Понеділок, 30 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині проводяться активні перевірки бізнесу

До кінця 2012 року діє мораторій на фактичні перевірки підприємств малого та середнього бізнесу, які застосовують спрощену систему оподаткування, не зареєстровані платниками ПДВ та діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику.

Цей час відведений як «адаптивний період» для втілення нових правил спрощеного оподаткування та інших законодавчих змін. Завдяки вдосконаленню процедури планування та відбір до перевірки виключно ризикових платників податків кількість планових документальних перевірок юридичних осіб протягом третього кварталу 2012 зменшилася на 21%.

Всього за 9 місяців поточного року органи ДПС Чернівецької області планують перевірити 71-го суб’єкта господарювання. В першому кварталі 2012 року було проведено 24 перевірки, у другому – 21. В цілому за рік по області передбачається не більше 120 документальних перевірок. В порівнянні з 2001 роком їх кількість зменшиться на 20 перевірок. Загалом по Україні за останні три роки загальний обсяг таких контрольних заходів скоротився втричі. Якщо під час перевірки суб’єкти господарювання зіткнулися з неправомірними, на їхню думку, діями податківців, мають можливість повідомити про це вище керівництво Служби за допомогою гарячої лінії «Пульс податкової»: (044)284-00-07.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернівецькій області

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення