Субота, 27 лютого 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині на базі ДНЗ відкрилась логопедична група (фото)

Серед завдань дошкільного виховання та початкового навчання особливого значення набуває процес виправлення у дітей недоліків вимови й мовлення, формування навичок культури мовлення і виразного читання.

З метою надання якісної і своєчасної логопедичної допомоги дітям із мовленнєвими порушеннями, відділ освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації вважає, що пріоритетним для розвитку системи логопедичної допомоги є охоплення якомога більшого контингенту дітей дошкільного віку, повідомляє завідувач ПМПК Вижницького району Н.В.Зварич.

Так, 10 вересня 2013 року на базі Вашківецького ДНЗ №1 відкрилась логопедична група. Вихованці, які потребують корекції мовлення, мають можливість отримати послуги вчителя-логопеда.

Вчитель-логопед, який працює в групі для дітей з порушеннями мовлення, проводить групову, підгрупову та індивідуальну логопедичну роботу з дітьми. Здійснюється тісний зв’язок із вихователями, батьками, діти яких відвідують логопедичні заняття, з метою комплексного підходу до подолання вад мовлення.

Артикуляційна гімнастика не має залишатися надбанням тільки вчителів вузької спеціальності – логопедів. Вона повинна бути в арсеналі кожного вихователя дошкільної установи, учителя початкових класів, керівника гуртка виразного читання, батьків; кожного викладача, як щоденний ранковий мовленнєвий раціон.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення