П'ятниця, 25 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Вистачить комусь у владі завадити і тебе перетворюють на професійного російського диверсанта , - боєць АТО

Відомий активіст, а нині старший сержант, командир відділення 5 батальйону 14 роти в/ч 4680 24 Самаро-Ульянівська Бердичівської механіхованої бригади ЗСУ Олег Істратій надіслав на пошту "Буковинської правди" відкритий лист до Президента України Петра Порошенка.

Адміністрація Президента України
Президенту України Петру Порошенко
Старший сержант ЗСУ. 24 механізованої бригади
Самаро - Ульянівська Бердічевська. “ Залізна “
Істратій Олег Володимирович.
01. 01. 1978 р. н. Командир БМП-2. 5 батальйон, 2 взвод, 1 відділення.
Несення служби в зоні АТО : Луганська обл, Попаснянський район. ( Бахмутка )
Місце проживання:Україна. Чернівецька обл. Новоселицький район. (Буковина)
м.Новоселиця вул. Матросова 17.
м.0509861322 \ 0660500640 \ 0969468550
ел\адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . соц\м. Фейсбук.
12.06.2015
Відкритий лист 
Шановний пане Президент!
Прошу вашого розгляду та розуміння в питаннях цього відкритого листа.
На Вас залишилась одна надія, Петро Порошенко ! Почуйте солдата, це єдине прохання цього листа!

Це мій життевий біль сержанта, де від патріота до зрадника в цей час, не дуже насправді багато. І в нас це реальність, в обличчя “демократично”, та “б'ють у спину” , і не з одного місця.

Вистачить комусь у владі заважати, і тебе перетворюють на професійного Російського диверсанта. Та мені це не в перше відчувати, та ракурси помсти стали більш неадекватні та “єпотажні ”, і це тільки початок.

Не зручно все ж таки , натерпівся цих “кровососів” до майдану , та тих “типо” вже не має. Є інші, “патріотично” налаштована влада. Вірніше старі кадри “вчать” як потрібно молоді плідно для громади працювати. “Вчителі” на Буковині “учнів” вже добре всьому навчили , та ще трохи , і Ударівцям славним, буде чому партію Регіонів повчити. Бюджетні кошти підуть за “призначенням“, заспокоює звісно, “понатикали “ проф. непридатних , від освіти до РДА, вибори вважають в “кармані”, політтехнологі такі “модні” “аш страшно”

Поважають дати майдану, машини у вишиванках, оригінально, “герої” Навіть і сльози пустити навчені, артистично, на спомин день, жертвам Майдану. А де ви в лютому того року працювали , і як вам зараз нова посада , не задавали собі цього питання ? Боже які патріоти в держ кабінетах, гламурні, поважні. Та вони ніби на крилах тої влади літають, які всі зараз “ангели”. Та потім знов починається, народження молодих корупціонерів, невже багатостраждальний Майдан довів їх до влади? Та цього їм за мало, хто не з ними, приречені на страждання, і моя персона як зрозуміло в тому списку не остання. В таких темпах не дуже далеко до 37-го , що за “метода”?

Я простий солдат, та не претендую на будь яке місце у владі, та навіщо виходити на Міністерство оборони, на військову частину, відсилати листи, де вже певно не має військового прокурора у Львові, якій не листав моєї справи, огидно насправді, ви не знаходити? Та коли приїхав у військову частину, не змогли чомусь знайти мене у списках.

Та потім повідомили, що перевели мене кілька днів тому, в 54 мех- бригаду, та в мене є моє відділення.

Та в загалі по тим допомогам що від мене і до мене приходили включаючи транспорті засоби, форми, продукти харчування, та візьміть всіх старшин разом узятих, і вони до солдата не донесли того, на якому рівні було забезпечення в нашому батальйоні, роті, взводі, невже так погано хтось про мене подумав, а? Та запитайте як воював , колись відмовився від виконання завдання? Ода про війну розкажіть вам більше.

Прийшов з війни, та бачу є новенькі у влади вороги, важелі впливу в них провладно-захмарні , ніби все життя прожили ці “лорди“ у Великобританії.

Та мене одразу в цей список ганьби приписали, і я вже не ліпше для них , ніж “снайпери на майдані “. Задаю не зручні для влади питання , чи поетична Ода моя “Епікриз” про війну, комусь дуже так заважає ? Не знаю на справді, та маю уяву, де тільки наш Гарант наведе на Буковині порядок.

Не з п'ятої колони “закиди” мені , ні ! Тут питання за справедливість що так до Буковини і не дійшла, справедливість можливо пройшла в інших місцях, та як вона виглядає , Чернівці навіть і не пам'ятають.

Де відчуваю себе в цій колоні, більше року я, і таких тисячі , чи здохнути на фронті чи “заткнутись” під правоохоронним слідством. Два шляхи як не крути, чи рота закрий і тихо сиди, чи з Російської весни, хочеш такий штамп на чоло, ні ?

Адже влада з майдану, влада свята, бо загинула за них “Небесна сотня”. Сьогодні це дуже легко, зручно та надійно , хто має питання до влади, тоді військкомат вирішить всі болючі для влади питання на рік, а може і на все життя.

Це геніально, як хтось собі придумав, на першому плані війна , і влада з майдану це святість одна. Хто з цим явно не згоден, той зрадник, не патріот, на фронт його гада, і думка присутня у влади, може загине, заважає він тут нам реально !

Ви прочитаєте ряд матеріалів кримінального провадження, де злочинна діяльність посадових осіб, вже давно доведена, ще декілька років тому назад. А кримінальні справи ? Та виникають відповідно питання до корупціонерів, а саме, чому не відповідають в судових засіданнях, чому досі на державних посадах, ? Вся ця колишня провладна банда вашого біглого попередника. Що досі на Буковині керує та грабує громаду, чому так , і як зрозуміти правоохоронну систему в цей раз , як ? Чому тоді загинула “Небесна сотня”, що ми змінили за рік ? І це вам скажу дуже жваво зараз в народному обговоренні. Що змінили ?

Курс валюти та 10000 загиблих ? Майдан був потрібен , так, але люстрації інші лозунги просто як плани не відбулися , довіра як до Президента, впала майже в 35% , та я Президент за Вас, тому ця пряма мова разом з поетичною Одою та відкритим до Шокіна , вам навпаки допоможе, втримати ту рівновагу та дійсно зробити щось для держави.

Другим важливим аспектом є військові дії, забезпечення ЗСУ, Та сподіваюсь на аргументи останнього отримати чіткі відповіді, знаю, вони є у Вас ! Та будь яка, пасивна чи будь яка точка зору, буде вважатись відповіддю Президента України.

Де суспільству потрібні вмотивовані за вашою участю рішення. Ви наш Гарант Конституції , і довіру отримали ви саме від нас. Ви набагато більше ніж старший сержант, Ви Президент України , та знайдете Ви багато чого цікавого , все в додатках, все для Вас !

Прошу розпочати власноруч ознайомлення, прошу пройти всі рядки та додатки від початку та до кінця тут наше життя, і це в край важливо, зрозумієте це, це ваше обличчя, довіра.

Адже Петро Олексійович , залежить від цього репутація і довіра вам , і не тільки я для відповіді вам, моральний тут суддя.

Прохання не складне та головне корисне більше вам буде, як Гаранту держави. А саме забезпечення та максимальна Президентська рада, з інформації листа , після цього читання. Головнокомандувачу увагу , надію на життя громаді без обману , це місія цього листа, і він для Вас , як енциклопедія злочинної діяльності , де кожна схема на долоні, та просто прочитайте, та навіть Генерального тут не потрібно, бажання змінити, це потрібно і вільні нари , їх потрібно багато, їх якщо не має , навіть і не починайте. Та на сам перед я написав відкрито , чесно , щиро, славно , і знаю, відповідь буде цікава ! Є сподівання , є довіра Президент , та поки не знаю, забив собі останній цвях, чи буде толк в цих Одах ?

І це основа зближення з народом , основа взаємовідносин влади та її складової . Пряма тут мова без цензури, де правда тут “ гірка ”. Та необхідна як ніколи всім вона . І це початок нашого порозуміння , Президента та людей і це є сила , і тільки такий чесний діалог нам допоможе !

Стане лист цей , тим світлом довіри між нами, де не вистачає її, не вистачає довіри до влади. Адже не має тої правди , а ні в окопі на передовій , а ні у людей що виживають в цих умовах у містах та селах України , сьогодні.

А ні на вашому Президентському столі також не має її. Правди не має , і це разом нам потрібно змінити, суспільство вам допоможе, та дайте можливість, не ховайте в виступах, щодо ворогів п'ятої колони, не “всуньте” туди таких як я , замучені солдати з невигідним запитаннями, не ліпше долучати , та нами цьому суспільству , армії , цивілізовано допомагати

І якщо б не поважав та не цінив ваші владні державні сили, якщо б не радів падінню рік тому, бандитському режиму , Та перше, це відношення та реагування на правдиві новини , корупцію, зраду та злидні держави. Де Ви, наш Президент України , не бачите повної картини. Патріотично, в виступах ораторського співу , так і залишились на трампліні щоб стрибнути в ту “пучину”. Та все ж такі потрібно карати, де Україна на першому місці гуманності , відпустили всіх казнокрадів, відпустили в коштах, на 3 роки війни з добрим забезпеченням на Донбасі. Так люди говорять, та по загальним питанням тут дитині все ясно.

Де не повні ваші новини які вам потрібно знати для безпеки та порятунку країни. Можливо ваші помічники щось погано знають в своїй справі ?

Прошу від всього серця, і воно відкрито перед вами в цих рядках, як і моя духовна віра в Бога до добра в світло та святість Біблії, що дає мені сили звернутись до Вас. Прошу повірити мені як захиснику , громадському діячу, простій людині . Де в цьому каламбурі сучасної, це нічної і жорстокої новітньої історії України. Ми виконуємо , кожний з нас від солдата до Президента, свою місію, заради створеного 24 роки тому світу нашої новітньої історії. .

Ми є свідками , солдатами, волонтерами, наших з вами тяжких днів державності та суверенітету, що впали тягарем страждань на наші плечі.

Ці напасті, біди, війни та економічного хаосу, стали для кожного з нас, небезпечними випробуваннями . І не кожний з нас підготовлений бути сильним, триматись та вірити в покращення Як і в силу духу так і багатьом побратимам , потрібна віра вам, де ці ворота порядку вам відкриті , тільки рішення порятунку країни, ваше слово повинно вже бути в цих питаннях в ефірі.

Раджу перечитати додатки , та спіймати за істину , покарати та взяти ту Майданівську висоту на Буковині. . І народ зрозуміє, підтримає, я це вже тут підкреслив, та істина у моїх трудах , і тисячах потерпілих і свідках безперечна.

Та Ви в цьому і самі переконаєтесь, бажання та мотивація змінити країну, та скільки тих грошей цим Президентам потрібно ? Думка людей, певно вона у вашій професії для нас всіх сама важлива. Та в прикладі Народний депутат , Михайло Папієв з Буковини,та його статки під 50 мільйонів доларів, та чому не зняли недоторканість ?

Зробити екологічну катастрофу вивозом гравійної суміші і лісу на Румунію , та багато ,багато, цікавого наробив цей міністр “Опозиційного уряду” Тільки ваше Президентське правове бажання і Буковина на виборах їде просто за вами. Та зрозуміло, є там ще одна фігура , мій земляче Дмитро Фірташ , це нашого Папієва тут корона та він для нього, як генеральське щастя, безумовно.

Чи в моєму населеному пункті Новоселиця, Майдан стоїть біля Прокуратури та суду з 05 травня 2014 року. Приїде до нас скоро книга рекордів Гінесу, хоч така буде користь. Та думаю мій Гарант, все ж такі треба братись за Буковину, і підтримка тут у Вас буде, безперечно висока.

Яку, ви пане Президент, відчуєте тут, в повній мірі. Відчуєте в реаліях і на основі фундаменту боротьби за без будь якого перебільшення.

Де я при потребі, не вагаючись, віддам життя за свою Батьківщину, за свою землю, майбутнє своїх дітей. Пройду тернистий шлях, та всі виклики долі , як би тяжко не було мені, до кінця. Без потреби усвідомлення цього кінця, чи смерть чекає чи життя.

Навіть не має тих слів мого хвилювання за наше життя в цьому листі. Що завжди в мене є готовність як громадянина України, боронити та захищати, знищувати окупанта заради територіальної цілісності, добробуту нашого багатостраждального народу. Заради перемоги як і в зоні АТО так і в мирному житті, на мирних територіях по всій країні . Проти корупційної павутини яка поступово вбиває нас, нашу гідність . І знайти той шлях порятунку нашої держави, що за 24 роки Незалежності довела нас, країну, до соціальної прірви.. Саме сьогодні дуже складно, та головне це можливо , і це Ви самі добре розумієте.

Знаю це , і ми з вами в цьому схожі, як і мільйони Українців. На долі яких , впали страшні випробування сили волі та духу. Тих чистих , світлих почуттів любові до моєї землі, думок та дій патріотизму, процвітання нашої неньки, які саме мною керують в цьому зверненні . Почути нас, кожного хто має відношення до цього відкритого листа, де звертаюсь до Вас , і розумію що не в останнє . Та все ж такі хвилююсь, щоб не тільки ваші помічники , але і Ви особисто, знайшли час, для аналізу тої інформації , що не залишить Вас без емоцій та дій що спрямовані допомогти простим людям, громаді , які в очікуванні та сподіваннях справедливості.

Адже довго очікуваної допомоги, від правоохоронної системи, влади в цілому, просто не має. Та я маю надію і впевнений, що зможу “відкрити очі” та довести саме ту , єдину , правдиву складову , яка не залишиться без вашої об'єктивної , правової відповіді, як Гаранта, приклада боротьби , нашої не скореної ворогами України.

Де ви як розвинена , інтелектуальна людина , хоч і на висоті управління , та не можете знати всього що відбувається в державі. Знаючи дуже добре, ваші реальні дії , намагання знайти для порятунку країни, шляхи результативного подолання цієї економічно- соціальної кризи що за роки Незалежності , та військової агресії , просто знесилена цією долею злиднів.

Потрібно рости в реалізації прав демократичного суспільства , якого на жаль після подій майдану, “Небесної сотні”, не має, вашого без посереднього контролю, ваших рішень, та тих кроків впливу, що ефективно подолають всі перешкоди , до поки відсутні, невже війна так “поплутала” спрямованість до загальної Української перемоги ?

З метою захисту від несправедливості сьогодення, багатьох тисяч людей . Що як ніколи, в цей складний для країни час потребують вашого “кипіння” за людей. Та відповідно , всебічної законодавчої, підтримки, Конституційної складової, прав людини, громади, . В питаннях що зазначені в цьому листі та його додатках, що без будь якого сумніву та перебільшення , мають саме для Вас, як Президента України , істотне значення в законному поваленні на Буковині корупційної складової.

Які аргументовано засновані мною , на реаліях корупції , після революційного життя на Буковині. Що на даний час, не мають належної правової підтримки Генеральної прокуратури, без будь яких слідчих чи контролюючих, перевіряючих дій останньої . Не звертаючи уваги, на викладену фактичну складову , до Генерального прокурора України що знесилює довіру до влади, та сподіваюсь , не залишаться поза вашою увагою . Та час покаже , але сьогодні , саме так, тому , чекаю відповіді від Вас, Президент України , я вірю у Вас !

З повагою Істратій О.В.

додатки :

1 Відкритий лист до Генерального прокурора України Шокіна.
2 Поетична Ода Епікриз Незалежності 24 чи “Лист до Президентів 2”

Відео

Оцінити матеріал:
(5 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +11 Люся Италия
Олег ты молодец ! Не смотря на то что в стране тяжелое положение , я думаю что президент прочитает твое письмо.В каждом регионе есть БАРОНЫ в Черновицкой об. Папиев и Фирташ это бывшие регионалы .В Новоселице то же самое,есть изменение, нету. Майдан НОВОСЕЛИЦКИЙ это бездействие прокуратуры, Новоселицы и Черновицкой об.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 gаns
Ода вообще супер! Истратий, ты поет! Так с виду похож на бандюгана, а мысли, мозги, душа, сердце, на высоте!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 апрель
Наивный идеалист-хуже прагматика.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 роки
идеалист, прагматик, это слова , только слова которые мало кто понимает. Скажу другое, этот человек что -то делает, и это видно. Побольше бы таких
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 моржик
бомбезно, обязательно выставте ответ Порошенко, он ответит , знаете почему ? Тут серьезные вещи, очень сильно серьезные , даже можно и так написать. Любой помощник президента, побоиться не сообщить об этом ему. То что поет , то да 1000% , Ода класс !!!! и вообще, спасибо что ты у нас есть, дал как надо.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 май
сильно, даже тут вопросов нет, Новоселица рулит !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 Люся Италия
Новоселица страшнее чем мафия в Италии КОЗА НОСТРА, Если в Новоселице было бы хоть еще три депутата таких как Олег был бы порядок.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +10 Новоселица
А интересно где остальные депутаты? Они должны защищать интересы людей, или они только перед выборами обещают золотые горы.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -6 коза ностра
ждем ответа через месяц, ты чего вообще здурел, кто из тебя делал агента или кого там, думаеш такими письмами взывать чтоб присмотрелись к тебе - кроме психушки никто, боже кого ты из себя возомнил?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 козеностре
Этот псих как вы написали, достигнит цели , Президенту это надо знать, он тут прав. Достигнит по любому, и его цель тоже, по закрывать вам лживые рты, он достигнит цели, как бы вы тут не вякали.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 черн
Про ветеренарную все верно написал, засиделся Бориска. Еще год назад он писал про Тодорюка,и благодаря этому автору, дни корупции в ветеринарии закончиться. Хорошо пишит, правильно живет. Мне точно глаза открылись, а кто не согласен, то наверно не надо обращать внимания. Что я думаю, автор и делает
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +10 Новоселицкий базар
КОЗЕ НОСТРЕ Олег не здурел он пишит правду, но многим это не нравится.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 Атошник
Олег,никто Новоселицей заниматься не будет,на этой банде бывших регионалов-чино вниках-перекраш еных висит40-50 уголовных дел,кому это надо?Они смеются у тебя за спиной,чувствую т свою безнаказанность ,ничего не делают путевого для народа.Ты же понимаешь,если бы прокуратура и милиция всерьез занялись 1-2 людьми,ниточка потянулась бы по кругу,но видимо команды такой нет.Идет война,чинуши этим пользуются,прик рывая свои тылы.Чтобы у тебя все получилось,нуже н сильный человек наверху,на самом верху.Задумайся ,и удачи тебе!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +9 Мойша
Любая крыша со временем протикает, и человек с верху будет,долго они смеяться не будут (регионалы ченовники).Смее тся тот кто смеется последним. У Олега все получится,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 бах
пора раскопать автомат, пластид, динамит, и разобраться с первім номером , Вовай Москалюком. Только єто наверно поможет, ті Истратий завалишь, даже глазом не моргнешь, я ж тебя знаю. Одна дырка в голове и куча проблем решена. Когда бумаги не будут помогать ты возмешся за диверсии. И это 100 % , или нет ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 Атошник
Бах,ты знаешь ,что с провокаторами типа тебя,делают на передке?В яму кидают,и живешь там,снег,дождь, жара,живешь в яме,пока не поумнеешь.Если не веришь,спроси у бывалых.Не копай яму другому,бах-бух ,сам в яме можешь очутится .Истратий,что дурак что ли валить Москалюка?Моска люк рано или поздно все равно окажется в тюрьме,он сам прекрасно все понимает.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 Новоселицкий базар
Москалюк это фраер, у него есть документ акт на право властности, но этот акт он сам не мог рисовать с чей то помощи он получил , левым путем.Олег и все ченовники Новоселицкого р-н знают статью земельного кодекса 120.Суть в том что тут все замешены в этой истории с базаром, в этом случае возмут одного за мягкое место остальные поднимут белый флаг.Москалюк пропустил большую ошибку надо было чуть чуть меньше денег с людей здирать и не давать акт на право властности а на временную постройку сейчас он был бы на белом коне а не в ж.......Жадност ь погубает фраера.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Адвокат
Олег и предприниматели базара вы очень грамотно пишите ,правду но...... писать будьте долго и нудно ты грамотный пацан у вас есть видео материал достаточно .Обращайтесь на центральное телевидение есть очень много передач. Это будеть бомба в Новоселице.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 Юрий Томик
Я уверен что прийдет время и Москалюка будут судить , но не только за аферы с базаром а и за преступления против людей которых он взял в заложники на базаре. Устроил Новоселицкое Гето на территории города Новоселицы. А власть и депутаты разных мастей молча наблюдают кто кого победит. Естественно, кроме Олега! Такой себе маленький Освенциум! Такой себе конц.лагерь. Присвоил себе земли людские, отключил свет, оставил людей без тепла! Такой себе Гитлерок местного разлива ! Но он не знает что такое Гето и чем оно закончилось . Но я уверен он знает кто такой Гитлер и чем закончилась его жизнь. Думаю скоро люди восстанут и покажут ему кузькину мать. И всех его пособников ждет таже участь! Думаю развязка будет ближе к осени. Не исключаю я и партизанщину в поддержку людей! Список Шиндлера написан . Также хочу напомнить что "злочини проти людяності" не имеют срока давности. Так шо Володька держи ухо востро и готовь лыжи , думаю они вскорости тебе пригодяться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 бах
Повесить его надо, как бешеного пса на базарных воротах, имущество нажитое незаконным путем отдать в итернаты. Он думает всю жизнь издеваться над всеми ? Бык строинский , правильно Юра Томик написал, устроят тебе кузькину мать
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Юрий Томик
Баху полный респект! Совет очень дельный. Полностью с тобой согласен. Таких бы по-больше как ты порядок в городе навели бы очень быстро! Бог создал людей свободными а автомат Калашникова уравнял ихнии права на Земле! Думаю в скором времени мы уровняемся в правах! Осень 2015 не за горами!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 журналістский бабах
чекаемо 13 числа, місяць коли обіцяв надрукувати відповідь, пи-ун. коли сам пишеш коменти хоч ориентуйся що написав перед цим, нестиковочка. в АП спец. відділ аби надавати відповідь таким неадекватам як ти, самовпевнений дуремар
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення