Субота, 26 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Офіцер з Сокирянської колонії представлятиме область у фіналі

Як інформує відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації, на базі Сокирянської виправної колонії №67 відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області проведено перший етап конкурсу «Кращий за професійною майстерністю працівник Державної кримінально-виконавчої служби України» у номінації «Начальник відділення соціально-психологічної служби».

Зазначений конкурс проводиться щорічно з метою виявлення та заохочення кращих начальників відділень соціально-психологічної служби, виховання у них професійної змагальності, розвитку службової ініціативи та творчості, прагнення до самовдосконалення, формування позитивних службових традицій. Участь у заході взяли кращі начальники відділень соціально-психологічної служби установ виконання покарань області. За програмою конкурсу учасники складали письмові тести на знання як нормативно-правової бази, яка регламентує діяльність cлужби, так і психолого-педагогічної діяльності, розв’язували практичні завдання, змагались у фізичній підготовці.

У результаті продемонстрованих професійних, розумових та фізичних навиків перемогу здобув капітан внутрішньої служби Степан Андронік – начальник відділення відділу соціально-виховної та психологічної роботи Сокирянської виправної колонії № 67. Офіцер представлятиме область у фіналі конкурсу «Кращий за професійною майстерністю начальник відділення соціально-психологічної служби», який проходитиме з 27 до 29 березня поточного року на базі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення