П'ятниця, 18 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині в поліції шукають 49 дільничних інспекторів

До поліції краю планують набрати 49 дільничних офіцерів поліції. Кандидати зможуть подавати документи на участь у конкурсі з 21 листопада до 5 грудня.

Про це під час брифінгу повідомив начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернівецькій області Геннадій Федорюк.

Зокрема, на посаду дільничного офіцера поліції можуть бути прийняті громадяни України, віком від 18 років, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр, спеціаліст, магістр та володіють українською мовою. Не можуть бути прийняті особи, які відмовляються від взяття на себе зобов’язань дотримуватися обмежень або від складання Присяги поліцейського, а також особи, які звільнені або мали бути звільнені з посад на підставі Закону України «Про очищення влади».

Громадяни, які виявили бажання вступити на службу в поліцію, зобов’язані пройти медичні обстеження, перевірку рівня фізичної підготовки, психологічне обстеження, обстеження на предмет виявлення алкогольної, наркотичної та токсичної залежності. За згодою також можуть пройти тестування на поліграфі.

Конкурс буде проходити у декілька етапів: тестування, проходження військово-лікарської комісії, перевірка рівня фізичної підготовки та співбесіда.

Тестування мають визначити рівень знання законодавчої бази (професійний тест), загальні здібності і навички, а також особистісні характеристики (психологічний тест) кандидата.

Кандидати, які наберуть менше 25 балів за результатами тестування, до наступних етапів конкурсу не допускатимуться. Співбесіда буде проводитись поліцейською комісією. Під час співбесіди комісія вивчатиме результати тестувань, рівень фізичної підготовленості та документи кандидата, а також з’ясовуватиме професійні, морально-ділові якості і управлінсько-організаторські здібності кандидата.

Тож кожен, хто відповідає вимогам та здатний професійно виконувати повноваження поліції і посадові обов’язки в підрозділах превентивної діяльності мають всі шанси стати дільничним офіцером поліції.

Додаткова інформація про проведення конкурсу, буде розміщена на офіційному сайті ГУНП в Чернівецькій області згодом.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення