Неділя, 05 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Мунтян вимагає розслідування кривавої сутички у Верховній раді

Заява голови обласної організації партії ВО «Батьківщина» Івана Мунтяна щодо подій у Верховній раді 24 травня 2012 року навколо мовного питання

   Кривава сутичка у Верховній раді учора, під час розгляду законопроекту про засади державної мовної політики, авторами якого є представники Партії регіонів Сергій Ківалов та Вадим Колесніченко, викликає не просто глибоке занепокоєння буковинської «Батьківщини». Ми висловлюємо категоричне несприйняття і методів «політичної боротьби» наших опонентів, і їхньої позиції у мовному питанні. Ми дуже добре усвідомлюємо, що влада провокує суспільство, в чергове розігруючи мовне питання перед виборами.

   Вони намагаються відволікти увагу виборців України: від катастрофічного економічного стану, в який вони завели країну своєю політикою власного збагачення; від політичних репресій, якими вони нищать конкурентів; від міжнародної ізоляції Януковича у світі і від багатьох інших ними ж створених проблем. Але ми не можемо допустити свідомого знищення народу через знищення його мови! Саме тому позиція «Батьківщини» в парламенті є чіткою і твердою.
 
   Так само чіткою і дуже показовою в своїй ницості є позиція Партії регіонів. Люди, які в парламенті аргументують її кулаками та іншими предметами, не гідні представляти народ в органі влади. Законодавці не можуть нехтувати закони. Більше того! Жоден військовозобов’язаний чоловік – а таких в Україні більшість – не дозволить собі підняти руку на генерала. Бо у тих, хто служив в армії, є поняття честі. Депутати від влади, які вчора побили колегу-депутата, генерал-полковника Миколу Петрука – це люди без честі. Вони били сина робітників, батька двох дочок, народного депутата двох скликань, військового командира, орденоносця. Це не законотворчість, це бандитизм. «Батьківщина» Чернівецької області вимагає неупередженого розслідування інциденту у Верховній раді і покарання винних у побитті народного депутата Миколи Петрука.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення