Четвер, 24 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Забродський: "Прошу звернути увагу на безчинства, які чинить народний депутат, розмахуючи своїм мандатом".

Василь Забродський миттєво відреагував на лист ТВА до представника ЄС пана Томбінського і теж звернувся до пана Томбінського, описавши свою позицію в цьому конфлікті.

Відкритий лист

Голові представництва ЄС в Україні Яну Томбінському

Шановний пане Томбінський!

Звертаюсь до Вас як до представника Євросоюзу з проханням захистити право на приватну власність, якого мене позбавила влада в особі депутата Верховної Ради України, заступника голови партії «Батьківщина» Андрія Пишного.

Протягом останніх 15 років я обіймаю посаду генерального директора ТОВ ТРК «ТВА» - регіонального телеканалу у м. Чернівці, який є одним з перших комерційних телеканалів на Україні. Вісім років тому я і А.Пишний стали власниками цього телеканалу. Одразу після обрання його до Верховної Ради України у 2012 році, мій колишній партнер фактично обікрав мене, незаконним рішенням звільнивши з займаної посади, а згодом – і перерозподіливши частки власності в компанії на користь своєї дружини Людмили Пишної. Отримавши депутатську недоторканість та безмежні владні повноваження, А.Пишний шляхом погроз та тиску намагається впливати навіть на судові інстанції. На сьогоднішній день у судах різних рівнів знаходиться близько десятка справ. За період цього конфлікту було відкрито більше 20 кримінальних проваджень. Я намагаюся в законний спосіб відстояти свої права власності і право на працю. Але рядовий громадянин у нашій державі, навіть якщо це і Заслужений журналіст України, не в змозі боротися із системою, якщо в руках у влади – всесильний депутатський мандат.

Після невдалої спроби перепродати вкрадений телеканал, А.Пишний і його команда своїм непрофесіоналізмом ведуть ТВА до повного знищення, при цьому прикриваються псевдо-опозиційністю та пояснюють усі свої невдачі в професійній сфері тим, що влада ніби то прагне затулити рота незалежній телекомпанії. З метою приховати по суті грабіжництво, нардеп А.Пишний списує нинішню складну ситуацію, в якій опинився телеканал, (а продовження ліцензії на мовлення ТВА сьогодні під великим питанням), на стосунки влади й опозиції.

Дотримання права на приватну власність є однією з ознак демократичної держави. Поки що я доводжу своє право в судах, однак прошу звернути увагу на безчинства, які чинить народний депутат, розмахуючи своїм мандатом та прикриваючи свої незаконні дії опозиційною боротьбою з владою.

З повагою,

Заслужений журналіст України,

генеральний директор ТОВ ТРК «ТВА»,

Василь Забродський

Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення