Середа, 05 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

ЄС закриває проект модернізації КПП на кордоні, в тому числі й на Буковині

ЄС закриває проект модернізації КПП на кордоні, в тому числі й на Буковині
Незавершені будівлі оточені сміттям: ЄС закриває проект модернізації КПП на кордоні, в тому числі й на Буковині.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Reuters.

Європейський Союз закриває проект модернізації і будівництва прикордонних контрольно-пропускних пунктів (КПП) з Україною.

В заяві Reuters представник ЄС сказав: "Після нашої оцінки ми дійшли висновку, що проекти не можуть бути дороблені вчасно. Наразі 6 проектів закриваються, а невитрачені гроші повертаються".

Повідомляється, що проект модернізації шести українських контрольно-пропускних пунктів на східному кордоні ЄС був започаткований в 2014 році, щоби інтегрувати економіку України шляхом будівництва або модернізації контрольно-пропускних пунктів на кордоні з Польщею, Угорщиною, Словаччиною і Румунією. Однак відзначається, що проекти після затримок, помилок і перевитрат коштів за участю місцевих чиновників і підрядників не були виконані.

У публікації вказано, що КПП "Красноїльськ" на кордоні з Румунією мав бути завершений до кінця 2016 року відповідно до графіку, однак в листопаді 2017 року пункт пропуску складався з незавершених будівель, оточених сміттям і будівельними матеріалами. На КПП "Устілуга" на кордоні з Польщею була вирита лише траншея. На словацькому і угорському кордонах на місці КПП були лише труби і металеві конструкції.

Як повідомляє ТСН, на кінець 2017 року жоден з шести проектів контрольно-пропускних пунктів не був завершений, хоча ЄС надавав фінансування на суму 29,2 млн. євро.

Найбільший контракт на два КПП– "Дяківці" та "Красноїльськ" на Буковині, отримала фірма "Енергомонтажвентиляція".

Її фінансовий директор Сергій Романенко у жовтні 2017 року звинуватив посадовців України та ЄС у перешкоджанні завершенню робіт на двох КПП на румунському кордоні.

"Контрольно-пропускні пункти "Дяківці" та "Красноільськ" виконані на 80-85%, але на сьогоднішній день ми не отримали жодної копійки", - сказав він.ДФС же повідомила, що не заплатила "Енергомонтажвентиляції", оскільки компанія не надала документи, що підтверджують завершення роботи.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення