П'ятниця, 05 березня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

22 дитячих садочка у Чернівцях цього літа призупинять свою діяльність (фото)

22 дитячих садочка у Чернівцях цього літа призупинять свою діяльність 22 дитячих садочка у Чернівцях цього літа призупинять свою діяльність
22 дошкільних навчальних установи цього літа матимуть тимчасову перерву в роботі. Вихованці відвідуватимуть інші заклади.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку міську раду.

«Цього літа 22 дошкільних навчальних заклади тимчасово призупинять свою діяльність. Вихованці цих закладів відвідуватимуть інші дитячі садочки, повідомив на брифінгу начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк. – Минулоріч вперше в Чернівцях провели подібний експеримент, і відтепер щоліта управління освіти планує тимчасово закривати кілька дошкільних установ для підготовки приміщень до зимового періоду, ремонту груп та допоміжних приміщень».

Керівники дошкільних навчальних закладів міста в лютому-березні 2017 року провели моніторинг відвідування дітей в літні місяці (червень-липень) за попередні два роки. В період з другої половини червня по першу половину серпня відвідує заклад найменше дітей (25-30%) від загальної чисельності. Враховуючи досвід тимчасового призупинення (1 місяць) роботи дошкільних навчальних закладів нашого міста в 2016 році та інших міст (Київ, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Миколаїв, Вінниця…) та необхідність проведення заходів з підготовки приміщень до роботи в осінньо-зимовий період, дезінфекційних заходів на харчоблоках та дератизації приміщень, педагогічні колективи провели опитування батьків (анкетування) щодо можливості призупинення роботи закладу на один місяць.

За результатами опитування адміністраціями 22 ДНЗ скеровано звернення до управління освіти щодо призупинення діяльності терміном на один місяць в літній період та подано інформацію про кількість дітей, які в цей час потребують переведення в інший. Управлінням освіти Чернівецької міської ради проаналізовано звернення керівників закладів та проведено організаційну роботу з керівниками ДНЗ про можливість прийняття дітей на один місяць із закладів які тимчасово призупиняють діяльність.

Видано наказ «Про тимчасове призупинення діяльності ДНЗ в літній період 2017 року» (№201 від 10.05.2017р.). Відповідно до наказу 22 дошкільних навчальних заклади призупиняють свою діяльність на один місяць: – З 19.06 по 14.07.2017 р. – два ДНЗ; – З 03.07 по 28.07.2017 р. – вісімнадцять ДНЗ; – З 10.07 по 10.08.2017р.- один ДНЗ; – З 17.07 по 11.08. 2017 р. – один ДНЗ. Із 4597 дітей які відвідують 22 заклади (що призупиняють діяльність) 374 дитини (8,5%) потребують переведення на цей час в інші заклади (згідно графіку,що додається). Як повідомили завідуючі дитячих установ міста, а також практичний психолог, ніяких негативних наслідків тимчасова зміна дошкільного навчального закладу для дітей не мала. Навпаки, минулорічний експеримент довів, що діти із задоволенням знайомляться з новими друзями, вихователями, набувають нових вражень та знань. Батьки також з розумінням ставляться до необхідності тимчасово припиняти роботу дитячих садочків. Вже складено графік тимчасового призупинення діяльності дошкільних навчальних закладів на 2017 рік.

За цей період буде можливість провести поточні ремонти в групових, спальних приміщеннях, харчоблоках, дезінфекцію, дератизацію приміщень та інвентарю, максимально надати відпустку обслуговуючому персоналу. Подібні графіки складені і на три наступних роки, що дасть можливість батькам заздалегідь планувати свої відпустки та оздоровлення дітей.  

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення