Четвер, 02 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Галиць заявляє, що Москаль бреше!

Чергова «сенсаційна» заява народного депутата України Геннадія Москаля про нібито виниклу заборгованість із виплати заробітної плати працівникам освіти області на суму 39,2 млн. гривень не відповідає дійсності.

   За повідомленням начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайла Бауера, станом на 1 квітня в Чернівецькій області заборгованість із заробітної плати в освітній галузі відсутня. Працівникам навчально-виховних закладів освіти області за січень-квітень було нараховано і виплачено заробітної плати з нарахуваннями в сумі 328 млн. 524,6 тис. гривень.
«Ця чергова «сенсація» від народного обранця Москаля тотожна його попереднім численним голослівним заявам про існування в області епідемії кору, вигаданий намір закрити книгарні та іншим безглуздим твердженням», - сказав перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць.
 
   Статистичні показники заборгованості з виплати заробітної плати належать до найбільш відкритих. Обласна державна адміністрація щомісяця оприлюднює їх з власної ініціативи, називаючи переліки підприємств, їхніх керівників та суми невиплаченої зарплати. За рахунок такої системної роботи заборгованість з виплати заробітної плати в Чернівецькій області знизилася впродовж двох останніх років з 9 млн. грн. до 206 тис. грн. і залишається найнижчою серед всіх регіонів України.
Народний депутат Геннадій Москаль мав би знати, що в Україні вже тривалий час взагалі відсутня прострочена заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, в тому числі й освітянам, а озвучена ним цифра боргів у 39,2 млн. грн. востаннє мала місце в Чернівецькій області 10 років тому.
«Соромно, коли людина, яка двічі призначалася головою облдержадміністрації в різних областях, займала інші високі державні посади, так погано орієнтується в цифрах, або не читає того, що озвучується від її імені», - підсумував Георгій Галиць і висловив подив, що місцеві засоби масової інформації настільки некритично підходять до поширення «сенсаційних» заяв пана Москаля, незважаючи на те, що наведену в них «інформацію» досить легко перевірити і спростувати.
Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 Не Галиць
Я підтримую Романюка і визнаю, що Галиць ... :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Віктор
А я не підтримую цих "бовдурів" :oops:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення