Вівторок, 29 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На Буковині селяни заступилися за голову, якого засудили за рекордний хабар (фото)

На Буковині у неділю, 18 вересня 2016 року, біля Будинку культури в селі Кам’яна Сторожинецького району, була проведена акція на підтримку Василя Гідори - сільського голови, якого було засуджено 29 серпня 2016 року за звинуваченням в отриманні хабара в 130 тисяч доларів.

Про це пише "Сторожинець-інфо".

Ініціювали акцію самі жителі громади, оскільки вони незгідні з рішенням суду. Також було надало слово всім бажаючим. Виступаючі розповідали про здобутки Василя Івановича за 25 років – це дороги, вуличне освітлення, тротуари, ремонт Будинку культури, дитячого садочку. Важливу роль він відіграв і у будівництві нової школи.

Долучався сільський голова до ремонту огорожі на кладовищі, ремонту пожежної машини, допомоги інвалідам та знедоленим.

На акції були присутні люди різного віку – як молодь, так і літні люди. Згадували про будівництво трьох будинків малозабезпеченим, в яких сільська рада теж відіграла головну роль.

На основі цього люди обурені рішенням суду і вважають за доцільне взяти до уваги їхню думку. На зборах було зібрано біля 300 підписів на підтримку сільського голови.

Нагадаємо, що наприкінці серпня 2016 року сільського голову Кам’яни апеляційний суд Чернівецької області засудив до 8 років позбавлення волі за одержання хабара у розмірі 130 тис. доларів США.

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! -3 Ростислав
Я б також поставив п1дпис, яким би соц1альним классом не був. Завжди притримувався думки, що тв1й соц1альний статус, будь ти багачом, повинен доказувати твою користь в ринкових в1дносинах м1ж людьми. В данному випадку, нав1ть взявши хабаря, цей с1льський голова зробив для жител1в набагато б1льше н1ж держава в ц1лому, лишивши тр1шки соб1))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Вася
Цей "класний дядько" цілком очевидно купив з потрохами суд 1-ї інстанції у повному складі, інакше як зрозуміти виправдальний вирок райсуду? Почитайте самі reyestr.court.gov.ua/.../... За крадіжку продуктів у магазині більш як на 150грн - кримінальна справа і вирок, а це мурло все життя хапало тисячами і десятками тисяч баксів. А односільців-зах исників треба добре потрусити через податкову. Впевений, що їхні будинки, машини та закордонні паспорти протирічать деклараціям про доходи. Носять чисті нулі у податкову по 25 років і ще й хабарника захищають. Так кожна мразь приведе захисників, які засвідчать, що він класний пацан, тому не треба до нього Закон застосовувати. Тому і держава розвалюється, бо усі гребуть та крадуть.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Олена
І чому таке розумне мурло як ти неприіде в село і непоспілкується з простими людьми,а то прочитало щось ніби дуже розумне та грамотне,очорни ти людей це ми вміємо а от шось добре зробити недуже,на акції були люди різних вікових груп,та різних конфесій
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Вася
Олено, ти просто дурна, тупа бичка, якщо не розуміеш такі елементарні речі. Ви своїми хабарами розбестили вчителів, медиків, правоохоронців, суддів, чиновників... Тому наша держава впала по усіх показниках нижче багатьох африканських країн. Вам треба хоч трохи давати по руках. От ваш голова-хабарник і отримав належне. А ви там збирайтеся хоч кожного дня, це нічого не змінить. Тільки треба кожного взяти на олівець і трусонути добре, змусити платити податки, бо ви там охуїли в корінь, навіть корів не тримає ніхто.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Олена
Бик це ти ,продай квартиру і йди всело,заводи корову і працюй білоручка нещасне,ти плати нормально за молоко і будем тримати,тебе гниду за безцінь годувати ніхто небуду,,приїдь в село і роскажи це людям що і хто має робити,а неховайся тут,покажись
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення