П'ятниця, 22 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецька ОДА підписала Меморандум про співробітництво з «Ощадбанком»

Чернівецька ОДА підписала Меморандум про співробітництво з «Ощадбанком»
Чернівецька ОДА підписала Меморандум про співробітництво з «Ощадбанком».

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу ОДА.

Чернівецька обласна державна адміністрація сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з ПАТ "Державний ощадний банк України".

Меморандум сьогодні був підписаний головою Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром Фищуком та начальником філії – Чернівецьке обласне управління ПАТ "Державний ощадний банк України" Русланом Запаранюком.

Як зазначив Фищук, підписанням Меморандуму Чернівецька обласна державна адміністрація та ПАТ "Державний ощадний банк України" започатковують спільний проект з підтримки малого і середнього підприємництва у Чернівецькій області.

"Мета укладання зазначеного документу – створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього бізнесу в Чернівецькій області, розширення доступу суб’єктів малого і середнього підприємництва до фінансових ресурсів, запровадження механізму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва у пріоритетних напрямках розвитку області, зокрема шляхом часткового відшкодування відсоткових ставок за користування банківськими кредитами", - зауважив голова облдержадміністрації.

З цією метою обласною державною адміністрацією підготовлено проект змін до Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Чернівецькій області на 2017-2018 роки, які будуть подані на розгляд наступної сесії обласної ради.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення