Субота, 26 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівецька школярка в науковій школі вчилася розкривати злочини (фото)

Чернівецька школярка в науковій школі вчилася розкривати злочини (фото)
З 10 по 15 липня НЦ «Мала академія наук України» спільно з ГО «Європейська мала академія наук» організували наукову школу в столиці Польщі трьом десяткам учнів, які проводять науково-дослідницьку роботу з біології. Від Чернівецької області участь взяла Геруш Катерина, слухачка БМАНУМ, учениця Чернівецької гімназії №2.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

Мета міжнародної школи BioCEN, яку відвідали українські учні, – поширити і поглибити любов до біології, пізнати її з практичної сторони. За час навчання школярі, крім теоретичних занять, пройшли шість практикумів. Досліджували свою ДНК на основі зразків слини, вивчали білок, а ще робили генетичний аналіз. Підлітки вперше у житті отримали можливість працювати на новітньому обладнанні. Потрапити до спеціалізованої лабораторії – це шанс на знайомство з наукою європейського рівня, можливість проводити справжні біологічні досліди, які випали молодим науковцям МАН. Викладачі BioCEN демонстрували учням, як можна проводити елементарні досліди навіть у домашніх умовах, використовуючи підручні матеріали. Розповідали, як за допомогою камери мобільного телефона зробити мікроскоп і проводити експерименти. Також учасникам школи запропонували спробувати свої сили у криміналістиці: учням розповіли історію, в якій трапилося вбивство, і за допомогою лабораторних дослідів треба було з’ясувати, хто саме скоїв злочин. У вільний від навчання час підлітки знайомилися із Варшавою і відвідали Центр науки «Коперник» – музей, який реалізує освітньо-наукові проекти і містить понад 450 інтерактивних експонатів, за допомогою яких відвідувачі самі проводять експерименти. Однак за час поїздки найбільше враження на школярів справила все-таки біологія.

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення