Четвер, 26 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Депутати свободівці Кіцманщини звітували про свою роботу та провели відкритий прийом громадян

11 вересня 2016 року депутати свободівці Кіцманщини прозвітували перед виборцями про своюо депутатську діяльність, а також провели відкритий прийом кіцманчан.

В рамках звітування, свободівці спілкувалися із жителями щодо незаконного підвищення тарифів на комунпослуги.

«На час, коли ціни на комунпослуги підвищили й зробили захмарними, влада вкотре забула, відповідно, збільшити пенсії і зарплати працівникам різних сфер діяльности в Україні. Називаючи це вимогою Міжнародного валютного фонду, вони в черговий раз будуть казково кредитувати свої ж енергетичні фірми, так само як і минулого року за нульовою ставкою (а це десятки мільярдів гривень). Така ситуація призведе до залишкового фінансування освіти, медицини, культури, військової та інших сфер життя українського народу. Так зване збільшення тарифів призведе до геноциду народу, адже маємо вже перші «дзвіночки» - це відмова держави у харчування дітей 1-4 класів, збільшені ціни до 50% харчування діток відповідно у сільській і міській місцевостях» - пояснює депутат Кіцманської міської ради Тетяна Попович.

«Збільшення цін на електроенергію, природний газ, житлово-комунальні послуги призводить до зниження життєвого рівня населення та відтоку кадрів за кордон. Крім цього, кіцманчан цікавили питання щодо проведення 25-ї річниці Незалежності України поза межами районного центру. Жителі міста навіть збирали підписи про недовіру районній владі» - додає свободівка.

Також важливим для жителів Кіцманського району є жахливий стан більшості доріг регіону, що приводить до виходу з ладу транспортних засобів.

«Неналежний санітарний стан придорожніх смуг, їх засміченість, а також питання сміттєзвалищ району, зокрема і відома всім проблема привозу львівського сміття у адміністративні межі с.Іванківці стали важливими для обговорення під час нашого прийому. Особливо, виникнення смогу при загорання сміттєзвалищ й ігнорування владою цієї проблеми. Влада просто не звертає уваги на важливі та наболілі питання життя міста. Прикро, що такі проблеми виникають і в державі, і на місцях, але тішить те, що наші жителі, в тому числі молодь, не залишаються осторонь цих питань. А тому боротьба за майбутнє України триває. Тільки спільними діями ми зможемо зробити життя кращим» - зауважив голова Кіцманського осередку Всеукраїнського об’єднання «Свобода», Ігор Гринюк.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення