Георгій Галиць узагалі заперечив наявність такої довідки, у відповідь на що Іван Мунтян її просто продемонстрував у присутності журналістів. На цьому гра абсурду місцевої влади не закінчувалась, адже перший заступник голови ОДА заявив про те, що довідка, видана підрозділом управління юстиції, не може відображати позицію начальника управління юстиції, і особи, що видали цю довідку, будуть покарані за перевищення службових повноважень.

У заяві прес-служби обласної «Батьківщини» роз’яснюється, що в офіційній відповіді на депутатське звернення Івана Мунтяна в.о. начальника головного управління юстиції в Чернівецькій області М.Беженар посилався саме на цю довідку, отже вона повністю відображає думку і позицію обласного управління юстиції. У відповіді зазначається: «За наслідками перевірки складено довідку та направлено її в.о. начальника Сокирянського районного управління юстиції Сандуляку Я.Б. для усунення недоліків».

В самій же довідці на трьох сторінках йдеться про те, що саме було порушено колишнім начальником Сокирянського районного управління юстиції під час реєстрації змін керівного складу районної партійної організації ВО Батьківщина.

У висновку йдеться про те, що Сокирянське районне управління юстиції при прийнятті рішення не провело належним чином правової експертизи поданих документів та порушило порядок підготовки та оформлення рішень щодо легалізації об’єднань громадян та інших громадських формувань. акож довідка рекомендує начальнику Сокирянського районного управління юстиції вжити заходів щодо усунення виявлених порушень.

«Місцева влада продовжує перекручувати закони, так як їм це на даний момент вигідно, ігноруючи всі писані і неписані порядки та й сам здоровий глузд», - наголошує прес-служба обласної «Батьківщини».
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення