Субота, 19 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

“Прорізаються “ від такої могутності у деяких посадовців “крила”, - буковинський активіст Олег Істратій (+2 відео)

Відомий активіст Олег Істратій надіслав на пошту "Буковинської правди" відкритий лист до обласного військового комісара, полковника ЗСУ Віталія Володимировича Чурая.

№ 301015 від 5.11.2015

Чернівецький обласний військовий комісаріат
Комісару обласного комісаріату, полковнику ЗСУ Чурай В.В.
Новоселицька громадська рада при районній раді
Голова громадської ради Істратій Олег Володимирович.

Відкритий лист 
Частина 1 . 
Вступ 
“Наш край” 

Шановний Віталій Володимирович !

Звертаюсь пане полковнику, розпочинаючи цей лист до Вас, від об'єкту спростування недостовірної інформації . А саме моєї заяви, яка опублікована на сторінках видання порталу новин газети “Буковинська правда ”. Від 24.08.2014 року за назвою статті: “ Бійка депутата з заступником військового комісара та прохання до Віталія Чурая щодо мобілізації”

Вважаю , ви не звернули належну увагу вищезазначеної заяви, щодо корупційного середовища посадової особи. Заступника Новоселицького військомату, Добрунік Сергій Степанович. . Завдяки прикладам допоміжним і порівнянням, це надасть зрозуміти реальність. Одже , спочатку передумова вступна , нагадає події які мали місце раніше:

Мобілізували мене до Збройних сил 26.08.2014. Та у подальшому, опинився в окопах на лінії фронту Бахмутської траси, Луганської області. У складі 5 батальону 24 ї механізованної бригади. У подіях оборони у най гарячіші години від вогню до лютих морозів . Мали долю не загинути та не всі повернулися додому. Цілодобові арт обстріли

Страшного відчув дуже багато . Наслідки цього перезавантаження” цінностей на військовому синдромі різні. Усвідомлення що перед смертю всі однакові . Без урахування майнового стану, посад, регалій чи депутатства. Тільки “ бах, ” і ти вже приєднався до підземної тисячі. Снаряд не обирає, він вбиває куди прилітає. Така рівність померти тільки в окопі буває, та відчували ми існування найвищої сили насправді.

Вона і там і тут , сила рятує солдата господня ! Дає духовну надію і сили потрібні пройти, дає віра. Та до неї дійти, її відчувати, кожному доля дасть розуміння колись у житті. В основі коли дуже страшно, коли над головами смерть “літає “ її нутром відчуваєшь, десь поряд вона.

Молились ми Ісусу Христу, читали біблію. Він мене комісаре як “мама ”у тяжки хвилини почув. Допоміг відчути підтримку у тому пеклі де був. Не кинули ми зброї, с поля бою не дали заднього ходу. Керував бойовою машиною з особовим складом, достойно. Ризикуючи життям та було би потрібно , залишив би його там. Так як і тут комісаре , у цьому відкритому листі провожу між війною та миром паралелі .Де за викладене буду стояти до кінця до останього подиху як на фронті проти ворога.

Чи я їх ,чи вони мене, ї ми не на фронті , ми вдома . Це таке розуміння , і часи прийшли , “Наш край” на Буковині.

Та лист цієї відкритості не про війну на сході, зовсім ні. Тільки тема його спорідненна з злиднями фронту. Відчуває суспільство його сьогодні там де мир . Одже біда України це внутрішня , хронічна хвороба, знищує віру до перемоги. Небезпечна ця “бестія” в суспільстві. Граюча своїми потребами поневолення у кожній родині . Всю Незалежність держави , це добре відчувають прості громадяни в стражданнях .Тому маю від них інформаційне доручення та доповідаю:

Кримінальні провладні клани керують на місцях і вибори це формальність, якщо хтось ще іншої думки, то “прокидайтесь”.

“Небесна сотня” та “підземні тисячі” поколінням надали героїзму надхнення вічні. Та це сум, біль матерів та велика біда України у новітній історії. Та там де немає війни, справжні мафіозні злидні високо голову підняли. Вони у законі, не ховались “перефарбовані”, чи хабаря кому потрібно дали. Залишаючись на керівних посадах і надалі у владі. . Ці персони незмінні та одноосібні в управлінні Новоселиччиною на Буковині. Корупції у системі самоврядування зашкалює , грабують народ по повній програмі, відкрито. Та чому люди знов на місцевих виборах, знов за крадіїв віддали волю свою нині ? Тим, що були постійно провладні, що довели до бідності , зруйнували долі, плани ? На Новоселиччині є цьому пояснення , люди бояться

Частина 2 
“Замком під ковпаком ” 

Нагадаю, які відбувались події, коли ваш підлеглий , заступник комісара . Пригнув до мене в бійку без попередження. Та правда не розрахував своїх можливостей нападу. Саме на сесії Новоселицької міської ради, це було 21 серпня минулого року.

Відповідно після того дня , змінилось його життя не в ліпшому ракурсі . Ваш заступник комісара , “грав комедію” три тижні на стаціонарі ЦРЛ . Доміно з ветеранами ВВ, свіжі квіточкі у вазі через день у віп палаті. Та мандарини від Новоселицького мера та вафельки . Шкандибав бідолага замком по коридорах районної лікарні на костиліках . Як герой-захисник після бойового зіткнення на “Бахмутській трасі” . Спочатку вимагав він правосуддя від Феміди , відповідальності жадав за його побиття. Ховаючись у ЦРЛ від військової прокуратури, та вона його все ж там знайшла. Симулюючи травми як від “ переїзду фури”, звинувачуючи мене майже в тортурах. (додаток ,побої Добрунік С.С.)

Та 64 свідка , що бачили дані події бійки , у поясненнях йому та слідству , добре пояснили , що цього не буде ніколи .
Адже бачили хто цю бійку розпочав , і головне кого накази він в той момент виконував. Як доречі і зараз теж саме відбувається , а це “Новоселицька мафія” з своїми “шістками” жити “по новому прориваеться”. Та не з “потрохами” розповідаю у відповідь про них , треба залишити на весь “судовий маршрут” хронологію цікаву цих осіб.

І повірте мені полковнику, вам буде це корисно донести собі особисто. Причини цього сьогодні, та наслідки які хтось собі поки не усвідомлює.

Так в середині вересня цього року , отримав від вашого підлеглого позовну заяву та не тільки від нього “волання” про порушення честі і гідності . Позовів за планом “намалювали” шість, тут половина адже , не кожний зможе прочитати всі. Тому тут тільки особливі позивачі у листі .

Та в “атаку”кинули на мене почергово , заважати працювати, приймати участь у виборах Та всі проти мене по черзі , напередодні перед виборчих процесів які минули і мафія не переможна . В них, один адвокат та “поводирів” декілька, а саме : суддя Дутка М.С., міській голова Нікорич М.Ї, підприємець Москалюк В.Ї

Та вони об'єднали зусилля вдарити з тилу , по авторитету рішеннями системи їм потрібними. Та ярмо мені “брехунця” надіти на шію. З метою у подальшому захиститись “імунітетом”. Проти мене огородити корупційну діяльність саме “Іменем України”. Ніби пиши та бреше, паплюжить, та доказів та підстав не дотримується зовсім . Треба думають собі, ловити, брати “оптово” позовами . Так собі вирішили, у сірого кардинала в кабінеті по вулиці Першого травня у Новоселиці. Одже:

Позовна заява № 1

Добрунік С.С. вимагає спростування недостовірної інформації як він вважає , по пунктах дуже коротенько викладаю та одразу спростовую :

Добрунік Сергій Степанович військовослужбовець, підполковник ЗСУ. Новоселицького РВК Де він вимагає від мене особисто, вибачень у ЗМІ . Спростування недостовірної інформації та моральну шкоду у 10000 гривень .( Відео 3х судів у додатках ).

Його позовна як мені від нього відомо, рік витримує страждання порушення його честі та гідності . Не спить у ночі , кошмари все із-за мене, страждання неймовірні у житті. Заради амбіцій та планів цих зазначених вище “пастухів”.

Станом на сьогодні, я надав відвод всьому складу Новоселицького райсуду. Та не тому що не маю доказів доведення як хтось думає, ні .

Є інші підстави відводу що задоволені суддями почергово. Та для вашого розуміння комісаре , навіть тут у цих реченнях вистачить фактажу зробити висновки вам належні . Та звісно заперечення до позовів мають це зробити, та навіть тут є ще переосмислити .

Доведу , що суд з вашим підлеглим буде ним програно з відповідними наслідками . Як і всіх іншіх істот від системи проти мене, чекають “сюрпризи” гарні.

І це не спроба залякати, просто пояснення які вимагають обставини. Що взагалі відбувається після революції гідності . Не дають можливості сказати, довести правду. Яку маю, та добре її комісаре , я у нашому краю відчуваю і не тільки в цих позовах зазначених та не все так одразу .

Щодо захисту честі та гідності , під впливом інших . Які “Жар не своїми граблями загрібати” добре вміють.

Сьогодні це доречі знов переможці на місцевих виборах. Та відповідно не маю вибору, я захищаюсь для нападу одночасно. Тим більше не ініциатор цього відкритого листа до Вас. Та змушують обставини піди на цей крок свідомо, без зацікавленості іншої сторони її не існує . На мене не хто не впливає, тільки корупція “антигероїв”. Яких багато, та не всі зазначені у цьому зверненні перебувають. Та щоб тут інформація не було банальна без фактів. Адже так просто без них, вам доповідати комісаре у відкритості буде не професійно . Зроблю ракурс по справі та шанси які позивачі мають якщо мають , думайте самі, одже :

1 Щодо не причетності до зриву громадської ради від 18.08.2014, та його присутність пов'язана їз роз'яснювальною роботою по Указу Президента № 607 “ Про часткову мобілізацію”

Заступник комісара з іншими особами , які були звільненні мною як головою ради з членів Новоселицької громадської ради при районній раді в положенні “за зраду інтересам громади” . 18.08.2014 р. прийшли на засідання з депутом обласної партії “Свобода” Мельничуком В. та інші незадоволені та знедолені . Де вони всі разом, а їх було 21 особа, і з ними був і пан Добрунік С.С.

Саме вони разом, не надавали можливості проведення засіданню громадської ради. Мною було вирішено перенести засідання на наступний день. Це стало підставою для того ,що я вказав у скандальній статті . Що Добрунік С.С. також прийняв участь у зриві засідання громадської ради, адже він був разом їз зазначеними людьми. Це думка як і моя , так і 19 членів громадської ради, була одностайна.

Більш того заступник комісара не проводив роз'яснювальної роботи по Указу Президента № 607. Про яку вказує заступник комісара , щодо свого перебування у районній раді на засіданні ради.

Це говорить про інші мотиви візиту на засідання громадської ради мого головування. Тому зрозуміло без судового розгляду цього пункту , якій не є підставою щодо спростування . І це вам підтвердить будь якій суддя чи адвокат. Адже будь яких оголошень щодо мобілізації не були ним озвучені 18.08.2014. на громадській раді .

Де я вислухав там всіх незадоволених присутніх, надав свою думку про них всіх в основі “сексоти” та запроданці. Фактом залишається присутність там , де не повинен бути при виконанні своїх службових обов'язків Добрунік С.С. Адже не зробив того , для чого прийшов на громадську раду , і доведіть що це не так , не можливо панове .

Щодо : Добрунік С.С. без довіри людей за свої дії . Займався корупційними діями під час проведення мобілізації.

Другий пункт цього коротенького аналізу змусить порушити кримінальне впровадження проти заступника РВК Добрунік С.С. Адже цей лист розміщено у ЗМІ, тому раніше ніж ви його отримаїте по пошті з м. Ужгород . Буде порушено кримінальне впровадження по статтям ККУ за ознаками корупційної діяльності вашого підлеглого на підставі повідомлення про злочини у засобах масової інформації .

Та на початку хочу підкреслити деталі по справі які мають відношення до цього пункту №2. Що змушують дати пораду змінити Добруніку і компанії адвоката. Не досить того що всі позови до мене під один шаблон. Але ї присутня неуважність у читанні моїх для них “творів” які їх турбують і як ви самі зрозуміли роками.

Так надаю оригінал з тексту що змусив його шукати гідність. до Чурай В.В.від 24.08.2014 : Піднявшись до трибуни, він заявив що він повністю аполітичний, але на мене не треба звертати уваги, адже він знає всю правду, де мер міста робить все згідно чиного законадавства.

Після цього, на нього почали кричати люди, депутати, розповідаючи про хабарні дії та ухилення від служби, саме завдяки його діям за хабарі в районному військкоматі.

З мого текту до Вас рік тому зрозуміло, що я не звертаюсь від себе особисто, тільки озвучую події які мали місце, час, свідків. що дійсно після виступу Добрунік С.С. по залу від людей до нього такі зауваження які я вказав ,надходили. І свідки цього є у великій кількості. Що таким чином позбавляє повністю переконувати адже не змушує мене надавати прямі докази. Тому що я не звернувся у даному звинуваченні особисто, та тільки був свідком інформації яка була у першій заяві до Вас ,звісно. Та якщо позивач з адвокатом так вимагають спростування , змушений піти на зустріч . Повідомляю про наступне зізнання і правоохронцям для слідства завдання реальні анонсую :

02.09.2014 — До Новоселицької районної прокуратури, звернувся мешканець міста Новоселиця , Якімчук Сергій Петрович . Якій вказав у своїй заяві час, місце зустрічі з заступником комісара Добрунік С.С. Він повідомив , що Добрунік С.С. у шантажній формі розмови , повідомив про його бажання отримати грошову винагороду , за відстрочку від мобілізації. Заява після цього діалогу вимагання, зареестрована колишнім прокурором Новоселицького району Романюком П.І. від 03.09.2014. Та на той час це було не кому не цікаво, діяла угода “Петра та Віорела”, до недавно головні правоохоронці району на Новоселиччині. Та жодного разу потерпілого не викликали для пояснень , навіть не повідомили про результати розслідування до цього часу , якщо воно насправді було справжнім.

При моєї зустрічі з Якімчуком С.П., де я фіксував її на камеру( відео додається) , даний громадянин вказав свою історію та слід де шукати потрібно. Тому я знайшов ще трьох військовозобов'язаних, що такі відкупилися від служби реально. Які були все ж такі змушені надати грошові кошти за відстрочку заступнику комісара Добрунік С.С. не просто через когось чи як , особисто у руки.

У подальшому при моєї особитої зустрічі з ними .Вони розповіли детальну інформацію про вимагання грошових коштів. Від діянь даного заступника комісара у Новоселицькому районі більш детально, і їх доволі багато назбиралось. Дані особи, яких я знімав на відео, погодились дати детальні пояснення у судовому засіданні та під гарантіями особистої безпеки.

Потерпілі погодились вказати суми , вони різні діють у заступника знижки грошові. Які їх змусив передати з їх слів, заступник комісара Добрунік С.С. Та взагалі пояснити у судовому засіданні яким чином отримали дані грошові кошти. Та сподіваюсь слідство кримінального провадження, надасть відповіді , точні , справжні.

За умови звісно не притягнення до кримінальної відповідальності за надавання хабаря посадовій особі. Також звільнити даних осіб від майбутніх мобілізацій у зону бойових дій.

Дві інші особи враховуючи Якімчук С.С. погодились без умов будь яких та в інтересах процесу, свідчати у рамках впровадження. Від уникнення впливу , інші призвіще не зазначаю з міркувань безпеки останніх по справі.

Вони погодились прийняти участь у судових засіданнях на стороні відповідача, тобто це я. У якості свідків по справі нашого шукання гідності з заступником РВК Сергієм Добруніком. Одразу і кримінальній справі яку вже також розпочали , і як потерпілі вони там громадяни . По другому пункту поки вистачить для міркування.

Та так по темі далі ,скільки хоч особових справ з районного військомату позникало , ви знаєте ? В основі вони спалюються у мажорів на задньому дворі .Під відкриття пляшки шапанського, війна для них вже закінчилась навіть не розпочавшись. Це особливий сервіс для багатіїв, привіз , спалили, та по руках вдарили. Дві штуки евро сьогодні комісар заробив, і всі задоволені, така нині система .

В кожному кармашику військової форми , після роботи евро та долари, замість мажорів набрали в АТО алкоголіків. Тому така безкарність що тягне на кримінальне впровадження , не випадковість комісаре , думайте самі “космосу” тут немає все справжне.


Щодо кримінавльного минулого на території республіки Італія. Позивач вважає що його не має. Та я , і разом з фактами іншої точки зору, адже в заяві рік тому до Вас, полковнику, вказав деякі єпізоди, кримінальні.

Одже, до цього листа додаю відео. Я його автор , та знімав розмову моєї зустрічі з Хамзином Олександром, він депутат Новоселицької міської ради. Задаючи йому питання , Олександр жваво мені на них відповідав, що в даному випадку стане мотивом запиту за межами держави . Він вважається ліпший друг у затупника РВК, таки сьогодні друзі, та не тільки з ним він такий був розумний .

Вони разом їз позивачем біля двох років проживали разом, перебуваючи на заробітках у Італії. Та до перегляду ,коротенко зміст цього відео поясню детально.

Громадянин Хамзин О.Р. на відео , пояснює які кримінальні справи мали місце на території Італії. Під призвіщем у базі даних відділку поліції м Брешія перебуває за правопорушення. Добрунік Сергій Степанович в особливо небезпечних за економічні злочини статті замазаний. Це контрабанда нелегальних цигарок у особливо великих розмірах на території Італії. . Де була знешкоджена група осіб до якої належав заступник комісара РВК Добрунік С.С.

Його було зареештовано, машину з цигарками конфісковано. Справа кримінального впровадження № \2004\5622\3184\ , знаходяться за місцем скоєння злочину м. Брешія. Дані копії документів, можуть бути надані в перекладі та залучені до судового процесу як і адміністративного так і кримінального впровадження . Одже сподіваюсь ми почитаємо переклад у судовому засіданні, та з'ясуємо довів що писав чи треба вибачатись за безпідставність.

Та тільки за відповідним запитом суду до правоохоронних органів іншої держави. Де по новому закону взаємодії між державами ЄС та України у правоохоронній безпеці. Ці питання вирішуються у десятиденний термін відповідним запитом суду. До відділу інтерполу, інших відомст даної компетенції, витребовування доказів за межами держави .

Позовна заява №2 

Наступний позивач : Галак Віталій Олексійович з с. Маршинці Новоселицького району. Пенсіонер госавтоінспекції УМВС , працює на мафію , його останне місце працевлаштування .

На посаді видобутку гравійної суміші не хитра справа коли під прикриттям тема процвітає реальна. Та до того мільйонна ця справа видобутку природних копалин . Природного руйнування ландшафтів, знищення захисних смуг населенних пунктів “Нашого краю” . На багато ліпше зараз йому, ніж пасти асфальтну дорогу у минулому .

Касу завдання здавати позивачу , основа у напрямках бізнесу, різного. Основний вид діяльності також організаційні збори, потрібних “Паводирю” на будь які афери та навіть бійки. З бітами та костетами якщо потрібно чи автоматичною зброєю, не проблема тут на Новоселиччині.

Були різні виконання його організації для “босів мафії” Та були мої відповіді, затягування техники на штрафмайданчик . Де особа підприємець що не проживає не в Україні та 6 років не перетинав кордону . І надалі отримує дозволи та нові місцевості видобутку природних копалин. Та правда зараз не працюють на повну, ховаються . Призвіще “мертвої душі” Нікітін Георгій Петрович , та відповіді міліції досі не має . Шукають роками причетних, поки працюють їх документи . Мав розмову вже з новим Новоселицьким прокурором , та він далекій до всього.( відео додаток)

Третя сторона по справі портал новин “Буковинська правда “ на стороні відповідача. Як і у першому позові .

Вимоги також про захист честі , гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації у цьому позові позивач . Вважає:

що мною розповсюдженні неправдиві відомості у статті що потребують спростування від 13 серпня 2014 року на інфо-сайті “Буковинської правди” , під назвою статті :“Сенсаційне викриття сепаратизму на Буковині і хто за цим стоїть”

Щодо проявів сепаратизму та незаконного видобутку гравійної суміші , вимагає дана особа простування. Нагадаю про події по справі на Новоселиччині, щодо закликів спасіння від “хунти Бандерівської ” на адресу Президента Румунії та Росії .

Перекриваючи дорожні шляхи та сполучення на Буковині. Навіть провели сільську позачергову сесію Маршинецької сільської ради .Щодо підтримки перекриття шляхів проти мобілізації .Пізніше сільській голова отримав за це три роки умовно. Та той що переміг на сільраду Маршинців на цих виборах ,також долучався у цьому напрямку виїздів.

Звозили автобусами людей на дану акцію, як і саме на анти майдан у м. Київ. Тітушки потрапляли туди з району Новоселицького . Це рук творіння , цієї команди з “Нашого краю”.

Тому не вибачаюсь, не спростовую інформацію, тільки доповнюю. Але основа у зустрічному позові . Та потрібно зараз знати позивачу тільки у судовому засіданні деталі, справа делікатна.

Даний позивач був відповідальним та виконавцем у цих зборах доставки. “Паводир “ його работодавець , згаданий Володимир Москалюк, він замовник. Та люди вийшли на дороги за наказом Лонгіна, настоятеля Бонченського монастиря Михайла Жара. Духовного батька Віктора Януковича якщо не знали .

В ході даної акції я був там присутній з представникам громадської ради. Позивач Галак В.О. навіть не застидаючись колишнього начальника УМВС , начальника Новоселицького райвідділу, губернатора. Розпочав провокацію щодо мене особисто . Це знов ж такі відбулася бійка і він її розпочав умисно . ( відео подій додається) Та цього зазначеного, поки тут досить для листа відкритості, адже поки не мав з ним жодних судових слухань по справі, та скоро про себе прочитає він більше наразі .

Позовна заява №3

Позивач по справі : Мельничук Олег Миколайович з позовом до мене . Про витребування майна із чужого незаконного володіння, він також разом з вищезазначеними позивачами. Позивач вимагає повернення власності :

Особисті речі які йому належать по праву власності його покійного батька. Та чому так вважає, подати до суду за дві табурети , роз'яснення мої доречні до цього питання стануть :

Дана особа , доволі на Буковині відома, це син покійного вже , земля пухом, політичного діяча у минулому.

Народного депутата від соціалістичної партії Михайла Мельничука. Та хочу зазначити по новому . Щодо його сина є нове , де доречність такого старого присліввя, має долю : “Яблоня від яблоні “ І ця приказка в цій родині політичній не діє. Навпаки має далеку і фантастичну від дерева до плоду відстань падіння .

Є для цього причини “сексотність” без тата народилась відчутна. Колись розпочав синок свій політичний шлях під татовим “крилом” і у політиці йому було добре. Як і доречі вся Новоселиця політично-соціалістична була колись під Михайлом Мельничуком. Суддя Новоселицького районного суду Дутка Микола тут знає більше, він тут “заправляє крутими ”він вирішує завжди кому бути , та кому ні.. Він хрещений батько останього , та зрозуміли до чого мова йде ?

Хто тримає “руку на пульсі” всім владам вже 33 роки перебування на посаді судді в Новоселиці ? Думаєте партії тут мають провладну силу, виборці ? Чи вважаєте у міській раді, щось вирішують депутати новообрані чи будь які ?

Будуть покірно “гривами ківати” руки піднімати ”здаватися” “ЗА” голосувати як один і всі до одного . А тим часом місто і надалі розбазарювати , не заважати “рвати на шматки”, “злівати” за свої розрахунки. Депутатам у відповідь підтримки, для закінчення справи “бомбони” потрібні . Як “кістка собакам” від голови поклони з копліментами, яка гарна каденція ! Вміє вона , корона не впаде, та вкрасти не хто не перешкодить поки ще . Це від мера за “невтручання” подяка за наживання на простих людях.

Та вони і для того зібралися, “наср..ти” їм на місто наше на Новоселиччину . Головне щось “хапнути” що можна добре продати. Чи замість оренди у сто тисяч на рік заплатити до міського бюджету двадцять. Чи отримати земельну ділянку як депутату у “резервному фонді” по вул. Заводській. Так і мене каденція обману , такі зараз там задуми у новообраних депутатів, звісно не повним складом.

Питання вирішувати земельного характеру, тільки два роки таке буде господарювання . Ї як крала у особливо великих мер міста Новоселиця, так і буде надалі. Це “Новоселицька мафія” та “Наш край” у персонах тут розпочинаю.

Про суддю під призвіськом “антібіотік” Миколу Дутку сьогодні не багато . Але якщо почну , то забагато листів вам читати, тому поступово треба тут розповідати .

Має базар та заправки з Москалюком В.Ї. на двох та багато чого має у валюті та жовтому металі , заробив добре на рішеннях. Які йому і компанії принесли мільони, та втратили їх прості люди, міській бюджет, держава.

Він створив як суддя для цього систему “масонства по молдавські” шукаючи мені позивачів різних, та на що він взагалі зараз розраховує ?

Якщо пам'ятає пан суддя , наші зустрічі біля ЖД вокзалу, чи по вул. Чернівецькій у Новоселиці півтора року тому Їх шукав зі мною дуже схвильований. Ходив за мною по пятах, по десять разів дзвонив, нервував .

Казав що допоможить зробити з мене велику людину, суддю замість себе. І все у цьому жалюгідному ракурсі розмови, він допоможить .Тільки відступи, не трогай , не чипай, я дуже хворий, мені ще не багато залишилось . Дайте до вересня 2015 допрацювати без шуму та галосу піду сам, такі розмови проводив з ним.

Адже з 05.05.2014 до 17.09.2015 був встановлений підприємцями , справжній майдан біля суду та прокуратури у Новоселиці. У вимогах такого повстання також люстрація судді Дутки М.С. була не остання.

Домовитись хотів він до кінця , залишитись працювати до пенсії . Я слухав та наводив потрібними питаннями його відповіді. Ловлячі в той час , розмову на аудіо пристрій. . Всіх він звинувачував , Вова Москалюк з його слів це “шваль кончена” він його підставив остаточно . Та в свій час він ніби , знайшов його під заборами під горбом у Строїнцях . Відмив , підшив від алкогольної залежності, Допоміг з працевлаштуванням на заправці, добре серце наш пан Дутка має, не за себе старання. До речі тоді ще вона була державна, заправка . Зараз чудова назва заправки тої через 25 років стала і не одна вже а по всіх направленнях повідкривали.

МІК — це Москалюк і компанія, все добре, навіть цей підприємець присяжний суду. І донька там помічником судді працює. Це він звісно чомусь не сказав, та сказав інше .

Я також підкреслю , до середини наступного місяця, терміново звільнити кабінет чи почують у Верховній раді через підсилювач з колонками його аудіо “хникання дитинки ”

Та благав тоді і плакав ніби” баба на похованні діда” . Репетував мені , дати шанс, чому він ? Він інший, чесний все життя як ці каже сльози прозорі прожив. Треба віддати належне йому , це неперевершений віртуоз психологічного впливу . Далеко заплив він у “океан корупції” Тому що у столиці досі “бомбони” люблять в юстиції.

Він також мене писав, питання задавав як вирішуємо ? Що дзвонити Володі ? Він приїде домовиться , згоден ?. Знав що наступить на “горло”пізніше чи одразу, при отриманні хабаря , та пройшов час. Умова майдана вже йому не прийнятна була, піти з посади. Та зараз ні, взялися за мене, за помсту без виконання того що наплакав мені сам, я його з диктофоном по кабінетах не шукав , він ініціатор всіх зустрічей сам.

Але не знав, нова влада дала “зелене світло” далі працювати , тому що люстрація суддів відміняється . Як обіцяв мене суддею зробити, цікаво пам'ятає ? Та багато різного з трьох зустрічей з ним, в одну годину сорок сім хвилин аудіо записи . В мене тільки після цих розмов і залишились. Та не хочу довести до суїциду діда , адже після стільки буде негативу, та не плутайте , увага, це не шатаж , добра порада. Нехай їде на пенсію і це не прохання . Чи ці аудіо записи, дійсно почує світ, виникнуть тоді запитання інші , він знає якого характеру , з теми старої як світ “мій язик -мій ворог”.

Був він і є занабто розумний, та пора вже на пенсію пане суддя . І нехай вважає останне, подарунок долі. Адже пиляти каміння , думає не має в нього здоров'я . Також цю школу “шлангізму”, нехай припиняє не блефую, запевняю. Треба піти швиденько на пенсію, та летіти відпочивати на Канари . Не витратити цієї “мукулатури” що має , це буде складне для нього занабто завдання .

Коли з'являється у плащику і костюмі з часів оліпіади 80. Туфлі навіть на секонді не знайдете такі “покручені від кілометрів” . Його бачишь і не знаєшь хто, то одразу хочешь дати на булку хліба. Якій за виглядом не бере хабарі і в нього маленька зарплата як для судді. Тому він такий погано вдягнутий, проблеми в державі і навіть суддя Дутка їх відчуває !

Він думає що так думають люди про його вигляд та його поведінку “Ріхарда Зорге”. Та люди дивляться на інше, як проїхав син судді поки останній прибідняється .Пролітає на кубатурі 6.2 мерседес S класу за 150000 євро, заробив працюючи адвокатом . Кажуть дуже розумний, виграє всі справи судові . Ні , ні , батько взагалі йому не допомогає, він бідний не бере хабарі , надія на сина , індіго він , без коментарів.

Та так не хто не вважає, досить “мутити воду” в стакані . У обличчя завжди радий бачити мене , зустрічає мов “сина” , поради, побажання. Та поза спиною збирає позивачів та у такому інтервалі щоб мене кожного тижня на суд викликали до наступного вересня. Та як все розпочиналось.

Одного дня 2014 року, до мого офісу завітав та звернувся Олег Мельничук зараз позивач з пропозицією. Створення спільної громадської організації соціального нарямку захисту громади району. Та для чого я тобі потрібен , було моє питання , разом ми сила , така відповідь була “мила”.

Був він підготовлений зазделегідь , всунувся до мене як “Штірліц”. З'ясувалося пан місцева “Феміда” вище зазначений , боявся повстання громади після революції гідності. Заслав мені тоді агента, та явка вже тоді була провалена. Я все знав інші плани їм малював, дезінформаційні, грав з ними в цю гру ,роблячи вигляд що не увідомлюю “щура” під боком.

Знав суддя що їдуть розмови створення біля суду та прокуратури , майдану з підприємців ринку, і я там вирішує як буде краще, вони це знали.

Таким чином за декілька днів , нас обох , закликав суддя до кабінету. Та на підставі типо нашої організації. Яка навіть не була створена , одна назва з неї . Прийняв кого я назвав, враховуючи себе звісно та чому би і ні ? Зробивши присяжними засідання нас у районному суді. Думав це відступні мені , я мовчав, тільки думав чи потрібно мені шити також темну мантію ?

Говорив багато суддя про демократію у стінах цього суду і ми його надія, на захисті прав людини. Було смішно, в нього навіть пішли сльози , він профі жанру від “чистого серця” неповторний.

Та тиждень , і стояв вже 5 травня 2014 майдан біля суду, і я його з іншими жваво організовував. Мельничук Олег став тоді вільним , звісно останній нервував від безсилля . Та прийшов після року за тумбочками табуретами , відсуджувати заради пам'яті батька покійного. Не здається вам ця “сексотніть” занабто зухвалою в позові ?

Також його політична поведінка здається мені більше ніж аморальна. Переміряв після соціалістів усі партії.

Та до Ольги Богомолець у команду на президенських потрапив . Програла і вона , і він знов у пошуках партійного “унітазу”. Щоб ще раз “злитись” програти як завжди, він це без батька , добре вміє робити. Бездарно залишитись знов не потрібним виборцям, зрозуміло тато в землі , не у Верховній раді нині. Та гріх сказати що не дав у житті дітям своїм. Колгоспи, ставки, квартири, земельні ділянки, рахунки у банках . Все дав дітям , дав та не отримав не дочекав самого важливого. Бачити самостійними та без допомоги . Та в основі за статистикою , всі такі дітки великих політиків “дебі...ні” .

На цих виборах пішов Олег Мельничук від партії “Самопоміч” до Чернівецької облради . Та до того у міністра колишнього від “Свободи “ Швайки , радником працював. Та що він може “нарадити” ? я не знаю . Та питання доречні , чому Швайко з “побратимами гранатними” по прокуратурах та судових залах відбивається ? Та раднику його легше , він “ само-собі-домогає” у самопомічі влаштувався на обласну раду плани , також провадені останнім.

Такий цікавий позивач мені зустрічається вперше. Багатопартійний та без результатів виборчих процесів . Він собі не усвідомлює , як і заначив , далеко яблоко від яблоні впало , далеченько.

Частина №3 
Марія “Золота ручка” 

Та навчити важливо для мене особливо тут в цій справі , Новоселицького мера Марію Нікорич . Вишивати хрестиком , теплі речі , форми бійцям строчити та створювати руками, що до недавно крали у громади. Саме на жіночій зоні, труд прикрашає, та і нові знайомства майбутні їй не завадять . Таке маю почуття до неї зважене, на яке заслуговує ця леді, така сумно славна . Адже свобода її гламурна , була занабто шикарна, дорого вона коштувала з таке управління Новосельчанам.

Статки якими Новоселицькій міський голова зараз володіє , надаю для сприйняття вашого візуального розуміння .Це мешки кубинські грошей , на них вже сидить вона як імператриця самовпевненна . Та у дзеркалі певно собі говорить, яка я розумна , як я все місто за всі роки у “хвіст і гриву”, яка ж я щаслива та мудра .

Та мені зрозуміла така потайна її думка . Треба відкрити для обговорення людям , як вона це зробила, та досі не сіла . І таких героїв треба досліджувати, унікальна у кримінальній справі . Лисичка вона у “овічій шкурці” де ми певно свідками стали . Саме народження сучасної Марії “золотої ручки” , так треба ще вміти майстерно робити, красти і не червоні . Розкидала вона по всіх банках великий налічман . Та треба віддати цій артистці належне, для діточок її , вона “золота мама” Та для громади гірше рецедивіста, воровка остання. Історик все життя в медичному коледжі . Та обводить наколо пальця все місто, ніби всі навкруги студенти , таке ставлення до громадкості в місті сьогодні.

Звідки майже півтора мільона гривень на особистих рахунках родини, їх походження може хтось пояснить громаді , звідки вони в неї , не знаєте Новосельчане ? Чи думаєте буду вам тут брехати, тільки би но Вас здивувати, комісаре ?

Так ніколи цього не роблю , та не робив , ніколи. Якщо написав то доведу у судовому порядку обов'язково істину. Тільки дайте можливість довести , що красти вміє , та витрачає величезні кошти в будівництво та інше.

Одночасно в тому році піднімала три величезні двоповерхові будинки , та вони вже готові. Один будинок в селі Ванчиківці , там думає , старість заможну зустрічати. Другий ,по вулиці Хвилі Олентиря у Новоселиці . Третій будинок на новому масиві . Швидко будує, газдиня така , як інакше , вона ж міський голова.

Та добра такого їз земельними ділянками , будинками , квартирка в Чернівцях, та і в Новоселиці трикімнатна , більше ніж достатньо для життя . Та це навіть не вся перерахована нерухомість . Та її без доказів не маю бажання навіть опрелюднювати .

Також бізнес собі добрий створила міський голова. Надала собі гектар землі , озеро на ньому по вулиці Комарова . Та побудувала сауну , ресторан, все зараз вже давно працює в Новоселиці . Записали звісно на іншу особу , по іншому тут не виходить , щоб без крику та галосу .

Та взагалі добре ця родина живе, доньки по курортах по декілька раз на рік , в Америку їздять як я до Київа , регулярно. Донька та зять лікарі , не прості. Вони у комісії ЦРЛ щодо мобілізації , визначають придатність військовозобов'язаних.

Та тут назріває головне питання , як за два строки на посаді мера такі заробити грошенята стало у районному центрі можливо ?

Має ця жіночка Ванчиківецька таланти з кримінальними нахилами. І я звісно це добре підкреслив на сесії коли на мене напала її “вічарка “ Добрунік Сергій. Це Новоселицькій міській голова, вона працює, знайомтесь, тут 5 %, але буде цікаво.

Продати, відкати, списати, відняти, сфальсікувати, привласнити, просто вкрасти, така вона “леді” з кримінальним призвіськом “Марія золота ручка” у Новоселиці.

Про це говорили жваво на сесії 21 серпня того року, і присутня громада мене підтримувала у всіх доріканнях до мера. До того купа кримінальних справ , вже доведених, сотні тисяч доказали , насправді мільйони у темі та вона , заступник, бухгалтер, юрист , спеціалісти, всі пов'язані Вона навіть не заперечувала на звинувачення , красніла, потім біліла, та на жодне питання досі вона не відповіла.

Дві каденції провів я при її керуванні депутатом . Та стільки скільки наробила вона, другої такої не має , “лісічки у овічій шкурці”

Продала господарниця баню міську, за 4680000 гривень , не просто так їз розсрочкою боргу на 5 років . Та бізнесмени які з Динівців, Плешку А.І та інші , купили баню та тримати язика за зубами не вміли. Та такого при цьому “намутили” що за баню все ж такі потрібно буде комусь сісти пізніше до в'язниці. Договір проходив через начальника ВЖКХ , він її на комунальному господарстві права рука. 24 лютого 2010 року останній через комунальне підприємство отримав дозвіл на відчудження шляхом викупу нерухомого майна по вул. Крупській, 2 в м. Новоселиця. Домовились відкатно, та половину суми віддали одразу ,вона пішла по “карманах”. Потім вивізли з тої бані , сорок шість тон різного металу , в тому числі кольорового . Вивозили на Чернівці та одразу продавали , заробивши мінімально 820000 гривень .

Одже те що Новоселиця ще в 70 х для громади зробила, розворовали ці злидні. Працюють вони командою і гроші роблять наглядно. Та майже кожну сесію проходило списання коштів , через ВЖКХ , та дійшли до того , що дане комунальне підприємство має борг найбільшій по Україні за кількістю населення , а це 2 мільйони гривень. Та для розуміння , один мільйон це вже відмиті кошти. Списують як собі хотять , різними схемами на списання з балансу .

Тому Новоселиця єдиний районний центр де бані не має , продала газдиня. Така ж сама участь і з автостанцією у Новоселиці , перетворилась вона на бар під назвою “Плакуча їва” Також у 2007 році , знов ж такі всіх здурила, продала проходи спільного користування на колгоспному Новоселицькому ринку саме пану Москалюку В.Ї. Що твориться зараз на ринку вам відомо ? Охоронне агентство “Тигр” з собаками , хто має щось проти , б'ють навіть у власному магазині. В прикладі нещодавно побили підприємця , за те що заїхав без оплати транспортного засобу до свого магазину, на території ринку за 15 тисяч євро, та по паперах він коштує 4500 гривень. Скільки держава недоотримала вам тут зрозуміло ?

Та зараз підприємці змушені платити по тисячі гривень у місяць, за серветутні зони. Також не зрозуміло , за які кошти продали завод кукурудзний , та до бюджету міста впали копійки.

Та мені більше відомий той відкат по якій говорять ,шість нулів у гривні на той час. Та далі про неї підуть теми , де не я , документи говорять більше і впевненно.

Добрий бізнес має вона у руках , не місто , не цікавить її добробут громадян, тільки підняти більше валюти на темах. Та деякі дають більше мільона на рік, і “золотий клондайк” це дитячі садки в місті Новоселиця. Я довів що краде , та відповідь мера , ми до бюджету повернули 176 тисяч гривень, та треба повертати мільйони. Порушувались кримінальні справи, які через рік так і закривались. Наш прокурор каже, немає коштів на здійснення експертизи , щоб доказати злочини, одже таке тільки в нас можливо. Кожний тендер у місті виграють її люди з команди “Наш край” , кожна справа за що б не взялася , відкати до неї повертаються величезні. Та для неї більше у судовому засіданні, тому що наробила , дуже багато. Вона крадійка вищого класу, і я за це відповідаю, за кожне слово.

Ціле місто, згвалтувала ця жіночка Ванчіківецька , тому нехай звертається особисто шукати гідність , а не шукає мені позивачів цих, вони шансів немають . Прийде той час , навчать Новоселицького міського голову , завдяки мені, “вишивати хрестиком “ , обіцяю.

Епілог 

Наприкінця листа якій є останній на цій громадській посаді , вважаю: Вам першочергово потрібно зрозуміти дану письмову позицію громади . Колегіально-вмотивовану і головне вірну та документовану . Також я заявляю особисто, не балатувався на цих виборах . Не належу до будь якої політичної сили, аполітичний взагалі, це не цікаво , є інші завдання та нажаль вже не на Буковині. Тому не позбавляюсь тут політичної конкуренції , констатую до чого прийшли з цима злиднями системи. Маю підстави щодо некомпетентності влади, яка на вищих щаблях місцевого управління. Негативно та умисно впливає на добробут громади. Тому що ефект безкарностості працює на Новоселиччині ефективно та злагоджено.

“Прорізаються “ від такої могутності у посадовців деяких “крила”, як саме у заступника комісара РВК, Новоселицького мера , інших, та не зараз.

Адже діє в законі не самоврядування та Конституція , як нам здається . Інша корупована система керує та працює на себе. Де навіть політична сила чи зміна влади за всю Незалежність. . Не змінила систему на місцевому рівні яку маємо по нині. З пафосом королівським , кланами, там свій світ корупований . Створений він їз заможних та високопосадових осіб . Але всі вони без виключення, останні негідники, казнокради та корупціонери. Та вибір влади для громади, зроблено нині на виборах . Та час все розставить на свої місця , сподіваюсь на це , правда є , та нажаль не сьогодні в нашій державі. .

З повагою Істратій О.В.

Більше відео дивіться тут. 

Відео

Оцінити матеріал:
(22 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +3 сукам
твари новоселицкие , порвали єтот город , меру никорич надо дать пожизненно , воровка тюрма по ней плачет , паскуда. Почему Дутка до сих пор работает ? Почему твари людей обдираете ? Все правильно олег написал , но нечего придет то время , будет вам .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 новоселица
Почему Дутку не сняли ? Ведь он управляет , и правильно написали , не влиеет власть у нас в районе , Дутка уже 33 года тут правит. И все эти выборы это формальность, сколько всего эта воровка никорич зделала и ее ловили, но она все равно у власти . Так больше продолжаться не может, все правильно. Но люди очень мало про это знают.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 буковина
Их давно надо было посадить, а кому, если это мафия. Маричка"золотая ручка" оригинально. Истратий тут дал им, как понял это только первая часть.Хочу аудио послушать как Дутка плачет. Пусть не уходит пока по смеюсь с этих воров. Какие бы не были крутые, а вот такой воин им покажет, не сомневаюсь в каждом слове.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 истратию
у тебя очередная передозировка, говорили тебе не кури много, найми себе репетитора по грамматике. Мысли не связанные, предложения заканчиваются на половине мысли. Вообще не понятно что, откуда и куда. Не го же тебе, такому великому помощнику губернатора по связям с правоохранитель ными органами, жаловаться в интернет издании, просто доказывай в суде. Кстати, удостоверение свое покажи, если конечно хочешь. Думаешь успел свой пост убрать с ФБ ? не успел, кстати там губернатор на фоне банера Батькивщины, а он снимался в агитации от Солидарности, как думаешь он доволен? Доказывай правоту в суде!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 оооо
докажет, только не в Новоселицком. Доволен или нет , спросите его сами . Истратий не кому не чего не должен доказывать , но тут доказоно что Добруник и банда шансов не имеет , грамотеи.....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Прокурор Новоселицы
Олег Владимирович,с большой охотой прочитал вашу статью,очень много интересного написано в ней.Неужели вы думаете,пан Истратий,что я,ставленник Банчен,что то буду делать для этого района?Вы глубоко ошибаетесь!Дави ть любыми способами активистов я буду,служить верой и правдой мафии(вышеуказа ным особам).А так же обязываюсь забыть все уголовные дела по вышеуказанным особам,не было их(дел),ну не было и все.По Юрию Томику уголовное дело обязательно доведу до конца,т.к.требу ют от меня этого.Требует пан Москалюк и К.Так же обязуюсь дело по рынку г.Новоселицы затягивать как можно дольше,ведь меня тоже об этом убедительно просят.Золотую ручку,она же мер Никорич М И ни в коем случае не посажу,ведь уголовное дело на нее почему то утеряно.Слава Украине новосельчане!!! Снимаю порчу с любого криминала!!!С уважением Илика Д И,прокурор Новоселицкого района.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 прокурору
новосельчане про это знают , не чего нового вы не написали Илика Д.И. Знаю точно одно , всетаки мера Новоселицы хрестиком вышивать на зоне научат, потому что воровка, и тут это доказано .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Народ
Дыма без огня не бывает.То что в Новоселице все продано это правда.И Пазяк воровал но Маричка это капеч.Не даром гласит такая пословица , не дай бог с Ивана пана.Сколько денег надо для полного счастья. Остановись Маричка побойся бога.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 лола
Уже мне кажеться слишком поздно остановисться меру воровать, вот отдать краденное , это разговор
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 АНТИВАТА
Мер Никорич,ПУЖКХ Агратина,регион алы Шова,Никитович, Арсений,собирав ший титушек на айтимайдан,все продажные мусора,Добрунык и,Москалюки,про куроры Романюки и Илики,Галаки,Ме льничуки,какие же вы все продажные моральные [цензура]ы.Наро д желает вам быстрее сдохнуть.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 АНТИВАТЕ
Браво ! Если не начнуть здыхать сами , то боюсь чтоб этим бляяядям не помогли, есть кому в Новоселице , за одну ночь повесить их на фонарных столбах. Мера вообще щитаю в центре города четвертовать, чтоб больше таких тварей на должности мера не было. Страха нет, вот они и распоясались .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Маршенцы
Свадьба в Малиновке,власт ь опять меняется.Бывший регионал Никитович председателем сельского совета в Маршенцы.СЛАВА УКРАИНЕ !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 село
єто вообще издевательство над селом, но тот что біл , то вообще нонсенс.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 истратию
где удостоверение помощника Москаля? где фото передачи найденных археологических находок? где твои миллионы на синагогу балабол? тебе даже дураком не надо прикидываться, ты больше - шизофреник и конченый наркоман. А за угрозы, смотри что б не попросили в милиции твои ай пи.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 АНТИВАТА
Да плевали люди на твои угрозы за милицию.Плевали .И за ай пи адрес не лечи,не с дураками пишешься,ущербн ый.У тебя что нету номера Истратия?Мельни чук ты же не совсем дурик,перезвони человеку.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 мельничуку
тебя когдато поймают и засуцнут пакет документов в анус , чтоб не кричал "где" Про какую милицию ты пишешь ? Кто ее тут боиться если за людьми и за истратием в том числе правда. Что за выкрики конченый наркоман , с чего ты взял Мельничук ? Кто лечился от алкоголизма ? Кто подшитый вместе с Романцовым ? Кто гомосексуалист ? Кто конченая тварь ? Да это Мельничук , и есть основания . На щет Истратия , нет вообще хоть каких то приводов по этому поводу, я живу в Новоселице и знаю. Истратий бьет по морде , бьет сильно , как и морально так и физически , да это правда .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Новоселицкий базар
Прокурору Новоселицкого района, а где тигр, почему виноват только Томик? Ведь драку спровоцировали тигры, Томик стоял возле своего магазина, тигр пришли драться. Заежать до своего магазина на машине Томик имеет полное право. Ребята пустите видио в youtube про драку с тиграми.Если у Москалюка было видео про эту драку с тиграми смотрела бы вся ЕВРОПА.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 барану
Ты кто такой чтоб тебе что-то показывали баран ? Офицально обратись сначало если есть мозги .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 АНТИВАТА
Что,не узнаешь стиль Мельничука-шлюх и?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Новоселица
Тот кто пишит правду, так он дурак , наркоман, конченый человек. А скажите пожалуйста ,те что воруют, дурят людей. ( Никорич,Москалю к, Дудка) это уважаемые люди.Рано или поздно все ровно им прийдет конец.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Мумий Троль
Да! ДАвненько я такого не читал! Просто жестяк ! Я в кошмарном сне такого не мог представить в каких масштабах пизд*т эта деточка. А Вам не кажеться Деточка что ваше место возле параши! Хочу напомнить что Новоселица это не Якутия, здесь оленеводов нет. А эти олени все бегут и бегут ! Оленям лучше жить в Ванчиковцах. Эти олени вечно голодные все сожрали в городе даже парашу съели. Куда смотрит прокуростуция или она все же таки занимаеться проституцией. Кто больше дал тот и от*бал. Чето я от темы отошел. Собственно говоря Олег опять на высоте. Думаеться мне что вскорости Олег их сделает и в хвост и гриву! Сколько его помню он постоянно их делает и делает, делает и делает! Им наверное это очень нравиться! Продолжай Олежка в том же духе, делай их до тех пор пока они все хором тебя не полюбят! Заставь их полюбить тебя! Твой друг !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Розтяжка
да уж , думали терпила , заиииибете позовами, а тут БАХ, и не все так просто. Хороший сюрпрайз.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Прокурору Илике
По поводу Томика,прокурор пытается вменить хулиганку злостную,четвер тую часть,обманывай те сами себя прокурор,люди вас терпеть не будут с вашими выеебонами и типа правильностью.Т уповато выглядите,Илика ,вас никто не боится.Почему не хотите взять показания у свидетелей со стороны Томика? Шьете дело?Смотрите,ч то бы на вас дело не сшили,да ростяжку не поставили в виде привета с верху.Сколько Москалюк заплатил вам откатика?Или вы откаты не берете?С места вашей прежней работы люди говорят,что очень любите.Задумайт есь,прокурор,лю ди войну прошли,вы для них пыль,делайте дела честно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Золотой ручке
Уверен выпила ведро валерьянки за ночь , да состояние херовое , верю , а про тех кого пытаешься згноить хоть иногда думаешь ? А теперь зделайте еще шаг , и опять будет "БАХ" Мы же знаем ваши шаги дальше , думаешь ты самая умная с Дудкой ? Нет стервотина , пока не упадешь в яму не кто не остановиться. Да жестко , но это война , и тебе потаскуха валютная еще очень повезло что для тебя она тут моральная . Была бы та что на Донбасе , то кусками по Пруту бы плыла со всей своей свитой. Обращаюсь также к Полковниковой, Рошке, и всем тварям горсовета , Вас ждет участь , сценарии и слова этого театра розданы. Началась казнь , казнь правды , нечисть изыйди. Сколько издевательств эти люди вынесли , но теперь наша подача , сволочи.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Новосельчанин
Все верно, повесить на площади в Новоселице , чтоб неповадно всем мерам было, сучара. Молодцы ребята !!! Молодцы ! Это я понимаю , не надо жувать сопли, их надо бомбить .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Новосельчанка.
Усім новоселицькім регіоналам,тіту шкам,справжнім ворогам народу України!!!!!Ви, тварі,доки ви будете знущатися над Новоселицею?Ви що думаете,шо в Новоселиці мало народу,який в разі шухера підтримають патріотів,актив істів,атошників ,просто нормальних людей?ЗНЕСЕМО ВАС К ЄБЄНЯМ,ТАК ЩО,ДАЖЕ ПЕРДНУТИ НЕ ВСПІЕТЕ,І ДО РУМУНІВ НЕ ВТЕЧЕТЕ.БІЙТЕСЯ СВОЛОЧІ,БО ПРАВДА ЗА НАМИ!СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Новосельчанин
Героям Слава ! Треба стояти за себе , за своє місце , скільки ще ця тварюка Ванчиківецька буде знущатись над містом ? Скільки ще потрібно зробити ремонтів у дитячому садку , щоб ця потаскуха собі хати будувала ? Істратій правий , відносилась до нього скептично , тому що ск4андальний , та тільки зараз розумію, скадальний за правду , за людей ! Слава Україні ! Слава людям які не бояться цих тварюк !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Новоселица
Олег ты МОЛОДЕЦ. Мы ценим твое мужество, народ тебя подерживает, не многим хватает смелость писать правду. Маричка золотая ручка пускай думает что творит......... ............... ........
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 сюрприз 2
Кого взяли на взятке в 12:30 сегодня, с военкомата, не в курсе? Ну Истратий даёт!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Новоселице
Заметным недостатком «местной элиты» является отсутствие у них чувства меры и собственного достоинства. Они жадные, хитрые и с кучей им понятных и среди них установленных ПОНТОВ. Ведь использовать всё и вся для упрямого получения только лишь прибыли и прочих всяких личных преференций – это исключительно в их целях. Они должны уйти. Или нужно их уйти, этих – коммунистически -искаженных личностей. Такая картина по всей стране так как похоже, в Украине действительно есть только один доходный бизнес. И это - власть…
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 мумий троль
тоже слышал что взяли на хабаре, этого охранника овощебазы в зоне боевых действий в городе Моршин. Зато ниодна капуста не попала в руки сепарам. он ее сам сожрал, под водочку класно пошла.ну а потом боевое ранение споткнулся на капусте и упал на морковку. ему так и сказали, считай Серега себя уже с медалью. вот такой герой наш Сережка!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 маруська
[цензура] за*бали все меня. телефон весь оборвали. звонят целый день арестовали замкома или нет. сама на борбовале сижу . низнаю ничего. но на всякий случай пакую чемоданы. чем черт не шутит. а может и впрямь арестованый. Х*й его знает!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 дудка
маруся бери трубку. как узнаешь отзвонись. зря мы серегу подставили. всетаки класный пацан. юморной он. вроде взрослый а повелся как пацан. Пацанва вы зеленая!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Привет Вивчару
Забыли за судей,как за них можно забыть?Вивчар,к ак себя,нормально чувствуешь?Попа не болит?А голова?А совесть не мучает?Или у тебя с совестью проблема с детства?Сколько же ты незаконных принял решений,сколько людей зря засудил.(Вивчар на данный момент голова Новоселицкого суду)Что бы народу было понятно,приведу пример,в 2014 году,летом,все происходило на вулканизации г.Новоселица,ок оло переезда,Вивчар Георгий Аурелович заехал по какой то своей нужде на вулканизацию на своем авто АУДИ А6 ,стоял в очереди,было много народу,у Вивчара спросили откуда у него 30000 евро на такой авто,на что тот ответил,что его супруга много лет работает в Италии.Завязала сь словесная перепалка,судью обвинили в коррупции,взятк ах,он вызвал наряд милиции.Спустя некоторое время человека,которы й задал вопрос по цене,закрыли на 5 суток.Вот такой суперовый судья,запомните люди,судьям подобный вопрос задавать нельзя!Нельзя!5 суток получите!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Аурел
люшай а пачему не можна задавать вапрос? Мне очень интересна где он всял бабос на адвокатскую кантору? слюшай я ему не верю. врет он све падла!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Привет Вивчару
Аурел,ты взрослый мужчина,ну что ты не понимаешь,что за авто нельзя вопросы задавать,то про адвокатскую контору тем более.Но я на ушко тебе скажу,только тебе,адвокатска я контора напротив суда г.Новоселица принадлежит голові Новоселицкого суду Вивчару Г.А.,правда с бумагами там не все четко,ну то ничего,вопросы решаются в конторе,там и сын работает пана судьи(РЕШАЛА2). То,что подписей в бумагах на постройку не хватает,ничего страшного,ведь голова суду папа.Да,Аурел не задавай вопросы по конторе,а то если за вопрос по авто дают 5 суток,то за вопрос по конторе даже боюсь сказать ,что может быть.Задумайся, Аурел...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Аурел
Слюшай мне так стало страшно,что я наверное не буду задавать глупых вопросов. Лучше я прийду и начищу ему рыло. Так сказать со страху. Лучше первым чем никогда. В состоянии эфэкту так сказать.A теперь мне уже ничего не страшно спрашивать!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 новоселицкий актив
мы не претендуем на оригинальность жанра. мы открываем вам глаза на все это бл*дство, что твориться в городе. мы тот огонь что потухает в ваших сердцах. мы просто подкидываем дровишки. чтобы у вас была надежда на светлое будущее ваших детей. не все так плохо! мы просто грунт на котором взростут другие поколения свободных людей. Олег Истратий это формат новового поколения, нового мышления человек. Можно только представить себе сколько спокусливих предложений было сделано этой системой ,чтобы он отошел от борьбы за справедливость, за права простых людей. Каждый день они теряют тысячи гривень из-за того что он не пошел у них на поводу. Вот их и бесит как так что есть другой человек которому это не интересно. Безусловно Олег Истратий это лидер, который вскорости займет место должное для решения всех проблем новосельчан. Мы верим в тебя и надеемся что ты нас не подведешь. Удачи тебе Олег! Ждем новых разоблачений!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Румын
Что вы все сретесь как малые дети, неужели не можете нормально все разрулить, давайте факты, а не словесный понос! У кого кто и что украл, у кого кто и что взял! Херню несете!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Румыну отвечу
Мы будем их еб*ать до тех пор, пока они не научаться нас любить и лелеять! А на счет ссор, Мы дружны как никогда!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Румын
А еще скажи Истратий О.В. почему ты посрался с Попадюком И.М.??? Расскажи, что ты делал в АТО??? Прострелил себе копыто гвоздем и приехал раненым гемороем? За кого и почему бралась прокуратура львовская???
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 румыну
граждане румынии идите на майдан в бухаресте
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Адвокат
Румын,дорога открыто в АТО можешь ехать и смотреть что делается там,судить легко а быть в жкуре тяжело.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 адвокат
прокурор илика- добро пожайловать в информационный АД! Ты самодовольный ублюдок. ты припиз*дил в наш город и будешь указывать как нам жить. Ты бля*дь родной брат пшонки, цезарь ты наш ненаглядный сье*буей наху*й в герцу и не гони нам фуфло! как приехало так и отехало! Мы тут были, есть, и будем. А ты гавно ! Полное ГАВНО!!!!!!!!!! !!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 секрктарь
хочу чистосердечно признаться, в том, как маричка выиграила выборы! Во первых наш електорат состоял из умалишенных, бицеваний, и Админ ресурса тоесть препады, Воспитательницы , и так далее. Мы их кормили , поили и так далее и тому подобное. За нас не голосовала молодежь и это самое главное . за такое фуфло они голосовать не будут! Но нам оно и надо! Главное чтоБы они не пришли на выборы! Мы постаралилмсь как никогда! и ВОТ ЧУДО МЫ ВЫИГРАЛИ ВЫБОРЫ! Но мы оказываеться стали победителями среди бициваней, нищих людей которые за буханку хлеба продадут и мать родную . Перспективы правда не райдужные ! Печалька!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Новоселицкий
Прочитал статью. Начал уважавать Соньку золотую ручку. Она хоть вставляла таких как москалюк ,дудка Маричка. А наша маричка обирает нищих бицеваний! Позор! Лучше вздернуться чем так грабить свой электорат!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Леся Томик
Такое ощущение, что "новый" прокурор уж больно старается найти истину.Говорите , что Томик виноват?Говорит е, не заказуха?Ну то, что Москалюк белый и пушистый со своим зоопарком, это знает вся Новоселица. То, что у власти остались "честные и порядочные люди"- это тоже всем известно. Вот только не понятно, почему на базаре до сих пор люди мёрзнут, почему дела, открытые во время Новоселицкого Майдана, канули в лету? Не буду их сейчас перечислять, люди знают об этом, да и вы, новый ставленник, хорошо осведомлены. Вот только делать ничего не собираетесь. Возникает вопрос:Почему?Н ашли Томика, говорите? Решили запугать его ребёнка армией? Не под стать такой должности, как ваша, так грязно играть. А может, именно эта должность и требует грязных игр? Я думаю, что ребята вскорости спросят, чем же закончились так и не раскрытые дела по мэру, по Москалюку и т.д.Жалею, что не довелось познакомиться с вами лично. Ciao.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Правосек
Знаю кто ты такая! Твои предки всегда были свободолюбивыми людьми! Знаю что ты горянка сильных мастей! Также знаю что твои предки погибли в лесах Славных Карпат в борьбе за свою свободу! Так же я знаю как появился Правый сектор в Новоселице. Спасибо тебе, что ты не забываешь про нас, будучи далеко от Батькивщины! Люблю Батькивщину та Кохаю Дружину! Боримося та поборимо бо нам Бог допомогае !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Леся Томик
Олежка молодец. Его хоть и нет в Новоселице, но он не оставляет ребят. И никого из вас он не боится, плевать он на вас хотел.Привет всем!Я с вами всегда была и остаюсь.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Юрко Юрченко
Всих бурлакив на гиляки, всих иликив до пиздыкив! Слава нации!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Леся Томик
Спасибо, правосек. С праздником тебя!!!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Правосек
А з яким святом? Щось я не зрозумив?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Правосек
А я зрозмив ! У мене день народженя ! Дякую!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Обманутый
Бл*дь, Суки , наеб*ли! Прочитал статью и понял что меня жорстко наеб*бали, дали баланды и сотку и сказали что будут давать каждый день. Я повелся! Проголосовал за эту п*изду! В итоге пришел на точку а мене послали, на*[цензура]! Че за дела! Че я уже не в теме!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 обманутому
Не ты не в теме ты уже в гавне!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 интересно
мне вот интересно, золотая ручка и банда , дасть какое-то опровержение в зми, или проглотитят пииздюлину ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 любопытному
обязательно, можешь не переживать. Но не так как ты думаешь.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Антивата
Золотая ручка вторые сутки не спит,илика в запое,вивчар ныкает бабло на огороде,как когда то дудка,телефоны красные днем были,овощебаза на звонки не отвечает,провер яли,в воздухе запах стрема,по ходу пи*зде*ц .Истатий как ты мог всю правду излить в БУКПРАВДУ,бл*яд ь,а Никоричка включила морозильник и спать не может,мантры читает,думает куда сваливать будет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -6 Антивате
Как там на овощебазе?
В городе тишина, до этого были интриги по "заступнику" и "секретарю".
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Румын
На счет румынского майдана, Олежка, ты имеешь что-то против того что румынов, не стесняйся заходи, выходи не плач! Бл* шайка гандурасов, Истратиев, Томиков, Даниловых, и остальных алконавтов, которые вместо того чтоб наводить порядок в городе устраивали мусорную свалку в центре по судом! Представьте общественную приемную в альтфатере, шикарно, элита!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 румыну от Правых
Закрой свой рот,прикрывающи йся румынами,ты румынов не трогай,тот из них,кому не все равно,что творится в Новоселице,то понимает нас,но не вас,п*дары.Тебе не нравится,что происходило,под ъедь,давай встретимся,выск ажи все,с гранатой в трусах окажешься.Б*яди ,с вами по нормальному никто больше говорить не будет.П*дары,ещ е рот открывают,за Никорич кто отвечать будет?За Дудку,за Илику,за Москалюка,за Вивчара?Нет ответа?Закрой свою варежку и не п*зди.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Румын
А про румын предъявить можешь что-то Э. Ограновичу, он тебе расскажет!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 novoseliza
maria vorovka ! tyt dokazano !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Леся Томик
Румыну.Слушай ты, альфатер у тебя в голове. Элитой там себя никто не называл, люди стояли за правду. А если ты чего не знаешь, так узнавай, и только после свои грязные мысли излагай. Я вот не боюсь, называю себя, а ты то чего боишся?По поводу Майдана меня лучше не трогать, уничтожу.!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Леся Томик
Ребята, и весь Правый сектор! Преклоняюсь перед вами, уважаю и всегда переживаю за вас.Не с вами "пліч-о-пліч" только потому, что очень далеко. Но мысли мои там, рядом с вами, в родной до боли Украине. Слава Україні!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Валентина 1
Арестуйте начальника ВЖКХ и посмотрите сколько он вам розкажет . Дом 141 напротив пожарной , подняли документы, оказываеться нам зделали ремонтов на 60 тисяч гривен. На самом деле не одной копейки не дали, просто списали деньги. Год ждали что скажет милиция , ждем до сих пор. А таких домов в Новоселице , все . Это мер , Мария Никорич , вот и думайте , все на лицо. Вообще совесть есть ? Я бы лично , хапнула бы эту потаскуху за патлы, обманщица, аферистка , сколько же ты тварь народу кинула , лично я бы сама бы ее разорвала. ВОТ МЕР НОВОСЕЛИЦЫ ! Все на лицо !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 авганец
Сначала думал среди елок возле дома культуры похоронили кого-то. Оказывается мер памятник авганцам воздвигнула. Заплатила за него 13000 долларов, это в то время 100000 гривен. Обратите внимание Новосельчане, напротив Украинской школы. Тянет на эту сумму?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 город
Вот мрази,Никорич ахренела в корень. Для мусора стояки,по документам, 14000, дали Скрипнику по 3000 за точку.Обратите внимание на качество, и трубы которые он использовал. Блядина ванчикауцкая, воровка ты ибучая.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 марье ильиничне и к
Завтра коллективное заявление заказным письмом будет отправлено в 5 инстанций,по области у вас все схвачено,пусть в Киеве занимаются,наве рное им интересно будет.Правда,Ма рья Ильинична?Или в Киеве у вас тоже все шито крыто?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Черновцы
Слушайте, в вашей Новоселице есть депутаты, милиция, прокуратура существуют какие то органов власти за что они получают зарплату?Больше года слышно эти имена, Никорич, Дудка, Москалюк...это монстры над ними нету управы......... .....За что погибли люди на МАЙДАНЕ, наши дети, мужья в АТО защищая Родину погибли.Люди боролись за правду, чтобы нам жилось лучше.Эти ваши Никорич, Дудка, Москалюк они что глухие,слепые,н емые.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Черновцам
Да продали душу давно они,ничего святого нет для них.За все рано или поздно придется отвечать.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Спилка АТО
Да это тюрьма, История с Мельничуком и Дуткой приколола.Хамзи н не плохо в этот раз обдрыстался. А где немытые попадюки.Уверен есть что и про них розказать.Говор ят не воевал а сидел в сизо Лисичанска. Хотел 5 гранат по новой почте отправить. Вот такой воин, не дали даже учасника боевых действий. Напиши про барана Попадюка, тоже будет. Интересно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Эдди
Идет сейчас борьба за секретаря, или по другому за заместителя мера , битва . Интересно кого будут выбирать ? Маю Рокочу ? Туповатое создание для зама, она из гарема Вовы Москалюка. Хорошая тем может, что можно будет на ее горбу что-то списать , из-за тупости . Кто там еще ? А почтовый -секретарь Бидяк захотела себя найти . Существо очень далекое , но надо немного разбираться куда прешся .А кричать как на прежней роботе на почте не пройдет , рога быстро поломают, и ее, и мужу , и в сем кому надо тоже. Возмите лучше в секретари Яворского Богдана с селищ. Он работает в ломбарде , найдет куда слить город. Перед сесиями советую проверяйте ему карманы, чтоб не присадил депутатов на наркоту . Это торговец наркотиков , такой депутат заехал на этих выборах. Новоселица , избиратели, вы полные дебилы , запомните это. Ваш выбор в этот раз будет ой как долго выходить вам боком. Отправте этого карапуза Яворского , сначала в армию, бо хуууй не видет от живота , барыга конченый .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 Мерелин
А за кого надо было голосовать? Ты Истратий за кого голосовал ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Тритенко Владимир
Думаешь это автор написал про наркоту ? Или думаешь у плоского врагов нет ? Или хочешь на эту тему подискусировать ? Тебе не похер кто за кого голосовал ? Ясно что не за золотую ручку и банду он голосовал . И точно не за Попадюка и идиотов. Коментариям верить , не разумно, это просто сигнал. Просто выводы разные, и грязи конечно много. Есть что-то на автора , то не в грязных коментах. Помоему он с вами ведет себя правильно , в глаза а не за спиной. ,...давайте факты , они интересны. Не лейте грязи , потому что у Вас правды нет, зато про себя , вам сами люди расскажут.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 гризли
ну если уже барыгы плоский прошел в депутаты , то очем вообще можно говорить , придурки.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Фраер
Ребята , не даром гласит такая пословица,"Кто мало ворует сидит в тюрьме , а кто много на свободе". Так делайте себе выводы. Маричка продала половина земли в Новоселице и.............. Пацан Дудке честно трудиться на зарплате едет на какой машине.......То мик Юрий борится за правду , на него напали тигр (ОХРАНА) избили , за то что он вез товар на своей машине до своего магазина. Пять лет не имеет света в магазине , благодаря Маричке. Факт того что Томику шьют криминал, а Маричка белая и пушистая. Москалюк особа божеская , кормит бедных по списку, строго по списку если нету в списке все вариант не проходит.( только 20 бедных). Рыбку продает по 20 гр. если он платил налоги продавал как все нормальные люди. Москалюк если бы ты пн9улбрал полевую кухню и свою монашку ехал в бы в АТО кормил бедных солдатов , вот это был подвиг. Хватит дурить людей. Рано или поздно все равно эти аферисты сядут.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 упсс
Дутка ушёл на пенсию сегодня. Вот тебе и защитил гiднiсть. Вернее его "ушли". Вот тебе и истратий.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Новоселица
Дутка ушел на пенсию, радость та какая для всех работников Новоселицкого суда. От проклятее людей вздохнет как собака под забором. Сколько человеческих судьб он ломал.......... . Интересно как дальше сыночек без папочки будет решать свои проблемы в судовом процессе.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Митяй
Олег молодец, просто браво! Если бы Олег не перешел дорогу Дутке, сейчас Николай Степанович вышел на пенсию с оркестром, писали бы все газеты. Пошел на заслуженный отдых (а может и не заслуженный ) как кот леополд, или по блатному КОЛЯН. Дутка успел слюнять , а вот Маричка , залатая ручка наврядли.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 завещание дудки
маричка и вовка!
когда умру , похороните меня жопой к верху!
так зачем дедушка!
придут на ваши головы смутные времена! ой придут!
вот когда прийдут , вот тогда вы мою могилку отгребите
и мою жопу по очереди целуйте
за то что я все это время вас крышевал! засранцы!
может оно и поможет! а может и не поможет! но вы все равно целуйте!
другого выхода у вас все равно не будет! без вариантов! решение остаточное и оскаршеню не подлежит! именем дудки!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Олегу
Да ! Провел ты деда на пенсию под фанфары! Он уже лет пять назад думал как его всемогущего будут провожать на заслуженный отдых- цветы, лимузины,оркест р, лакеи во фраках, негры махают опахалами, красная дорожка,приемни ки низко кланяются, толпа ликует, возгласы, аплодисменты, переходящие в бурные овации ! 15.11.2015г. запасной выход, уборщица с ведром и шваброй, задний двор, старый мерседес! Зауважал я тебя
Олег Владимирович! Зауважал. В жизни есть Фигуры и есть Игроки.
Ты по жизни Игрок. Фигуры тоже не плохи. Но к сожалению ними только ходят!
Удачи тебе браток!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Наблюдатель
С Дуткой все ясно , он свою песню спел.А вот Москалюк еще тот фраер, хотел сильно напугать Томика, но не тот случай и не на того человека напал. Оказалось что Ю, Томик не трус. Вовочка (Москалюк) если тебя брали за мягкое место ты бы всех здал с патрахами, но сравнение от тебя Томик не предатель.Тут все ясно , Москалюк заказчик, милиция и прокуратура исполнители. Давно ясно что местная власть работает не в пользу государство а в пользу Москалюка, видно Вовочка башляет хорошо , это понятно и видно не вооруженным глазом. Самое интересное будет после этого спектакля когда все посмотрят видео КАК ТИГР БЬЮТ ТОМИКА. Какие доказательство будут у следователя Бурлаки и у прокурора Бежан . В это время Москалюк будет трусить свои руки и скажет что я ни при делах. СЛАВА УКРАИНЕ!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Людям на заметку.
Когда убивают ваших детей,мужей,бра тьев, на дорогах мажоры , менты, прокуроры, судьи и т.д. и т.п знайте все эти убийсвта будут не раскрыты. Только по одной простой причине! Их не надо раскрывать. Потому что так решили главный следак бурлакевич и прокуропростито тор бежановский. И будут куча свидетелей и доказательств они этого не видят! А вот почему бурлакевичу дали 3-х комнатую квартирку он за нее задницу вылежит либому до блеска а бежанковский купил на хабари дом в центре Новоселицы. Вообще такой орган как прокурастуция надо вырезать с корнем и выкинуть в навозную кучу гавна. Она не нужна, на*уй нам содержать этих дебилов и платить им зарплаты. Выкинуть на улицу и забыть кто они такие. Ходят бл*дь в костюмчика и думают что они великие какаты, да они простое гавно, Вот и все! Да забыл ! А что же делать со здание прокуратуры. Так как в Новоселице нет нормального общественного туалета, предлагаю сделать его именно там. Думаю простые Люди будут согласны!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Шок
Внимательно прочитала все коменты,я в шоке.Я не живу в Новоселице,но судя по мнению людей,живущих там это полный писец.Если все это правда,что было описано сверху,то куда катимся граждане?Неужел и такое творится в каждом рай.центре?Неуж ели вы ничего не знаете и не видите,люди?Неу жели вам все равно?А СБУ куда смотрит?Вам тоже все равно?Суд,СБУ,п рокуратура,мили ция,замест того,что бы действовать по закону,действую т так,как они хотят или не действуют вообще.Ну так получается?До чего дойдем так,не знаете?Задумайт есь люди!Я в шоке,правда.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 пупс
Слышал Дутка продаёт свою мебель с кабинета, я бы купил у него стол. Если он прочитает мой комент и захочет выгодно продать, пусть перезвонит.
Данилов Руслан Петрович.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення