Субота, 19 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Буковинець знайшов на березі Дністра скіфські наконечники стріл, монети та антропогенні скульптури (фото)

Буковинець Олег Істратій на березі річки Дністер знайшов скіфські наконечники стріл, монети та фрагменти глиняного посуду.

"2 тисячоліття до нашої ери ці глиняні 7-ми кілограмові антропогенні скульптури на фото. Скульптури були в ролі богів у кожному поселенні не тільки в одній культурі. Важко собі уявити їх історичне існування, ще до періоду енеоліту, але це так. Я закінчив історичний ф-т ЧНУ, ще в 2000 році. Але тільки зараз залишу свій слід на благо науки, для своєї душі, всім кому це цікаво! Величезне історичне надбання має Україна, не любити, не вивчати, не цінувати, що не захистити, для мене не можливо.

Основа моєї наукової статті, звичайно в основі займуть ці скульптури, інші цінності, які можуть навіть в якійсь мірі змінити або максимально доповнити праці учених, Смирного Г.І., Тимощука Б.О.А найголовніше оновити археологічний збірник поселень скіфського і трипільського часу в Дністровському право і лівобережному напрямку. Сподіваюся, наукова стаття дасть осмислити всю повноту і велич нашої землі, також в етнографічному розумінні того часу", - написав на своїй сторінці у Фейсбук відомий громадський активіст та учасник АТО Олег Істратій.

alt

Перші монети, цій нумізматичній знахідці біля річки Дністер, близько 2500 років.
alt

Урна для праха.
alt

Стародавні монети, знахідки на березі Дністра.
alt


"Цю роботу я розпочав у 2014 році "Тріпiльска культура та новi нариси знахiдок сучасностi" Тільки зараз, повернувшись з армійської служби додому, все таки досяг бажаного успіху. Саме археологічних знахідках, і не можу не поділитися цим успіхом з вами, друзі. Через падіння рівня води на річці Дністер, вчора я знайшов ці знахідки, також скіфські наконечники стріл, фрагменти глиняного посуду. Наукова робота вийде на славу! Слава нашим предкам, слава Україні!

Знахідки будуть передані директору Буковинського центру археологічних наук при ЧНУ Федьковича, Сергію Пивоварову", - повідомив буковинець Істратій на сторінці у Фейсбук.
Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +3 историку
истратий ты что с автоматом, шлемом и наколениками искал клад. ты чего по днестру гуляеш, тебя не демобилизировал и, какую ты начал писать научную роботу, как воплотить в жизнь методы Остапа Бендера. Меньше кури, в тексте черти шо. А картинки фуфел,скриншоты порассылал. Обязательно выясним, где кому и что передал., ты бы никогда не отдал бесплатно, ни-ког-да. Привет черному археологу
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 неандертальцу
Почему когда кто то что хочет зделать и это получаеться, имеет вот таких доброжилателей. ?Неужели вы щитаете что Истратий будет всовывать скриншоты ? Как наивно, и дешево, человек действительно пишит научный труд, и все на фото находки авторские. Сходи вот в такую експедицию, найди хоть что нибудь, и потом обсуждай.если он написал то передаст Пивоварову в ЧНУ, он так и зделает ,, с такими вещами не шутят, Пивоваров уже в курсе, эти головы серьезная находка, они от язычников, очень древние, не стоит так отзываться, не повезет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 писателю
ты по сути своей просрал все доверие к своей персоне. У тебя все в курсе губернатор, европарламент в шоке, президент. кстати где ответ президента? какую експедицию ты затеял когда ти на службе - отвечай конкретно. Научный труд про что, ты хочеш чтобы тебя посадили за планиат. ты чекнутый такое же как твоя ода и труды. Боже в уме не укладываеться, еще в школу хотели пригласить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 Істратій 1
Шановний ,не можу не надати відповіді на ваші гніленькі запитання. Також реагую ,на не на обгрунтовані у мій бік образи від Вас. Розуміючи негативну присутність думки до мене особисто у ЗМІ, вже тривалий час. Цей коментар з трьох частин , буде відповіддю не тільки вам , але і всім тим хто має гріх звинуватити безпідставно.У своїй правозахисній діяльності, я завжди керуюсь правдою.Та ніколи, не дозволив собі, без доказової бази, написати навіть 2 слова про будь кого. Якщо не зможу довести у судовому засіданні викладеного, одже : 1) "Просрал доверие" - я не кому не винен, не зробив поганого за все життя будь кому, не кого не підставив чи кинув, залишаюсь людиною , безь будь якого криміналу в апріорії, і це правда. Та навпаки , завдяки добрим справам які ви можете побачити у ЮТЮБ ще з 2006 по даний час , зробив багато безкорисних справ саме в допомозі багатьом людям від інтернатів, домів престарілих, благодійні обіди для інвалідів та ветеранів , ліки та подарунки для них.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -6 Істратій 2
Не маю бажання перераховувати досягнення чи вихвалятись вам у коментах , це смішно . Та ваші питання потребують наголосу, що я не такий як ви пишите, та хочете мене бачити. Раджу вам ознайомитись блище з моєю діяльністю , та дійти до протилежної думки яка зараз у Вас існує . Більше ніж 150 соціально потрібних статей ,та безліч відео місцевих телеканалів . Це соціальна робота і вона вкрай сьогодні потрібна. Не мені , людям з якими не рахується держава чи посадова особа. Мені приємно від цього що я можу допомогти , допомогти безкоштовно, тому фактично тут довожу та вчу і Вас на майбутне .Як потрібно професійно довести речі які вказуєте, навіть в коментах І ваша наступна тупість яку ви зазначили 2) Европарламент в шоці- це має відношення як я зрозумів моя стаття про Новоселицький дитячий садок де посадові особи, примудрилися просто вкрасти дитячі гроші у 125000 євро які були отримані з Евросоюзу . Я звернувся до посла ЕС в Україні ,запитати чи знає він що сталось і де гроші .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 Істратій 3
Особисто звернувшись із доказовою базою до Яна Тонбінські , якій надіслав відповідь з своїм підписом. Ви її побачите найблищим часом адже я з крадіями які мають до цього відношення ще не закінчив, та на перед повідомлю що Посол ЄС подякував за увагу та змістовний матеріал якій був йому наданий на двох мовах . Хочу зазначити , що за цей садок буде позбавлення волі, тому не розкидаюсь документами , та знаю коли потрібно забити цвяхом до лоба документ що має вагу у справі. 3) Відповідь Президента на поєтичну ОДУ - відповідь знаходиться на моїй сторінці у Фейсбук , ви на протязі цього тижня 6 разів відвідували мою сторінку , тому будьте уважні, адже про Президента і його відповідь, я нарахував 4 комента з вашої айпі адреси по різних сайтах, це вона № 38456091140.... 4) Науковий труд - я займаюсь архелогічною наукою біільше 15 років, по темі в цій статті. Де спробую здобути науковий ступень в ЧНУ Федьковича , маючи 49 артифактів трипільської культури , і це також фактично
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 Істратій 3+
02.08.2015 -підпиc/ документи про демобілзацію, зроблено посвідчення УБД у складі 24мех бригади. Не списаний через госпіталь, чи будь що інше . Та за потребою готовий стати на захист цілісності коли знов покличе держава. Дуже не доречні зауваженя у Вас, і я спеціально всеж таки витратив цих 15 хв на ці 4 комента ,для того щоб ви зрозуміли . Що як ви пишите, скріншоти , фуфел , і різна херня , не в якому разі не звертає мою увагу чи дратує, мені байдуже,
Таких коментів були купа, просто коли знаєшь кто на тому кінці дрота, бьє по кнопках планшета і в тій голові дуб-дерево , дубль пусту, просто вата. чи заплив мозок жиром . Пропадає бажання для спілкування, кілька прочитати для нього рядків віршу , стовпчик газетний, це вже багато це труди Маркса та Єнгельса. Попити чайок з баранками , та на балконі попечатати з ранку , це мозговий тренінг як біг на місці , і по справах .Ти поки напиши факти , чому просрал довіру , і так далі , я прочитаю, пізніше , маю справи
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 20.08.2015
Без коментарів, так, на вашому місці після вищезазначених пояснень , мені також не було б чим заперечити . Коли знімають маску стає дуже не комфортно , навіть на душі погано , але звикайте , Добре тим у кого цієї маски не має , простий як двері без гнилі .Сказав не поза спиною в обличчя що думав , і в цих умовах тільки так може бути якісь результат для оточуючих. Та навіть якщо написав коментар не від свого імені , і потім про це авторство буде знати про кого написали чи всі разом, То мені буде якось байдуже тому що я скажу це в обличчя і від свого імені , і від всіх разом . А не за спиною по норах та діванах цілодобово, Тому що завдання дискридитувати ціль , правда не правда не важливо. Тільки тому що хтось собі захотів , той хто дає істи тобі з руки. Роби щось сам в цьому житті , намагайся , не втрачай час. Ні, потрібно візжати дивитись під руки віддасть чи не віддасть ці знахідки та інше. Віддам , тому що не тільки гроші важливе в житті, залишити слід у історії , це сила
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 писателю
як би ти був таким завжди як написав, тобі повірили. А так вибачайте, ти сам скільки звинувачень на других в коментах пишеш і не під своїм імнем? скільки безпідставних звинувачень на адресу Попадюка було? де докази? ти обіцяв, ти писав що він в сізо, а його покзували по Інтеру, на передовій.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 проданим
Відповім стисло , для дійсності подій яка у Вас відсутня , разом з цим відповім на ваші питання. Безперечно так , я можу написати комент , надати одну точку зору і подивитись хто як кусає що закидує , що вигадує , адже це думка опонентів , ворогів, проданих, усіляких по трохи. Яких потрібно відрязняти та просіяти для себе, та в подальшому мати більш швидку реакцію, не віртуально як саме тут а в натурі, і тому навіть більше завдяки вам , я готовий до будь яких подій, дякую. Зараз про Івана Попадюка. 5 .05 2014 разом із підприємцями , Іваном Попадюком , ми встановили Новоселицький Майдан біля Районного суду та прокуратури, де заявили що підемо тоді, коли ви будете спроможні працювати для людей, а не на свої кармани. Ми заявили про порушення , безкакрність, корупованість , надаючи тільки факти .Замість цього, справжня мафія і Володимир Москалюк тут це так, "ЗВЕНО В ЦЕПІ" почали працювати та мислити як і що зробити щоб зупинити ту думку і дії після яких вони втратять все навіть свободу
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 проданим 2
Для початку випустили 4 серії "Думай і говори" дискридитуючи підприємців, Ваню Попадюка, мене особисто, та мені було навіть від цього забавно, адже логіки та правди там не було. Після пішло найцікавіше, адже просто всіх повбивати був би резонанс, і вони задумали купити як кажуть акції з майдану, бо звикли купувати оптом всіх як худобу, і це звісно подіяло, та не на всіх. Ваню запросили на бесіду та запропонували посаду голови РДА, та трохи карманих. Умова одна, прибрати майдан , і він на коні. Та тут я і став заважати , адже все вже знав. І зрозуміло за це проданство вигнав Попадюка , Плоского , та ще чоловік 7 з ними, не тільки з майдану а і з громадської ради про що не жалкую. Спробували купити і мене , та особисто москалюк підьихав під мою хату та кинув на панель приборів 20000 доларів . Також я давав вам слухати аудіо розмови судді коли він виплакав відро сліз, мені в машині . Я давав вам зрозуміти , я не продався , і це так декілька прикладів різних людей, які продались,нажал ь
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 проданим 3
Люди цієї пухлини з всіх сторін хотіли залізти в моє життя , знайти скелет у шафі, один з них Олег Мельничук, його санчо пансо Андрій Романцов , Мая Ракоча , Корній Дмитро , та багато інших які зараз у глухому накдауні , та всі накаути для них ще попереду , і це вважайте місцева така політика в Новоселиці. Я зустрічався із Ванею Попадюком після цих подій в м. Чугуїв в Харківській обл. коли далеко від дома не береш до уваги якісь зради , тому поговорили по душах, він багато чого визнав . Тому навіть не хочу надавати йому оцінку адже людина була на фронті як і я , і ми повернулись іншими , це безперечно. Я веду до того , що все що я про нього раніше сказав , написав має підгрунтя, чому він не звертається чи у суд чи особисто,а це робите саме ви ?Ви бажаєте йому зла ? я доведу все про що говорю, і це нас із вами дуже відрязняє .Тримаю в руках правду і мені зручно, як у Вас почувається ваша душа, серце, від зради а ? про це думайте.Буде вам важко , це обіцяю , і крадіям і зрадникам !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 зрозуміло
Зрозуміло , нема що написати, правда сильніше , і з цим не можливо не погодитись , констатую.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Олегу
не розумію з чого ви взяли що я запроданець(-ка ), взагалі немаю ніякого відношення ні до яких то небудь ваших кланів та розборок. Але спостерігаю тенденцію звертання уваги на себе абсолютно неправильно. Я знаю це з перших вуст, від вас на протязі року. Захищали Батькивщину- честь та хвала дійсно. Наразі не Ваш час, якщо почнете писати приблизно як зараз, більш меньш обгрунтовано то може буде толк. Ви звинувачували Попадюка у отриманні 10000т. від російских журналістів, а даете відповідь на бог зна що. Або звинувачуйте правильно або не робіть цього. А тих що ви вказали Мельничуки, Романцови, Майи та Корнії так нам взагалі до одного місця, причому тут інші. Я кажу Вам про Попадюка, треба офіційно вибачитись і не він має докази предьявляти а Ви, за наклеп, зробіть це як і інше через цей сайт.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -6 упс
На майдані 10 травня 2014 була жіночка , ми одразу повідомили її призвіще , пізніше СБУ її відправила з Мукачево за не достовірність інформації що виявилась кореспондентом Росія 24, саме вона мала розмову з І.Попадюком, 10000 гривень які вона дала , підтвердив Тарасенков . Все було просто, пригнути у натовп біля військомату , як раз Ваня має чуба , через годину його транслювали по Росії 24. Тому вибачатись не хто не буде , а надати свідчення хто іі на майдані бачив , включаючи 4 особи , та сума в 10000 гривень яку він дійсно отримав , не буде занабто складно. Адже вона шукала , створення провокацій проти мобілізації , Попадюк впорався з цим на відмінно. Подавайте в суд , і не просити тут вибачень, можемо додати ще, а вибачення нам треба від проданця почути , зрозуміло ? Як у дутки взяв , як у мера взяв, не соромно воїну ? отож і я думаю....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 упс
У точнення не 10 травня а 10 серпня , хоче щось доказувати нехай він подає до суду , зрадник совісті , прощення не має для нього бог простить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення