Середа, 30 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Михайло Гайничеру та Михайло Папієв поєднували державну службу з "роботою" в Партії регіонів

Серед знайдених в офісі чернівецької Партії регіонів документів є знахідка, що вказує на поєднання регіоналами державної служби з партійною роботою.

Так, у відповідності до табелів Чернівецького обласного виборчого штабу Партії регіонів, тодішній голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв з липня 2012 року працював керівником регіональної виборчої кампанії, так само як і голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничеру – керівником регіонально виборчого штабу. Вони працювали по 8 годин на день 6 днів на тиждень. Невідомо, чи ця робота проводилась паралельно з роботою на державних посадах, чи у нічний час.

Однак, сам Михайло Папієв 6 серпня, будучи за документами ПР керівником регіональної виборчої кампанії, сказав наступне: «Учасники виборчого процесу, які займають посади в органах влади, можуть займатися виборами лише у неробочий час, у вихідні дні, або ж брати відпустки на цей період. Неприйнятно поєднувати державну службу з участю у виборчій кампанії»

Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Макарович
Вот падонак
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення