Середа, 23 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Ткачук переконаний, що деякі народні депутати вводять буковинців в оману

Депутат обласної ради Віталій Ткачук переконаний, що опозиційні депутати обласної ради та деякі народні депутати України – вихідці з Буковини – вводять буковинців в оману, ведуть гру за подвійними стандартами та не здатні чітко висловитись з того чи іншого питання.

«Ситуація довкола рішення обласної ради від 7 липня 2013 року про передачу комунальному (!!!) підприємству "Інватранс" приміщень з абсолютно незрозумілих причин набула розголосу і скандальності саме зараз. У той час, коли заявити про це вони могли значно раніше, - говорить Віталій Ткачук. – Очевидно, що це наштовхує на певні роздуми. Вочевидь, завершились в опозиції позитивні інформаційні приводи для прес-конференцій та публічних заяв – тому й вирішили покопатись у чомусь з минулого». Депутат облради наголошує, що якщо б позиція опозиційних обранців з цього питання була рішучою та твердою з самого початку, то це було б чітко відображено у протоколі поіменного голосування. «Чому ні в кого не виникає питання: а чому ж жоден депутат-опозиціонер того дня не висловив свою чітку принципову позицію та не проголосував «проти»?

Нехай ті, хто зараз заявляє про неправильність прийнятого рішення – покажуть на папері хто з них проголосував все ж таки «проти». Так, я голосував «за» і гадаю, що з часом всі переконаються, що це було дійсно вірне рішення. І це моє бачення з даного питання, я готовий відповідати за свій голос. А ухилятись від голосування, як це часто роблять у сесійній залі обласної ради певні фракції, – це ухилятись від відповідальності перед громадою, яка обрала тебе», - наголошує Віталій Ткачук.

Він додає, що піднята тема не більше, аніж дешевий популізм, до якого часто вдаються політики у тому випадку, коли є бажання «засвітитись» у ЗМІ, а реальних приводів, зроблених справ чи дій – немає. Депутат обласної ради наголошує, що позиція народного обранця (незалежно від його політичних вподобань) з усіх питань, які виноситься на розгляд сесії, має бути конкретною. Тоді буковинцям чітко зрозуміло, хто які рішення приймає і хто дійсно працює на користь громади, області, міста, бо НАМ ТУТ ЖИТИ!

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення