Неділя, 05 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині Мольниця і Лунка хочуть об`єднатися з Герцою в ОТГ

Герца Герца
www.bukpravda.cv.ua
На Буковині Мольниця і Лунка хочуть об`єднатися з Герцою в ОТГ.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua

Ще два села - поки що не дали згоду.

У Герцаївській РДА відбулася зустріч голів міської та сільських рад, які не увійшли до новоствореної Острицької ОТГ, з заступником голови Чернівецької ОДА Василем Гостюком, який відповідає за процес утворення об`єднаних територіальних громад в області.

В ході наради була обговорена ситуація, яка склалася після отримання сільськими радами запрошення від Герцаївської міської ради створити одну спільну об’єднану громаду.

На даний час позитивно відгукнулися Мольниця та Лунка, натомість вагаються Тернавка та Хряцька. А це, в свою чергу, гальмує процес об’єднання, бо одна з головних законних умов - це наявність спільних меж.

Якщо Герцаївська ОТГ не буде створена до кінця цього року, існує загроза недофінансування в наступному році багатьох сфер суспільного життя району.

Учасники наради вирішили провести 10 вересня збори села Тернавка за участі представників обласної та районної влади та експертів з децентралізації.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Іван
Хай Гостюк краще розповість, як так сталось що Чернівецька ОДА подала на сесію обласної ради проект рішення "Про схвалення змін до перспективного плану формування територій громад області" де в Хотинському районі до Колінківецької ОТГ відходять села Грозинці, Бочківці і Санківці, а люди в Грозинцях і Бочківцях про це навіть не здогадуються. Бурбак дограється, зовсім ні за що людей має. Хоче бурі, буде буря.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення