Вівторок, 25 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Віталій Мельничук: «Вітаємо невтомність науковців Буковинського університету, які продовжують проводити міжнародні наукові форуми»

«Як свободівець, заступник голови Чернівецької обласної ради 14 квітня взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку» (ІТЕП-2016).

Під час відкриття конференції, виступив з вітальним словом та від депутатського корпусу, керівництва обласної ради привітав високоповажне наукове, викладацьке та студентське товариство Буковинського Університету.

Дуже непросто в часи, коли на сході України точиться російсько-українська війна та через безгрошів’я закриваються і оптимізовуються цілі напрямки та галузі народного господарства, медицини, культури та освіти. Адже необхідно продовжувати розвивати науку та вмотивовувати студенство разом із знаними науковцями проводити наукові дослідження в різних напрямках суспільно-гуманітарних, економічних та природничих наук.

Хочеться подякувати керівництву знаного в Україні та одного з провідних на Буковині університетів: президенту приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет» Михайлу Манилічу, член-кореспонденту АЕН України; проректору з наукової роботи та міжнародних зв'язків ПВНЗ «Буковинський університет», доктору технічних наук, професора Ярославу Виклюку; доц. кафедри Суспільно-гуманітарних дисциплін, кандидатові психологічних наук, Богдану Леко, який спеціалізується в наукових дослідженнях по логотерапії, медіації, конфліктології. Особисто, від обласної ради вручив шанованим науковцям почесні Грамоти.

Всім учасникам конференції бажаю цікавих та плідних наукових дискусій, творчих рішень та по завершенні наукового форуму, насиченого відпочинку.

Також, під час пленарних слухань, як учасник конференції, презентував своє наукове дослідження: «Гібридна війна», як метод загарбання територій, що не кваліфікується злочином у міжнародному праві : наслідки для мирних територій». З приємністю відповів на запитання колег-науковців опісля презентації своєї роботи».

Віталій Мельничук, заступник голови Чернівецької облради
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення