Субота, 24 липня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Папієв заявив, що люди мають розуміти логіку влади

Сьогодні, 21 травня, під час апаратної наради голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв зазначив, що Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про Конституційну Асамблею».

   
Вона утворена як спеціальний допоміжний орган при Главі держави і його головна мета - підготовка законопроектів про внесення змін до Конституції. Президент також затвердив Положення про Конституційну Асамблею та її персональний склад, і, як відомо, Головою Конституційної Асамблеї призначено Леоніда Кравчука - Президента України у 1991-1994 роках.
Загалом до складу Конституційної Асамблеї увійшло 95 осіб: видатних вчених, політичних та громадських діячів, повідомив Михайло Папієв.
«Основне завдання цього представницького органу – удосконалення існуючої Конституції для подальшого зміцнення засад правової держави. Необхідно забезпечити демократичний розвиток країни, модернізацію її політичної системи, і потреба оновлення Основного Закону – це, власне, відповідь на вимоги часу, на динамічні зміни, що відбуваються в Україні та світі. Норми української Конституції мають відповідати сучасним світовим демократичним стандартам», - підкреслив голова облдержадміністрації.
Він також висловив впевненість, що жителі Буковини, науковці, громадянське суспільство мають не лише знати і розуміти логіку дій влади щодо оновлення Конституції, але й активно включитися у цей процес.
Оцінити матеріал:
(0 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення