Вівторок, 29 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині проведуть вибори до Красноїльської та Чудейської громади

В неділю, 11 грудня 2016 року, відбудуться вибори в Красноїльську та Чудейську об’єднані територіальні громади.

За дотриманням законодавства під час виборів традиційно будуть стежити представники Громадянської мережі ОПОРА та правоохоронні органи. На даний момент найбільш поширеним порушенням є недотримання вимог щодо проведення агітації.

Про це повідомляє "Буковинська правда" з посиланням на ОПОРу.

Координатор виборчих програм Чернівецького представництва мережі ОПОРА Тарас Прокоп зазначив, що їхні спостерігачі стежать за виборчим процесом з моменту старту кампанії і відзначають досить низьку активність як самих кандидатів, так і виборців. Найбільш поширеним порушенням на даний момент є відсутність вихідних даних на агітаційних матеріалах кандидатів.

Крім того, спостерігачі відзначають нерівномірний поділ округів, найбільша різниця між найменшим і найбільшим округом спостерігається у Чудейській об’єднаній громаді, де середня кількість виборців на округ становить 317, при цьому найбільший налічує 494 виборці, а найменший – 125, а також низьку активність участі у виборах в сільські громади політичних партій.

Виборців Красноїльської (с. Красноїльськ, с. Стара Красношора) та Чудейської (с. Чудей, с. Їжівці та с. Нова Красношора) об’єднаних громад закликають проявити активність та взяти участь у виборах 11-го грудня.

У разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів можна звертатися на гарячу лінію за номером (044) 591-44-44.

Наступні вибори відбудуться 18-го грудня 2016 року року і вони охоплять Вашковецьку, Вижницьку, Сторожинецьку міські ОТГ та Тереблеченську сільську об’єднану територіальну громаду.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення