Середа, 31 травня 2023p.

Кінотеатри

Оксфорд Медікал варикоз

До вимкнення аналогового телебачення залишилося два дні

До вимкнення аналогового телебачення залишилося два дні До вимкнення аналогового телебачення залишилося два дні
Стан готовності Чернівецької області до переходу від аналогового ефірного  телебачення до цифрового мовлення стандарту DVB-T2 обговорили 29 серпня члени робочої групи з питань переходу на цифрове телевізійне мовлення при Чернівецькій обласній державній адміністрації.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

В Чернівецькій області працюють два передавачі цифрового сигналу – в Чернівцях та Новодністровську. Відповідно, тут та в наближених районах буковинці мають змогу підключитися до цифрового телебачення. Окрім того, «цифру» можуть дивитися мешканці Хотинського та Кельменецького районів – там цифровий сигнал, згідно даних Карпатської філії УДЦР, розповсюджується з передавача, встановленого на Хмельниччині.

Для прийому цифрового ефірного телебачення потрібні тюнер стандарту DVB-T2, або телевізійний приймач з вмонтованим перетворювачем цифрового сигналу, та антена дециметрового діапазону.

Для тих районів області, де наразі наявні так звані «білі плями» з прийомом DVB-T2, є альтернативні варіанти для подальшого перегляду телевізійних програм, зазначила представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернівецькій області Любов Нечипорук.

Зокрема, у восьми з одинадцяти районних центрів регіону – Кіцмані, Сторожинці, Глибоці, Герці, Новоселиці, Хотині, Кельменцях, Сокирянах, згідно ліцензій Національної ради, працюють провайдери програмної послуги. Вони пропонують буковинцям пакети кабельного та інтернет- телебачення «на різний смак та гаманець». Окрім того, в значній кількості домогосподарств Чернівецької області, і в гірських районах зокрема, вже встановлені супутникові антени.

Перший заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк запевнив, що крайова виконавча влада надає всебічне сприяння в процесі переходу від аналогового до цифрового мовлення.

При облдержадміністрації створена та працює «гаряча лінія» з питань переходу на «цифру», розіслане звернення представникам найбільших торгових марок побутової техніки та дрібним постачальникам цифрового обладнання для забезпечення в продажу перетворювачів цифрового сигналу.

За результатами засідання робочої групи перший заступник голови облдержадміністрації дав низку доручень. Зокрема, звернутися з рекомендаційними листами до районних державних адміністрацій, ОТГ та міст обласного значення щодо визначення доцільності та фінансової можливості забезпечення тюнерами малозахищених верств населення.

Також в рамках розвитку інтернет телебачення доручено сформувати проект меморандуму з інтернет провайдерами щодо забезпечення надання якісних послуг населенню та співпраці з місцевими телерадіоорганізаціями.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення