П'ятниця, 10 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Нардеп Москаль принизливо порадив Галицю більше читати

Галицю необхідно частіше читати статистику свого регіону, а не поширювати істеричні заяви.

– Усі опубліковані мною статистичні дані взяті з підготовленого Головним Управлінням статистики в Чернівецькій області Статистичного бюлетеня “Економічне і соціальне становище Чернівецької області”, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль.
– У підтвердження надаю широкому загалу для ознайомлення заскановану сторінку з бюлетеня, де чорним по білому вказана заборгованість із виплати заробітної плати за видами економічної діяльності станом на 1 квітня цього року. Будь-який журналіст може перевірити достовірність наведених даних, скориставшись Законом “Про доступ до публічної інформації” й відправивши інформаційний запит у Головне Управління статистики Чернівецької області. 


Тому раджу пану Галицю частіше читати статистику свого регіону, а не поширювати істеричні заяви. До речі, той факт, що заступник голови ОДА висловив сумнів тільки щодо правдивості заборгованості з виплати заробітної плати, не промовившись ані словом про поширені мною провальні економічні показники, красномовно свідчить, що він повністю згоден із тим, що “Партія регіонів” угробила економіку області. І намагається компенсувати своє недолуге управління хіба реорганізацією книготорогівлі. Надаю додаткові відомості зі статистичного бюлетеня про введення в експлуатацію виробничих потужностей за січень-березень 2012 року. Із яких чітко видно, що автомобільних доріг та продуктопроводів на території області за перший квартал зроблено рівно нуль кілометрів!www.moskal.in.ua

Оцінити матеріал:
(6 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +2 тер депутат
Де був той Москаль при Ющенку? Сидів в кущах. А сьогодні він герой-піариться . Контрабанда в нас була і при Ющенку і не слабша.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Віктор
Погоджуюсь, брехун Москаль піарить себе перед виборами :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Giga
Але шановні! Він все ж такі генерал і народний депутат!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Роман
Не генерал, а генерал-лейтена нт
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення