Четвер, 03 грудня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині жителі Киселева і Борівців просять не закривати відділення "Ощадбанку"

На Буковині жителі Киселева і Борівців просять не закривати відділення "Ощадбанку" На Буковині жителі Киселева і Борівців просять не закривати відділення "Ощадбанку"
Жителі сіл Киселів і Борівці Кіцманського району стурбовані та обурені планами закриття єдиного в цих селах банківського відділення.

Клопотання з цього приводу сільрада направила керівництву "Ощадбанку" та керівникам органів місцевої влади.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Вільне життя.

Керівнику публічного акціонерного товариства «Державний Ощадний Банк України» п.А.Г.Пишному

Копія: керівнику Чернівецького обласного управління АТ «Ощадбанк» п.Р.В.Запаранюку

Копія:голові Чернівецької ОДА п.О.Г.Фищуку

Копія: голові Кіцманської РДА п.І.В. Друцулу

Копія: керуючому ТВБВ № 10025/082 п.Я.В. Яремію

Клопотання

Киселівська сільська рада Кіцманського району Чернівецької області просить не закривати роботу відділення ТВБВ №10025/87 с.Киселів, оскільки це відділення обслуговує населені пункти с.Киселів та с.Борівці з чисельністю населення понад 4,5 тисячі.

Доводимо до вашого відома, що Киселів та Борівці — найвіддаленіші від райцентру, м.Кіцмань, ці села знаходяться в зоні посиленого радіаційного контролю III та IV категорій.

Мешканці сіл обурені, адже у даному банківському відділенні вони сплачують комунальні платежі, кредити фізичних та юридичних осіб, земельний податок, депозити (велика кількість населення скористалася державною програмою енергозбереження і отримали кредити на утеплення будинків), отримують заробітну плату, пенсію, соціальні виплати, тут можна придбати квитки на всі види транспорту, також квитки на розважальні заходи в м.Чернівці.

У селах функціонують дитячі садки по 3 групи (понад 100 дітей), у банку сплачується батьківська плата за харчування діток, сплачується державне мито громадянами, які оформлюють документи в сільській раді. В цьому відділенні «Ощадбанку» обслуговуються робітники бюджетних закладів – Киселівського та Борівецького ДНЗ, Киселівського та Борівецького будинків культури, Киселівської та Борівецької сільських рад, частина працівників Киселівського ЗНЗ, Киселівської амбулаторії сімейної медицини.

У скуртний час не доцільно закривати відділення в Киселеві, адже людям потрібно буде їхати в м.Кіцмань для отримання коштів, сплати платежів. Дорога знаходиться в жахливому стані, так як ремонтні роботи не проводяться. А оскільки з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата зросла, то і вартість проїзду подорожчала та складає 13 грн в одну сторону до райцентру.

Ми не вважаємо це оптимальним варіантом для злиття декількох установ в одну єдину, адже закриття відділення «Ощанбанку» спричинить невдоволення і бунт в селах, зростуть черги при обслуговуванні у відділенні м.Кіцмань. Не виконання плану відділенням по депозитах пояснюється бідністю сільського населення. Які депозити можна відкласти з 1050 грн. пенсії чи із зарплати 2500 грн.?

Крім того, Киселівський ЗНЗ I-III ступенів визнаний опорною школою згідно рішення сесії №160/14-2017 від 26 січня 2017 року, то це дасть в перспективі можливість філії залучити зарплатний проект.

Дуже просимо Вас почути наше звернення та підтримати волевиявлення громади населених пунктів!

Киселівський сільський голова В.В.Федоряк

Борівецький сільський голова О.А.Гордей
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення