Вівторок, 07 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Боєць АТО звинувачує відомого буковинського активіста в "здачі" правоохоронцям своїх колег (фото)

Так у що ж нині перетворилася всеосяжна боротьба з корупцією? Що приховують у собі гучні лозунги та заклики?

Про це питаємо у Андрія Пуздряка – учасника бойових дій, який зупиняв військову агресію на сході країни, створюючи цим передумови для боротьби з корупцією на решті території України, де панує мир.

– За останній рік борців з корупцією в країні побільшало, усі роблять гучні заяви, імітуючи бурхливу діяльність. Обіцяють, що результати не забаряться. Скажи, Андрію, чи так ти собі уявляв боротьбу з корупцією, коли був на передовій?

Взагалі то не так. Я, як і багато ще хто, гадали, що поки ми зупиняємо натиск ворога у зоні АТО, відповідальні за долю нашої країни, нашого регіону люди зроблять набагато більше, щоб змінити щось у державі на краще. Прикро, але бачу, що майже нічого не змінилося, а боротьба з корупцією перетворилася на якийсь політичний тренд.

– Що саме ти маєш на увазі?

Ну подивіться самі: з корупцією борються на всіх рівнях, а її стає все більше. Більшими стають відкати, хабарі, масштабнішими стають схеми з дерибану бюджетних коштів, контрабанди… та про це по телевізору щодня говорять! Але найбільше обурення у мене викликає навіть не потішні змагання між антикорупційними органами за те, у кого краще обмундирування, а щуряча возня наших місцевих так званих борців з корупцією. Особливу відразу викликає діяльність пана Скорейка.

– А що тобі не подобається у його діяльності? Адже він – голос Чернівецького Майдану, був на Майдані в Києві, займає активну громадянську позицію.

Ця людина – зрадник. На майдані був лише на сцені, жодних дій. Крики і повна бездіяльність. Для нього не існує непорушних моральних чи будь-яких інших принципів. Керується пан Скорейко виключно власними інтересами та інтересами своїх політичних патронів. Такий собі політичний «козачок».

– Серйозні закиди.

Поясни. Все почалося, коли він очолив Чернівецький міський осередок партії. До речі, я в Батьківщині (ВО «Батьківщина») з 2008 року. Тоді доля усієї команди міської організації партії опинилася у його руках. Але він чомусь вирішив, що керує всією партією. Намагався протиснути якихось своїх людей до списків, почав кулуарно домовлятися… Гальмував будь-які ініціативи, намагався не враховувати думку інших членів команди.

– Ну це вже трохи не по темі…

Чому ж, якраз навпаки. Я не маю підстав не довіряти, все ж не буду казати, від кого я це почув. Так от, у зоні АТО дізнався, що під час подій на Майдані пан Скорейко здавав правоохоронцям номера та графік відправки машин з нашими активістами до Києва. А коли він хворів йому допомогали однопартійці, яких він зараз намагається очорнити найбільше.

– Вернімося до теми розмови. То чим тобі не до вподоби антикорупційна діяльність п.Скорейка?

Мені дуже прикро за те, що замість справжньої боротьби з корупцією такі люди як він імітують цю боротьбу, виконуючи якісь політичні замовлення. От скажіть, чому пан Скорейко не бачить вирубки та вивезення лісу? Або контрабанди? Або дерибану землі? Чому його не цікавлять ці питання?

– А й дійсно, чому, як гадаєш?

Думаю тому, що ці питання пану Скорейку не дозволяють зачіпати ті, хто так би мовити стимулює його систематичні «випади» в пресі проти людей, які дійсно хочуть змінити владу на краще, розвернути її обличчям до людей. Людей, які пройшли Майдан та постійно допомагають нашим хлопцям у зоні АТО. І це при тому, що сам пан Скорейко нічого такого не робить, а лише поливає людей брудом.

Ганна Мельник для "Буковинської правди"

Фото

Оцінити матеріал:
(11 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення