Середа, 24 лютого 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях в дитячому садочку недитячий конфлікт, а очільник освіти Мартинюк ховається (документи)

НВК "Берегиня" НВК "Берегиня"
www.bukpravda.cv.ua
У Чернівцях в одному з дитячих садочків міста утворився недитячий конфлікт.

Одну з працівниць садка мама вихованця звинувачує у застосуванні сили до своєї дитини. Причому звинувачення про побиття сина від мешканки Чернівців є непоодиноке. Вже вдруге з подібною проблемою стикається мати потерпілого сина.

Конфлікт виник в садгірському садочку при НВК «Берегиня», де саме цей садочок відвідує маленький член сім’ї Симирга – 5-річний Микита. Вихователем садочка старшої групи «А» працює Малиш Світлана Петрівна (на фото), яку звинувачують в неодноразовому побитті 5-річного хлопчика Микити.

Перший конфлікт стався ще в жовтні 2015 року, коли батьки Микити Олег та Христина (на фото) забираючи малюка додому помітили краплі крові на його одязі. Обстеживши уважно сина, побачили залишки крові безпосередньо в носі. Поспілкувавшись з сином та іншими дітьми, батьки з’ясували, що вихователь Світлана Малиш вдарила 5-річного Микиту по голові, після чого з носа пішла кров. Тоді ж про цей інцидент одразу повідомили завідуючу садком при НВК «Берегиня» при школі та директора НВК «Берегиня», написали скаргу в управління освіти Чернівецької міської ради. В управлінні освіти провели внутрішнє розслідування, за результатами якого «з’ясували», що нібито Микита видував носа, після чого в нього пішла кров і нібито випадково кров потрапила на одяг. Нібито це сталось до обіду, а дітки одразу пішли відпочивати, тому батьків вихователь Світлана Малиш не повідомила і з невідомих причин не відвела дитину до медпункту. За результатами перевірки все ж вихователь Малиш отримала свою догану.

Саме цей вихователь Світлана Малиш стала знову безпосереднім учасником чергового конфлікту. Батьки вчергове дізналися в дітей і безпосередньо в свого сина, що він знову став жертвою побиття від вказаної виховательки. Чи бажання помсти за попередню догану чи це звичайні методи виховання у Світлани Малиш батьки не знають, але впевнені, що такі вихователі не мають морального права працювати з дітьми. До речі, Світлані Малиш восени директор школи доручає першокласників, саме тих діток, яких вона наразі виховує.

Батьки терпіти в черговий раз таке ставлення не стали і знову звернулися до управління освіти Чернівецької міської ради з вимогою відреагувати на такі дії вихователя і звільнити її, так як вона ігнорує правила поведінки з маленькими дітьми та застосовує фізичну силу до дітей.

Свою вину, зі слів батків потерпілого сина, вихователь Світлана Малиш категорично не визнає, а про те, що діти масово підтверджують побачене побиття каже, що вони видумують.

Конфлікт переріс у особисті погрози і зі слів матері потерпілого, вихователь Малиш, володіючи інформацією, що Христина Симирга є вагітною і має певні проблеми з вагітністю, передзвонила Христині Симирзі і під погрозами наврочити ще ненародженій дитині Христини, вимагала не робити їй проблеми, додавши, що діти нехай думають що говорять, адже незабаром вона стане їх вчителькою.

Директор навчально-виховного комплексу «Берегиня» Капустяк Галина Панасівна дала коментар «Буковинській правді» і розповіла, що наразі Світлана Малиш є у відпустці, а щодо інциденту з побиттям проходить внутрішнє службове розслідування.

Пані Галина розповіла про конфлікти між Світланою Малиш та сім’єю Симирги, розповівши, що конфлікт у них ще з жовтня 2015 року і переказавши нам аналогічну версію конфлікту, повністю ідентичну версії управління освіти, яку ми зазначили вище.

Наразі про нещодавній повторний інцидент насильства над дитиною директор НВК «Берегиня» вирішила тактовно сильно не акцентувати. Обмежилась Галина Капустяк тим, що після інциденту, не проти була провести спільну зустріч з батьками та всіма ініціаторами конфлікту, але не встигла.

Натомість директор НВК розповіла про інцидент, який стався після інциденту з побиттям дитини та погроз Христині Симирги від вихователя.
8 червня зранку, близько 10 години ранку, коли діти в групі снідали, Симирга Христина взяла виховательку Малиш за волосся і застосовуючи фізичну силу, вчепившись руками у волосся виховательки, привела її до вихователя-методиста (завідуючої садком) для того щоб вияснити ситуацію.

За словами директора, вихователь Малиш написала заяву в міліцію на сім’ю Микити Симирги про побиття. Щоправда на запитання щодо ступіню важкості побоїв (середньої чи легкої важкості) пані Капустяк зазначила, що вона не в курсі.

Галина Капустяк також запевнила, що подібних інцидентів у них в закладі не було жодних і на Світлану Малиш не було більше жодних скарг. Директор підтвердила, що планує у вересні перевести пані Малиш у шкільний підрозділ, після чого Світлана Малиш буде навчати першокласників. Особисто директор стоїть повністю на стороні вихователя і навіть не думає про його звільнення чи покарання.

Нагадаємо, що ще в 2010 році було ухвалено рішення про реорганізацію школи №34 в навчально-виховний комплекс "Берегиня". Крім існуючого на той час загальноосвітнього, відкрили ще і дошкільний навчальний заклад.

Взяти коментар щодо питання побиття в управлінні освіти Чернівецької міськради на жаль не вдалося через ухилення його керівником Мартинюком Сергієм Васильовичем від зустрічі.

В управлінні освіти Чернівецької міської ради в приймальні спочатку необачно призначили зустріч з паном Мартинюком, але прийшовши в зазначений час керівника на місці не виявили. На прохання надати коментар щодо інциденту з побиттям його заступниками чи іншими чиновниками управління – отримали категоричну відмову, нібито лише керівник володіє необхідною інформацією. На чергове прохання призначити зустріч у зручний для пана Мартинюка час, секретар відмовилась, надавши при цьому його номер телефону, з якого ніхто жодного разу так і не відповів. Ще декілька візитів результату не дали. Вимушені були звернутись офіційно і чекати відповіді на основні запитання. Витяг з і нформаційного запиту:

«Враховуючи вищезазначене, а також неможливість потрапити до Вас на особистий прийом, прошу надати мені наступну інформацію:
1. На якій стадії розгляду повторна скарга Симирги Христини Василівни від 9 червня 2016 року щодо побиття її сина Симирги Микити Васильовича в старшій групі «А» ДНЗ «Берегиня» вихователем данного ДНЗ Малиш Світланою Петрівною.
2. Чи проводиться внутрішнє розслідування з данного інциденту і на якій воно стадії?
3. Чи були інші скарги на вихователя ДНЗ «Берегиня» Малиш Світлану Петрівну?
4. Чи проводилась психологічна експертиза дітей старшої групи «А» ДНЗ «Берегиня»?
5. Скільки скарг на побиття в садочках було отримано за останні 5-ть років в Чернівцях і які були результати (наслідки) реагування на ці скарги?»

Якщо ваша дитина відвідує школу чи дитсадок – не виключено, що одного дня вона може поскаржитися на те, що зазнає насильства – фізичного чи психологічного. Захищати права своєї дитини вам, можливо, доведеться самотужки: проти вас можуть об’єднатися не тільки працівники дитсадка чи школи, але і батьки інших дітей.

Школа і садок, на жаль, захищає не дітей, а педагогів. В нормальній правовій державі мають бути механізми оскарження поведінки вчителів чи вихователів. Кругова порука не відповідає демократичним ідеалам. Система побудована так, що захищає себе сама.

Психологи вже давно визначили, що для перевірки таких ситуацій існують валідні та надійні тести, ігрові форми роботи, аби виявити випадки насилля. Зазвичай симптоми насилля в садочках чи школах можна розпізнати самостійно.

Насилля може бути або моральним, або ж фізичним. І не завжди діти про це розповідають. Тому для цього проводяться спеціальні тести у ігровій формі. Наприклад – «садочок для тварин», де дитина може відтворити ситуацію у своєму садочку на уявному садочку для тваринок. В такій грі батькам варто зважати чи взагалі їхня дитина схильна до фантазування і чи включається емоційно під час гри.

Діти, які зазнають насилля у навчальних закладах різко змінюють модель поведінки – вони стають дратівливі, замкнені. У них порушується апетит, сон, з’являється почуття тривоги. Дитина може по-різному реагувати на вихователів: одного, побачивши, поводитись нормально, а під час зустрічі з іншим – починає плакати, кричати. Хоча за одним симптомом дитини про насилля стверджувати не можна, це лише підозра батьків, яку потрібно перевірити у спеціаліста.

Базова довіра до світу формується до річного віку. Коли дитина розуміє, що поруч з нею мама і тато, що в світі безпечно, і що б не сталося - все буде добре. А якщо відбудеться фізичне втручання – може бути порушена ця базова довіра. Дитина почувається беззахисною. Методи виховання кожен із батьків обирає сам. На жаль, нерідко, одним з «вихователів» є ремінець. Та ось у педагогічних закладах категорично забороняється будь-яке фізичне насилля.

Христина Симирга
припускає, що таких випадків може бути й більше, та часто батьки вирішують не «піднімати шуму» - змінюють садочок, групу, чи взагалі забирають на домашнє виховання. А в садочках керівники стають на бік вихователів, а не на бік дитини.

Зі слів батька Микити, батьки більшості інших дітей на зборах їх не підтримують. Як виявилося, така реакція є типовою для батьків дитячого колективу. Зазвичай батьки інших дітей просять "не давати справі ходу" з різних причин. Ця проблема має глибоке коріння, тому що покарання як виховний метод застосовувалося дуже давно і довго, і тому батьки виправдовують фізичне насильство. Сучасні батьки воліють не втручатися в "дитячі проблеми", тому що коли вони самі ще ходили до шкіл та дитсадків, проблеми дітей взагалі не обговорювалися. Батьки не хочуть зайвих клопотів. Вони думають приблизно так: "у мене - робота, я працюю зранку до вечора, я і так зайнятий. Нехай дитина випливає сама, треба вчитися життю". В радянські часи, якщо з дитиною щось траплялося - вважалося, що винувата сама дитина. Коли ж конфліктна ситуація стосується чужої дитини, батьки воліють або зберігати нейтралітет, або беруть сторону педагога. Вони вважають, що якщо їхній дитині добре, то захищати іншу дитину немає сенсу. Вислів "Моя хата скраю" досі залишається на Буковині актуальним.

Будь-яка мама зробить все, щоб захистити власну дитину, щоб вчитель не почав злитися і на неї теж. Батькам набагато легше підтримувати цю систему такою, як вона є, ніж піти проти одного такого вихователя, а незабаром і вчителя. Інша причина, чому батьки не критикують випадки насильства стосовно дітей – налагодження добрих стосунків з вихователем (вчителем).

Одна з мам знала про такі порушення, через які дитсадок могли б закрити, але вона сказала, що від цього у нас буде ще більше проблем. Деякі батьки знають, що інших дітей б’ють, ображають, проте нічого не роблять, бо їхню дитину не ображють. Олег Симирга вважає, що дитина у таких батьків теж є жертвою, бо вона це спостерігає.

Якщо насильство є нормою і за це немає ніякої відповідальності – стає страшно жити в світі, де за тебе ніхто не постоїть, ніхто не захистить твої права. Дорослою така людина буде закриватися, не буде шукати справедливості.

Часто єдине, що можна змінити в такому випадку – це заклад, особливо коли ситуація вже дійшла до втручання контролюючих органів. В будь-якому разі, батькам варто замислитися, чи такий заклад відповідає інтересам дитини.

Відстоювати свої права чи ні – це внутрішній вибір кожної людини. Чи дати дітям віру в те, що їхні права будуть захищені, залежить від кожного з нас.

Коли буде поставлена крапка у цій справі – поки невідомо. Ще не завершила роботу спеціальна комісія. В управлінні освіти Чернівецької міськради ховаються від незручних запитань, а у конфлікті Христиину Симиргу підтримують на жаль не всі, чимало чиновників та колег заступилися за виховательку Світлану Малиш, яку звинувачують у насиллі над дитиною. Кругова порука наразі у Чернівцях процвітає…а ми в свою чергу будемо чекати відповіді від управління освіти і результатів розслідування.

Відео

Оцінити матеріал:
(13 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +6 Фрол Фомич
Нічого Ви не дочекаєтесь! Погляньте! Пуршага краде дорожні гроші. застосовуючи їх не цільове використання! Малишевський з Кобевками підмінили весь облздрав. розставляючи свої кадри. Мартинюк, навпаки, до цього часу спить, ніколи займатись справами. Жижиян, лікуючи венеричні захворювання, "люструє" шановних людей краю, поливаючи їх брудом.... А ГОСПОДАР КРАЮ, пан ФІЩУК, "валяє дурня", не хоче привести цих і подібних негідників до порядку!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Sergei Taruta
Привет! Пока я сидел 3 для в бане смотрю Вы время не теряли? Оставил Вас одного и как пошептали Вы же стали главным антиюристом сайта! Хотя по сути все правильно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Мама
У гімназії №4 така сама дурнувата хімічка Оксана Ратушняк працює. Лупцює учнів указкою та обзиває різними ганебними словами. А батьки сцють дати цій тварюці належну відсіч, тому що бояться за оцінки у атестаті. Тому правильно у сюжеті мамочка зробила, коли взяла виховательку за патли і потягала по установі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 простоj aнекдот
-"дядя Петя, ты дурак?" (из к/ф "Сережа"). Рекомендую посмотреть фрагмент
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Kristina
Добрий день. Це я та мамочка
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Соломія
Якщо насильство є нормою і за це немає ніякої відповідальност і – стає страшно жити в світі, де за тебе ніхто не постоїть, ніхто не захистить твої права. І таких *мамочок * треба ізолювати від суспільства!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Людмила
Цитую Соломія:
Якщо насильство є нормою і за це немає ніякої відповідальності – стає страшно жити в світі, де за тебе ніхто не постоїть, ніхто не захистить твої права. І таких *мамочок * треба ізолювати від суспільства!!!

А таких вихователів куди дівати, може їм пам"ятник поставити?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Соломія
на таких вихователів є інші органи влади. навішо влаштовувати самосуд? тим більше що ніхто словом не обмовився про самого Микиту !!! що він за дитина і яка ситуація вдома! Чомусь ніхто не знає чи просто не звертає уваги на те що Симирга Микита Васильович а батько Олег що він його дома гамселить ( про що дитина розповідає своїм друзям ) Що у мами був викидень перед цією вагітністю бо маму тато побив !!! Ви вчепились до виховательки а за дитину ніхто не знає...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Кристина
Ну если вы знаете такие подробности то уж нечего сказать,ну почемуто я первый раз слышу про себя такое,но из таких грязных уст ,я не удивляюсь потому что ,только смелости хватает грязь песать а в глаза слабо сказать? Вы как мусорный бачок все принемаете а потом пережовуете удачи вам ,по делу видно кто в выиграше и в моей семье никагда небыло таких идиотских проишетствий ето все знают ,а всякой грязью я тоже могу по ту сторону ппсать !:) :) :)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Кристина
Идеотка полная! как мальчик 5 лет может такое засказать и еше своим друзьям я первый раз слышу,а то что неродной етому челове нада сказать оромоое спасибо ,не каждый мужик может постоять за ребенка !А к твоему сожилению я всего лиш второй раз в жизни беремена,вотлич ее от Тебя наверно!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Kristina
А МЕНИ ЗДАЕТСЯ ТРЕБА ТАКИХ ТРУСИХ ИЗОЛУВАТЫ ВИД ДИТЕЙ ТА ЯКА ТЫ МАМА ЯКШО ТЫ НЕМОЖЕШ СВОЮ ДИТЫНУ ЗАХИСТИТЫ .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Віка
Моя дитина теж ходить в той садочок! Він дуже хороший, і всі працівники приємні люди. Вихователь дуже хороша і приємна дівчина... Так себе по свинськи поводити, як роблять це батьки дуже не гарно!!!!! Ви не маєте ніякого морального права іі бити!!!!! Якщо Вам щось не подобається то забирайте свою дитину з садочка і виховуєте самі!!! І вся проблема...який Ви приклад подаєте дитині?!?!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Kristina
Почемуто мне мало верится что вы туда ходите'етот садик чесно и правильно что мамочка зделала нсли бы вашего ребенка побили я бы посмотрела и я даже несобираюсь заберпть отуда документв а изолировать ету воспитательницу
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Чернівчанин
"Kristina
Добрий день. Це я та мамочка" - "чесно и правильно что мамочка зделала нсли бы вашего ребенка" - таке враження, що пишуть різні люди з одним й тим же ім'ям, тому ситуація вже не така однозначна!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 Kristina
Мало кто знае шо там е ише багато заяв в Управлиня освити на садочек и подивится новини Вика и чому тоди вона так бистро уволилась даже слидства не дочекалась вот бачеты а я вам скажу треба я буду биты морди и правда всегда буде на правельни сторони
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Вчитель
Прочитавши цю статтю, складається враження, що заголовок неправильно дали. В першу чергу тут облили привселюдно брудом ту виховательку, судячи з усього без усяких розбирань і як таких доказів. Жодни нормальний керівник закладу не захоче залишити працівника після подібних проблем, особливо якщо це стосується роботи з дітьми. В першу чергу директор НВК схопить "по шапці". Та і взагалі, з цієї статті виходить, що в освіті працюють одні тирани і деспоти. А батьки так тепер взагалі пішли такі, що ніби "вчителі чи вихователі" їм чимось зобовязані і вони тепер далеко не сплять в плані скарг на педагогів, вірячи своєму найдорожчому чадові. Дітям потрібно вірити, але їхню правду завжди ділити навпіл - на дитину і педагога. На ту мізерну зарплату вихователя зараз далеко не всі підуть працювати в теперішніх умовах організації освіти. Я також молода мама, але я ніколи собі не дозволю опуститися до такої низості, щоб взяти людину за волосся і кудись там притягти.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 aЛена
""вчителі чи вихователі" їм чимось зобовязанi" кожна професiя до чогось зобовязуэ, не працйте вчителем якщо Ви рахуэте правильним пiднiмати руку на дитину, прикриваючись маленькою зарплатою. На мене в школi колись також протягнула руку ввчителька, за невитерту вччасно пилюку, я сказала батьковi, але щоб не створювати конфлiкту, тато промовчав, тiльки на роботi комусь це розповiв, це дiйшло до вчительки, i коли наступного дня я прийшла в школу, вона вивела мене серед класу i штовхнула через клас прямо на парти, сказала що думай що розповiдаеш, було дуже боляче i побита спина, я побоялася розповiсти батькам, ховалась, терпiла, мовчала. Бачили таких на своi очi, так що не робiться ангелами.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Kristina
Це ваши проблемы що маленьки зсрплаты .а Управлиня освиты такиж сами робят як и с тогосадочку.Вы десь бачели шоб колись за дитину ишли нет .А чому тоди вихователька перший раз ми ии пробачели .а на другий раз зновову вона спиймалась .И начала вагитни жинци погрожувати шо навороже .Вы прежде чем откиывать рот прочитайте нармально статью и я думаю не вам решать як и шо
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Людмила
Если был факт рукоприкладства учителем ребенка, я даже боюсь представить, что мой муж сделал бы с этой учительницей, без жалоб и заявлений. В этой ситуации нужно выслушать две стороны и тогда делать какие-то выводи
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Вчитель
Якщо собі таке дозволяє мама, то що собі зможе дозволити та дитина????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Kristina
Я перший раз простила другий но не чого незробили а коли людина погрожуе прямо то це шо дозволяется .А по Перше в мене дитина дуже спокийна це даже не вин мени розповив шо мразота побила его а вин боявся
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Nataha
Який приклад подають дома батьки -так і робить дитина. Хочу сказати ,що ця сім"я ,я так вважаю, хорошого прикладу не дасть цій дитині.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Kristina
А Я ВАЖАЮ ШО ТАКИМ МАМОЧКА ТРУСИХАМ АЖ ЖАЛКО ДИТИНУ ДОВИРЯТІ ЧЕСНО БО ВИД ТАКОЙ ТРУСОСТИ ЯК ТІ ЗМОЖЕШ ЗАХИСТИТИ СВОЮ ДИТИНУ БУДЕШ ШЕСТЕРАТІ И ДУТИ В ОДНО МИСЦЕ ТО МОЖЕ ШЕ ПОЖАЛИЮТЬ ТЕБЕ НЕШАСНУ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Kristina
Цитую Вчитель:
Якщо собі таке дозволяє мама, то що собі зможе дозволити та дитина????

Дитина поперше цего небачела.а подруге мени бильшп на що робиты на пятому мисяци вагитности и я думаю идука я видлуплу выховательку бред тоди чому мене таку погану мамочку незакрили
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Nataha
А вас і потрібно притягнути до відповідальност і, будь я тією виховательно, зробила б все ,щоб притягнути до відповідальност і. Ну і ,що що ви вагітні, це не хвороба
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Kristina
ТО ТОДИ ЧОГО НЕ ПРИТЯГНУЛИ Я ВАС ПРОСУ НЕПОЗОРТЕСЬ БО ЦЕ СМИШНО ВИ СЕБЕ ЧУЕТЕ ДО АРИМИНАЛЬНОИ ВИДПОВИДАЛЬРОСТ И ВИ ТАМ БУЛИ БАЧЕЛИ БИЛИ ИИ ЧИ НИ А Я РАХУЮ ШО ТРЕБА БУЛО ТАК ВИДЛУПИТІ ШОБ ТИМИ РУКАМИ ЯКИМИ ВОНА МОЕЙ ДИТИНЕ РОЗБИЛА НИС ПОЛОМАТІ ПО ЛОГТИ ВОТ ТОДИ Я БИ ВИДПОВИДАЛА ПЕРЕД ЗАКОНОМ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -7 Ірина Р.
Може це все ж таки винні батьки????? Знаючи що дитину переводили з однієї групи в іншу до різних вихователів, і дитина не слухається жодного з вихователів коментуючи на всі дії що їй все дозволено, це безпосередньо виховання батьків!!!! Якщо би це була провина вихователя то вона б давно в цьому садочку не працювала, знаючи директора Галину Опанасівну!!! я в цій шкілі № 34 а тепер це Берегиня закінчила11 класів, знаю всіх вчителів і теперішніх вихователів дит садка,не дивлячись на те що навчальний заклад № 34 закінчила ще 11,5 років
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Kristina
БаТьки нармально аиховують ЦЕ ТОЧНО НЕ ТОБИ РЕШАТІ, А ДИТИНУ НЕПЕРЕВОДИЛИ, ПОГАНИ В ТЕБЕ ИНФОРМАТОРИ УЧИНИЦЯ А ЧОМУ Ж ТОДИ ТАМ ДИТИНА В ПАЛА В ЛУК ЗЛАМАЛА ШЕЙНИЙ ПОЗВОНОК ТЕЖ БАТЬКИ ПОГАНО ВИХОВУЮТЬ РОНЯТНО ШО ШАВКИ БУДУТЬ ЩАШИШАТИ СВОЕ ЛОГОВЕ АЛЕ МАРНО БО ИТАК ПОЗОРУ НЕОБИРУТСЧ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +10 Х
По-перше, апелювати до Управління освіти загалом та до п.Мартинюка зокрема - марна справа. З Мартинюка такий керівник, як із Промокашки піаніст. Можливо, як людина та фахівець він непоганий, але судячи з його бездіяльності по відношенню до наявного корупційного кодла в МУО, толку від Мартинюка - ноль.

Кругова порука у навчальному закладі - звичайна справа. Тому нема довіри до позиції колективу та "наближених" батьків. Там грошима все намазано і змащено. Є "актив", який збирає гроші і підгодовує персонал, заробляючи якісь дивіденди для себе особисто. Як можна у такій обстановці серйозно ставитися до заяв корумпованих осіб та їх спільників?

Коли не працює мораль та закон - починає працювати сила. Правова держава США також проходила цей етап. Суди Лінча з'явилися як єдина можливість вгамувати тотальну продажність суддів. Коли натовп бачив, що суддя за гроші відпускає злочинця, то його тягли на вулицю і вішали самі. Так і ця Христина була змушена зробити.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Ірина Р.
назад, тут самі кращі кваліфіковані вчителі та вихователі, і я навіть відмовляюся вірити в те що хтось когось з вихователів обідив з дітей!!! А мама цієї дитини уже показала своєю поведінкою, що вона є невихованою,якщ о "позволила" собі таке зробити на очах у інших дітей,це ж і її дитина це бачила також не говорячи про всю групу, СОВІСТІ у такої мами немає, та ще й вагітна, жадна мама яких я знаю що водять дітей в цей садочок не жаліється навпаки дуже задоволені роботою всьго персоналу!!! ПОЗОР для вагітної мами ПОЗОР
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Kristina
Можетп це мени лично саазаті якшо ви таки правельни .там и без мене хватае заяв и провирок а таки як ті ТРУСИХ И ТЯЖКО НАЗВАТИ МАМОЙ БО ТОБИ КРАШЕ ПРОМОВЧАТИ И УНИКНУТІ СКАНДАЛУ БО ДУХУ НЕХВАТАЕ И НЕХВАТЕ НЕ ДОРОСЛА И ТАМ ТАКИХ БАГАТО Я ДАЖЕ ЗНАЮ КТО И ШО ТАМ СИДИТЬ И ПИШИ ТАК ШО МЕНИ АЖ СМИШНО ВИД КОГО ЧУЮ ЦЕ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 Правильно та мама...
... зробила.

Якби це все трапилося не в Україні, а в Німеччині, то з роботи полетіла би не одна вихователька, а усі керівники управління освіти. А в нас чиновники дивляться на батьків виключно як на дійних корів, хоча насправді ці батьки їх утримують і мали би повне право СПИТАТИ ЗА ЯКІСТЬ РОБОТИ.

Якщо у школі вчителька дуркує та вишибає бабло і при цьому нікого нічому не навчила, то адміністрація повинна таку вчительку вигнати і взяти по конкурсу іншу. Саме так повинні ставити питання батьки. А вони натомість бігають із подарунками до цієї дурепи. Це рабська психологія.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Kristina
Знаете шо мои дорогі мамочки яки тут кажуть позор позор я би подивилась хоть ктось из вас може це мери в очи сказаті наврчдчи так шо таким як ви я даже незбераюсь шось доказуваті бо ви некто и зваті аас не як ....а по друге моя дитина нармальпа и ии в инши групи нппереводили
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 мама
Шановна Христина! Як Ви можете обливати брудом навчальний заклад, у якому Ваша дитина навчалася і ще має навчатися? НВК "Берегиня" - хороший заклад, з відмінною адміністрацією, де працюють творчі та ХОРОШІ педагоги. Моя дитина також відвідує даний садочок та була у групі разом із Вашим сином. До вихователів , які навчали наших діток претензій немає! (І це не лише моя думка, а усієї групи, оскільки підписи на підтримку Світлани Петрівни знаходяться поряд із Вашою заявою-скаргою в Управлінні освіти) Надіюсь, що будуть вислуховувати думку не лише мами однієї дитини, адже наша група велика як не як.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 мама
І на що дивиться поліція, коли діти у групі залишилися без вихователя, бо одна мама вирішила зясувати стосунки під час того, коли вихователь перебувала із дітьми. Ми обурені , Христино, Вашою поведінкою!!!!! !! Ми надіємось на справедливість! Особисто я не хочу, щоб моя дитина, прийшовши додому, розповідала, що вихователя, якого діти старшої групи "А" ДУЖЕ люблять забрала швидка допомога та до дитячого садочка приїздила поліція. Який приклад, Ви, Христино, подаєте нашим дітям!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Kristina
Це сугубо ваша думка але чомусь я вам не можу вирити знаете чого еше двое батькив напесали заяву поряд биля моей,а нашет всией групи як ви кажеті це ше треба подивитись тро це не вся группа так чому тоди С.П.недочикалас ь рослидування а зразу напесала заяву по власному бажаня бо даже ваши писульки непоможут ии и всих кто за цим стоять брудом ( навчальній заклад тяжко назвати )не кто не ображае а вот вини мають бути наказани и доречи у мене с тою неуровноваженою людиною не яких личних стосункив немае так шо я вам бажаю УСПЕХИВ В БРЕХНИ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Марина К.
Добрий вечер!а вот я звами незгодна я теж колись ходила в той садочек и в вашу группу але ми переихали,моя дитина теж там пострадала и якшо треба буде я дам свидченя проти Виховательки як вона в робочий день вибачте Цилувалась і ій зробили зауваженя так шо ч думаю якшо пошукати добре то теж найдется пару батьків які стануть на бік ціеи родини,вони тоди іі пробачели другий раз але угражеті вагитни жинці шо нааороже вібачте це якій педагог,и еше ешп багато сого додаті але ч вас розумию шо вам проше стсти на той бик бо до школи ити але це неправільно,я не думаю що якшо вони брехали би стильки лудей стало би на ихній бік,подиаитсч сами факти на лице на скількі я знаю що наветь Каспрук цім ділом займается и по телевізору их повсуду показівають и багато людей их підтримують ,але якби це звашою дитіной сталося бі то тоди вам теж на пеано нелегко було бі
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Kristina
А ЕШЕ Е ЗАПЕСЬ ЯК ДИРЕКТРИСА В МЕСТЕ З МЕТОДИСТКОЮ ПРИЗНАЛИ ВИНУ МЕНИ ЦЕГО ДОСТАТЬНО ЧЕСНО ШО ВИ ТАМ ДУМАЕТЕ АБО ПИШЕТЕ МЕНИ БАЙДУЖЕ АЛЕ БРЕХНЯ И РУКОПРЕКЛАДСТВО ТРЕБА НАКАЗУВАТИ А КОМУ ТАМ СКОРУ ВИЗИВАЛИ БОГ ЕГО ЗНАЕ НЕХТО НЕБАЧЕВ ЯК ИИ ПОБИЛИ КТО ДЕ .А В ЛИКАРНИ ЗА 50ГР.Я ВАМ ТОЖЕ ТАКИХ СПРАВОК ПОНАПИСУЮ ЧОМУСЬ МЕНЕ НЕКТО НП ДОРГАЕ НЕ ДОПИТУЕ А ВОТ В САДОЧКУ РОБЯТ ПРОКУРОСЬКУ ПЕРЕВИРКУ НЕ ТИЛЬКЕ ВИД МЕНЕ А ТО ЩО ДИТИНА В СОСИДНИЙ ГРУПЕ ШЕЙНІЙ ПОЗВОНОК ЗЛАМАЛА В ТОМУ РОЦИ ДИТИНА В ЛЮК УПАЛА ТАК ШО Я РАХУЮ ЩО ТАМ И БЕЗ МОИ ДИТИНИ ХВАТАЕ ХЛОПОТ А ВИ МАМАЧКА НЕ ПЕРЕЖЕВАЙТЕ ТАК СИЛЬНО ИИ ВЕРНУТЬ МОЖЕ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 мама
Є свідки того, як Ви на коридорі били виховательку. Ви на це права не мали. Є інші методи розібратися у будь-якій конфліктній ситуації. Розум людини сильніше за його кулаки.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Сережа тато
Добрий вечер я теж не згодин якшо вже кулаки пішли то цеж як треба було прекреваті це все. брудну брехню шо довели мамочку вагитну ...щоб вона бидна скакала кулаками на ту виховательку щоб захиститі свою дитинку знаете що я вам скажу правельно шо зробила `але треба було ще ту Капустячку теж трожки потруситі за Хабарство и Брехну ;шо сильки було жалоб там лиш вид нашей.родини и вона казала що слидча комисія буде И ' брехала нам розберутся;Позо р шо вони не ідуть зА дітей ПОЗОР КАПУСТЯЧКИ И ПРАВЕЛЬНО ШО МАМАША ТАК ЗРОБИЛА Я ТЕЖ БІ ТАК ЗРОБИВ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Kristina
Цитую мама:
Є свідки того, як Ви на коридорі били виховательку. Ви на це права не мали. Є інші методи розібратися у будь-якій конфліктній ситуації. Розум людини сильніше за його кулаки.

Добре які методи першій рам мі пробачели другій ,писали заяві и це все прекрівали простли нас пробачеті але вібачте мене я шо не мати шо неможу захистити свою дитинку!тем бильш шо мі ій давали шан в перше коли булі сильни докази курточка в крові треба було тоді іі засудиті по статьи вот тоди мене бі не кто бі не звенувачував ,методи а кто іі давав моральне право трогати дитину ,е інши методи як ві кажете ,а зараз вона жертва бидна побили іі некто іі нетрогав взяла за волося и все и примусила зизнатісь в тому що вона погрожувала и все не бильше зимною теж були свідки я Вам так скажу не Вам це судити и розбератись е на це потрибни луди яки цім займаются,по диям які происходят аидно за кем правда
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 мама
Вам же пропонували перейти у Старшу групу "Б", але Ви чомусь цього не зробили. І якщо такий поганий садочок, чому Ви не перейшли у інший садок, а терпіли аж скільки років...? Не одна ж "Берегиня" у Садгорі... А щодо керівництва НВК "Берегиня", то я чула лише позитивне, а не "про хабарі та брехню". не забувайте, що усе вертається сторицею...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Таня К.
Доброго вечора! Я мати двох дітей! І старша моя донька, теж є випусницею Світлани Петрівни, і зараз вона навчається в НВК "Берегиня", а менший мій відвідує цей же заклад. І я з упевненістю можу сказати , що заклад дуже хороший, всі працівники є привітними та кваліфікованими , а саме головне що люблять свою роботу та дітей! Зокрема і Галина Панасівна є хорошим керівником! Завжди вислухає, допоможе і піде на зустріч батькам! І мені дуже не приємно те, що в нашому закладі вирішувались питання рукоприкладдям. ... оскільки завжди можна сісти , обговорити і вирішити конфлікт... і в те що вихователька , а саме Світлана Петрівна, могла бити дітей, я не повірю....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Мама
Возникает вопрос. Как можно водить после всего случившегося ребёнка дальше к воспитателю "монстру"?может все не так однозначно? Если все так плохо , почему не перевели ребёнка в другую группу? Ведь возможность такая была. Добиваться справедливости право каждого. Но если мама уверенна в своём ребёнке и его словах она будет защищать его сразу, а не отводить его каждый день к воспитателю , который "измывается" над ним. Второй вопрос. Много ли мам,нося ребёнка под сердцем,рискнул и бы кинуться в драку? Ведь это большой риск для неродившегося ребёнка.! И третий вопрос. Почему журналисты не поинтересовалис ь мнением родителей и детей? Почему не расспросить как они относятся к этой ситуации? Странно как то.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Kristina
Ну поперше це не тоби решаті чому и як и до чого тут взагали група мае дитіна перейті а нечого нетрісне вам ваши морди жирни чого цп я маю иза якойсь МРАЗИ переводитв дитину а иншій заклад,а подруге ЗАШИТНИК ТІ неудачній почитай добре статью коля це вппршп сталось,и мі іі пробачелі як бі я жотила еше бі а першій раз іі розмазала ро стенуци и з роботі викинула,мі далі ій шанс а вот в другій раз я наведь не ішла туда а вона думала зараз опять покричат нмпишут пимульку и КАПУСТЯЧКА пробачет ,бо сама методистка презналссь шо тремають ии бо нема кому працуваті зм 2 тіс.гр.того и терпят!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Kristina
Це сталось 2015 р. Зимою и мі ешп раз кпжу пробачелі,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Kristina
Я БІ ЦЯ ЛУДИНА НЕ БУЛА БІ ВІННА ТО НЕ ЗБЕЖАЛА ЯК СОБАКА ЧОМУ ТОДИ ВОНА ДАЖЕ НЕ ДОЧЕКАЛАСЬ СЛИДЧОЙ КОМИСИІ ,НЕ ДОКАЗУВАЛА СВОЮ ПРАВОТУ БУДУТЬ ЖЕ СПЕЦАЛЬНІ ПСЕХОЛОГИ ЯКІ БУДУТЬ ДОПИТУВАТІ ДИТЕЙ ,И СТОЯЛА БІ НА СВОЕЙ ПРАВДИ ЯК ТО КАЖУТЬ НА ЗЛОДІЮ И ШАПКА ГОРИТЬ ,А ПОПОВОДУ ЖУРНАЛИСТІ БРАЛІ ИНТЕРВЬЮ У ПОСТРАЖДАЛІХ БАТЬКИВ А НЕ У ПОДРУЖЕК СВЕТІ !ДА І ПО СПРАВДІ МЕНІ ШКОДА ШО ТАКИ Я ВІ СТАЮТЬ НА ЖАЛЬ НЕ ЗАСВОЮ ДИТІНУ ПОЗОР Я БАЖАЮ ВАМ ШОБ ПО ЖИТУ ВАМ ТОЖЕ ТАКЕ ВІПАЛО И Я ТОДИ ПОБАЧУ КТО ЯК БУДЕ СПІВАТІ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Kristina
Понятно що МАМОЧКИ ПЕРЕЖЕВАЮТЬ ШО БЕЗ УЧІТЕЛЯ ЗАЛИШИЛІСЬ НЕПЕРЕЖЕВАЙТЕ ДАТУТ ВАМ НАРМАЛЬНУ ВЧИТЕЛЬКУ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 Мама
Доброго дня всім!
Хочу додоти в нас такий був випадок,дитина пішла у садік а вже коли я її забирала вони були на вулицівулиці,я замітила що моя дитина лижить на колесах. Я покликала її вона прийшла ми лиш відходим починає плакати аж айкає,вернулись ми я запитала свою малу де болить показала заді шиї і дійсно є гулька,я питаю виховатилю відки це у неї вихователь відповіла: коли потрогала шию,незнаю тут нічого немає .я свою дитину несла цілу дорогу плачучи на всю вулицю із словами потерпи зайчик,да я прийшла додому і запитала разом із татом у дитини,що сталось. Вона відповіла що впала із качелі,але як вихователь не бачив .Ну чоловік взявся звонити до вихователя дитина плаче що робити я звону в скору,весь час вона плачить а голову повернути не можить чи лягти.У скорі сказали дати обезболююче і щоб дитина поспала, я поїхала у лікарню зробили снімки,виявили: вивих першого шийного хребця і сказали лягти у лікарню ми лікувались приблизно 20днів
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 Мама
Виховатиль вини не признала,вибачи ння не просила.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Kristina
Жах вот бачеті то прошо мова може іти все потрожки віплівае ,бо КАПУСТЯЧКА ПРИКРИВАЕ СВОИХ Я НЕРАЗУ НЕ ЧУЛА ШОБ ХОТЬ РАЗ ЗАСТУПИЛИСЬ ЗА ДИТІНКОЙ,Я БІ ЗАМЕСЬ ВАС В ПРОКУРАТУТУРУ НА ДИРЕКТОРА ПОДАЛА ЗАЯВУ ЩО ПРЕКРЕВАЕ А ЯКБИ КАЛИКОЮ ЛІШИЛАСЬ ЖАХ ПРОСТО ЖАХ ЧЕСНО
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 потраждала
наша дитина відвідує цю групу вже понад чотири роки
змінювались обставини, дітки в групі прибували, вибували, вихователі і помічники були різні, але робили свою роботу не залежно від настрою і особистих обставин.
не одноразово контактувала моя дитина з вашим Нікітою, але жодного разу претензій я вам не висловлювала
моя творча, активна, емоційна ДИТИНА вчиться вирішувати життєві перемоги і поразки і ділиться з родичами своїми здобутками
спокійних дітей вихователі не носять на руках пів робочого дня лиш би вони не верещали як різані
спокійні діти при зустрічі з дорослими не привертають їх увагу до себе штовханням та плюванням ( що неодноразово вчиняла ваша дитина по відношенню до мене!!!!!!)
спокійні діти не говорять вихователям, що не будуть їх слухати "бо прийде мама і тобі буде капець"
виховуйте свою дитину, вчіться в неї самі
будьте щирими і вдячними за щоденний труд який вкладається в вашу дитину
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Kristina
Бидненька заплувала незахлебнулась ? Чесно мени даже нехочется шось таким К...... М поясняті а чого ж ті така бидна доспихрор не жалилась а тепер уже промо псих а не детіна ,на сраті мени на тебе и то що ті говориш ,после боя руками не машут ,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Kristina
Якось дуже странно шо вже моя дитина плувала на вас и ображала ну як послухаті то аж страшно прямо теран.. якійсь а не детина знаете мабудь я теж вам би таке зробила би за брехну ,бо вот таки як ві лиш пожуть оскорбляті маленького хлопчика, але насправди мене це аж не як не заило бо ваши писульки мене необходят аж неяе
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Сережа тато
Ві знаете пані Христино я бі замесь вас всео це кодло и зграйку собацур послав би лично куда подальше и незвертайте на вот це шерпатреп увагу воно цего нестоять,Ві соби стойте на свои правди це ж не ві втіклі від справі то и заметно кто правій,я прочитав всю историю коментарі,таке враженя складается шо дитіна теран мама вобше хуликанка а зато вихователь и керівнітство золоті люди! А чого ж тоди таке там стается и еше пид селають якусь песаті замесь всих ,,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 потраждала
прагну особистої зустрічі
ви легко знайдете мене, я не переховуюсь
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Kristina
А нахрена мени с тобой бачетісь и так все понятно кто и шо ,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 потраждала
Цитую Kristina:
А нахрена мени с тобой бачетісь и так все понятно кто и шо ,

дуже "приємно" з вами спілкуватись рівень вашої культури та освідченості зашкалює
Там де працюють і стараються є помилки
А те що лежить і воняє, часто пристає неуважним людям до підошви!
Ті хто підтримує, розвиває і цікавиться життям НВК витримають, а ви не витрачайте свою емоційність на нас недостойних. йдіть далі у вас все попереду
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Kristina
Вот я кажу вам непхала би ворона свого носа ,не був вин такий дленучий а кто ГИВНО ТО МЕНИ ЗДАЕТЬСЯ ТО И ТАК ВИДНО
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Наташа мамочка
Вы только посматрите что вы пишете пяти летний мальчик ва плевал и оскорблял ,абсурд и СМЕХ И ГРЕХ ,и как нестыдно ааааа
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 мама
Христино, а чому Ви боїтеся зустрітися із батьками із садочка? І чому Ви тут ображаєте людей? Вас ніхто не обажає!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Kristina
Вибачте а я шо до батькив ,а подруге некого некто неображае я відписую на ваши смс и не бильше ,и не кто не приглашал и я даже не розомию для чого и с чого ві взяли шо я БОЮСЬ АЖ СМИШНО!ві шо секретарь директора чи я шось пропустіла
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 мама
Цитую Kristina:
А нахрена мени с тобой бачетісь и так все понятно кто и шо ,

а це як називається. І я не секретар!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Kristina
А с чого ві виришели шо мени треба звами зузтричатесь ,ві обливаете мою дитину грязью а ч вам маю сказаті дякую
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Сережа тато
Я би ше напесав заяву на Директора закладу то шо вона прекревае злочен а тепер политят , багато голів через дуристь деректора, я важаю шо Мартинук з них зробе ропил скильки вони ему проблем сотворили!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Лариса
Правельно мамаша це зробила я еше бі на предаток тіх мамаш які тут начебто адвокаті таке питанечко до вас в ВІ ШО БІ ЗРОБИЛИ ????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 Наташа мамочка
Да к большому сожилению мало кто стает на сторону дитей и ето очень противно,дороги е родители задумайтесь севодня етот мальчик а завтра ваш ребенок!Ужас вы думаете дети привикли т.д. вы очень ошибаетесь ведь севоднч они ето прикрили а завтра и вас прикроют !Логически подумать то тагда почуму воспетател. Не дождалась роследования а я вам скажу ее ваолили бы по статье и онс до канца своей жизни только бы сидела и ворожила то что у нее получается,а так она как преступник збежала!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Гімназія №4
Пишу тут тому, що знаю: наша хімічка дограється до великого скандала. Але її жирну тушу не будуть тягати за патли, а просто поламають ноги. І буде Оксана їздити у Лувр з костилями. Є мінімум два татусі, які вже ледве стримуються. Один навіть готовий відсидіти, але він це зробить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 АНЯ
почувши про цю не приємну ситуацію що сталася можна вирішити що мамочка якийсь монстер якщо у вас уже були інциденти чому ви незабралися із садочка як що там так погано а залишилися і обливаєте брудом хороший уповному значенні цього слова заклад ШАНОВНІ БАТЬКИ ПРИДІЛЯЙТЕ БІЛЬШЕ УВАГИ СВОІМ ДІТЯМ І У ВАС НЕ БУДЕ ЖОДНИХ ПРОБЛЕМ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 Kristina
Вібачте значет по вашим словам якшо,мамочки мають претензии до віхователя и вона не реагуе на зауваженя и нема не якіх дій то треба забераті документі з садика???а не здается Вам пани шо ві за багато хочеті!!! Поперше це государственій заклад ,а не частній ,а ро друге якшо стався такий инцедент то в першу чергу треба статі на сторону батькив,бо це ж в ихних интересах правельно?А якшо вихователь не взмози стримувати свои емоуіи якисі особисти проблемі ій там не мисце працуваті ,Розумиете це тяжка пряція и дитки разни бувають и слухнчни и не дуже але Моральнп право не кто не давав пидниматі руки на дитіну.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Вуйко
Люди добрі, якими треба бути дебілами, щоб так безграмотно писати? Як ви у школі вчилися і що то за школа? Таким недоробленим ідіотам не можна взагалі дозволяти дітей народжувати. Бо ви - генетичне сміття, а не люди. Унтерменші.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Kristina
Вібачте Ві це про кого????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 іванович
Хочу відповісти вам шановний(вуйку) 'що правопис і грамотність у написанні тексту,не свідчить про діагноз який ви,маючи нахабність поставили. Яка школа це менше всього повинно вас хвилювати, а от те ,що у наших садочках інколи трапляються нЕ кваліфіковані викладачі які ніби то вивчились, мають освіту та прагнення працювати, не мають основного,, це донести до дітей свої знання калічучи цим дитячу психіку та нервуючи себе та в подальшому батьків. Вивчитись на вихователя це ще не означає бути ним. І вам шановний в чому я мало сумніваюсь ,що ви саме той хочу сказати словами із одної ВЕЛИКОЇ КНИГИ, ;(ВИ ЗОВНІ ВИ ЗДАЄТЕСЬ ВЧЕНИМИ ТА ПРАВИЛЬНИМИ, А В СЕРЕДИНІ ВИ ПОВНІ ГНИЛІ ТА ЗАЗДРОСТІ) бійтесь бути у цій категорії людей. А всім решта людей хочу сказати, що беспідставних звинувачень ніхто нікому не оголошував. Вірити чи ні це суто ваше право. А за дитинку яка б вона не була треба стоятиі відстоювати її права, тому що окрім батьків цього ніхто вашій дитині не зробить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Сережа тато
Тут луди обсуждают проблему а не кто грамотнише,може хтось з телефона пише чого ві так агресивно кидаетесь на лудей??
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 Kristina
Да может и не грамотно но не втом суть. Может так вышоо в моей жизни что я непишу грамотно,но знете ВЫ!Что умение или не умение писать ее дает зарактеристику человеку. Я просто как мать от безисходства и бездействия руководства сделала то что сделаоа и все для тго чтобы защитить СВОЕГО ребенка. А правильно или нет это мне Бог судья,а уж точно не вы все тут смертные бесхребетные не имеющих стержня и падальщиков ,которые прут за масой по течению и боятся как крысы выступить против этой гнилой совковой к сожалению системы. Этой мой выбор ,а свой в свое для всех время вы сделаете сами.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Маша
А ви помітили, що все, що пишуть негативне про заклад, пише одна й та сама не граматна курка?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Кристина
О шестерка порснулась!Виде шь меня каждый день что слобо сказать в лицо! Вот такие как ты только могут за дверями обсуждать и не более
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення