Вівторок, 02 березня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецькі податківці розповіли школярам про податки

Розповідь чернівецьких податківців про історію виникнення податків та сучасну систему оподаткування учні 6 класу чернівецької загальноосвітньої школи слухали з неабиякою цікавістю.

«У нашій країні, як і в інших країнах світу, сумлінних платників податків вважають головними особами у суспільстві, оскільки вони є донорами бюджету, що фінансують усі найважливіші потреби держави» - ці слова стали меседжем заняття.

До проведення уроку вчителі - податківці підійшли відповідально. Захоплюючі факти з історії виникнення оподаткування, яка налічує тисячі років, перші згадки про податки, становлення податкової системи ще з часів Київської Русі – про все, під час 45-хвилинного уроку, розповіли фахівці інформаційно-комунікаційного відділу ДПІ у м. Чернівцях.

Від юних слухачів лунали різноманітні запитання про податки. Для закріплення лекційного матеріалу провели бліц-вікторину. Задоволення від уроку було взаємним, а користь у вихованні податкової культури підростаючого покоління – беззаперечною.

Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення