П'ятниця, 10 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Мені не дозволено те, що дозволено Москалю, - голова Чернівецької ОДА

"Мені не дозволено те, що дозволено Москалю", - заявив Голова Чернівецької ОДА, прокоментувавши розпорядження голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля про заборону експорту необробленого лісу-кругляка.

"Стосовно того, чи я готовий підписати таке розпорядження? Мені не дозволено те, що дозволено Москалю, - зауважив Фищук. - Сьогодні рейтинг Геннадія Геннадійовича набагато вищий в деяких питаннях, напевно, враховуючи те, що він був у Луганську. Але я вам скажу свою думку з цього приводу. Те, що розпорядження підписано, це одне, але як воно буде виконуватись? Подивимося через деякий час, чи будуть видаватися ці сертифікати, чи ні".

Також Фищук заявив, що він не має компетенції цього робити.

- Якби це була моя компетенція я би це розпорядження вже підписав, першого ж дня, - зазначив голова ОДА. - Враховуючи те, що це є нормативно-правовий акт і наразі заключено ряд угод із нашими суб’єктами підприємницької діяльності, після цього можна нести відповідальність через суд в фінансовому плані. Щоб цього не допустити, треба до питання підходити мудро.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Александр !
плохому танцору ! что мешает? правильно! ЯЙЦА!!!!!!!!!!! !!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Янголятко
Я дуже і дуже хороша людина в нормальний час!Але мушу зараз сказати попросивши пробачення у людей...
ТОДІ ЯКОГО ХУЯ ТИ ТАМ СИДИШ ЯКЩО В ТЕБЕ НЕМАЄ ПОВНОВАЖЕНЬ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення