Субота, 27 лютого 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині шукали неповнолітніх порушників, які не з’явилися на навчання (фото)

Основною метою проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Урок» було виявлення учнів навчальних закладів, які без поважних причин не відвідують заняття та проведення профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

У першій половині вересня співробітники кримінальної міліції у справах дітей УМВС області спільно з представниками освіти та служб у справах дітей шукали неповнолітніх порушників, які не з’явилися на навчання, проводили з ними роз’яснювальні бесіди, перевіряли розважальні заклади, комп’ютерні клуби тощо. До деяких перевірок залучали і представників засобів масової інформації, повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.

У результаті проведених заходів 9 учнів повернуто до школи, 26 батьків притягнуто до відповідальності за неналежне виконання обов’язків з виховання дітей. Також задокументовано 5 фактів реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім та 3 порушення перебування підлітків в закладах розваг та громадського харчування у нічний час. Винні особи, які допустили ці правопорушення притягнуті до адміністративної відповідальності.

Міліціонери провели роз'яснювальну роботу з учнями щодо відповідальності за скоєння правопорушень, зокрема за куріння в громадських місцях, вживання алкогольних напоїв, хуліганську поведінку, а також розповіли як не стати жертвою протиправних дій.

Днями, результати проведених профілактичних заходів на спільній нараді обговорили представники кримінальної міліції у справах дітей, міського управління освіти, служби у справах дітей та заступники директорів навчальних закладів з виховної роботи.

На нараді розглядалися питання щодо удосконалення заходів спрямованих на запобігання адміністративних та кримінальних правопорушень у навчальних закладах, проведення попереджувальної роботи з неповнолітніми, зокрема, із тими, які перебувають на профілактичних обліках міліції.

Співробітники КМСД запропонували створити у навчальних закладах загони «Юних помічників правоохоронців». Міліціонери переконанні, що дана ініціатива сприятиме реалізації та захисту прав дітей, підвищенню їх правосвідомості, удосконаленню морального виховання та творчих здібностей, а також профілактиці бездоглядності та безпритульності у дитячому середовищі.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення