П'ятниця, 25 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Сирієць з міжнародним тренерським сертифікатом працює тренером у «Буковинській Трої»

Війна в Сирії змусила сотні тисяч жителів цієї країни шукати порятунку в Європі.

В Україну сирійці практично не їдуть, адже в нас немає виплат для біженців, як у Німеччині, та й рівень життя залишає бажати кращого.

Працювати, а не шукати притулку, приїхав в Україну Мутас Султан. Фармацевт за освітою, у себе на батьківщині він мав успішний аптечний бізнес. Цей бізнес дозволяв йому займатися дороговартісним хобі — кіньми. Спочатку Мутас придбав одного скакуна, а незабаром вже мав власну конюшню із сімома кіньми. Але залишити все і виїхати з рідного Алеппо, другого за величиною міста в країні після Дамаска, змусили жорстокі бої в північній частині Сирії.

Спершу М.Султан з сім’єю (він має дружину і сина) знайшов роботу в Молдові. Його хобі дозволило стати затребуваним фахівцем у кінному спорті — адже М.Султан має міжнародний тренерський сертифікат, закінчив курси міжнародної федерації кінного спорту в Туреччині та Молдові. Тож коли власник КСК «Буковинська Троя» Володимир Воронюк шукав кваліфікованого тренера, голова федерації кінного спорту Молдови порадив йому Мутаса Султана. Сирієць погодився на переїзд в Україну, адже давно знав, що тут існує кінний спорт і навіть купував коней української верхової породи. Мутас вільно володіє російською, а за кілька місяців перебування у нас вже розуміє українську і починає нею розмовляти.

У «Трої» він проводить заняття з верхової їзди та готує до виступів з конкуру більше 10 спортсменів. Йому сподобалась Буковина, він підкреслює, що тут добрі люди і є гарні коні. Каже, що Україна має великий потенціал для того, щоб бути успішною розвиненою державою, і не сумнівається, що так і буде. Як і не полишає надії на те, що в його рідній Сирії запанує мир і він з сім’єю зможе повернутися на батьківщину.

Ольга КУЛЬКО
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення