П'ятниця, 29 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Папієв вважає, що люди підтримують політику Глави держави

 Михайло Папієв, спілкувався з глядачами в прямому ефірі у програмі «Пряма відповідь» на телеканалі «Чернівці».

  Голова крайової виконавчої влади, зокрема, розповів про впровадження у краї соціальних ініціатив Президента України. За його словами, в регіоні в соціальній сфері відбуваються позитивні зміни і люди підтримують таку політику Глави держави. Так, до 5 травня одноразову грошову допомогу отримали всі учасники бойових дій у Великій Вітчизняній війні та «афганці». Збільшились соціальні допомоги чорнобильцям та пенсіонерам. Станом на сьогодні, середній розмір пенсії складає 1 тис. 340 гривень. «Може здатись, на перший погляд, що цього недостатньо.

  Так, пенсії потрібно збільшувати у рази, але для цього потрібно у рази збільшувати і заробітні плати. Тут ми маємо також позитивні зрушення: за темпами зростання заробітної плати Чернівецька область посідає лідируючі позиції в державі», - сказав Михайло Папієв. Він додав, що цьогоріч істотно знизився рівень зарплатної заборгованості на економічно активних підприємствах області, на 14% більше, у порівнянні з минулим роком, надходжень до бюджету, а індекс інфляції в області нижчий середнього показника по Україні. «Разом із тим, у нас низький обсяг виробництва промислової продукції, але цей мінус ми обов’язково перетворимо в ближчому часі на плюс. Крок за кроком, поступово, але системно, ми поліпшуємо соціально-економічну ситуацію в регіоні, і робиться це в інтересах буковинської громади», - сказав Михайло Папієв.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення