Середа, 07 червня 2023p.

Кінотеатри

Оксфорд Медікал варикоз

На Буковині судитимуть організаторів "схеми" ухилення від призову

На Буковині судитимуть організаторів "схеми" ухилення від призову
На Буковині судитимуть організаторів "схеми" ухилення від призову.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на Чернівецьку обласну прокуратуру.

На Буковині судитимуть двох чоловіків, які допомагали "вирішити" питання з уникнення призову на військову службу.

За даними слідства, чоловіки налагодили схему одержання прибутку від осіб, яким надійшли повістки з’явитись до військового комісаріату. Вони запевняли призовників та їх родичів, що мають вплив на службових осіб територіального центру комплектування та соціальної підтримки і за грошову винагороду можуть вирішити питання щодо уникнення мобілізації.

Правоохоронці задокументували два епізоди одержання неправомірної вигоди вказаними особами, зокрема 3000 євро та 1000 доларів США, за вплив на прийняття рішення уповноваженими особами щодо звільнення військовозобов’язаних від мобілізації до Збройних Сил України в період дії воєнного стану.

Досудове розслідування у провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області ДСР Нацполіції України.

Чернівецька обласна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів Буковини, які одержали від громадян неправомірну вигоду за вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 369-2, ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення