Четвер, 24 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Боєць АТО Олег Істратій написав відкритий лист голові ОДА Олександру Фищуку

Відомий активіст, старший сержант Олег Істратій надіслав на пошту "Буковинської правди" відкритий лист до голови Чернівецької обласної державної адміністрації Фищука Олександра Георгійовича.

Голові Чернівецької обласної державної адміністрації Фищуку О.Г. ____________________________________________________
Відкритий лист від громади Буковини
Істратій Олег Володимирович. 01.01.1978 р.н. в\ч 4680
Старший сержант ЗСУ , 5 батальйон, 2 взвод, 1 відділення.
Військовослужбовець 24 ї механізованої бригади, м. Яворів.
10. 07.2015 проза +18

Відкритий лист

Шановний Олександр Георгійович!

Маю правозахисну позицію, і дотримуюсь у такому форматі професійності. Залишаюсь собою завжди, без піару , само піднесення, «замазухи» , не переступаю межу дозволеного , можу суто по суті та не тут. Не перегинаючи палицю , та якщо перегнув маю намір зламати. Чи навпаки , кому яка доля та на Боженьку маю єдину надію я тут.

Та тільки правда впливає на виконання законів за якими живу, яких дотримуюсь, вчусь, думаю, аналізую , зважую, допомагаю людям та намагаюсь триматись , понад усе .

За гідність , за справжність , за справедливість ! Не мовчати будь кому , не зупинятись не перед чим , не боятись сказати своє слово , не зрадити вірі , не ховатись за спини , не продатись , не « загрібати жар » чужими руками, до кінця дійти, до останнього віддати себе, до перемоги !

Піднятись на захист правди завжди , якщо цього немає , навіть не варто жити, не стати ніколи справжнім в житті !

Моє слово останнє в кінці будь якого діалогу у листах та діях я буду на крок попереду. Та не від складу ума , він звичайний, мотивація в будь якій справі потрібна суттєва , у кожного є вона . Що про Вас думають люди треба знати, мотивує і вона достойна уваги будь якого державного посадовця насправді .

Особливий відкритий лист вам прийшов, це виклик своїм можливостям , це ваша мотивація прокинутись , змінитись та зробити крок рішень у владі .Чи з позором піти за непридатність чи борони Боже продажність.

Одразу кінець ,довірі , авторитету, владі , свободі корупційна-політична приналежність, має корні глибокі насправді та вважаю що з вами потрібно негайно, політично закінчити.

Та тут я доведу , що ви не ліпше Михайла Папієва , і на багато більше та мова моя тільки факти, на вищезазначених простих значеннях.

Обумовлені у листі декілька поважних персон, такі як «Права рука» його святістю Лонгіна у Чернівецькій обласній раді. Він же голова останньої, пан Гайнічеру, Також тут пан Маніліч, визнаний судом винним у корупції , він заступник Облради цієї , надзвичайно чистої без «корупції»

Наступний Ветеринар Борис Тодорюк, голова Ветеринарної фіто санітарної служби, та були би у корупції звання, нагороди, у останнього з цього явища « чорний пояс » майстер спорту з корупції безумовно ним завойований . Знаєте його , тримаєте як у «серванті» , пилинки здуваєте, землячок ваш з Кіцманщини, та інші «провладно-христальні» начальнички.

Зосереджена мета листа для пояснень які обумовлені апатією, некомпетентністю вашого управління. Звертаюсь таким чином з питаннями що терміново потребують вашого провладного та не відкладного зосередження на даній інформації, та для мене ви також у цьому списку давно перебуваєте.

Та відповідному впливу на проблемі що зазначені, які належать вашій компетенції без руху в пів року під вашим кріслом.

Розраховуємо на це розуміння людей та влади, з метою , бажанням , змінити відношення до громади. Що болісно, тривогою за майбутнє дітей, втрачаючи впевненість у завтрашній день.

Треба зрозуміти, ми не тільки солдати, платники податків, ми не ваші раби, ми не бидло, яке ви намагаєтесь примусово з нас зробити, чи відправити в пекло війни і більше не побачити звідти.

Не дамо такої можливості, не всі є поки в дома на фронті. Та порахуйте скільки на Буковині захисників які перебували чи зараз у пеклі . Та трошки розповім, звідки ми на мотиваціях тут з’явились.

Не у повному складі приїдемо нажаль , віддали Буковинці –герої життя , та приїдемо ми додому. На військовому синдромі , це у двох словах, щоб знали з ким маєте справи для сприймання опонента , хто такий солдат з Буковини, не « вуйко »

Коли вибухає все горить навколо, стріляє, та все по твою душу , ти у очікуванні . В окопі на відсічі піхоти, твій пост , чи в бліндажу сіли молимось у колі.

І прилітають « синдромчики », один коментує на слух в бліндажі, всі мовчать. Приготуйтесь , вилетіло пів касети граду , вибухає , трясеться земля , потухла лампа , бліндажні двері- плащ-палатка з ковдрою, піднімається до гори з неймовірною силою . Починається сильний тремор, все в тобі трясеться , чуєш добре бій серця. Лопата саперна у руках, думки, може виживу, відкопаюсь. Знов коментатор життя, приготуйтесь , летіть калібр 220, 6 пострілів, це залп. Починає вибухати , хтось плаче, іде кров з носа, дзвін у вухах, хтось кричить, хапається за голову , рветься на вулицю, його зупиняють. Я в же знаю що треба робити, бити по обличчю. Весь бліндаж як гойдалка в різні боки , бруси стелі як іграшкові підпригують. Знов солдат коментує , шість хлопків , відстань у 5 секунд, полетіло до нас міномет 120, впали та не вибухає, о Боже, це міни-крот . Вона шукає пустоти в землі, вона шукає наші життя. Пішли підземні зриви, нас засипає землею, паніка. Від страху « обсикаєшься » , мокрий у +10, неймовірні адреналінові відчуття були мною пережиті . Секунди коли життя проходило перед очами в мить , було так.

До них не дуже звикаєш, болить голова. Пішла наша арта у відповідь, ворог замовк через 45 хвилин жаху. Вилазишь а навкруги як після атомного вибуху, цілого нема.

Команда по рації, відділення « Депутата » на бойовий виїзд у Новотошківку, 5 хвилин на збори . Всі по місцях як « зайці обліпили башту » на БМП-2 . Їдемо колоною , три бойові машини, почули чотири хлопка, це міни « Васильок» прямують до нас , кричу механіку , жени на повну , проскочимо, прижались, пройшли вразливу зону. Ї так кожний день неймовірні виживання, у люках, ямах, під танком, підвалах. Чи збирати по кусках похилих людей, не встигали сховатись, бідні люди, помираючи. Та навіть не розжималися руки від обода відерка з яким шли по воду до темна , в мить і все по кусках, фрагменти тіл, красний сніг, десятки метрів .

Чи з ранку на посту розірвався мішок з піском , в метрі від тебе .Вистрілу навіть не почув. Доброго ранку , це снайпер з терикону у 2 кілометри, зацікавився твоїм живим поки тілом. Чи залетіла ракета партизан , де за секунди ти там сидів, чай на кулеметній точці пив.

Це дає наслідки , не має того страху перед тим, що пережили воїни Буковини за ці півтора роки війни . Все навкруги « дитячі пустощі » для солдата з передової, це є військовий синдром . І сподіваюсь прийде час , коли ми всі будемо в дома , в родинах, хто буде терпіти Вас , хто скажіть ? Ми люди, ми хочемо жити та не виживати, як кимось заплановано, пристосовується, нам, панами.

Проти брехні та корупції яку розвели цілеспрямовано, на знищення вона громадянської гідності створена. Та чому ж такі результати, ставлення посадових осіб після революції гідності, подіях цієї жахливої війни, зустрічаємо у відношенні до цілого суспільства ?

Безумовно не в захваті після цього можливо буде моральне самопочуття, та тримайте думку народну, міцна вона юридично обґрунтована на подіях, до яких маєте відношення. Та я не один звісно в цій темі, не потягнув би це сам, « у полі один не воїн» і сьогодні це так.

Маю за честь та представляю багатотисячну громаду з ініціативною групою тих , яким не байдуже майбутнє на Буковині. Вона, виявила мені високу довіру, звернутись до Вас, з питаннями, фактичної інформаційною складовою , також від солдат Буковини, вони повернуться до дому .

Будуть вельми цікаві у цьому листі теми, та є люди, які мало що про владу нашу знають, та думаю і вам можливо це буде корисно та цікаво.

В темі вашої посадової діяльності, де підтримали це звернення громадські організації, а саме представники ЧОО” Майдан та особисто пан Скорейко не тут і не там, у прострації. Також “ ГО “Народний контроль ” ГО” Демократична воля ”

В ініціативній групі цього листа, підтримали відомі політологи Буковини, правозахисники, громадські діячі , депутати Чернівецької обласної ради, міських, районних рад по районах, підтримавши спільну ініціативу цього звернення. Підтримали також , члени люстраційного та антікорупційного комітетів обласного рівня, які також зневірені у систему вами створену.

Особисто звертаюсь до Вас Олександр Георгійович , як старший сержант збройних сил України. Адже пишу вам цей лист із зони бойових дій. Та не за столом і з відповідною технікою. За допомогою телефону , трохи складно та головне мотивацію маючи , де правда її основа. Та хоч добре що в цієї ротації , не має 29 блокпосту і Новотошківкі, можливості би звернутись не було би точно такої.

В цей раз ротація майже «курортна» , м. Артемівськ Донецької області, та куди відправлять далі, поки мені не відомо наразі.

Тому сприймайте це як потрібно , без будь яких думок політичного шантажу , наклепів чи заказаного бруду, його не має тут.

Також, завдяки важливості даного звернення , використовуючи ряд повноважень, зазначених.

Більш ніж потрібно дають мені право звернутись від громад Буковини, в різних засадах професійних якостей . Маючи за честь представляти Новоселицьку громадську раду при районній раді , та її членів , в особі голови зазначеної громадської ради.

Перебуваючи не одноразово депутатом Новоселицької міської ради до даного часу, представляючи таким чином моїх виборців, що висловлюють свою позицію також підтримуючи цей лист.

Перебуваючи на посаді помічника-консультанта Народного депутата України, довівши до відома останнього, щодо даного звернення, якій також тримає на контролі ваші відповіді, що першочергово ознайомився з складовою цього листа.

Також звертаючись на правах Присяжного Новоселицького районного суду, де мене обрали судді та депутати районної ради на цю посаду Феміди та справедливості.

Також перебуваючи позаштатним журналістом, Громадсько-політичного часопису “ Буковинське Віче” , працюючи у своїй діяльності з великою кількістю представників ЗМІ.

Де думаю цього досить , пояснити вам чому саме я представляю громаду, маю повне право на це, висловити думку не тільки свою в цих рядках. Адже натерпівся від тої влади, як не хто інший .

Та разом з цим, не використовуючи жодну політичну силу чи будь яку третю особу в інтересах останніх, та моє розуміння подій взято за основу. Залишаючись аполітичним та безпартійним, та ще на війні, думаю вам цього вистачає, повірити . Та віднестись до цього листа дуже серйозно , що розрахований вам у допомогу.

Де відповідно цим перерахованим громадським засадам, я добре знаю політичну ситуацію на Буковині та маю право , представляти громаду , з якою тісно пов'язана громадська діяльність завдяки цим засадам та роду діяльності.

Без цензури, має відкриту до Вас, як до губернатора позицію. Сьогодні громада першочергово стурбована, результатами вашої діяльності в напрямку виконання зобов'язань очищення влади від регіоналів , інших не виконаних обіцянок. Саме за них на багатостраждальному майдані відстоювали гідність та помирали герої ще дуже не давно.

Не тільки мене це бентежить , тому вислухав телефоном , отримував через Фейсбук, велику кількість інформації різних людей, щоб додати її тут.

Добре відома політична складова Степану Терновецькому , відомому активісту на Буковині. Розклав він більш детально для мене по полицям , що відбувається у Облраді. Схеми у Кіцманському районі зокрема. У вашому навіть краю, «ви палець о палець не вдарили» для людей , чи підтримати правду, не було цього. Також що це за депутатство народне , без єдиного законопроекту, виступу, репліки, будь чого для Буковини, тільки штани протирали у Верховній раді, та зараз на нашій голові бездіяльність знову.

Також активіст, член антикорупційного комітету, представник Сокирянщини, Валентина Саранчук. Детально повідомила що твориться , як вбивають екологічну складову району поважні люди. З поважністю як у павліна, регіонала Василя Козака , любить себе «царек Сокирянщини» . Побудував собі хату у парковій зоні , і лютує на журналістів, суди, візги від нього. Та не думаю що це потрібно, та прийде час коли у те королівство заїде на постійне проживання дитячий будинок . Не потрібні суди, заберуть для дітей , скоро. У кожному районі є царькі, та менш про них , це вам лист, вся увага .

Мова відкрита обов’язково потрібна, адже чутки, недостовірна інформація , дезорієнтує у соціальних баченнях, спотворює , правдиві реалії . Та прошу вашої уваги, до викладеного, що важливо для всіх нас, без виключення.

Доволі прямо і об'єктивно у листі розмова, у фактичних зауваженнях можливо нам знайти треба спільну мову.

І у ваших інтересах це основа вам, зрозуміти викладене , ситуацію інших зрозуміти , реальність у яку «занурились» не вдихнувши повітря .

Страшно , як завтра забезпечити родину , як далі жити без перспективи, втрачається вона кожного дня .

Відкрито налаштовані з думками які не поодинокі, і тут вони об'єднались для вашого розуміння , безперечно болючих тем та змістовних новин вистачає в листі.

Маючи фактичну складову вашого управління , без цензури та на Конституційній основі, допоможе вам виправляти помилки у владі, що тягарем впливають на людей.

Так тільки можлива перемога громади в демократичних баченнях . Тільки з питаннями формату відкритої мови між людьми та владою. Досягнення вирішення проблем будуть ефективними , потрібна адекватна влада .

Тільки потрібно сприймати помилки, виправляти , та цього треба хотіти , працювати для людей, у Вас цього не помітили, навпаки пустота в душі та діях

Де фактичність безпорадності і бездіяльності вашого управління у державних справах. Виявили результати, які негативно впливають на соціально-політичні процеси на теренах краю.

Спотворюючи завдання революції гідності, виявлені у не виконанні обіцянок які не розпочаті у своїх інтересах, і це помітно, населення втратила гідність життя , надію.

Спеціально, проти волі як і депутатів так і громади, відтягуючи важливі рішення цілком сплановано та на свою користь пристосовуючи .

Порушуючи завдання очищення влади від корупціонерів , навпаки утримуючи стару владу на посадах .

Важливі мною теми зазначені , які зараз хвилюють безмежно. Навіть певно не уявляєте як, важливо хвилюють, та впливають ваші дії на життя людей. Та після ознайомлення з цією інформацією. Сподіваюсь що зрозумієте, треба рятувати себе , громаду , змінювати Буковину, змінювати відношення до своїх державних обов’язків , адже не туди , не той напрямок взяли ви.

Ваші старання управління , відчутно проявлені в політичному середовищі. Працюючи сьогодні в кулуарно-кланових відносинах. Клани в Чернівцях впливають на безліч процесів життя людей.

Це «ляльковий театр» , це влада середніх віків з панами та кланами . Всі інші батраки вашого обслуговування , так певно сприймаєте ви людей, як сотні років тому назад, без усіляких засад рівноправного ставлення.

І це безперечно вмотивоване для всіх бачення, громада потрібна тільки бідна, знедолена, залякана війною. У такому стані повинно суспільство звикати до нового життя . Та чому так , партії , клани, вирішують долі , ділять місця у владі, посади, повноваження.

Та результатом цього, стала корупційна складова, яка не зменшилась а навпаки після революції гідності , швидко до « гори » зросла.

Ви не звертаєте уваги на численні зауваження громадськості, чому так ? Можливо тому що високо «літаєте» ?

Та прошу зауважити для себе , і не таких поважних , прості люди за ноги хапали в «небі» та під асфальт «закатували».

За не правду та злидні для народу створені та за збагачення за рахунок виборців та держави. Вони, саме ці люди , надали вам таку можливість , впливати , діяти заради добробуту людей що проживають на Буковині.

І вимога вам діяти чи піти без овацій вам сподіваюсь буде тут зрозуміла та «розжована» до кінця.

Створивши передумови в своєму управлінні, які не мають пояснення вашої поведінки , та потребують вашим провладним вчинкам, надати письмову відповідь , всім хто хоче почути, об’єктивні я сподіваюсь від Вас , Олександр Георгійович відповіді, очікуємо, якщо має те звісно , їх нема та може здивуєте.
________________________

Адже відсутність реформ , співпраця з регіоналами, та їх подальше перебування у владі сьогодні, потрібно змінити, чи може не згідні, у зворотній відповіді визначитись з цим питанням.

Вас не цікавлять завдання Майдану, таке у Вас до нього ставлення в цьому напрямку і не були виконані, вірніше не розпочаті навіть і близько завдання будь які, брехливі обіцянки взяли ви за основу у виступах , на більше не спроможні .

Та будь яких кроків , також не було реалізовано, крім розмов та обіцянок. І за цю політичну «імпотенцію» вам думаю соромно зараз , розумію. Та не пізно переосмислити саме під цей лист мотивацію особистої позиції , чи з народом залишитись , допомагати чи «до побачення» .

Встигли як кажуть за пів року «навозити навозу» пов’язаних з обов’язками . Не дуже хочу щоб цей твір , був на сто сторінок, тому частинами вам краще буде сприймати його.

Де розкрию у прикладах різних людей різні теми, від корупції до кланів на Буковині . Ви зараз у провладній силі, та про ваше управління їдуть масові обурення, вам потрібно знати це обов’язково .

Певно тому Вас зараз не тільки погані розмови між людьми , багато запитань , та звинувачень на вашу адресу, дійсно тяжко зараз їм.

Люди, громада , зневірені вашому управлінні, мають свою думку , що розраховує на ваші відповіді в діях , а не як вмієте, говорити та не виконувати.

Треба цей вам “конфуз” обов'язково виправити, по іншому не бачу бажання до співпраці у подальшому. І відповідно розмови письмові будуть зовсім інші, адже хотілось би порозуміння вирішувати на адекватному та демократичному місцевому рівні, адже Арсеній Петрович не вічність в політиці. : За що люди загинули, тоді мені скажіть, якщо вам байдуже будь що зробить ?

Люди добре бачать , що спрямовуються ваші владні повноваження в іншому напрямку. На зупинення люстраційних та антікорупційних процесів, що навіть не розпочались взагалі на обласному рівні.

Таким чином, підтверджуючи заплановані гальмування, впливаючи негативно , своїми посадовими діями, взявши за основу «війна все спише»

Помітні вони громаді , і тому інформація тут , навіть схоже більше на кримінальну «хроніку держслужбовців.» ніж відкритий лист , та все ж відкритості він відповідає більше всіх, які ви колись у своєму житті читали, повірте мені .
___________________________________________

Прошу взяти до уваги спочатку, травневу сесію Обласної ради, саме перед нею ви «добре» попрацювали. Де до вашого управління на посаді губернатора , за питання порядку денного щодо зняття з посади заступника ради регіонала пана Маніліча , був 51 депутатський голос.

Повернемось на травневу сесію цього року та вашим «трудам перетягування» цих самих депутатів, де результат голосування вже 31 депутат за зняття регіонала та корупціонера.

Чернівецьким апеляційним судом залишилось без змін рішення, Іменем України визнаний винним.. Щодо винуватості заступника Чернівецької обласної ради, де його корупційний злочин доведений повністю. Все банально, у кримінальній справі, донька підрядник, батько «підкинув» заробити , і таких тендерів по області за 5 років декілька десятків , та не про них зараз мова .

Чому впливаєте на депутатів у різний спосіб не підтримувати голосування очищення влади ? А якщо деякі депутати почнуть говорити про закиди їм саме вами. Щодо голосування проти Маніліча, на вибір кожному, чи не з’явитись чи утриматись , щось таке пам’ятаєте ?

Наступне , це про вашого помічника, та скоріше ви його таким вважаєтесь сьогодні.

Це пан голова ради Гайнічеру, якій став на посаду з вашим попередником губернаторства. Став доволі красиво, сам Президент біглий чи Михайло Жар , за години до тої сесії , змінили плани голосування , обравши Гайнічеру головою , чи «смотрящим» , теж саме по суті визначення. І не даремно, роботи для «Ватикану Буковинського» багато було зроблено.

В прикладі ,скликання Чернівецької обласної ради та від 31 травня 2012 за №52-10\12 «Про Тимчасовий порядок надання в оренду земельних ділянок з розташованими на них водними об’єктами та гідроспорудами» саме пан Гайнічеру автор цього «шедевру»

Припинена оренда з всіма ставками , навіть припинили власність водного дзеркала деяких територіальних громад .

Та результат, цікавий , декілька десятків ставків , перейшли на 25, 49 років оренди до Банченського монастиря.

Згоден, ставки потрібні , піклуються діточками, допомагають. Та ж не в такій кількості , та не так знахабніло, як це зробили , і Гайнічеру та Михайло Папієв стали основою таких тем, які в законі досі, не змінні. Я писав про це раніше , будь яких заперечень чи спростувань не має, відсутні. Також є деякі тендери цікаві в його роботі, та пам’ятаю інтерв’ю голови облради, де наголосив що він бізнесмен , має бізнес у Румунії, та патріот, хоче допомогти Буковині, тому зараз у владі він.

І знов ж такі вам питання , чому Гайнічеру при владі, навіть бізнес у Румунії , громадянство останньої не впливає піти з посади центральному регіоналу, причини поясніть громаді ? .

І не колись тоді при Вікторі Януковичі а сьогодні, завтра, та завжди .Також він буде в темі, адже державний службовець вашого рівня прикриє завжди, корупціонера надійно. . Тому що корупція яка відбувається одноосібна не діє.

Це не поздоровлення вам , та не побажання з Новим роком . Тут стан речей що турбує населення, «процвітає та пахне» державна на Буковині мафія. І ви у центрі цього керуєте, чому так погано з обіцянками та корупцією у владі ?

Де ці “герої “ навіть і не зупинялась , коли на майдані вбивали , та вони працюють завжди мов легально , при владі вельмишановні пани залишились назавжди на посадах. Наступний приклад та разом з ним банда регіоналів тут фігурує а саме : Державне управління навколишнього середовища , Дністровсько-Прутське басейнове управління, органи Держводгоспу Чернівецької ОДА

Під ці «контори» та цілодобовий вивіз та знищення, також видумали собі тимчасовий порядок пов’язаний із затопленнями 2008, чи іншою мовою «замилювання очей» для народу, вони тут професіонали. Та чому ці пани не дослухались до професора гідрології Юрія Ющенко ? Якій вказав на помилку русло - регенеруючи роботи з вивозом суміші, що не зупиняються вже який рік ?

З 2010 по теперішній час , видобуток гравійної суміші , вирубка деревини, це потужний бізнес, і регіонали досі в цій темі. В порівнянні у 2009 працювало 6 організацій видобутку , зараз 18 , чиї вони , не спадає на думку губернаторе ?

Трусять як і людей, так і знищуючи природні ресурси Буковини . Від гравійної суміші що зносять захисні смуги населених пунктів цим видобутком .

До краси Карпат , продають за кордон ліс, та скоро з таким господарюванням Карпати просто зникнуть , та тиша щодо цього повна стоїть.

Де “голі” гори , тисячі гектарів , не цікавлять владу такі питання , коли можливості заробити безпечні та залагодженні .

Та ваші останні дозволи на вивіз деревини, що фіксували журналісти на Чернівецькому вокзалі. Вразили навіть регіоналів, та вони зараз мовчать , не за що зараз вони не відповідають . А хто відповідає за екологічну катастрофу в прикладі у Новоселицькому районі не знаєте ?

Де зараз працює Начальник екологічної інспекції в Чернівецькій області Дутчак В.С. ? а де пан Усик , працює також, да ?

Певно , знайомі з ним , так він також має відношення у знищенні нашої природи , та по всій Буковині. Чому не зняли його з посади ?

Певно це навіть трохи наївне питання, та якщо підняти факти, не до жартів наївності всім стане. Тільки с. Зелений Гай у моєму районі, за вельми приблизними підрахунками , постраждало на 80 мільйонів гривень .

І так від Чернівців до Молдавського кордону , повивозили на екологічну катастрофу , де ще раз такий 2008 з підтопленнями , і села затопленні будуть разом із їх мешканцями . Тому певно нові призначення «екологічні» які піднімались у обговоренні, можуть відправити відкат не за призначенням, розумієте про що я ?

Де вже давно створені кар'єрні заїзди з рухом вантажних авто по всьому берегу річки Прут до самої Румунії , що без перестану складають таким чином грошові надходження, які розподіляються між всіма учасниками цих злочинів. Які не помічені Василем Дутчаком, хитрувань, пан Усик, також майстер спорту з головою Бувру Яном Дзюбою . Та державним управлінням охорони природи. Де водний паспорт за добу для Жара , «рекорд» останнього, є факти цього, та свідки цих прискорень.

Це професіонали , «Гарвард корупції» , почнуть волати що відтягнули від «смачненького зеленого долару» у тарілці , тому також сидять на посадах, знають схеми. Не дадуть новим красти тоді, стануть опозиціонерами , підуть до Папієва . З розуму зійти, таке життя на Буковині , дожили з вами корупціонерами, тому так живемо, та думаю вже не довго. Та поки все в темах, працюють , як завжди справи .

Що створюють показники своєї роботи на візках, саморобних тачанках селян, яким потрібна гравійна суміш чи деревина для свого господарства. Сплачуючи штрафи за тих, хто працює потужною технікою під державним “дахом” вивозячи мільйони, і це реальність.

Наступний корупціонер , це Борис Тодорюк, кримінальна справа з 30 травня 2013року , де свідки надають змістовні подробиці вимагання, пригнічення колективу ветеринарної фіто санітарної медицини в Чернівецькій області його головою служби. Благодійні мільйонні рахунки, та робота помічників «колекторів» санітарна небезпека з цим в області катастрофічна.

Та особистість Борискі як у Берія загострена , позбуватись колег які відмовляються виконувати корупційні дії у службі за рахунок правоохоронних органів. В кармані по декілька з кожної працівників СБУ, Прокуратури, УМВС в Чернівецькій області. Виїжджає таке бидло по формі бомбити ветеринарів , хто голову піднімає, стаття .

Починаючи від ринку «Нижній» у Чернівцях та до власних ферм на Кіцманщині на пожертви бізнесменів та державні дотації побудовані та тримаються здобуті корупцією.

Іде навіть мова про подарунок вам особисто власного господарства в районі населеного пункту Берегомет , така вам виявлена повага , чи правда , також це питання вам тут.

Чому він досі на посаді , ферма подарункова впливає ? І телеканали і преса, і мої заяви, відкриті листи від Пшонки до цих нікчемних міністрів, не діє . Та я зробив його зіркою впізнають на вулиці, чому , досі він при посаді ? маєте відповідь ?

Саме вами як губернатором в порівнянні , утримуються ферми з регіоналами. Створивши такі умови корупції та справжньої мафіозної структури з планами розведення . Де та “коровка “ що дає більше молока , вона саме найкраща, така постанова , а те що регіонал не важливо для Вас.

Де посадовці яких ще призначили від біглого Президента до колишнього вашого попередника . Працюють на нову родину , де гроші нових чи старих не важливо, несуть « золоті яйця», як у казочці схема “солодка” відкатна у Вас.

Адже вже професіонали державні, майстри по корупції безперечні. Ці пани казнокради, знайшли себе і надалі у владі , так не здається вам ? З старими регіоналами не треба вигадувати , схеми перевірені роками, клієнти постійні з бізнесменів, а новий у влади клієнтуру повільно збирає, не такі у Вас думки в цьому бізнесі продажу Буковини ?

Старі регіонали з'ясувалось більш надійні, навчанні, працювати без “зальоту” та підставити не мають бажання, регулярні відкати їх «коньок» . Та тому залишились обслуговувати у корупційних схемах і надалі , представників нової , як кажуть влади .

Це пане губернатор , бачать люди які мають справи з представниками «дозвільними». Хочу запитати, правда чи ні ? Щодо того, як про Вас думають люди сьогодні ?
__________________________________________________________

Замість реальної роботи очищення влади , одне «втирання » відбувається , і не більше того. Відбуваються політичні інтриги, та результату якій потрібен не має , піар навпаки на першому плані. Хочу зазначити , що партія регіонів за час її правління , на Буковині, затягнуло в партійні ряди , велику кількість людей по всьому краю. Від вчителів, директорів шкіл, головних лікарів , бізнесменів, тощо.

Партійність увійшла у всі верстви населення, з метою утримання прибічників партії на місцевому рівні, і так робили всі партії що тільки були у владі на Україні. Велика кількість цього люду що опинилась в партії регіонів, була змушена вступити в лави партійних осередків, та далеко не всі вони наробили тих наслідків , що досі нам безконтрольні . Інші причетні , та відповідають в основі ті що не мають до корупції будь якого відношення.

Адже відмова могла коштувати будь якої посади , чи бізнесу, будь чого , могли позбавити , навіть свободи. Тому тут також існувала і примусова складова вступу до партії регіонів . Адже не всі що були у лавах партії регіонів , злочинці і корупціонери насправді.

Тому очищенню потрібно саме тим хто на «касі» , хто тримає досі «відкати» , та від них відвертають увагу іншими регіоналами, які навіть з їх звільненням з посад , чи паплюженням, навпаки погіршують становище громади.

В прикладі голова «М’ясо Буковини» Володимир Шкуматов. З десяток підприємств , заводів , саме у місті Новоселиця Чернівецької області, просто розвалили, від Єкосиру до плодоконсервного, лікеро-горілчаного заводу.

Утрималось на «плаву» єдине підприємство . Утрималось тільки тому , що пан Шкуматов , завжди був там де влада, і робив на мою думку він все правильно . Розпочинаючи з соціалістів дійшов до регіонала , та всі розуміли, бізнес потрібно втримати, біля 400 робочих місць , обслуговуючи тим самим , своєю продукцією високої якості , всю Буковину.

Тому не має різниці мені з якої він партії , і в якій перебував , він робить для тих людей що працюють на нього , більше ніж будь яка влада за всю Незалежність і це факт.

Такі треба сприймати думки , вони не поодинокі як і цей приклад. Наступний регіонал –бізнесмен , це Іван Семенюк , його бізнесові здобутки, мільйонні статки, не тільки в Україні.

Має заводи від Молдови , до туристичних комплексів у Болгарії. Тому одразу ця людина стала дуже важлива для партії . Закривали його надходженнями різні «дири» регіонали, ділячи здобутки будівництв шкіл, дитячих садків , надаючи грошову допомогу , утримуючи не тільки осередок регіоналів у Новоселицькому районі, а на всій Буковині . І з цим важко посперечатись, «начіпали» регіонали медалів за його рахунок що таким чином впливали на вибори, а коли дійшло до діла на Верховну раду за заслуги , то просто «кинули»

Багато хто з Вас звісно почне голосно кричати, він заробив свої гроші на контрабанді, і таке інше. Можливо стартовий капітал мав у цих доводах місце, та треба сьогодні дивитись на багато глибше.

Сотні заможних підприємців на Буковині , маючи можливість у 90х, заробили серйозні статки , саме на контрабанді , та зауважте в ті роки як і зараз , перший злодій і контрабандист це держава. Якщо пройшов всі «жернова» цього життя, зміг реалізувати бізнесові справи і не спіймали, то йому «рахується» так треба це сприймати , адже «за шпортають» , відволікаючи увагу .

Заїдьте у село Бояни, все за рахунок Івана Семенюка побудовано. Дороги з брущатки , інфраструктура , дитячий садок, школа, багато чого він зробив , люди мають роботу на його підприємствах , і його партійність допомогла багато чого втримати, адже просто би відібрали регіонали , погодьтесь з цим.

Саме так, сприймайте реалії, в прикладі коли бачити при виїзді з міста в бік с.Коровія «Царське село» хатинки заможних бізнесменів Калинівського ринку . Не вже ви вважаєте що побудувати ті палаци було можливо без контрабанди ? Чи також приклад , сама велика мережа швидкого харчування в Чернівцях , інші бізнес проекти , також контрабанда та статки з них спрямовані . Що знайшли місце багато в чому, що зараз дає робочі місця, покращує інфраструктуру міста . Про що ви не знаєте, навіть без уяви , повірте мені , це є правда.
______________________________________________

Сприймати треба багато чого зараз відкрито, хто як заробив «проїхали» , адже зараз це «топання» на місці , та саме цим спрямовують увагу в іншому напрямку .

Біля цілої армії таких бізнесменів , заробляли та і заробляють досі високі міліцейські чини. Вони навіть «зашифровані» не менш заможні . Саме з ними треба працювати для очищення влади. Вони дали таку можливість , звісно за валютну винагороду з кожного провозу, прикриття в будь яких серйозних операціях, без них не обходиться, адже мільйони, бізнесменами завжди страхуються . А копійки , так «крохи зі столи» в показники , так працює система .

Багато зараз з них, міліціантів, митників, пхаються в політику , розуміючи що без «даху» може напрацювати на нари , дуже швидко він.

Не маю бажання писати того , що потім не зможу чи буде тяжко довести в судовому засіданні.

Та є деякі доводи , що наробили багато галасу , і не розуміють люди, де ж та правда , хто є хто, у скандалах які мають місце сьогодні в правоохоронній системі на Буковині.

Та є деякі моменти , де кожний мій земляк в місті Новоселиця знає, що не тільки кар’єра від зв’язків та олігархів прив’язана до високих посад . Є дійсно такі люди, які досягли у житті іншими шляхами . Я навіть не буду щось доказувати ,та заради Ярослава Козака, розкрию більш детально , тему щодо боротьби двох кланів , як зараз це принаймні виглядає і охарактеризували , та це не так.

Та трохи передумови, де перед тим як відбути на службу захисту країни , мав можливість на собі відчути негатив і судові баталії, колишнього правоохоронця з Буковини.

Рік тому при перекритті траси проти мобілізації в селі Маршинці , я як голова громадської ради , мав можливість побачити , хто саме причетний до перекриття руху автомобілів на трасі Чернівці –Кишинів.

Де написав відповідне звернення про сепаратично- налаштовані рухи в районі, де само тітушкі на майдані з Буковини . Одні і теж люди замішані у виїздах на майдан, так і в перекритті дороги.

Три роки умовно пізніше також, отримав сільській голова села Маршинці в цій справі. В той самий час при перекритті шляху, там перебував колишній начальник Чернівецької області по громадській безпеці , Ярослав Козак.

Особисто підійшов він до наших місцевих міліціантів . Та надав вказівку , довести мене до суду , з приводу хулиганки, бійки, як би мною з сепаратистами влаштовану. Хоча є відео , де добре зрозуміло , хто розпочав бійку, та звісно я також не стояв щоб мене там вбили .

Правоохоронці місцеві добре мене знають, та під вибачення, розповіли чию волю виконують. Забрали в райвідділ пів громадської ради, разом з нашим транспортом. Та до ранку пояснення писали , пізніше судом визнали винним , та нажаль не міг опротестовувати , мене мобілізували до збройних сил України . Та коли звісно закінчу службу , буду апелювати , та вимагати люстрації судді , якій виніс таке рішення.

Чому так негативно налаштований проти мене Ярослав Козак , навіть не знаю, та хтось також вирішив пізніше, що пора йому піди з цієї посади. Не знаю хто це, та його підтримую, добре зробив, стало багатьом підприємцям з Калинки дешевше жити. Є пару інших «кордебалетів» , та встигну , зараз дивлюсь на поведінку, зробимо йому розумному , сучасний « Монте-крісто»

Де приклад коротенький , а це серйозні бізнесмени з піротехнічними засобами , завозячи цілі фури цих Новорічних радощів , на Калінку, вже років шість , в такий схемі. І далі від них, по всій Буковині та в інші регіони, розвозився цей товар , куди бізнесу потрібно, заробити.

Одна така бізнес тема, потребує біля одного мільйону доларів що вкладає кожного року, група підприємців з Чернівців.

Та громадська безпека на Буковині, хвилюючись за безпеку громади на Новорічні свята . З слів, людей які беруть по трохи реалізовувати цей небезпечний товар. Всі як один говорили про одні дані щодо громадської безпеки в цьому бізнесі. Та я не стверджую, просто шукаю причини, чому його «попросили» піти. Адже отримували кожного року, від вищезазначених бізнесменів, суму у 100000 (сто тисяч) доларів , передноворічних . Для того щоб довести бізнесові задуми до кінця, без проблем від Ярослава Козака, така від них була мова. Можливо вона не дала допрацювати до пенсії, така велика сума доларів ?

Зрозуміло , той хто працює на вищезазначеному бізнесі , можливо собі порахував , та визначився що ліпше йому піти . Дорого коштує «дозвіл» у цьому бізнесі у правоохоронній системі громадської безпеки на Буковині.

Може щось інше , є багато чого додати , за багато років при посаді, було різне , навіть від тих додати, хто зараз за колючим дротом. Та не маю за мету , довести власні доводи щодо Ярослава Козака, не маю будь яких амбіцій проти нього , повірте не чого особистого .

Чому про це висвітлюю вам , Олександр Олексійович ? Тільки тому , щоб ви знали що відбувається, в правоохоронній системі, де це приклад в основі , тої боротьби кланів які вам пояснюють .

Що вбачається дуже добре тут, є інші приклади , та це більш підходить зрозуміти справжність, і детальність допоможе з істиною.

Та моральні якості вважаю , Ярослава Козака, особливо останнім часом здають позиції, у понятті саме падіння його совісті. Адже такого як і він сам, офіцера міліції, «опустити за рівнем плінтуса» і не тільки у кабінетах УМВС Чернівецької області, це помилка , та на його горизонті її ще не помітно. Ця агресивна тенденція ним спричинена не випадково. На цю посаду велись розмови, «сватали» також відомого начальника ДАЇ в Чернівецькій області , полковника , Ігоря Доголіча.

Зрозуміло чому , має позитивні якості управління, та точно без політично-кланових інтересів, тільки не втрачена від посади совість і професійність на своєму місці. Останніми місяцями знаю дуже добре, яка ведеться робота, щодо «обливання брудом» останнього. Де пряме відношення до цього виду , так сказати «вбивання довіри» має Ярослав Козак .

Та його в цьому, підтримує як йому тільки здається, Народний депутат Максим Бурбак , можливо у щось повірив, не пішов би останній на це, знаю це добре .

Тому якщо довірили , то треба сприймати ту демократичну думку , де вона незалежна. Адже тут думка міста Новоселиця щодо свого земляка, у повному складі Новосельчане знають більше ніж будь хто з Вас. Мати його , досі працює вахтером у Новоселицькому домі культури, запитайте будь кого в Новоселиці про їх родину, відповідь одна , єдина. Це еталон порядності як і його покійний батько. Прості та виховані за тим часом люди .

Тому до клану відношення він не якого не має , думаю це вам після цієї розмови , стане добре ясно. Є тільки поки що, активність Ярослава Козака , це причина яка тут відбувається в боротьбі непорядній, за посаду.

Вам губернатор потрібно це знати , та тим більше планувати якісь дії з очищенням влади, та знати , від кого потрібно насправді її очищати. Вище деяких зазначив , є звісно інші, та спочатку ці головні та поважні на черзі перші. Де Ярослав Козак на мою думку, своє відпрацював остаточно і без цього листа мотивації..
_______________________________________________________

Наступний та останній у цьому листі приклад регіонала , на захист якого стала громада . Весь в першу чергу колектив ЦРЛ , та люди з Новоселицького району . Де громада , саме встали на захист головного лікаря Новоселицької центральної лікарні, Валерія Калараша . Перебуваючи на сесії Новоселицької районної ради , було піднято питання у порядку денному , щодо звільнення його з посади , адже його робочий контракт , не поновлено.

На сесію ради прийшла вся лікарня , висловити свої думки та позицію щодо роботи головного лікаря. Виступів було багато , всі за головного лікаря , проти нього жодного.

Та я не орієнтуюсь на виступи , дивлюсь на лікарню та її розвиток що спрямований заради людей , де створені необхідні для них умови. Звичайно є недоліки , та не всі звісно залежать вони від головного лікаря сьогодні . Таким чином депутати районної ради не підтримали пропозицію щодо звільнення регіонала, та воно зрозуміло. Було би не правильно прийняти таке не компетентне рішення, що навпаки в край негативно вплинуло би на функціонування ЦРЛ у Новоселицькому районі , та дієздатність лікарні в цілому. Помітний також дуже той факт, що депутат Верховної ради 203 виборчого округу, від Удару Григорій Тіміш , не реалізовує свої обіцянки передвиборчі , я би сказав не реалізовано жодної.

Поки займається працевлаштуванням своєї команди, не звертаючи уваги на зауваження громади що вкрай цим фактом стурбована. Народний депутат ділить посади у районі , розраховуючи на подальші виграшні вибори , і ключові посади на його думку , що будуть сприяти позиції громади на виборах .

Створивши скандали незадоволення що не стихають , саме із-за непрофесійних кадрів , які не мають навичок та професійних якостей на займаних посадах.

Створивши одразу після виборів та до цього часу , незаконність та некомпетентність у органах виконавчої влади, що мають свої негативні наслідки у Новоселицькому районі.

На голову освіту у районі поклав він саме таку людину. Та в освіті піднялись всі проти цього рішення, також в судовому порядку довели саме незаконність цього призначення , та це не беруть до уваги в ОДА , і вами особисто також це чомусь не сприймається , що також веде роботу для людей в іншому напрямку. Також зверніть увагу пан губернатор , в м. Новоселиця стоїть майдан біля Новоселцького районного суду та Прокуратури.

Стоїть з 05 травня 2014 року, чому не бачили там люди Вас , що часу немає приїхати, не вистачає так ? Запитайте хоч , а чого люди бастуєте а ?

Вам ліпше на дачі махати сапкою , внуків няньчити , ідіть по добру по здорову , та побачу що зрозуміли ви з цього всього.

Та більше навіть не вам , громаді , її силу духу в подальшому піднімаю . Боротись проти такої «хворобливої амеби» як ви у владі.

Одже ці проблеми та недоліки , помітні , і це зауважте вам , адже саме такий формат письмовий, має спроможність для переосмислення , ваших дій остаточно і висновки будуть зроблені вами тут , знаю я точно.

Не виконаними вами особисто, обіцянок громаді, мають високе значення в створенні нової держави. В цей неймовірно складний для всіх нас, військовий, соціально - політичний тяжкий час державності Не той шлях розвитку , не ті кроки від Вас ми очікували , не виконуються жодним чином, взяті на себе завдання, державної посадової особи.

Де виступ на майдані “ куля в лоба” себе за цей час не виправдало. Та кулі зараз не ви отримуєте, ми всі прості люди , солдати на фронті, під цим ризиком перші. І всі наступні , хто це тяжке життя витримує, про них думайте першочергово, адже ми всі вже за рискою бідності , і краще звичайно було до вашого управління .

Цей лист до Вас, об'єднав тисячі людей , з кожного куточка Буковини, з метою отримати відповіді від влади, яка просто не бачить що відбувається насправді. Чи навпаки приймає в цих злиднях , активну участь, що є основою нашої думки. Змішану з криміналом і державним управлінням в єдину систему та по старій схемі, збагачення для банди в неї , одна дія.

Чекаємо від Вас відповіді , та реальних дій які допоможуть суспільству , думайте про нього , знає воно більше ніж ви собі розраховували, повірте громаді, зробіть важливі кроки управління маємо надію.

Та особисто я вам не вірю, без жалю та міг би бути вам легко у середньовіччі катом , та йдіть , бог з вами, від мене , то навіть цього не заслуговуєте, губернаторе…….

З повагою старший сержант Істратій О.
Оцінити матеріал:
(27 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +34 zeer
Молодец, и тяжело с этим не согласиться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +24 черновцы
Фищуку надо уйти, при том очень быстро, корупции ер он, и это доказано.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +21 Чернівчанин
Що є вирок суду? Фіщука не підтримую, але презумпція невинуватості діє, поки провину не доведено судом! А так все сказано вірно, там, на фронті, у всіх загострене почуття справедливості, тому багатьом потрібно задуматись над цим листом, Мукачево-підтве рдження!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +24 Новоселица
Олег их ждет судьба ЧЕУШЕСКА тут другого выхода нету а это скоро будет. Лопнет терпец у людей.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +22 Ангел
тяжелая ой тяжелая эта борьба с сатаной....но мы победим!!!!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +26 новоселица+
А почему про Новоселицкую мафию не написал ? Согласен со всеми пунктами в этой открытости, но Калараша за слишком отбелили, были там уголовные дела , как они закончились ? По поводу Козака и Доголича все в точку , а то зделали ситуацию , типо два клана действительно, один Фирташа другой Яценюка, А тут просто Козак не может со своей подлостью справиться , топит Доголича , получил по зубам , хорошо получил, справедливо ,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +19 коала
ой не могу ржу, хорошо про єтого жирного негодяя Тимиша народного депутата сказал, только одно трудоустройство с него , какого хрена тебя вібрали ? Понабирали баранов в верховную раду , сейчас вот такие вот результати. А фищуку только одно тут "Бери шинель иди домой, доработал, без оваций !!!!!! наробатал ! Правильно написано , Что про вас думают люди, єто и есть мотивация, херово очень херова думают про губернатора люди , согласна. на все сто.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -17 ЧП
Бедный Доголич!!!!Паца ны-гаишники до сих пор бабло за смену отстегивают и требования еще больше чем раньше!!!!А на майдане вашем сидит мужик,которому вы деньги платите!Что не правда???Куда все ваши активисты делись ,а?????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +14 чепешнику
Если платят сидеть на майдане,значит есть цель, а что в этом такого? Активисты ближе к выборам, появиться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +19 Новоселицкий базар
Не переживайте все идет по плану , в Новоселице нету власти, а та что есть служит Москалюку., потому что Вовка плотит больше чем государство.А на людей им плевать,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -11 Автоном
Старший сержант ЗСУ , 5 батальйон, 2 взвод, 1 відділення.
Військовослужбо вець 24 ї механізованої бригади, м. Яворів.
Так вот Ваш Алкобатальйон розформований, і переведений в 54-ку, так вот спілкуючись з Хлопцями, Які ще там залишились!!! Передають тобі СМС, прям з того пекла звідки ти тікав:
- С*ка Істратій вертайся суда бо ми вже за**ались тебе чекати.
:lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -14 Valdar Ingvarsen
ну про алко - частково згодний (військові комісари - таки ган....ни), а от про розформування - чистий гон - батальйон переведений до складу іншої бригади, саме переведений
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +18 пердолобу. ЗГ
если бы кто и бежал, то отвечал по законам военного времени, ты эдик явно перегинаешь , я с ним служил, и если бы не он, были бы ободранные и голодные, очень сомневаюсь что кто-то плохое из солдат скажет про него. про зсу точно не кто не думает. тебе же раз обьяснили , зачем ты так ? не дошло ? потерпи , дойдет :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -6 Frog
служил, да не ДОСЛУЖИЛ!! ребята, призванные с ним еще на позициях, а он нет ...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -10 журналістский бабах
можу суто по суті та не тут- а где у него в кабинете, чтобы тебя заметили и сказали ой маладец, на будеш наш лес и гравий беречь. какой ты позаштатный журналист и с кем сотрудничаеш? тебя все шарахаються и не от того что ты правильный А больной на голову. а получал гуманитарку и помощь, так это твои шахрайские замашки, где твой ответ от президента сегодня уже 14 а писал ту фигню 13 прошлого месяца, ты говорил что ответ будет точно. ты думаеш губернатор это прочитает, там на втором абзаце рвать хочеться, смешал все в кучу придурок
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 Юра Томик
Уважаемый, читайте в начале, с отметкой проза, и что такое настрой который должен способствовать жанру мотивации, здесь из этого кодекса именно Фищуку, не вам. Можу посути - це можу кратко написати.Та не тут - лист цей15 ст. Не в кабине - в листе. Ответ от Президента и Ген прок. Получен 11.07.15. Смешивать в кучу и и бомбить надо таких как ты, можешь только за компом,есть еще замечания? Учись лучше баран, есть возможность.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -10 журналістский бабах
так бомби в чем проблема, дай букправде письмо-ответ они с удовольствием напишут. писатель-шизовр еник. не видать ему виборов как и тех медалей что грозился получить, а не служит потому-что скосил по болезни
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -6 Valdar Ingvarsen
станом на 10.07.2015 5-й МБ 24-ї ОМБр - не існує... тобто автор просто не знає, що він не просто СЗЧ (самовільно залишив частину), а ще й те, що "його" підрозділу не існує...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 Frog
много текста - просто пиар или базар... а реальных вопросов (сформулированн ых юридически грамотно) нет... НО для простого обывателя просто боец за справедливость! !! видать, скоро выборы
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 Юра Томик
Уважаемые , начну по порядку , автор не переведен в 54 бригаду, остался в 24й. Не весь личный состав был переведен , потому разделен в разных местах службы. Херню разную городите , и выборы ему ваши сто лет не нужны, вам изложили , а каждый пусть себе думает, но не обсуждать автора , думайте про то что вы натворили и как наворовали , Про это надо думать , а все остальное ему до лампочки , мнение солдата , дальше думайте вы.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -9 журналістский бабах
мы хотим посмотреть как ему выборы мера сто лет не нужны, строиш из себя правдодумца. Мы например ни у кого ничего не воровали, не творилиа обсуждаем потому что он лжец и аферист
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 Юра Томик
напиши что он украл , почему аферист , начал так пиши.... не тормози ....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -7 томику
єто уже писали в коментариях по другим статьям, уже тошно еще раз напоминать. тебе совет: не вспомнит он о тебе Юра, воспользуеться твоей преданостью и предаст,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -10 Frog
автор написал много, но все вода... КОНКРЕТИКИ то инет!
да и не такими статейками решают такие вопросы!!! надо юридически грамотно делать запросы, а не по деревенски. а по счет 24 у вас как-то инфа некорректная!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 фрогу и ко.
завітай на сторінку у фейсбук до автора и побачиш конкретику , тут вже "жар" від того, конкретика в зверненні до генерального прокурора . Зайдіть і побачите, тільки безпідставні репліки від Вас , та звинувачення , Що тут написано має підстави, вони раніше були виставлені . а це проза пану фіщуку , мотивація для переосмислення його діяльності у політиці , трохи думайте що пишите, не плутайте речі, та людей. Це треба було зробити, відкритий лист має мету для громади , адже дійсно така ситуація на Буковині, А ви тут базар розводите , маєте до автора питання , не хто вам не заважає. Та намагайтесь офіційно , грамотно, з ввдкритим обличчям , як бачити тут, а так просто жвиндіти , то це на цьому і залишається. Пан Фіщук нехай відповідає по листу , цим займайтесь, хитровані диванні.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 Frog
просте питання - чому він самовільно залишив частину!! і не повертається -ДУЖЕ хворий?? хлопцям просто цікаво ...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 Valdar Ingvarsen
Цитую Юра Томик:
автор не переведен в 54 бригаду, остался в 24й...

саме так - спитайте автора чому він не виконав наказ і відсутній на службі...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -9 Новоселица
Истратий,как же ты всех достал своей тупостью.Ты не заметил,что все люди которые тебя поддерживали от тебя отвернулись.Ты ни одного дела не можешь довести до конца,все бросаешь на полпути .Скоро ,очень скоро в Новоселице будет создана организация,в которой люди будут действительно следить за порядком и противодействов ать коррупции.Олег, мы знаем за тебя многое,и в один прекрасный момент эта информация будет закинута в Букправду и в Букинфо.Мы думаем,что народу будет очень интересно узнать много нового о тебе......Навер ное это произойдет перед выборами,ведь это же по -любому поддержит тебя?Ты можешь сколько угодно ставить минусовых лайков,но правда будет за нами,ведь народ увидит настоящее лицо правозащитника Истратия.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 новоселице
Что нового позвольте спросить можно еще увидеть ? Вы выпусили 4 части студийного фильма про истратия и других, по 25 минут каждый. Сколько бабла выкинули , а кому это надо ? Зачем на тупого такие растраты ? Мы фото монтаж тоже уже ваш видели , качество не тянет , что еще видеомонтаж ? тоже осведомлены очень неплохо . Выпускайте сейчас, одно запугивание , ......
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -9 Frog
просте питання - чому він самовільно залишив частину!! і не повертається -ДУЖЕ хворий?? хлопцям просто цікаво ...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -10 Новоселица
Цитую новоселице:
Что нового позвольте спросить можно еще увидеть ? Вы выпусили 4 части студийного фильма про истратия и других, по 25 минут каждый. Сколько бабла выкинули , а кому это надо ? Зачем на тупого такие растраты ? Мы фото монтаж тоже уже ваш видели , качество не тянет , что еще видеомонтаж ? тоже осведомлены очень неплохо . Выпускайте сейчас, одно запугивание , ......

Томик,ты не ту степь поехал.Мы не москалюковские.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 0202
а какая разни москалюковские или козаковские или фищуковские , никоречевские, какая разница не могу понять , действуйте ..... кто вам не дает ? Потому это вы читаете , надо что-то делать , или думайте вам сюрпрайзы на выборы не готовяться ? все мы знаем кто вы , даже больше .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -12 истратию
ох ты даже не представляеш сколько людей на тебя зубы точят и не потому чтоты чем то мешаеш а за безосновательны е, грубые обвинения как сейчас, покричал как придурок и думаеш люди забывают, когда обвиняеш в коментах типа не от себя, здесь 90% украшаюших тебя коментов писал сам, по тебе психиатрия плачет
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 видящему
та ж не кто не кричит просто написали правду , слюной тут не брізгай , подай в суд, или напиши опровержение , слабо ? Зубі точат ? а ему какая разница , нет разниці остріе или нет, прикладом вібиваються все одинаково, свисните ему в одно место, смотрите дальше что будет , єто еще так начало ......первая часть .,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +19 Новоселица базар
Интересная фраза , Истратий всех достал.Вы наверное хотите чтоб в Новоселице было как в Мукачево может тогда услышат , увидят , что тут делается .Один в поле не воен (ИПостратий).Вс е знают что делается на этом базаре, писали кругом ,........... Новоселицкий прокурор в курсе всех событий, обласная прокуратура все знает.Без Киева тут никто палец об палец не будет стучать, або правый сектер .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -10 Иоан Воєвода
Цитую Новоселица базар:
Интересная фраза , Истратий всех достал.Вы наверное хотите чтоб в Новоселице было как в Мукачево может тогда услышат , увидят , что тут делается .Один в поле не воен (ИПостратий).Все знают что делается на этом базаре, писали кругом ,........... Новоселицкий прокурор в курсе всех событий, обласная прокуратура все знает.Без Киева тут никто палец об палец не будет стучать, або правый сектер .


Базар - це то місце де без змін проводиться торгівля, грошовий обіг грошей і муток, не дивлячись на то, що вже рік проходить під судом, один Томік перестав торгувати, а почав Бухати!!! Бо відповідь проста, МОСКАЛЮК. :lol: :P
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -15 Новоселица
Вы со своим базаром всех достали!!!!!Бед ные,нещасные!На до было головой думать когда магазины по 10-15тысяч у.е покупали!!!!А сейчас поздно пить боржоми!А в Киев ваш защитник строчил,и что??????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 Томик Юрий
наша Родина Новоселица. Наше ато в Новоселице. Мы забираем только свое. Базар находиться на территории Новоселицы. Рано или поздно базар будет принадлежать городу. Все деньги пойдут в бюджет города. Разве это плохо. Думаю что нет. С Киева пришли бумаги, думаю что все будет хорошо. А если нет то Новоселица вперед! Забирать свое у терроров . ВСЕ! ОСТАВИТЬ ИХ В ОДНИХ ТРУСАХ , ФУФАЙКАХ И КИРЗОВЫХ САПОГАХ , В КАКИХ ПРИШЛИ В НОВОСЕЛИЦУ. Новосельчане отстаивайте свой город от строинцбайтеров!
P.S. Олег хорооооший у тебя пулемет на фотке!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -14 томику
дурачок ты Юра, с прокуратуры пришли бумаги по решению вопроса света, осталось кому то взять на себя ответственность за подачу електроенергии вам а оплату базару, который не имеет право продавать електроенергию, кто это прокуратура-нет , а кто? порочный круг. про деньгт с базара в бюджет города уже писали раньше, какие с вас економисты. кто вам даст ходить с оружием, дурачье... только етого и ждут, повяжут всех даже стукачество в сб не поможет, давай, давай
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +12 Томик Юрий
Вижу что ты в теме по свету на рынке. Но на сегодняшний день свет меня интересует меньше всего. Свет нужен был жене, потому что она торговала на рынке. Жена уже за кордоном вскорости отправляю детей туда же. Задумайся для чего. Это развязывает мне руки. Я становлюсь свободным от ответственности за семью. Она будет в безопасности. Моя свобода заключается от 3-х вещей в одном кармане пару тысяч баксов в другом дорогой подарок с востока и втретих свободно говорить и думать. Все это на сегодняшний день у меня есть. Никаких обязательств у меня ни перед кем нет. Я свободный человек который никого не боиться. У меня есть найлучшие друзья которых я приобрел на Майдане. Что еще нужно свободному человеку чтобы встретить старость! Думаю ничего!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 Новоселица
Интересно за какие шиши ты собираешься отправлять свою семью за кордон????Там годами надо пахать,чтобы такое себе позволить!!А Мукачево мы тебе скоро тут устроим,ребенок подземелья.У тебя кишка тонка, чтобы присоединится к нормальным пацанам,да нам такие и не нужны,ты же ни одного вышкола не пройдешь.Так,чт о не бери многого на себя,тебя никто не поддерживает!Ты как Истртий,много текста и ноль результата и движений!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +14 гниде
Попробуй, на деревьях будете висеть, как игрушки новогодние, зделай те шаг в этом направлении, и ответ будет . Твари, не кто не боится, суки
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -18 истратию
вот видите как истратий под ником Новоселица Вам говорит правду, Ви его уже достали со своїм базаром. Стиль писанини точно истратия ми его даже на других сайтах вичесляем
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +11 Томик Юрий
Доступ к вычислению действительно имеет сб. У не пишу умышленно потому что сб в Новоселице это служба безопасности москалика но не как Украины. В комментариях прослеживаеться след сб. Такие факты как крыса у майдановцов. И другие аргументы в пользу сбмоскалюка. Но у нас также имеються неопровержимые факты крышивания СБУ незаконной деятельности москалика на территории Новоселицкого района. Это фото и видео. А также ихняя роскошная жизнь,дорогие АВТО, КВАРТИРЫ. Которые ОНИ за короткий период работы отжали себе, крышуючи москалика. На счет оружия- не вы нам его давали не вам у нас его забирать. Только у рабов не бывает оружия. Как нам от вас отбиваться. Время палок и рогаток закончилось и песен тоже. Мукачево это первая ласточка. То ли еще будет . Удачи пацанам из сектора!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +12 рада
Вот менталитет у людей ..Кругом корубція,бардак и безпридел а их интересует где Истратий...Прос того народа интересует как выжить при нынишних ценах и как бы прекратилася война.А в письме то, все правда и может и есть какие то ошибки---ну и что??? А народ устал терпеть и верить каждый раз в покращення.Видн о мои дорогие как вы Истратия ненавидите,И можете говорить про него все что угодно но он человек смелый,принципи альный исамое страшное для вас---он зделает все чтобы очистить Новоселицу от беспридельщиков .А ти наш дорогой Олег не обижайся на ихний коментарий--они злые потому, что им скоро конец.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -11 раде
конец кому? таким простым людям как Вы? если мы не при власти, никаких интересов нигде не имеем, но просто констатируем что он брехло, шантажист и чмо ненавидящее все вокруг и любящий только себя. Сколько раз пускали его шнырики по базару что он ранен, потом он в 8.00пошел ставить чайник а в 8,02 фото какойто херны с неразорваними гранатами якоби то его блиндаж, он что чайник ставил в другом городе. чтобы очистить Новоселицу от беспредельщиков ему надо самому скрыться, не беспредел устанавливать гадюшник без разрешениявозле суда и красть там свет?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -13 истратию
ну не получаеться у тебя менять буквы, делать ошибки. Твой стиль виден издалека, мы тебя видим сквозь коментарии :-*
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +11 Томик Юрий
Вижу что письма Истратия в Славный город Киев все-таки дают свои плоды. Прокурора Новоселицы сняли, начальника милиции сняли. Значиться лед тронулся господа. Но все-таки жду когда всех продажных судьей снимут. Вот это все-таки главное. Всех дудок, вивчарок , короче все это [цензура] вырвут с корнем и выкинут в помойную яму. Вот тогда можно будет сказать что в стране происходят какие-то перемены. Майдан возле суда это борьба против режима дудки - москалика. Это символ того что борьба не прекращаеться. А напротив только усиливаеться. Все письма Олега этому подтверждение. Поверьте мне , сколько предложений БЫЛО ПОРЕШАТЬ ВОПРОС ПО-ТИХОМУ! Но все предложения были отклонены! Цена вопроса- назначение судьи в райном центре от 50тыс. долларов до 200 тыс. при условии что не будет никакого противодействия со стороны общественности. Вот так представьте себе, какие бабки крутились вокруг Олега. Но в ответ звучало твердое нет. В подтверждение этого Новоселицкий Майдан стоит уже полтора года.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +10 дополнение
До того начальнику налоговой дали копняк, он же написал, их надо снять, к президенту их сняли, команда с самого верху,а здесь кто- ответ требует, он есть и письменный и такой с увольнениями.Во т бараны, вас уже мочат. А они не понимают, вякайте в коментах дальше, это устраивает.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +20 фраер
Москалюк приготовь опять деньги другому прокурору,начал ьнику милиции и не надо инсценировать разные нападение. Когда возьмут тебя и Маричку за хвост не помогут вам фальшивые справочки.То что люди купили магазины за 15 т. е . да это правда , и не значит что Вовка имеет право издеваться над предприниматели . Корову продал а доит еще хочет.ЭТОГО НЕ БУДЕТ!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +22 вчитель історії
цікаво як це пан Фищук виришів питання про Новоселицьку освіту.Є рішення суду де було вказано що призначення Фолошні відбулося з порушенням, тобто не законно.Замісь того щоб його звільнити и покарати винних- Фолошні дали догану і він працює далі. Болить душа у госпожі Бойко,але вона теж нічого не робить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Пацаны Новоселица
Томик,а почему ты не в АТО?Попадюк, Истратий,Димон- Очкарик,Все пошли добровольцами,А ты воюешь с бабами в новоселице.У тебя только свой личный интирес,барыга есть барыга.Какой на[цензура] ты активист?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 коле
Были бы все такие как Юра Томик, в Новоселице такого без предела не было бы. Он активист, и тот же рыбак, попадюк, рядом возле него не стоят, он человек, он за правду. Если даже и барыгует,как написали, то легально на базаре. А не как вы, феном и травой, и менты новоселийкие крышуют. Засовываете нос в жопу, потом извинения .Ты ж на фолошню работаешь , все с Свободой откукарекали?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Пацаны Новоселица.
Истратий,Томик и Данилов,три уепка,каждый из которых преследуют свою цель.Истратий ты все свои движения перекручиваешь для того,чтобы получить какой-нибудь финансовый интерес.Никакой заботой о людях тут и не пахнет.Томик-мя гкий как вата,всю жизнь прячется под юбку жены,с него реально толку,что с козла молока.Данилов- склочный маразматик,мело чный вор и кляузник,которы й все свои движения ,также как и Истратий переводит в денежный интерес.Истрати й вынужденно ушел в АТО в том году,у него не было другого выхода.За Попадюка столько сколько хотите можете писатьно он хоть что-нибудь пытался сделать для людей .За Очкарика также что угодно можете говорить,но не смотря на его жесткий характер ,он любыми путями старался сделать что-то хорошее для Новоселицы и для людей.Посмотрим ,когда вернутся Попадюк и Очкарик что они сделают для района и что сделаете вы.Истратию не видать победы на выборах мэра,сколько бы он не пиарился.Так что жуйте сопли,господа неудачники/
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 пацанам
Так для ведома , у истратия все есть , ему нечего не надо у него все в порядке , хаты , квартира в Черновцах, земельные участки , не знаю правда каким образом но он при деньгах. Про томика тоже не правы , эта вата как вы написали , не вата а кирпич , который даст по голове за не правду. Данилов с его всеми недостатками , но делает работу и громраде , . Также в прошлом году приехали Мельничук и вся грязная банда Свободы области , что вы ему реально зделали за то что он попадюка опустил ? Рада работает и работает не плохо, приедет Истратий они вам покажут почем кило бубликов. На щет рыбака , то оставте его себе , или пусть продает рыбу ,это одно он умеет делать. А реальным пацанам во главе с попадюком Колей скажу одно , приедет Истратий ,разберемся с вами быстро. Ты ж работаешь на Удар , что с Свободой отстрелялась ? И вообще с чего вы взяли что олег идет на меы ? что за глупости ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -10 Бубликам от пацанов.
Какая на[цензура] громрада,да на вас ни в одном кабинете смотреть не хотят,потому что вы бестолковые .За год вашей работы вы не добились абсолютно ничего,только пустые обещания.С майдана ушли все здравомыслящие люди ,потому что поняли ,какие у вас цели,у вас только корысть,а Дудку вы прицепом взяли чтобы народ видел что вы как-будто за справедливость. .Истратий жулик и народ об этом знает.Вы что думаете что такие умные создали громадську раду и решаете вопросы Истратия.Мы же тоже можем создать громраду,но так как положено по статуту,с представителями всех сел района,а за Димона ,большое вам спасибо,вы потеряли настоящего бойца.Кстати когда он был в отпуске он вместе с Адой официально вступили в Правый Сектор,так что трудитесь господа ,работайте во свое благо как вы и привыкли.СЛАВА УКРАИНЕ!!!!!!!! !!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 паца\очкарю
очки тапочки и лицо со шрамом это представители Правого сектора в районе , прямо Бони и Клайд. Семейка Адамсов в политике. Ты очкарик со своей джульетой взял слово в этой грязи против громадськой рады , обсуждая ее работу ? . Давай , давай интересно почитать , ....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 рецедиву
5 судимостей,форт очник, кражи личного имущества, имеет 10 томов уголовных дел, официально вступил в правый сектор, большое дело ты зделал, скоро будешь уходить в горы, только от стыда и совести. Тупой как топор, туда вам и дорога. Не смотря на путь вора, делишсся с ментами и ссучеными,что за путь такой ? Как группу людей здал,в эвропе неделю сидели, кражи у своих, подставы. Нет, так в нашем райончике не пойдет дальше. На свои места законные надо расставлять, нельзя так очки тапочки, нельзя, братва не поймет. Надо в тазике купать с рыбой тебя, говорят мозгам помогает, жене не забывай процедурить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 От Димона.
Во-первых,не уважаемый не представляясь самим собой ты обыкновенный аноним.Во-вторы х в форточку не смогу пролезть по своему телосложению.В- третьих судимость была одна в 99 году,она давно погашена.В-четв ертых с патриотами нашей страны пойду куда угодно,в лес,горы,хоть на Москву,поэтому и ушел добровольцем в АТО.В-пятых вором себя никогда не считал из группы людей в Австрии по ложному обвинению вместе с людьми находился в департационой тюрьме.С милицией и СБУ в дальнейшем обязательно буду сотрудничать по коррупции,контр абанде,наркотор говле нелегалам и откатам.Когда я вернусь с госпиталя можешь подойти ко мне и попытаться покупать меня где угодно,ты понимаешь что я могу и ответку включить не кулаками.Вы как паршивые овцы как бабки на базаре из пустого в порожнее.У меня есть своя позиция от которой я не отступлюсь и все ваши провокации мне что мертвому припарка,я поддерживал вас потому что действительно думал ,что вы порядочные люди.А оказалось что я ошибался.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 димону
неужели ты исратия не раскусил раньше, теперь убедился?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 Новоселица
Пацаны Новоселица? А почему Юра Томик должен быть в АТО? Кого он должен защищать Москалюка, Дудку, Никорич они издеваются над людьми , света нету на базаре в магазинах,тигр днем охраняют базар, позор на всю европу.У Москалюка дочка медсестра,У Никорич дочка ,взятек врачи у Дудки сын офицер ..........а Родину должны защищать простой нород. .Томик молодец он никогда не врал и не спрятался в кустах как некоторые.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 Новоселица
Ты бык,ты че под чужим ником пишешь,че фантазии ноль?А Томик что не такой как все?Или у него вместо двух яиц три?Томик герой когда за спиной стоят такие же как он,а так мурло мурлом как Данилов.А насчет Димы-рыбака,то наоборот Томику до него как до луны!!!!!Нашли блин мощного активиста!За Томиком никто не пойдет,НИКОГДА! !!!!!!!!!!!Поэт ому и майдан ваш обкакался,вмест е с предводителем баб Томиком!!!!!!!! !!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +20 Юрист
Тут видно кто есть кто.Дети рабочих крестьян должны служить Родине ,а дети аристократов сидят в кабинетах в тепле.СЛАВА УКРАИНЕ! Хоть один депутат с Новоселице поехал в АТО или ихние дети .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 Свой Юристу
Поехал один Попадюк с дипутатов
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +12 своему
Попадюк сидит в сизо Лисичанска, какая нахер служба с него, гранаты выслал по новой почте, придурок. Опозорил район баран.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +20 Света базар Н..
Посмотрим как новый прокурор будет работать, мы думаем не будет работать как Боико, при встречи с предприниматели базара очень была удивлена что происходит на базаре.Очень уверено сказала в течение пяти дней будет свет в ваших магазинов по закону он у вас должен быть у вас есть акт на право властности.Посл е встречи с Москалюком у Бойко склероз про обещание забыла, предложили заключать договор не с РЭМ а с таким называемым директором базара., берите пока что вам дают.Молодец Бойко! Вот такая у нас власть все для благо людей.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +19 народ
такое впечатление что большинство коментариев написанны малоумными людьми.Не обливайте друг друга грязью а напишите лучше как побороть вертикаль корупции, как поменять себя и страну в лучшую сторону.Может сейчас это звучит глупо,но я знаю точно что это произойдет!!!А вот как быстро - зависит от нас и только от нас.Я понимаю что обливать грязью друг друга это легче всего,но это мерзко,подло и унизительно,Пор а начать думать головой за ради будущего наших детей.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +21 народ-юристу
Вот видите у кого есть долг перед Родиной-только у простого народа.А вот когда призовут и детей министров и начальников всех рангов вот тогда и восстановиться доверие людей к власти.Так что не плачьте уважаемые военкомы-будьте чесными и справедливыми и народ к вам потянеться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Попадюк молодший.
Слава Україні!!!
Прочитавши прозу Я виняткови, ще раз собі зрозумів, що недарма всі в місті говорять. - Да, Алег писати вміє!
Ну це ще нічо незмінило. Тому як вище було вписано в коментарях скажу наступне. - Іван мій Брат, пішов воювати, як Революціонер Гідності, Патріот України, а також як простий робітничий клас (Який ставши депутатом від людей нецурався). Захищати з Вами наш Край! Розуміючи ті Боліносні обставини, які склались рік назад з Вами, коли Ви були зомбірувані звучанням Істратія, вирішив з Вами нецяцькатись, а іти віддати свій обовязок, який Я впевнений показав наступні приклади життя, защо і було йому зрозуміти, за що Він воює!!! Бо Якщо всі запитують за що ти воюєш, то напевно у кожного своя війна. Ваше поле битви, Ми то зрозуміли.
Поповоду де мій Брат, Я відповідь всім охочим надавав, просто неуточнював місто,село...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Попадюк молодший.
Слава Nації!!!
Смерть Ворогам!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -6 Попадюк молодший.
Молитва
Українського Націоналіста
УКРАЇНО, Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітру кавказького, шумом карпатських ручаїв, боїв славного Завойовника Батька Хмеля, тріюмфом і гуком гармат Революції, радісним гомоном Софійських Дзвонів. Нехай в Тобі відроджуся, славою Твоєю опромінюся, бо ти все життя моє, бо Ти все моє щастя.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -6 Попадюк молодший.
Задзвони мені брязкотом кайдан, скрипом шибениць в понурі ранки, принеси мені зойки закатованих в льохах і тюрмах, і на засланні, щоб віра моя була гранітом, щоб росло завзяття, міць, щоб сміло я йшов у бій так, як ішли Герої за Тебе, за Твою славу, за Твої Святі Ідеї; щоб помстити ганьбу неволі, потоптану честь, глум катів Твоїх, невинну кров помордованих під Базаром, Крутами, в Кінгірі і Воркуті, геройську смерть героїв Української Нації, Української Національної Революції - полковника Євгена Коновальця, Басарабової, Головінського, Шухевича, Бандери та славну смерть Данилишина і Біласа, і тисяч інших незнаних нам, що їх кості порозкидані або тайком загребані.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -6 Попадюк молодший.
Спали вогнем життєтворчим всю кволість у серці мойому. Страху нехай не знаю я, не знаю, що таке вагання. Скріпи мій дух, загартуй волю, у серці замешкай мойому! У тюрмах і тяжких хвилинах підпільного життя рости мене до ясних чинів. В чинах тих хай знайду я смерть солодку, смерть в муках за Тебе. І розплинуся в Тобі я, і вічно житиму в Тобі, ВІДВІЧНА УКРАЇНО, МОГУТНЯ І СОБОРНА!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -6 Істратію від Червака
Олег,ти е підставна [цензура].Навіщ о ти мене здав міліціі,зараз у мого брата буде судимість,ти шо думаеш шо ніхто не знае що ти закидуешься феном.Ми тобі полюбому віддячемо,ти дійсно є [цензура].
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 крокодил
Да , он еще торчит на коксе , колется в пах , курит траву, все он . Висит сейчас на фене . Я читаю еще с 2006 или 2007 года статьи и посей день , вот такого рода коменты и удивляюсь до чего только не способны люди. Как же можно обвинить не имея оснований , даже близко , в такой черноте, вот это , действительно грех. И совсем иное что есть в этом листе , он имеет основания , полные так написать , у него факты , что есть у Вас , желчь, ! падонки
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 Томик Юрий
Обращаюсь к базарникам Новоселицы. Прочитал все комменты на странице. Мой вывод прост. Мы простые работяги для деятелей свободы просто барыги. Только по одной причине- мы не подддерживаем свободу. А зачем, что они сделали для базарников. Вовсе ничего толкового! Только пиарились перед очередными выборами! Вот в очередной раз они поливают истинного патриота Новоселицкого района,больше скажу патриота Буковины- Олега Истратия. Что сделал Олег для БАЗАРНИКОВ .Вспомните с 2010, когда Дудкевич посылал разные инкстанции на базар, чтобы запугать вас, базарников, чтобы вы не рыпались против Москалевича . Вы все перепуганные Убегали, прятались, Боялись каждого шороха. Пришел Олег расставил все и всех на свои места и ВСЕ кошмары ваши закончились. Почему спросите Вы? Потому что, общаясь с ним, я понял, что это истинный борец за правду. И он будет всегда на стороне простых работяг. Не могу не вспомнить и еще про одного борца за права базарников. Это Аурелия Олексеевна! Вы просто скажите спасибо!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +12 Сирко свободе
На МАЙДАНЕ погибло 21 свободовець. Ваш прокурор махницкий-черт заместь того чтобы расстрелять всех беркутов подонков отпускает их на свободу. Вот ваша свобода! свобода бля беркута! Так получаеться! Он поменял жизни сводовцев на отель за 20 млн баксов! Поэтому вам не кто не верить и жизнь своих детей на вашу свободу менять никто не собираеться. МЫ ВЕРИМ ОЛЕГУ ИСТРАТИЮ! Он воюет за нашу свободу там на востоке! Вскорости он приедет домой и наведет порядок в Новоселице! Мы ждема его дома! НАШЕГО ГЕРОЯ!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +13 Сирку от молдованина
слушай зачем нам эта прадажная свабода. Я вижу что делает правый сектор и я его подерживаю. А свабода это полный навоз . пиздоболы полные. все польные наркоманы и еще торгуют эти дурманом нашим детям. пора брать этот наркотрафик с подвирный . Эй ау где мелиций! Или они в долии!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 Правосек
Очень рад за инфу что Димон, в Правом. Уверен что он наведет порядок в Новоселице. Всегда приветствовал людей которые хотят навести порядок в Новоселице. Всех патриотов прошу объединяться вокруг Олега Истратия.Так он являеться стержнем сопротивления режиму пороха и всех его сателитов. Удачи патриотам!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 димону
Не веди такие игры, не пели сук на котором сидишь, тебя с твоими тазами и антисанитарией просто выкинуть как пса, легче чем прокурора, раз в 50, и правый сектор не поможет, жаль, скурвился до конца, думаю скоро поймешь что не прав.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Правосек
За Димона впишеться весь сектор ! За Димона впишеться все правосеки ! Все правые за Димона .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 гром/рада
У тебя боков, больше чем блох на собаке, Это что 90е вписываться правосекам, или через твой двор таможня проложена.? Взял на себя много важности в политике района вместе с супругой и детишками. Поймаешь тут не ту рыбку, Я лично была против, когда Истратий тебя принял, вот люди..а, рада не работает, где вы летаете, когда вы последний раз на ней были? , обманщики.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Адела.
Громадная рада,в чем вопрос?????Трус ость не позволяет тебе подписаться своим именем??????Сво е против можешь мне в лицо высказать вместе с Димой и детишками,котор ые все прошлое лето охраняли вашу бомжарню вместо каникул,или память отшибло?????Все громрады я посещала,у Димы к сожалению не было возможности из зоны АТО специально ради вас отлучится,не настолько важное событие в нашей стране сбор сварливых.А боков у вас каждого не меньше,чем у любого другого человека!!!!!Хо ть один из вас может мне глядя в глаза честно сказать чем мы вам не угодили?????А я могу!!!!!Вам не понравилось что я перестала отрывать из-за ваших интересов кусок хлеба от своей семьи или что я не приняла сторону Данилова в его шкурных интересах???
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 данилов аде
Нам не нужны ваши копейки, вы себя прокормите.На базаре есть кому поддерживать майдан. Много вам чести, были в раде знали проблемы. Сейчас в правом секторе, скрутите в трубочку парт билет и засунь его глубже, аферисты, вон с площадки базарный, открывай магазин или уматывай, в ногах там путайтесь,люди пройти не могут в базарный день.Правильнр хлопок поступил, зря я полез. Ада где-то увижу, расскажу что думаю про предателей.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 аделе
мне жаль чисто по человечески Вас, ми догадывались что практически все заработанное идет на усмирение желаний этого афериста исратия, а он за спиной искал только свой интерес и насрать ему на Данилова или Томика. Адела! лучше поздно чем никогда, но все равно за Вас ради ибо связь с Исратием никчему хорошему не приведет
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Адела.
А как насчет того ,что Истратию отвезли в часть кучу всего????Кто подал эту идею?Я и Дима!И денег мы больше собрали,чем вы.А Истратию 4 блока парламента из семейного бюджета????ЗАБЫ ЛИ????А наша машина,которая была разбита из-за связи с вами,а когда в Маршинцах был обыск ,опять таки нашей машины,хотя рядом стояла Истратия машина,кто из вас чем помог????А сколько вы вместе с Истратием раз звонили Диме в зону АТО,я не говорю уже о помощи какой-то с вашей стороны.Мне помогали совершенно чужие люди,за что им большое спасибо!И после всего этого вы смеете обливать грязью мою семью,да вам как людям грош цена в базарный день.Мне очень жалко,что очень поздно я это поняла.Лучше бы все деньги которые мы потратили на вас я потратила бы на ребят в зоне АТО,они действительно в этом нуждаются,а вы просто неблагодарные низкие людишки,у вас в голове ваш базар и гравий.Ну-ну время покажет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 данилов аде
Если не в курсе вас исключили, судимых и больных на голову вычеркнули,мног о шуму от вас, не качественная масовка.Взяли место тебя ада и димона,хлопка с женой в раду.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -2 Адела.
Так у хлопка судимость за то что на Димона напал и должок до сих пор не выплачен,исполн ительная служба им занимается!!!!! !!!!!Вот рассмешили!!!!! !!!! :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 данилову
а хлопок это что за человек? кстати не кажеться что хоть какието бумаги надо и в райраду сдавать?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 димону
Во первых не кто не куда не Будет балатироваться . Во вторых, нету троицы, двоицы, у меня своя точка мнения, Истратий набрал таких как вы, и теперь имеет с вами обсуждения, что он вам зделал? Я понятно меня сразу невзлюбили. Только и знали как меня обсуждать и маму.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Димон.
Только что созванивался с Русланом Даниловым и Юрой Томиком,верхние три комента писал не Данилов.Всем регианалам новоселицким и не только пламенный привет .Вы скоро сами себя на столбах будете вешать(регианал ы)подождите ,только мы вернемся с АТО.СЛАВА УКРАИНЕ,СЛАВА НАЦИИ!!!!!!!!!! !!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Димону
неужели ты думаеш что это писал не исратий, слушай Димон, по братски и один раз: спецом составляет коменты под ситуацию, когда накаляеться, гадит потом переводит стрелку, а за Данилова он сам написал- это его мнение, потом тебе дам весь расклад будет случай Его интересует только деньги и все
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 димону
Надо же, снюхаться с грязными попадюками и пердолобом.Где деньги которую за машину собирал,пока в части нет ее, что набрал у мэрии, у всех по сто баксов. Что за развод, где машина. ? Плоский тебя предупредили, не понял да? , на что ращитывайте?Роз валить гром/раду? Очкарик и компания вы себе накукарекали,вм есте с маей рокочей и всей гнилью.Скоро плоды будете собирать, рада будет работать дальше, голова приедет, посмотрим как запоете,хоть знает кто есть кто пиииииздец вам.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 Томик Юрий
Насчет трех яиц! У меня как и У обычных мужиков их всего два. Но также всегда у меня в кармананах 2 шт.F-1. Подойди ко мне ближе и я тебя [цензура]елую, если захочешь. Но это будет твой последний [цензура]елуй на свете- деточка. Надеюсь ты ты меня понял. Когда Твой братишка прятался по профсоюзам я кидал км на груше. Поверь мне я никогда не пиарюсь, я жду момента. Когда ты сдашь себя. Поверь мне у меня есть все что бы дать отпор любому противнику. Убить человека я не могу. Но противника уничтожить я объязан. Поэтому всех противников режима я прошу соединяться брать оружия в руки и отстоять свою территорию от всех сепаров, терроров.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 Томик Юрий
Я [цензура] ложил на свободу.Любого из свободы буду мочить. Ты пидор занял мою территорию на новом поселке . Это моя территория. Юрий.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 Томик Юрий
Новый поселок это моя территория! Кто против звони 0956366888!
Любому обосную что это моя земля! Стрелу забью любому! Звоните!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +16 Новоселицкий базар
Все партии , депутаты они решают свои проблемы это хуже чем мафии в Чегаго. Кто интересуются проблемы людей ни один, кто с Новоселице из ченовниов или депутатов пришел на базар собирать этих людей и слушать ихние проблемы.Они слушают только не наши проблемы ,,,,,,,,,,,, все смотрят в кошелек у Москалюка он еще полный или пустой.не стыда не совести.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 Рада
Я знаю добре Томіка, Істратія та Данілова і можу сказати про них тільки хороше. Чесні та порядні люди, які мріють про квитучю країну без війни і корупції. Вони не шкодують себе та витраченого часу, пишуть, ходять по кабінетам та вимагають справедливости від влади, але це дуже важко дається тому що з часів януковича нічого майже не змінилося в районі. Є така "владна цепь" яку дуже тяжко зламати, але я думаю що за допомогою таких людей по всій країні - це всеж відбудеться. Приєднуйтесь до цих людей та побудуємо нову країну. Слава УКРАЇНІ !!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 Свой Раде
Построить новую страну согласен но не с этой троицей, с ней мы вернемся в прошлое и процветанию корупции, так как эта троица любым путем хочет власти, это моя точка зрения, и лично я их на выборах потдерживать не буду,впрочем как и все здравомыслеющие Новосельчане . СЛАВА УКРАИНЕ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 писарь
я тоже зочу жить в нормальной стране, но правильно только не с этими аферистами, хотя и нормальных раз два и обчелся
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 Новоселицкий базар
Юрию Томику сто лет не нужны ваши места ,вы можете писать про него что угодно , он знает свое место.Активисты они против местной власти , поэтому для них Юра Томик ,,,,,,,,,,,,,,, ,, Истратий,,,,,,. ..... Москалюк дурак про них клипы снимал это следовало ожидать. Владимир Ильич Ленин у палки два конца не забудьте, в вашем кошельке скоро мыши повеситься. Слава Украине! Ура!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 димону
Не привела, то есть это ваша продажность до хорошого не довела. Прыгнули под каток,с чем всех и поздравляю.Кто понимает тот знает, отвалился тот баланс который тянет в низ,вот и все, молодцы так держать!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 писарь
Скоро ждите ответа на видео "москалюк и компния! скоро Чорнороту лишат журналистского удостоверения, у меня есть видео и аудио доказательства зради Попадюка и связи с ФСБ , скоро, скоро, скоро, я, я, я - головка от х-я. где ответ президента [цензура]? Мы сниамем все твои коменти, время, поездки, кому что когда обещал, с кем прощался, куда ехал, все скриншоты, время посещения соц. сетей, время поездок к волонтерам и активистам, фиксация встреч с Дудкой на поле чудес, не будем всех называть, даже что ел во Львове когда решал вопросы по прокуратуре. Думаеш еще немного и ты на коне? еще немного времени, некоторые замены там где ты стучиш, несколько писем , звонков и месяц збору др. информации и тогда на зоне покажеш свое геройство, оттуда уже будеш писать Томику, а можеш его за собой потянуть, а третего твоего неадеквата в психушку пусть полечиться. СУЧАРА
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +11 бита
Пупок розвяжеться от таких мечтаний, потерпите, приедет, будет "вайлеу" от плоского, очкаря,до Мельничука и романцова.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Новосельчанин
соси письку [цензура] ! все будет хорошо! У нас , а у тебя твой брат борол ся за власть но ничего у него не получилось. Он просто лузер.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Облрада
Я депутат Чернівецької обласної ради , все що написано стосовно пана Фіщука , так званого нашого губернатора , є правда. Дійсно пів року тормозе питання регіоналів, це вже занабто . ЧОО Майдан також написала звернення такого характеру. Але саме це дає губернатору зрозуміти , що терпець урвався. Радію хоч тому , що є люди які бачать це , суспільство спить, погодьтесь. Пане Фіщук, збирайте свою кодлу і йдіть , таких у владі не потрібно, злочинець.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -9 правосек
zXZzx я лично ложил на марью и сеню мне нужно 20соток на новом поселке я пришел и взял 20 соток. где захочу и возьму . захочу и на байконуре заберу свои 20 соток. я болт ложил на всех админов которым полаються свои сотки. все кто очереди стоит не стоите никто вам ничего не даст. пришли и взяли никто вам подарков делать не будет.все очень просто пришли и взяли свое. Я лично так и сделал ложил болт на все админов. пришел посмотрел вокруг мне здесь очень нравиться забил колья . все мое. а админы пусть сосут ботл. кто они такие никто и зовут их никак. вся власть народу.а если кто придет вморду по полной. защиту предоставит правый сектор. сектор за простых людей.
С уважением Юрий.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 ПС.
Мы таких как ты не защищаем!!!!!!С такими хамами,как ты,мы боремся по всей стране.Не бери на себя много,а то прийдеться ответить!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 псу
Не за что ему отвечать. Он за людей слово держит, и на вашем месте не пугал так, встретить есть ему чем, и не пугать как вы. Перед кем ответить? Кто- ты, в законе по понятиям или просто ссыкун-говорун? По моему вы на себя взяли слишком много. Позвоните, договоритесь, не надо так балаболить.даже дам телефон, 0660500640. Звоните, готов Истратий ответить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -3 Томик Юрий
Посмотрите на Новоселицу. Ее изнасиловали кто хотел. Все приезжии. Госторбайтеры. Все развалили все заводы фабрики. Заполонили все ниши. Куда не пойдешь все приезжии. Неужели в Новоселице нет проф кадров. Есть но все понатыкали евро. и не где пробьешься. Новосолицкие сосут лапу. Я предлагаю очистить всех админов нахер. Дать работу всем Новосельчанам. Приписан в Новоселице на тебе работу. Ребенка в садик без проблем. Приписан в селе сиди нахер в селе и не рыпайся со своими евро. Новосельчане должны воспрянут духом. И понять что в этом вопросе их может подддержать только борец за Новосельчан - это человек рожденный под знаком справедливости- Олег Истратий.Которы й воюет сейчас на востоке. Скоро приедет в родную Новоселицу. И даст всем стоинецбайтерам настоящих пизды и покажет кто в доме хозяин. Удачи тебе Олег.Мы Все поддерживаем тебя. Ждем тебя дома!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -4 Новосельчанин
Олег мы поддерживаем тебя по полной. Дай этим всем понаехавшим гастралерам полной пизды. Правильно пишет этот томик держи с дружбу и у вас все получиться. Новоселица тебя пооддерживает. Новоселица рулит. У руля мы Новосельчане видим только тебя- Олег Истратий.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 ноусулиця
у руля велосипеда еще можно, пора создавать церковь имени исратия а бабки будет собирать томик
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Новоселицкий базар
В Ноусулице нема уже что продать Никорочка все продала осталось продать мертвые души.Базар с живыми людьми уже продала. Прокурор Новоселицкий за добросовестную работу повысили должность.Во всех бедах виноват Истратий и Томик. Слава Украине!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 popadyky
S toboy govorili,prosil i, ne pomogaet.Obiwau sy teper tolko na seby, pizdec tebe.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 новосельчанин
где ответ президента писатель?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 барану
Зайди на его страницу в фейсбук, там есть ответ президента,генп рокуратуры, и несколько министерств. Открывай глаза не спи, а то выйиииибут, даже не поймешь.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 настоящему барану
на твоей странице, письмо прокуратури где написано по каким провадженням закрито розгляд за видсутности складу злочину, где президента? ты же написал что скоро, увидите, бомба - хрен тебе баран. кстати ни одного лайка, тупой
баран
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -7 барану
Как вы написали тупого, назначили радником у Москаля на Закарпатье, вот тебе и тупой.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 раднику
трепло а не радник у Москаля, ты еще не демобилизирован , дооформиш документы потом увидим, а Москалю ты конечно мог по ушам проехаться, но не думаю, хотя быстренько узнаем. Радником з яких питань? ты же нихрена не знаеш кроме афер, тебя посадят первым.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення