Четвер, 24 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Старший сержант Істратій звернувся до генпрокурора щодо екс-губернатора Папієва, олігарха Фірташа та Михайла Жара (звернення+відео)

Старший сержант Олег Істратій Старший сержант Олег Істратій
Фото зі сторінки Фейсбук Олега Істратія

Відомий активіст, а нині старший сержант, командир відділення 5 батальйону 14 роти в/ч 4680 24 Самаро-Ульянівська Бердичівської механіхованої бригади ЗСУ Олег Істратій надіслав на пошту "Буковинської правди" відкрите звернення до Генерального прокурора України Щокіна В.М.

Шановний Віктор Миколайович!

Звертаюсь до Вас , з особливою повагою до вашої особистості та вітаннями виявленої вам довіри, щодо призначенням на високу державну посаду !

Де від радянської прокуратури до цього дня , ви пройшли всю вертикаль вашої професії. Піднявшись по всім ступеням державного службовця з високо піднятою головою професіонала своєї справи.

Без будь яких “компроматів та плям” при всіх партіях та владах Незалежності нашої державності. Та саме зараз, настали складні часи для України , з потребою захисту суверинітету від зовнішнього ворога на сході. Та внутрішнього, дуже не безпечного ворога, що впливає в край негативно на всю країну, у всі іі сфери, паралізуючи правосуддя, плямуючи честь мундира, гідність простих людей.

Цей ворог- корупція в органах влади та правоохоронній системі. Що стало основою цього відкритого листа до Вас, як до Генерального Прокурора України , з проханням особистого контролю даних справ що зазначені.

Де вашій правоохоронній увазі, надана інформація складовою корупції на Буковині в роки правління партії регіонів, губернаторства Михайла Паієва та його команди.

Де до цього часу, не доведені до суду справи їх діянь . Без відшкодування збитків державі та громаді, що були ними спричинені своїми діями .

П'ять пунктів в цьому листі, мають спільну складову між собою. В ряді кримінальних впроваджень які потрапили під корупційний вплив державних службовців. Умисно не даючи можливості судовим вирокам, покласти крапку в кримінальних справах.

Які роками “блукають” коридорами прокуратури, І завдякі вже вашим підлеглим. Не знаходять правових шляхів до судового розгляду, з різних обставин створених цим слідством. Така ситуація стала результатом роботи , партійно-комерційного сіндікату партії регіонів на Буковині. Що в подальшому своїми діями, нанесла тяжкі соціальні наслідки ,та досі не знайшла будь яких доводів в рішеннях прокуратури та суду .

З початком правління партії регіонів та іі лідера, корупційне коло що було ними створено з нової команди. Розподілило кожному своє місце та правила гри за статусом. Де під першим номером регіонала в 2010 очолив Буковину Михайло Папієв.

Він одразу підігнав, прогнув правоохоронну ситему під себе . Зробивши прокуратуру приватним номером обслуги “вищої касти”. Виступаючи за домоленістю сторін щодо умисної бездіяльності , чи навпаки заказної діяльності усунення конкурентів по бізнесу, партійної приналежності будь кого. Прокуратура стала частиною команди цих осіб, що за своїми бізнес, держ справами, не могла існувати без послуг мовчання та бездіяльності прокурорського нагляду. Охороняя на справді тільки “замовника” та його інтереси, які приносять “прибутки”, посади, награди, вже від спільної діяльності, все інше “Про прокуратуру” цих радників юстиції не цікавить і по нині. Тому в наш час, і це є нормою , знайти правду простій людині яка іі шукає, дуже складно, навіть не можливо. І дуже часто такі справи, залишаються без реалізації чесного вирішення та покарання державного обвинувачення. Само для тих, хто дійсно цього заслуговує по закону, чи навпаки покарали не винну людину.

Де маючи навіть докази злочину чи не причетності до нього, що так і залишається поза тим слідством, яке потребує те чи інше кримінальне провадження.

Докази корупційних злочинів зазначених осіб - є складовою цього відкритого листа, що пройшли всі стадії журналістичних розслідувань . Та мають широке обговорення громадькості в питаннях бездіяльності , та не професійного ставлення до слідства прокуратури та міліції Буковини.

Досудове слідство, дізнання, оперативно-розшукова діяльность Чернівецької обласної прокуратури, навіть зараз, зосереджена на функції надавання безпеки життєдіяльності корумпованого механізму. Та насправді регулюють діяльність не додержання законів а їх порушення .

З відповідними тяжкими наслідками цих порушень для громади у справах , де страждають не в чому не винні люди. Залишаючись один на один з проблемами до яких нікому не має діла . Та існує інша каста “недоторканих” що заробляють мільони, знищують долі, наше природне та соціальне середовище, залишаючи без засобів на існування, позбавляють майбутнього наших дітей. Та роблять що завгодно без будь якої відповідальності за свої дії, вони заможні та можуть собі це дозволити . Саме завдякі тої тотальної корупції яка існує в правоохоронній системі, органах самоврядування. Покриваючи, фальшуючи, спотворюючи докази, факти чи дійсність завданих збитків. Позбавляючи відповідальності в злочинах проти громади, справжню мафіозну структуру з представниками державних органів , бізнесу, церкви, криміналітету, правоохоронної системи, вже при будь якій владі.

І це дійсно та реальність , вже давно втраченої довіри людей до наглядового правоохоронного відомства Буковини. Де складається враження що захищають не закон та права людей. А свої фінансові сумнівні надходження, що ґрунтуються на повній бездіяльності до своїх завдань та функцій захисту громадян.

Таким чином моє бачення роботи прокуратури в Чернівецькій області вкрай негативне. Що підкріплено нище , потерпілими, кумедними відповідями прокурорів, відеофактами. Іншими цікавими свідченнями колективних заяв, та тисячами підписів в підтримку цієї петиції .

З метою перевірки професійних якостей цілого списку прокурорів та радників на Буковині. . На основі їх роботи в дотриманні всіх етапів досудового слідства що мають відношення до встановленя всіх обставин зазначених справ.

Де ви просто зобов'язані змінити цю систему , змінити ставлення до контролю та слідства прокуратури. Повернути тим самим довіру людей, саме показником розкриття злочинів суспільного значення, що тут зазначені.

Що безперечно будуть впливати на незалежність прокурорского нагляду в подальшому на Буковині, корінно змінивши іі на сторону правосуддя та рівності громадян.

Де всі рівні перед законом, не зважаючи на будь якій статус та будь кого. Де вам особисто, потрібно знати правду, та мати на увазі рівень довіри до прокуратури області в цілому що дорівнює нулю . Де прокуратура краю, за декілька років своєї правозахисної діяльності, та керівництві різних прокурорів на іі чолі. Остаточно розділили суспільство Буковини на “обраних” та основну сіру масу громадян . І це нажаль гірка правда що залишилась від старої та перейшла до нової влади в спадок, адже в прокуратурі так не чого і не змінилось і ці справи це доводять.

Шановний Віктор Миколайович, ви очолили Генеральну прокуратуру , в самі важки часи Незалежності нашої держави . Після революції гідності та війною на сході, що триває.

З найвищим рівнем небезпеки для себе, та ще не в молодому, поважному віці. Взявши таким чином повну відповідальність за хід слідства, багатьох кримінальних справ, що особливо хвилює громадськість саме зараз .

Де тільки ваша чесність, досвід роботи та залізне, тверде слово закону. Потребує незламної волі та принциповості при здійсненні своїх повноважень, в положеннях “Про прокуратуру” . Без будь якого впливу із зовні на вашу позицію, рішення, слідство, висновок, тощо.

Впевнений ви також розумієте, що дуже багато пообіцяла влада з трибуни майдану та Верховної ради. Від люстрації до здійснення чесного правосуддя по всій країні , люди повірили.

Повірили в повернення справедливості від справи Георгія Гонгадзе яку так довго чекають. До снайперів на майдані та всіх втікачів кримінальної саги злочинців при владі, зрадників, казнокрадів. Які досі не притягнуті до відповідальності , та саме Ви, зобов'язані це змінити. І саме на Вас, покладаються надії оприлюднення тих подій загибелі патріотів.

Де загинули наші побратими за Європейський вибір життя, за волю свого народу. Де до цього часу , таке слідство подій революції гідності, так і кримінальних справ місцевого рівня на місцях. Сприяє сумніву мільонів людей нашої держави, втрачаючи довіру до влади . Зневірюючись таким чином, в не спроможність обіцянок наведення ладу в країні. Порівнюючи, де ставлення до гідності людини так і не змінилось, а навпаки помітно погіршилось і Донбасс тут не причина.

Безумовно, війна на сході країни, це біда і проблема номер один. Саме наше сьогодення , повторюючи історичну боротьбу проти поневолення . Як ніколи відчула Россійську окупації , втрату територій та боротьбу проти сепаратистів, найманців, та повномаштабної агресії Російського “миру”.

Ця війна є безжальною для місцевого населення, наших героїв , які кожного дня гинуть за Україну за іі єдність країни та справжню Незалежність. Де отримавши іі майже 24 роки тому без єдиного пострілу. Нам нажаль, так і не вдалося знайти той шлях покращення до гідного життя та соціального розвитку мільонів людей в нашій країні . Нам так і не вдалось перемогти за час цієї Незалежності, внутрішнього ворога нашої багатостраждальної нації. І цей ворог для всіх нас. Це та корупція в органах влади та правоохоронній системі, що вже давно запустила свої “метастази” цієї хвороби, у всі життево необхідні для країни органи влади. Що з таких обставин остаточно знищують той курс в Європу якій ми обрали .

Соціально-економічна ситуація , та довіра до органів влади, після одного року революції. Знаходиться в деприсивному стані по всіх напрямках соціально-політичного, економічного життя . Саме із-за відсутності люстрації, справжнього правоохоронного контролю, чесного, незаангажованого слідства від райвідділу міліції, міністерства внутрішніх справ до вашого відомства.

Де ви маєте всі можливості нарощувати своїми правоохоронними діями, повноваженнями які вам надані. Саме ту довіру, яка має велике значення для стабілізації ситуації та захисту населення від корупції та забезпечення покарання , адже безкарність породжує нові злочини.

Вважаю, що створення слідчої комісії та перевірка інформації в пунктах нище, буде сприяти швидкому слідству, та визначить правомірність всіх сторін та реальні збиткі завданої шкоди нашому регіону та громаді.

Де від місцевих обіцянок від губернатора, депутатів, прокурорів, не має результатів, Просто розмови що дурять людей.

З трибуни, по телебаченню, в пресі, політичні сили говорять в своїх програмах розвитку, про боротьбу проти корупцію по всій країні, про рівність та закон один для всіх, і це тільки передвиборчі гасла цих політиків. Як і мінімальні піар компанії до цих гасел, без будь якої боротьби . Де вистачає стурбованого та патріотичного вигляду під гімн та вишиванку, тримаючись за прапор та серце . Тримати виступ про досягнення, та плани розвитку для людей, даючи обіцянки які забуті вже в кінці його виступу. На справді в реалії на містах, не чого не відбувається . Та і боротьби не якої не має, крім особистих планів за рахунок виборців .

В зв'язку із моєю громадською позицією депутата Новоселицької міської ради , голови громадської ради при Новоселицькій районній раді. В обов'язках присяжного Новоселицького районного суду та перебуваючи на посаді помічника-консультанта народного депутата України. Саме цей правозахисний спектр громадської діяльності . Надав можливість детального вивчення проблеми кожного заявника. Отримаючи велику кількість колективних звернень, заяв та скарг від громади . Поступово надавши мені реальну картину тої соціально-політичної ситуації на Буковині. Та всіх основних проблем взаємодії прокуратури та населення в різних кримінальних впровадженнях, якім саме зараз потрібна ваша допомога контролю.

Де хочу наголосити , що не займаюсь будь яким вищезазначеним піаром. Та добре орієнтуюсь в своїй діяльності і проблемах корупції на Буковині. Але поки не маю можливості приймати участь в житті громади.

Із-за складної ситуації в країні, що викликана війсковими діями захисту територій та суверинітету.

В літку 2014 р, відповідно до указу Президента про 3 хвилю мобілізацію. Мене було мобілізовано до 24 механізованої бригади Збройних Сил України в місто Яворів Львіської області.

Після навчання , наш батальон вирушив в зону АТО Луганської області. Там ми зайняли передові позиції на Бахмутській трасі, в районі смт Новотошківка та 29 блокпосту. Не можливо навіть письмово, передати весь жах тої страшної біди яка наробила там війна. Не просто війна, а в тяжких умовах з вахтовим відпочинком в 4 години на добу, на корточках, спершись на автомат. Під постійними артобстрілами з всіх видів зброї кожного дня та ночі.

Напади ворога, постріли, взриви, чого тільки не побачив я там за 94 доби степної зими. Смерть, страшні руйнування, біда яку будь якою ціною не можна впустита далі в наш дім.

Саме в цих місцях, коли працюють гради, гаубіци, мінамети. Розуміїш що в цих окопах та бліндажах всі рівні, та всі в рівних умовах просто загинути чи повернутись живими до дому.

Рівність, справедливість, люстрація, про яку так багато говорять, дуже довго після революції залишається планом нової влади. Та знаю точно, що на корупційному фронті Буковини, перемогу вже давно здобули кримінальні угрупуваня, продажні правоохоронці. Вся різна продажна шваль, зрадники совісті, де вже здається що тільки зброя в наших руках зробить нас рівними, але це тільки здається.

Та все ж такі сподіваюсь, що рівними нас зробить буква закону, та конституційна складова яка є одна для всіх.

Для всіх простих людей, де тільки на них надія захисту країни на сході . Закономірність, парадокс, та на війні не має мажорів, депутатів, бізнесменів, політиків, начальників , голів всіх ланок влади, ви не побачити їх в окопі .

Війна для них , це десь далеко, і помирають там люди яких вони також не знають.

Це реальність нової історії України , та сподіваюсь прийде час, час простих людей та справедливої влади для них. А поки війна , в двох напрямках “За єдину країну без корупції”. Де в цій боротьбі зовнішніх загарбників та внутрішніх корупційних протистояннях. Перемога обов'язково буде за нами. За тими хто вірить в цю перемогу та бореться за неї від початку та до кінця.

1 Корупціонер Буковини № 1 народний депутат Верховної ради України Михайло Миколайович Папієв. (опозиційний блок)

Михайло Миколайович Папієв розпочав свою політичну діяльність з секретаря обласного комітету партії СДПУ(О) в 1997 році, та завдяки обласному партійному осередку. Отримав посаду заступника голови Чернівецької обласної держадміністрації. В 2002 був обраний депутатом Верховної ради України, працюючи в комітеті з питань екологічної політики. Далі посада министра праці та соціальної політики в 2002 та 2006 році.

З березня 2010 року Михайла Миколайовича було призначено головою Чернівецької обласною державною адміністрацією. Де отримавши це призначення за відданність партії та Віктору Януковичу. Його державна діяльность губернатора та першого номера партії регіонів на Буковині. Набрала таких всебічних бізнесово-кримінальних обертів впливу його діяльності. Що охопила і об'єднала особисті інтереси збагачення та державну соціально- економічну складову розвитку краю. В єдину систему наживи приватної власності ,яка наповнювалась завдякі можливості його повноважень та безмежної влади.

Надавши можливість його команді, родині, зайняти основні регуляторні важелі управління на всіх напрямках діяльності , що приносили прибутки, об'єднавши таким чином державну структуру, бізнес, владу, в коло власних інтересів.

Це прийшов час партії регіонів та іі найкорумпованішого губернатора Буковини Михайла Папієва.

З самого початку свого губернаторства , Михайло Миколайович почав брати приклад від гаранта держави, бездушно грабуючи наш край, де тільки була можливість. Завдавши величезної природної шкоди Буковині та іі мешканцям що стали заручниками злочинних рішень та свідками знищення природи , та створеної небезпеки для населення.

Знищення природних ресурсів, тотальна вирубка лісу та несанкціонованість вивезення гравійної суміші з річок на території нашого краю стала бізнесовим проєктом губернатора з перших днів його призначення. Що звернула на себе увагу мешканців населенних пунктів які опинилися під поступовою загрозою чергового затоплення, та зсувів. Проблеми зсувів, затоплень в області зацікавили науковців кафедри гідроекології, водопостачання та водовідведення Чернівецького національного університету ім. Федьковича, де після стихійного лиха 2008 року були визначені дії в усуненні проблемних питань що стосуються проти паводкових споруд, мостових переходів, амплітуд змін рівнів води, процесів затоплення небезпеки житловим спорудам, засміченню русел та заплав, де в захисну дію взагалі не входили русло регулюючи роботи саме вивезенням гравійної суміші, піску, вирубка лісу.

Після проведення експедиційних досліджень було встановлено що антропогенний вплив на річках області досягнув критичної межі, де обговорювався на наукових конференціях по гідрології, гідрохімії, гідрогеології , з визначеним завданням післяпологового реагування та планом інтегрованого управління що повинен був взятись до уваги починаючи від Чернівецької ОДА, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області, Дністровсько- Прутським басейновим управлінням, органами Держводгоспу.

Де саме головою науково-технічної ради при Басейновій раді Дністра, професором гідрології Юрієм Ющенко наголошувалось про помилкові дії вищезазначених служб управління щодо проти паводкових заходів, а саме “русло-регулюючи роботи” . Де Водна Рамкова Директива ЄС зазначила, що в найкращому екологічному стані берег та русло річки може перебувати тільки в природному стані, та отримує найвищу оцінку якості цієї директиви.

Але на жаль, протипаводні заходи в басейні річки Прут та висновки науковців не були взяті до уваги. З причини яка вже багато років годує тих хто повинен охороняти навколишнє середовище та відповідати за екологічну безпеку життєдіяльності краю. Насправді руйнує та знищує мальовничу природу в багатьох кутках області. Де цілі громади які вже на протязі декількох років б'ють на сполох по всім владним кабінетам району та області включаючи Чернівецьку обласну прокуратуру. Яка не чує та не хоче бачити тих реалій які існують насправді.

Під час своєї першої прес-конференції в 2010 році на посаді голови Чернівецької ОДА , Михайло Папієв дав зрозуміти громаді Буковини що наведе лад з незаконною вирубкою лісів в області , та особлива увага видобутку гравійної суміші де він наведе порядок.

Нові правила нового голови області на той час який надав 18 дозволів підрядним організаціям і деякі з них отримали по кілька нарядів на відбір гравійно-піщаної суміші де в порівнянні з 2009 роком таких підрядних організацій було 6 ,мають свої пояснення. Що аргументується всіма службами з постановами, робочими проектами проектно-розвідувального інституту “Лівівдіпроводгосп” , тимчасовим порядком що пов'язаний з стихійним лихом 2008 р, рішеннями обласного штабу що діяв в час ліквідації наслідків. Іншими документами що банально замилювали очі населенню обґрунтовуючи русло-регенеруючи роботи на річці Прут вимушеними. Наслідки від “Порядку Губернатора” першими прийняли на себе мешканці села Цурень, Радгоспівка, Герцаївського району , де під воду в зміненому руслі пішло більше трьох гектарів землі сільськогосподарського призначення та 20 житлових будинків зникли під водою. Причина цілодобовий вивіз гравійної суміші що знищила природну захисну смугу населеного пункту.

10.08.2012 р. до меня звернулись мешканці села Зелений Гай Новоселицького району в колективному зверненні (додаток 1 ) які надали змістовні пояснення їх грабунку та знищення природи конкретними посадовими особами району та області на чолі з Михайлом Папієвим. Виїхавши на місце з ініціативною групою села Зелений гай було встановлено що тільки 40 гектарів лісових насаджень що відносяться до Зеленогайської сільської ради були знищенні, 180 гектарів землі перетворились в величезні ями , нагадуючи нещодавні бойові дії. Де, як зазначили мешканці села, в заяві від 10 серпня 2012 року та шофери що вивозили гравій, на одну добу реалізовувалось гравійної суміші до 210000(двісті десять тисяч) гривень . Тому реальні наслідки тої екологічної трагедії що була скоєна саме роботою та порядком Михайла Папієва склала за підрахунками вже спеціалістів що вивчили пошкоджений ландшафт лісополоси, берегу, в 80000000(вісімдесят мільйонів ) гривень нароблених збитків тільки в одному селі, які неможливо компенсувати поверненням тої краси яка була.

Михайло Миколайович не зрозумів за час керування, ні точку зору науковців ні прохання багатьох громад області припинити руйнування природи що створила небезпечну екологічну ситуації в області.

В водночас створюючи показники єкологічної служби на саморобних візках селян що сплачували штрафи , не помічаючи потужну технику під державним дахом яка дійсно руйнує природу. Були створені кар'єрні заїзди з рухом вантажних авто що без перестану складали таким чином грошові надходження , в першу чергу тим хто взяв на себе зобов'язання навести порядок в захисті екології. Так, не можу залишити не поміченим та процитувати приклад із багатьох скарг які були адресовані всім посадовим особам та прокурору області від виконавчого комітету Зеленогайської сільської ради, депутатів, сільського голови, а саме:(згідно орігіналу)

Виконавчий комітет Зеленогайської сільської ради переконливо просить Вас, направити комісію по визначенню ситуації, та прийняття необхідних мір по попередженню затоплення села Зелений Гай, та знищення лісонасаджень. Після останнього звернення виконкому сільської ради за №269 до голови Чернівецької ОДА Папієву М.М. та голови Новоселицької РДА Нікитовичу Г.Ї.(копія звернення додається) в сільській раді побували працівники обласних служб, але результатів ніяких це не дало. На даний період часу продовжується несанкціонована вибірка гравію та піску де найстрашніше, що у випадку повені русло річки Прут спрямує весь свій удар на село Зелений Гай, що призведе до руйнації знесення, від 35 до 58 житлових будинків з усіма господарськими спорудами.Переконливо просимо Вас, прийняти необхідні міри по попередженню цих наслідків. (сільській голова Литвин О.Д)

Така ситуація охопила майже всі населенні пункти біля річки Прут , де єкологічна інспекція, правоохоронні органи дали “зелене світло” таким руйнуванням природи враховуючи лісове господарство. Також після господарювання губернатора залишились голі Карпатськи гори, де наш ліс, довги чотири роки постачался на Румунію в величезних обсягах. І саме голова облдержадміністрації на той час Михайло Папієв, будучі розпорядником державної політики в промисловому використанні спільного природного ресурсу . Надавав всі необхідні погодження, дозвола, тендери, для видобутку гравійної суміши, вирубки лісу з подальшою метою реалізації. Саме підставним суб'єктам діяльності, що створені тими хто і надає ці погодження.

В цих темах тільки свої люди, а це політичні бізнесмени , які доводили такі справи до логічного кінця, готівки для “тата”.

Де Буковина не тільки має природне багатство яке можно продавати. Вона має митні пункти пропуску, що відміряли Михайлу Миколайовичу “за квотою” ту зелену дорогу в Європу якою він користувався для бізнесу, та потреб транспортування від лісу до завезення іншого товару з Європи, без будь яких перешкод та об'єму та головне оподаткування. І свідчення різних людей різних професій в цьому листі це доводить.

28.07.2012 року до з колективним зверненням (додаток 2) звернулись колишні працівники державної митної служби в Чернівецькій області . Які повідомили в цьому зверненні, про масові незаконні звільнення працівників митної служби в кількості 56 працівників митниці . Вказавши в листі схеми порушень митних правил від контрабанди ,до продажу посад в службі інші незаконні дії. Це колективне звернення стало відкриттям “ширми” роботи справжньої митниці. Коваль Петро Андрійович, прокурор Чернівецької області на той час , не провів будь яких слідчих дій як і по колективному зверненню, так багатьох заяв до нього .

Не цікавив прокурора і зв'язок бізнес проєктів губернатора та президента групи компаній “Камтранс”, комерційного директора ТОВ “С.К.-Інтер”, депутата Чернівецької обласної ради від Партії Регіонів на той час, Кушніра Юрія Радуловича. Якій був нагороджений президентською нагородою “За заслуги” в сфері послуг, та надавав такі “послуги” перевізника . За сприянням Чернівецької обласної адміністрації , губернатора Папієва Михайла Миколайовича саме в отриманні дозволів, та не обхідних рішеннях щодо вивезення лісу за кордон, потребуючих підпису голови ОДА. Саме роки його управління , надали мінімальні надходженнями до бюджету , створивши велику площу знищених природних ресурсів краю.

Поки тривала ця узурпація влади , державні нагороди з рук Президента отримувались всіма учасниками цих справ не минуючи ордену Ярослава Мудрого і Чернишу Юрію Петровичу тодішньому кервника обласною митниці.

Користуватись владою було зручною та прибутковою справою для всієї родини губернатора. Маючи ряд бізнесових інтересів якіми займалися син та дружина. Зрозуміло що в кожному з них виникли кримінальні порушення, які мав можливість собі дозволити тільки голова ОДА.

В прикладі сільськогосподарського підприємства ТОВ “Драчинецька 1”. Де від 14.03.2014р за матеріалами УДСБЕЗ УМВС в Чернівецької області. за ст364 ч.2 КК України відносно службових осіб Кіцманської райдержадміністрації порушено кримінальне впровадження №12014260000000188 . Посадові особи зловживаючи своїм службовим становищем з корисливих мотивів, діючи всупереч інтересів служби та на користь ТОВ “Драчинецька 1”, без відповідної зміни цільового призначення земельної ділянки , в порушенні ст 20, 96, 143, 211 Земельного Кодексу та ст 24,25 Закону України про оренду землі на території Шипинецької сільської ради Кіцманського району . Завдали збитків державним інтересам у особливо великих розмірах незаконно змінивши цільове призначення земельної ділянки площею 5,2752 га.

Це підприємство було звільнено від усіх податків своєї діяльності . Розпочинаючи з питань ввезення на митну територію України обладнання та комплектуючих для підприємства . Які внесли до переліку що звільнялись від ввізного мита обкладання податком на додану вартість. Де обладнання для забою птиці коштувало 2783730,00 евро, з втратою для бюджету в 10 мільонів гривень. 17.03.2014 р. до мене звернулись громадяни с.Ванчиківці Новоселицького району , де сільській голова розповів про бізнес губернатора в їх селі. Надавши документи сільської ради щодо підприємства типу Драчинецька 1 на території сільської ради. Голова повідомив, що з бізнесовими пропозиціями примусового характеру , приїхав представник Михайла Папієва колишній народний депутат України Артем Семенюк, син М.М. Папієва.

Він пояснив сільському голові, що йому потрібні земельні паї громади села Ванчиківці. Та запропонував ціну в 15 коп, від одної гривні вартості цих паїв. Людям не чого не залишалось як погодитись на такі умови, де в результаті в приватну власність потрапило 15 гектарів землі, ангари, склади ферми.

Сільській голова села Ванчиківці, Каланча Маріан Володимирович пояснив що сільська рада не отримала за три роки господарювання цих бізнесменів, жодної копійки. Де також були побудовані ангари, завозились технічні засоби птахофабрики. Слідство так і не об'єднало цей факт до кримінального провадження, де також досі не має рішення по цій справі . Саме для того, щоб родина встигла переоформити десятки ферм, тисячи гектарів землі на інших підставних осіб, і йому це вдалося завдяки вашому відомству, його роботі.

Таким чином перший номер корупції на Буковині Михайло Папієв не за що не шкодує та не відповідає. Та вкладає кошти в свої потреби безбідного життя від автомобілів до нерухомості.

Де за кількістю одиниць транспорту особистої власності, та ціною таких машин якими користувався губернатор Буковини можуть бути в конкуренції тільки арабські шейхи. (додаток 3)

1 Mercedec-benz GL 550 д\н СЕ 4583АР колір сірий — ціна 120000 доларів

2 Mercedec-benz S 63 д\н СЕ 1483АМ колір чорний -ціна 130000 доларів

3 Mercedec-benz GL 550 д\н СЕ 1983АР колір сірий - ціна 120000 доларів

4 Cadillac Escalade д\н СЕ 4088 АІ колір чорний- ціна 100000 доларів

5 BMW X5 д\н АА 5858АІ колір чорний- ціна 80000 доларів

6 Лендровер

7 Лексус 330

Також нерухомість губернатора, а саме 2 елітних будинка, 3 квартири в місті Чернівці, 2 квартири, в Києві. Приватна власність в Європі, саме в Румунії, Австрії. Дача в Драчинцях з вертолітним майданчиком, дача в Криму, квартира в Одесі, сім земельних ділянок різних розмірів та ряду офісних, складських приміщень в 30000 кв. м.

Також бізнесові інтереси на території Чернівецької області та за іі межами, навіть в автопромисловості є своя доля . Де саме дружина колишнього губернатора, вийшла за статками та акціями в багато мільйонів євро, вона бізнес-леді.

Сотні гектарів паїв, ферми за копійки, в багатьох селах Чернівецької області. Все це власність родини держслужбовця по документах. Та по правді, це належить громаді що позбавлена бути господарем на своїй землі .

Так сьогодні живе депутат верховної ради України в опозиції, Михайло Папієв. В опозиції до людей та своє совісті . Залишивши сльози та біди , після свого господарювання Буковиною. Тільки професійне слідство ГПУ , інформація багатотомних кримінальних справ . Повинні покласти крапку, в кримінальній діяльності державного службовця Михайла Папієва. Якій зганьбив довіру до населення краю. Втративши гідність своїх вчинків, від тої корупції що ним була створена для само збагачення.

Та все ж такі прийшов час, де Михайло Миколайович , повинен відповідати по закону, та зібраним фактам, що доведуть його причетність і в цьому в мене не має сумніву.

Тільки ваш прокурорський контроль за веденням слідства, надасть законну, довго очікувану примусову можливість відповідати за рішенням суду. Та відповідно подальшим відбуванням покарання за скоєне.

2 . Фірташ і компанія на Буковині. Вибори газ та горіхи.

Парламентські вибори Народних Депутатів в 2012 році що пройшли на Буковині, стали найбруднішими виборами в історії нашого краю. Де народних депутатів яких було обрано до Верховної Ради України від нашої області. Громада добре запам'ятала під час виборчої компанії , за неймовірну “Фірташевську” щедрість в проведенні таких “оргигінальних” виборів .

Розпочинаючи від благодійних акцій, коштовних концертних програм для виборців, агітаційної роботи в засобах масової інформації, великої кількості біг бордів, сіті-лайтів. Влада, адмінресурси, все працювало на двох кандидатів 203 та 204 округу . Навіть не дивлячись на відкриту агітацію влади та виборчи гасла Михайла Папієва “Якщо хочете газ голосуйте за Геннадія Федоряка” де порушено кримінальне провадження по цьому відеофакту, та вже передано до суду. Та є і інші відеофакти, свідки, тих виборів які не приєднали ваши колеги до одної справи. Порушення виборчого права шляхом прямого підкупу виборців.

Парламентський вибори на Буковині не залежали від волі народу та виборчого права яке було “зґвалтоване” всією системою правосуддя. Та самими її кандидатами в депутати, які просто скупили тисячи голосів в своїх округах. Справу вирішили мільйони Дмитра Васильовича Фірташа. Все інше після перемоги Геннадія Федоряка та Артема Семенюка , не мало реалізації в їх предвиборчих програмах . Не виконавши жодної що були дані своїм виборцям в округах.

Крім одної і єдиної, без обіцянок та миттєво , їхнього масового підкупу в 150 гривень кожному. Що і надав результат проходження до Верховної ради, де обидва напрацювали і підтримали диктаторські закони 16 січня, інші нісенітниці. Як і відповідно пройшли до цього депутатства не зробивши навіть 1 % своєї передвиборчої програми.

Купити всіх !

Це стало основною цих виборів, в які вклали мільони, і отримали результат, перемогу

Більше 15000 не свідомих громадян тільки в Новоселицькому районі, взяли готівку це 150 гривень . Залишивши номер паспорта, телефон, відповівши на питання чи буде на виборах, та поклавши свій підпис в відомості отримання грошей. За два тижні такої “ оптової торгівлі голосами” склався такий результат в населенних пунктах 203 округу:

1 м.Новоселиця — 1960 чоловік.

2 с. Маршинці - 1025

3 с.Тарасівці 980

4 с. Костичани 890

5 с. Драниця 850

6 с. Мамалига 900

7 с. Ванчиківці 1250

8 с. Зелений Гай 460

9 с.Приприття 435

10 с.Бояни 620

11 с.Черлена 700

12 с.Жилівка 340

13 с.Чорнівка 300

14 с. Строїнці 560

15 с. Динівці 930

16 с. Котелево 410

17 с. Магала 800

18 с. Стальнівці 405

19 с. Несвою 535

20 с. Малинівка 700

27.10.2012 до мене звернулись мешканці з повідомленням що в с.Динівці з 7 години ранку в барі “Оболонь” розраховуються сумою в 150 гривень кожному хто приїде з паспортом та буде голосувати наступного дня за кандидата в депутати Геннадія Федоряка, і так вже декілька днів. Таким чином з паспортом я потрапив в велику живу чергу . Та за деякий час мав можливість фільмування причин такого дружнього народного зібрання.Де чоловік який знятий мною на відео в барі “Оболонь” .Розмовляючи на румунській мові про вибори , роздаючи агітаційні матеріали “За Федоряка”, записуючи паспорті дані, за декілька годин підкупу виборців в моєї присутності , надав кошти в сумі більше 60000 гривень.

Після здійснення цього запису, я звернувся із відповідною заявою до Новоселицького РВ УМВС , надавши відеозапис та інформацію щодо підкупу виборців.

Та вже 31 жовтня 2012 р. слідчим прокуратури Новоселицького району Чернівецької області Шелегон Б.Я. мені була надана постанова про відмову в порушенні кримінальної справи. Де було встановлено, що чоловік на відео є приватним підприємцем та займався в той момент коли його фіксувала камера, закупівлею горіхів. Де він розраховується грошима з заготівниками сільгосппродукції по 8 гривень за один кілограм горіхів, які на напередодні ці громадяни йому залишили. До цих пояснень були надані також свідчення знайдених свідків які є всі до одного його родичами що підтверджували його пояснення. Також так званий слідчий наголосив в постанові що розмови зафіксовані на румунській мові, і я не надав з відео перекладу на українську мову де розмови взагалі не взяли до уваги. Таким чином в порушенні кримінальної справи на підставі ст6 п1 КПК України відмовлено , у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Ці події також прокоментував Прокурор області Петро Коваль, на Прес- конференції 27.11.2012 р,  оперуючи даними свого підлеглого слідчого прокуратури. На запитання журналістів на цій прес-конференції , а саме Сергія Зарайського та Петра Кобевка щодо чіткої мови та відео яке безперечно свідчить про підкуп виборців.

 4 відео див 5:30   

Де прокурор зазначив що нехай це залишиться на совісті виборців, а він особисто вірить зібраним матеріалам. Що напевно на мій погляд , це залишиться само на його совісті.

Була подана відповідна заява до Новоселицького районного суду де 15 листопада в судовому засіданні при головую чому судді Павлінчук С.С . Не дивлячись на велику кількість людей які перебували в судовому засіданні, суддя заявив мені щоб я залишив це відео в своєму домашньому архіві ,більш того як він висловився мені , не хто не давав права знімати поширене відео, адже в мене не було постанови суду. . Така розмова судді Павлінчука С.С. вразила не тільки мене як заявника але і присутнього в судовому засіданні журналіста, заступника головного редактора газети “Буковина” Михайла Токарюка. Якій також чув та бачив як в судовому засіданні мене почали звинувачувати представники прокуратури та сам суддя , навпаки в приховуванні злочину щодо підкупу виборців. Перетворивши таким чином суд разом з прокуратурою в катів демократичного виборчого права та звинувачуючи мене особисто. Не взявши до уваги елементарні норми дослідження наданих мною доказів та питань на яких не має жодної відповіді . Де працівниками прокуратури були допущені такі елементарні помилки щодо “Горіхової справи” . Які надалі були підтримані 28 листопада в Апеляційному суді Чернівецької області без моєї присутності .Належним чином не повідомивши мене про розгляд апеляційної скарги. 19 березня 2013 року в місті Київ, Вищим Спеціалізованим Судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ, була покладена крапка в цій справі суддею Чуйко О.Г., де мені було відмовлено в вимогах без права на їх оскарження.

Таким чином, парламентський вибори на Буковині наявно дали зрозуміти нашій громаді всю захисну вертикаль що допомагає обирати та захищати такого роду правопорушення за допомогою прокуратури та суду.

Також дали зрозуміти схему пана Фірташа , при якій ці парламенські вибори їх мільонні витрати знайшли своє відшкодування. А саме в потужній шахрайській схемі, куди потрапили як потерпілі біля 50000(п'ятдесяти тисяч ) чоловік та приблизними підрахунками завданої шкоди в 100000000(сто мільйонів) гривень на той час. Де в порівнянні на територіальну площу як Чернівецька область, такі сумнозвісні афери як “Еліта-центр” навіть “МММ” просто не дотягують до таких надприбутків що були вчинені службовими особами з використанням службового становища проти свого народу та держави. Так по правову допомогу звернулись мешканці області із заявами, зверненнями та скаргами фізичних та юридичних осіб, споживачів природного газу, багатьох населених пунктів Чернівецької області , що пов'язані своєю життєдіяльністю з газовими мережами ПАТ “Чернівцігаз” на основі договорів транспортування та постачання природного газу.

Всі вони мали та мають претензії до кримінальних та шахрайських дій ДК “Газ України” що стало підставою звернення до Господарського суду багатьох тисяч Буковинців, і таким чином стала рекордним показником судових позовів за всю історію Національної Акціонерної Компанії “Нафтогаз України” щодо кримінального в даному випадку обслуговування населення на Буковині .

Потерпілі в цій справі отримали від ДК “Газ України”. вимоги для фізичних та юридичних осіб з наступним змістом:

№1 Вимога про сплату боргу

У період 01.08.2011 року до 31.08.2011 року, за відсутності правових підстав, Вами було спожито природний газ, який належав ДК”Газ України” НАК “Нафтогаз України” у розмірі (різні ) тис.куб.м. Станом на 27.12.2012-13 вказана заборгованість за спожитий природний газ не погашена. Згідно ч1 ст1212ЦК України, особа, яка набула майно або зберігала його у себе за рахунок іншої особи(потерпілого) без достатньої правової підстави(безпідставне набуте майно), зобов'язана повернути потерпілому це майно. У відповідності до ч2.2 ст 1213 ЦК України, у разі неможливості повернути в натурі потерпілому безпідставно набуте майно відшкодовується його вартість. Враховуючи викладене, прошу перерахувати суму боргу на рахунок ДК “Газ України” НАК “Нафтогаз України” р\р 26008301917 в АТ “Ощадбанк” МФО 300465, код ЄДРПОУ 31301827. В силу ч.2 ст.530 ЦК України, у разі непогашення суми боргу у 7ми денний строк з дня отримання цієї вимоги, ми будемо змушені звернутись до господарського суду за примусовим задоволенням наших вимог Представник ДК”Газ України” А.Мандрик

Отримавши таки листи щодо сплати боргу , кожен вирішив для себе сплачувати чи не сплачувати фактично надумані борги, адже не яких договорів з ДК “Газ України” населення всієї області не підписувало, та не мало уяви про іншого , ще одного постачальника, тому як договори на транспортування та постачання природного газу комунально-побутовим та промисловим споживачам були оформлені з ПАТ “Чернівцігаз”. Де всі потерпілі в цій справі сплачували за споживчий газ за лічильником та в встановлені строки розрахунку що складається з приладів обліку: лічильник газу, коректор обсягу газу, перетворювач тиску і температури, контрольного монометра, інших приладів які не фіксували тисячі кубів газу. Та саме ПАТ “Чернівцігаз” не надавала з цього приводу жодних пояснень своїм споживачам майже до кінця 2013 року. Де після чисельних скандалів, та черг громадян на пояснення в районах, ПАТ “Чернівцігаз” надала відповідь такого змісту . ПАТ “Чернівцігаз” не має юридичного відношення до ДК “Газ України” , та не може відповідати за коректність документів, що надсилаються споживачам природного газу цієї компанією.

Таким чином ПАТ “Чернівцігаз” в цьому повідомленні зняла з себе як їй здалось, відповідальність за вибивання надуманих боргів з населення , іншою не відомою в діяльності компанією ДК “Газ Україна”. Ця відповідь тільки виконувала частину угоди, заздалегідь спланованого плану в якому Геннадій Дмитрович Федоряк. Виконав свою місію справи, перебуваючи на посаді голови правління ПАТ”Чернівцігаз”. Та прийняв безпосередкову участь, саме в підписанні ряду документів погодження боргів, перед тим як піти в народні депутати. Що надало в подальшому можливість зібрати частину грошей з населення, підприємств, за не використаний природний газ, та головне списати потрібні куби газу через рішення господарських судів. Що не мали жодних ґрунтовних підстав, стягнути своїми рішеннями ті вимоги які були надумані ДК “Газ України”. Головна мета цієї афери списаний газ через рішення суду та шляхи відшкодування понесених збитків через інші схеми які засновані не на спожитому природному газу, а на звичайному повітрі. Не правдивих даних та введенням в оману рекордну кількість населення за рахунок повідомлень потерпілим, неправдивих відомостей. Шляхом активної дезінформації , перекручення дійсних даних, неповідомлення про існування певних фактів, замовчування обставин у яких зацікавлені потерпілі, створивши не зрозумілу для всіх ситуацію боргів.

Де в прикладі, із заяви потерпілого від 09.10.2013 щодо вищезазначених повідомлень боргу ДК “Газ України: Отримав повідомлення про борг, де за лічильником сума була завищена в 185 разів і складала 30000 гривень. Звернувся в нашу газову контору, одразу до начальства з запитанням та виправленням помилки. Він каже пробач ми не чого не можемо зробити. Але чому так? Пробач, це великі люди вирішують, зараз всі підприємці так дають це ще не багато, але звертайся вище може допоможе. Поїхав в місто, “Черцівгаз” там сказали що мені потрібно звернутись до центрального відділення ДК “Газ України” в Київі. Подав на аферистів до суду що закінчився в Львівському Господарському суді, там з'ясували що ДК “Газ України” взагалі немає відношення до газу , тим більше до боргових виплат від мене. Пройшов в цьому житті і пекло війни в Афганістані, працював як віл все своє життя, підняв своїх дітей, та сподівався на гідну старість, а отримав за рік судових тяжб з ДК “Газ України” цукровий діабет позначкою майже в 20, витрачені кошти на адвокатів, та переконанням що таке може бути тільки в нашій країні. Прошу Вас підняти це питання шахраїв для обговорень і визначення таких діянь, законними чи ні.

Вибрана мною заява підприємця-пенсіонера розкриває суть прямого сприйняття людини до проблеми яка виникла у багатьох Буковинців, де ще таким прикладом може стати ряд підприємств області. Котрим також нарахували борги, які хтось просто собі придумав.

З слів першого заступника м'ясної фабрики “Свіженька” в селі Тарасівці Чернівецької області , також , нарахували 20000 тисяч кубів газу в серпні місяці коли підприємство взагалі не випускала продукцію. Почались суди, приїхала одразу газова перевіряючи комісія, оштрафувала на 1000000( один мільйон ) гривень. І таких прикладів з надуманими боргами, та придушенням справедливості, дуже і дуже багато.

Де конкретно доводять причетність ПАТ “Чернівцігаз”, Генадія Федоряка та самого олігарха. До викладених мною подій що спричинили таки наслідки. Де Федоряк Г.Д. своїм підписом Голови правління ПАТ “Чернівцігаз” печаткою, та з іншого боку директор ДК “Газ України” І.Т. Козар підписали Реєстр боржників підприємців( додаток 5) по всій області куди входять майже всі потерпілі, що не відповідає заявам про не причетність ПАТ “Чернівцігаз” .

Таким чином поністю доводить сплановані дії майнового характеру для досягнення матеріальної вигоди щодо відшкодовування великого об'єму газу, якого не було насправді. Та відшкодовувався він як і державою через схему судових рішень так і людьми , що також сплатили за не існуючими рахунками. Саме такі афери звісно, дозволяють купувати виборців оптом, та продавати газ якого не має. Це парламентські вибори 2012 року з підкупом виборців та газовою аферою, що так і залишилась без будь якої відповіді прокурорського нагляду , крім горіхів та непрофесійного ставлення до своїх обов'язків працівників прокуратури та суду.

3 Свято-Вознесенській чоловічий монастир “Банчени” та його роль в житті Буковини. Михайло Жар як він є.

Свято-Вознесенський чоловічий монастир “Банчени” розташований на мальовничому природному лісовому пагорбі в Герцаївському районі , де в ясний сонячний день за багато кілометрів від нього , можна побачити красу та яскравість сіяючих куполів церкви яку відвідують православні люди, туристи з усіх куточків світу. Дивовижна церковна архітектура монастиря а само Свято-Троїцький собор якій є найбільшим православним храмом в Україні, був освячений Святішим Патріархом Московським і Всія Русі Кирилом , 2 жовтня 2011 року з орденом РПЦ Святого Рівноапостольного князя Володимира третього ступеню, саме наміснику Свято-Вознесенському монастирю Михайлу Васильовичу Жару.

Висока підтримка отця Лонгіна і від екс Президента України Віктора Ющенко що нагородив Михайла Васильовича Жара орденом Героя України . Особливо висока підтримка колишнього Президента Віктора Януковича. Який починаючи від своїх гонорарів від написання книжок, власних заощаджень, спрямовував благодійні внески на підтримку монастиря , діточок сиріт які там виховуються. Перебуваючи на Буковині Віктор Федорович обов'язково відвідував це святе місце та настоятеля Михайла Жара.

Адже добре знав та знає досі, що вірою і правдою з відкритим серцем молиться за нього та підтримує. Та коли було потрібно , допомагав вірянам зробити правильний вибір на дільницях . В політичному розумінні та в духовному змісті понять “світла та темряви” днів наших. Ця двобічна ідилія підтримки та дійсно високих заслуг настоятеля Свято-Вознесенського чоловічого монастиря “Банчени”. Створила в Чернівецькій області ще одну потужну гілку державно-церковної влади, що почала відігравати корінне значення в прийнятті рішень законної державного обласного апарату Де навіть губернатору Михайлу Папієву добре дали зрозуміти що у Президента отець Лонгін один, та губернаторів не бракує.

Таким чином Михайло Жар користуючись взаємною пошаною тодішнього Президента України, почав приймати участь в вирішенні кадрових питань у владі на Буковині, маючи необхідні інструменти для цього. Де першим прикладом стало призначення його вірної йому людини Михайла Гайнічеру заступником голови Чернівецької ОДА.

Саме з метою лобіювання питань “Буковинського Ватікану” на місцях, де спектр питань та планів комерційного характеру інтересів Свято-Вознесенського чоловічого монастиря за декілька років охопив великий розмах по всій Буковині. Адже воно і зрозуміло, більше трьохсот дітей що виховує монастир в тому рахунку діти ВІЧ інфіковані. Що мають всі умови для лікування , виїздів до найліпших медичних центрів рятування тяжко хворих за кордоном. Де на все це потрібні певні кошти, враховуючи численні будівництва на території самого монастиря. Які перераховуються розпочинаючи від впливових підприємців краю , якім потрібна допомога отця Лонгіна , від духовних лікувань, до вирішення питань в обласній раді, судах, митниці, сільських, районних радах всієї області і так було.

Адже церква зайшла в політичну складову на рівні ще одної державної установи на Буковині. Цей статус всемогутнього Єпископа Банченського , його віра, його люди, надали можливість монастирю продовжувати свій впевнений розвиток розширенні свого володарювання. Сотні гектарів лісу, родючих земель, пасіки, ферми, фруктових садів, ставків, в Герцаївському районі, першими перейшли під правління та підпорядкування Свято-Вознесенського чоловічого монастиря з єдиною метою гідного продуктового забезпечення ченців, чорниць монастиря, дітей . Та поступово угіддя, ставки, розширилися по території всій області руйнуючи поняття власність громад та їх інтереси. Вже давно склалась тенденція кожного успішного підприємця надавати всіляку допомогу монастирю де з часом, деяки підприємці стали правою рукою отця Лонгіна на місцях, встановлюючи його волю. Де потреби та його волі перейшла всі межі .

Розпочинаючи від видобутку гравійної суміші на берегу річки Прут , до захоплення великої кількості ставків, водних об'єктів , вже на території Новоселицького району . Таким захопленням на території району потрібні були аргументовані владні постанови та рішення. З підставою наведення порядку, на водних об'єктах Чернівецької області. Прийнявши таким чином рішення про Тимчасовий порядок надання в оренду земельних ділянок з розташованими на них водними об'єктами та гідроспорудами. Де всі повноваження щодо майна громад надали районним держадміністраціям. В свою чергу РДА просто вилучили ставки з майна населенних пунктів .

Віддавши ставки громад Свято-Вознесеньському чоловічому монастирю “Бончени” на 49 років оренди, інши терміни.

Позбавивши в користуванні десятки населенних пунктів. В прикладі Динівецька сільська рада Новоселицького району. 19.04.2013 до мене звернулись мешканці села Динівці в колективному зверненні( додаток 6) в 500 підписів від громади. Щодо незаконного вилучення Новоселицькою районною державною адміністрацією з користування земельної ділянки, водного дзеркала, гідротехнічної споруди(ГТС) на користь Свято-Вознесенського монастиря “Банчени”. З детальними поясненнями та фактичними даними які дійсно свідчать про фальшування документів та не справедливість рішень. Де вже третій рік виборюю правду в судах сільській голова села, та підтримки , правової допомоги нової влади не має досі.

Не є секретом , що після революції гідності, отець Лонгін зайняв сторону підтримки біглого президента . Висвітлюючи свої духовне бачення в повній опозиції до влади та іі політичного курсу. В прикладі Румунське видання "Libertatea Cuvantului" 22 січня цього року. Оприлюднела інтервью Михайла Жара щодо ситуації на Україні . Він наголосив що він миролюбивий та не буде поминати на літургіях проклятих керівників держави які роздають прикази для вбивств. Це сатаністи і якщо не зупиняться буде ім велике горе. Він має право на висвітлення своєї думки, у нас демократія, але все інше це просто зрада.

Та не тільки словами а ділами підтримувалась проросійська ідеологія впливу щодо захисту країни в цей складний час. Саме Михайлом Жаром, де маючи громадянство Румунії , його не дуже бентежить сувіренітет країни. А вбачається навпаки, розділення іі окупантами по плану Москви з війни на передовій . Є також інша війна, це релігійно , духовно, він тут “генерал”. Ставити під сумнів віру в єдність країни іі захист, державність, в тилу. Передаючи як “Терекон Россії” це в маси на Буковині, через отця Лонгіна . Де свята людина займає своє місце, в геополітичній грі з глибоким корінням не тільки благодійних та церковних планів.

Ми всі добре розуміємо, що порушення будь яких справ проти настоятеля монастиря, може на пряму вплинути на рішучі дії Россії без будь яких перебільшень.

Добре знаючи свій статус та недоторканість він впливав та впливає на події що мали місце в області.

Розпочинаючи від тітушок які вахтовим методом заїджали на революційний майдан. Їх збирали люди що мають віношення до монастиря, “царькі від Жара на місцях” Так і до перекриття дорожних шляхів проти мобілізації, в багатьох районах області. Пезпосередково я особисто коло людей які повноцінно розуміють дану ситуацію. Надавали слідству заяви , доводи проведення слідчих дій в деяких справах. Щодо “тітушок” та перекриття шляхів, що мали зворотню дію, мого покарання, в судових справах проти мене, без будь якої вини. 21.02.2014 р. я звернувся до Начальника УМВС Чернівецької області , генерал-майору міліції Демідову О.М. із заявою (додаток 7) .

Повідомивши що на підставі отриманих заяв на території Новоселицького району працюють грмадяни, які пропонують за 500 гривень на добу прийняти участь у антімайдані в м. Київі. Де людей збирали в багатьох селах за допомогою сільськіх голів, та підримкою Новоселицького РДА на придушення майдану. Де мною була вказана схема люди, транспорт, таких вивозів. Одразу зацікавлені особи підняли питання моєї заяви до начальника УМВС. Звинувативши мене навпаки в міжнаціональній ворожнечій, також без будь яких доводів.

  відео дивитись з 2:40 хв.

Та прокрутивши ситуацію та звинувачення які до неї відносились. Тодішня влада замилюючи очі повною непричетністю, була змушена в створенні загонів самооборони із-за моєї заява, начебто іі наслідків. Літом 2014р. Чернівецька область відчула ту небезпеку яка створила сепаратичні настрої. Де встановлені особи розпочали збір підписів громадян щодо звернення до Румунії та Росії, щодо захисту румунів та молдованів на території Новоселицького та Герцаївського районів. Головним куратором сепаратизму, підготовки блокуванню шляхів, фінансування даної акції, став підприємець, мешканець села Строїнці, права рука Михайла Жара в Новоселицькому районі, Володимир Москалюк, його помічник Галак Віталій Олексіович та Маршинецькій сільській голова Кіріл Віталій Георгійович. Якій зібрав позачергову сесію Маршинецької сільської ради з єдиним питанням. Щодо підтримки депутатами блокування дороги міжнародного сполучення в селі Маршинці та збору місцевого населення на дану акцію відмови від мобілізації до збройних сил . Саме за цими планами сепаратизму, 24 червня була перекрита дорога в селі Маршинці Новоселицького району. Де автомобільне сполучення Чернівці-Кишинів, було завалено автомобільними шинами, дошками, деревами, лавками, зупинивши повністю рух автотранспорту.

28.07.2014р, були завезені “віруючи мітингувальники” з сіл Тарасівці, Бончени, Бояни, та міста Герца, загальною кількістю 250-300 сепаратично налаштованих громадян , це були люди Михайла Жара. Спеціально завезені для зустрічі на місці блокування дороги з тодішним губернатором Буковини Романом Ванзуряком. Якій на власні очі побачив і почув сепаратичні настрої та ситуацію що склалась на місці блокування дороги.

З представниками Новоселицької громадської ради я також виїхав на місце блокування дороги в с. Маршинці. Де в той час, перебували на місці губернатор Роман Ванзуряк, начальник УМВС в Чернівецькій області Валерій Зінченко, начальник міліції з громадської безпеки Ярослав Козак, начальник Новоселицького РВ УМВС Віорел Барбакару. Всі вони бачили, і відео це фіксує , де віруючи фанатики розпочали бійку з нами, навіть не звертаючи уваги на все міліцейське керівництво, губернатора, які бачили ситуацію та посідавши в машини швидко поїхали з місця переговорів з мітингувальниками. Одразу на місці, сільській голова с.Маршинці, в під диктовку заступника райвідділу підполковника Лунгу Сергія, написав заяву про нібито спровокований нами конфлікт . Нас одразу затримали, провели обшук автомобілів, відвезли на експертизу, утримуючи в Новоселицькому райвідділі до ранку 29 червня. Не звертаючи уваги на блокування дороги, та ватажків які це влаштували.

З висновку по матеріалах проведеної перевірки райвідділом від 30.07.2014, мене притягнули до відповідальності за ст173 КупАП, та винесли рішенням суду офіційне застереження( додаток10) про недопустимість вчинення антигромадської поведінки. Порушені всі норми слідства, де в своїх слідчих діях, вони не звернули уваги на відкритий сепаратизм зазначених осіб що був мною вказаний. Такі дії сепаратизму були сплановані не на Буковині, та мають відношення до отця Лонгіна його закликами тим хто їх чекає. З метою підриву державного устрою, сувіренітету. Де людей зомбують та залякують не існуючим фашизмом, служінням сатані, та не легітивністю влади. Спекулюючи на відчаї і залякуванні матерів, саме мобілізаційними розпорядженнями.

Я віруюча людина, і добре це відчув коли потрапив в бойові дії. Тільки там розумієш що твій порятунок це воля всевишнього. Тому бували хвилини жаху артилерії. Де моя молитва в окопі до всіх Святих про себе чи в голос. З проханням зберегти життя мені та моїм побратимам, від “біди що летить”, я буду пам'ятати все життя. Читання Біблії на війні морально допомогала, вчила звикати до будь яких умов і залишатись людиною. Я вірю в бога та поважаю віруючих в нього християн, та всі віри світу, адже всі наші віри розпочалися від Христа. Не випадково я пишу про це, провівши Вас через спогади війни та віру там. Саме для того розуміння , що я не сатаніст, антихріст, фашист, націоналіст. Не виконую будь якої волі будь кого, що може поставити під сумнів релігію чи віру людей. Та не веду будь якої пропаганди проти віри, а навпаки за віру та правду на сам перед як вона є. Нажаль настали часи де не потрібна правда, тільки бізнес, влада, а люди які знедолені цим бізнесом, керуванням не цікавлять. Де модно зараз наробивши гріхов, потім в опті їх замолити у молитвах в монастирі Михайла Жара, підкинувши мільон на процвітання, це реалії.

Але гріх залишається злом , адже інши люди страждають доки не прийде справедливість земна. Де молитва, та що дійсно щира від серця, вона чиста від гріха. Та допоможе будь де, та в окопі про який вище писав. Але не як в прикриванні та відмиванні через церковні служби грабунку всієї громади . Де весь корупційний бомонд Буковини, навіть в спеціальних ложах та келіях для своїх. Відмалює гріхи, та добре спить та знов грабує. Отрумуючи прощення за скоєне коли буде завгодно. Займаючись в цих церковних процедурах тільки обманом своєї совісті.

Політика іі рухи, різні партії, депутати , президенти це приходить, та уходить в небуття як історія. Повторюючись знов і знов з новими політичними лідерами та поганим чи хорошими діяннями їх правління. Де оцінку надають нащадки, суспільство. Це політика, іі устрій, що відіграє свою роль у функціонуванні держави на певний період часу . Тільки залишається церква, вона не змінна. Тільки добро, святе пісьмо, та вічна слава Ісусу Христу . Без впливу партій, та будь яких уподобань до бізнесових , політичних справ та президентів. Більш того посягань на майно громад та його привласнення в особливо великих розмірах.

І як написано в біблії “Несподівано Суддя прийде і вчинки кожного будуть відкриті , та зважені творцем нашим, кожного з нас ” мають свою суть для всіх. Адже перед богом ми всі рівні як говорить біблія , але в житті та церковній службі Михайла Жара та рівність не для всіх.

Та як же так , пройти такий не простий тернистий шлях служіння богу, підняти такий не земний храм. Бути визнаним усіма правителями нашого часу , дарувати райське життя знедоленим хворим дітям, це дійсно величність цієї постаті.

Та на ряду з цим, злочинні дії проти державності та людей, цілої команди партії регіонів на Буковині . Де на мальовничому горбу монастиря в Банченах, не має тих молитв каяття. За все те, що вони наробили для знищення гідного життя за час свого керування Буковиною та державою в цілому. Іх відповідальність повинна настати в суді, будь кому, кого визнають винним по закону. Без корупції та підкупного слідства, де віра сповідання, партійність, майновий стан, статус, національність чи знайомства і гроші. Не повинні мати жодного значення, та впливу в прийнятті рішень Іменем України .

Це мета, завдання цілого суспільства яке обрало Європейський шлях країни після революції . Та зараз, чи буде ця спільна перемога чи ні , вже більше залежить від Вас. Від всіх тих, кому повірили , підтримали, надали повноваження та довіру з майдану та виборів. В прийнятті важливих рішень в цей складний час війни та корупції у всіх напрямках життя.

4.   Державна Ветеринарна та Фітосанітарна служби в Чернівецькій області під керівництвом Тодорюка Бориса Васильовича .

Не випадково робота ветеринарної служби на Буковині під керівництвом Бориса Васильовича Тодорюка, має місце вашої уваги.

Адже вибрана мною проблема в ветеринарній службі , має відображення державної корупційної складової на всіх іі рівнях, та не тільки в ветеринарії. Та головне для Вас, визначить роботу слідства прокуратури. Що “оперативно” вже майже 2 роки. Не може дослідити такі “розжовані” мною документальні факти, колективні звернення, документи, свідчення потерпілих, акти перевірок, висновки експертиз. Де такого не професійного ставлення до правоохоронної діяльності я не бачив, як і вся Буковина .

Та вже змінилось три обласних прокурори з початком цієї справи, та корупційна складова що має місце в ветеринарній службі. Це приклад в розрізі, тої гнилої корупційної системи та безвідповідальності. Яка ставить під небезпеку життя та життедіяльність громадян, та без перебільшення потребує швидкого реагування. Де самі ветеринарні працівники з всіх кутків Буковини. Надали своє бачення тої реальної ситуації в роботі служби, за корупції про яку навіть і не снилось.

Це жах ситеми, ганьба владі, реальність та небезпека яку ви навіть не уявляєте. Тої без відповідальності, та корупції що має місце в роботі Бориса Тодорюка та його команди , та вони досі функціонують та володарюють.

27 травня 2013 року, до мене звернувся колектив спеціалістів ветеринарної медицини в Чернівецькій області . Що вказали в колективному зверненні, реальну роботу Державної ветеринарної та Фітосанітарної служби області під керівництвом Тодорюка Бориса Васильовича .( додаток 11)

Де дипломатичні лікарі ветеринарної медицини, фельдшери, головні спеціалісти, включаючи заступника обласної служби, не витримуючи корупційних наказів та справжнього мафіозного керування службою, надали в колективному зверненні схеми збагачення посадової особи та його оточення. Наражаю з змісту цієї інформацією, на небезпеку епідемічних захворювань населення в Чернівецькій області. Саме своєю контрольної- наглядовою функцією та діяльністю санітарно-епідеміологічної служби .

Адже за чотири роки керування Бориса Васильовича, всупереч всім нормативним та морально-етичним нормам керівника державної служби . Де останній налагодив та запровадив свої не писані закони збагачення, що руйнують та знищують колектив ветеринарної служби .

Це трагедія нашого часу, адже спеціалісти дійсно стали заручниками тотальної корупції в державній установі, що приносить незаконні мільйонні прибутки . Та разом з цим , біль, сльози ,простих людей, підприємців, спеціалістів ветеринарної справи, що повністю зневірені в правоохоронну систему. Яка працює за дорученням кримінального угрупування у владі, де саме цікаве , що будь в якій владі. Де ветеринарна служба, іі робота в цьому листі, це саме приклад системи контролюючих державних установ їх внутрішнього корумпованого середовища .

Які замовляють сфальшовані кримінальні справи, незаконно звільняють з роботи , примушують мовчати та залишати посади за власним бажанням, тільки з одною важливою для себе , та свого оточення метою , гроші, та шляхи їх надходження . Починаючи від примусових хабарів за приватну практику, роздрібну торгівлю медикаментами в районах , примусових благодійних внесків, продаж посад в службі, що за час правління таким керівником, свідомо позбулася ряду досвідчених спеціалістів ветеринарної справи .

Прийшов час коли , керівника такої відповідальної перед громадою установи. Охорони життя та здоров'я всієї Буковини, в фітосанітарному забезпеченні краю. Не цікавлять перші та основи функціональних завдань “Безпечність м'ясної продукції для населення” . Належна перевірка продуктів харчування на існуючи небезпечні хвороби та отруєння . Цікавлять нові методи отримання незаконної винагороди, від хабарів, перевірки за гроші продукції що надходить із-за кордону, чи яка вивозиться за межі держави, інших багатьох моментів цього корупційного ланцюга у владі .

Де Чернівецька обласна прокуратура , стала на інтереси групи осіб ветеринарної медецини що довели цю службу до іі розвалу, та комерційному призначенню, без перебільшення. Така робота як і ветеринарної служби так і прокуратури , а вірніше її імітація з корисливих мотивів. Призвела до емоційного вибуху в самому колективі ветеринарів області . Вони почали висловлювати незадоволення поборами які були введені Борисом Васильовичем. Що були обов'язковими , з визначеними нормами постачання м'ясо-молочної продукції з районів області . Які в подальшому реалізовувались на Чернівецьких ринках .

Край ценізму існує досі, це примусові зобов'язання кожному начальнику управління через головного спеціаліста відділу інспекції Стефаник Тетяну Іванівну та начальника управління ветеринарної медицини м.Чернівці Смоляк Ірині Віталіївну та вже і заступника управління.

Саме через неї, потрібно сплачувати державну данину на підтримку ветеринарного головного очільника . Якій вже давно переступив всіляку межу порядності. Перебуваючи в кримінальному полі своїх інтересів що поставили під загрозу існування професійної ветеринарної служби на Буковині . Побачивши відкрите незадоволення на робочих нарадах, заявах багатьох ветеринарів з змістом неналежної роботи її керівника. Борис Васильович переступив останній рубіж своєї совісті. З впливовим наміром позбутись своїх колег , “Які за багато знають” ,руками правоохоронних органів. Що прийняли в цій справі функціональну позицію не в покаранні винних осіб, а за іншим корупційним призначенням, прибиранням спеціалістів за статтями .Забезпечуючи повну охорону інтересів Тодоряка Бориса Васильовича. Та кримінальні справи кожному хто не згоден з таким керуванням та слідством.

Звільнились під примусовим тиском правоохоронців та голови служби, з своїх посад, підписавши пізніше колективне звернення до мене :

1 Начальник Управління ветеринарної медицини в Глибоцькому районі Петрюк Іван Васильович

2 Начальник Управління ветеринарної медицини в Новоселицькому районі Володін Володимир Васильович

3 Начальник Управління ветеринарної медицини в Герцаївському районі Холозьон Володимир Іванович

4 Начальник Управління ветеринарної медицини в Заставнянському районі Бузинський Іван Михайлович

5 Заступник начальника Управління ветеринарною службою в Чернівецькій області Істратій Петро Васильович

Але просто звільнити з посад людей які піднімали ветеринарну службу в області з початку іі існування , начальнику управління було замало.

Придушення колишніх працівників стало першим завданням начальника ветеринарної служби, використовуючи прокурорський нагляд. Після вищезазначеного колективного звернення ветеринарів від 27.05.2013 вже 30 травня, прокуратурою міста Чернівці, це повідомлення було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Де кримінальне впровадження доручили Шевченківському РВ УМВС в Чернівецькій області. Також на прес-конференції обласної прокуратури з цього приводу, колективного звернення ветеринарів, дав коментар колишній очільник прокуратури Петро Коваль. Якій пообіцяв розібратись в цій ситуації, як завжди він розібрався.

Після цих гучних заяв прокурором , справу почали активно тормозити та впливати на колектив ветеринарної служби з середини, вбиваючи надію на справедливість тих хто працює .

Побачивши такі слідчі дії 05.07.2013 , я звернувся до колишнього Генерального Прокурора України Пшонки В.П. із заявою про неналежне виконання службових обов'язків обласною прокуратурою. Та фактичними даними порушень, в протоколі від 12 червня 2014р, інспектором роботи ВВМ УМВС України Жабичем Д.М. Що досі не був взятий до уваги слідством. (додаток 12)

Де належним чином не були опитані заявники, більш того не був відсторонений на час розслідування голова обласної ветеринарної служби. Що таким чином мав повний вплив над колективом служби , працівниками правоохоронних органів . На допомогу очільнику служби області , став на захист колишній заступник Міністра аграрної політики , голова АПУ, державний службовець 3 рангу Бісюк Іван Юрійович. Саме він, також колишній губернатор Михайло Папієв. Зупинили слідство по цій справі, завдяки колишньому прокурору Петру Ковалю, якій взагалі не мав своєї думки, тільки підпорядкування наказам.

Така ж сама ситуація в роботі Шевченківського РВ УМВС , Новоселицького РВ, слідчих прокуратури. Це стало обличчям тої системи правосуддя, яка потрібна для уникнення відповідальності за скоєні дії , залишаючись і надалі при своїх корупційних інтересах.

Побачивши некомпетентність правоохоронних органів в цій справі , я зв'язався з телеканалом НТН програми “Агенти впливу “. Де журналіст Юлія Панкова, надала нове бачення , та реально освітила роботу ветеринарної служби в Чернівецькій області з головою служби Тодорюком Б.В. (додаток 13 http://ntn.ua/uk/video/agenty_vplyvu/2013/09/02/11830 )

Не висвітлювали на НТН асоціацію ветеринарних спеціалістів області, куди надходять внески з кожного працюючого в службі, та різного роду благодійні внески . Головним пунктом цього статуту , є пункт 3.4.4 де асоціація має право отримувати допомогу у вигляді коштів або майна, що надходить безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань, грантів,членських та інших внесків. Також надано право організовувати збір пожертвувань ,внесків, від фізичних та юридичних осіб , міжнародних та іноземних організацій.

Таке право , стало для Бориса Тодорюка «золотим дном» невичерпних благодійних внесків які поступають на службу. Але за весь час керування Бориса Васильовича не хто із працівників ,спеціалістів не розуміє куди діваються величезні благодійні потоки з всієї області. Де навіть члени цієї асоціації повинні сплачувати тільки за торгівлю медикаментами від 5000 тисяч гривень, отримання ліцензії на приватну практику від 2000 тисяч гривень, що є примусовими та не підлягають обговоренню.

Також не є секретом що всі приватні підприємці, господарі переробних підприємств, птахо господарств, є першими благодійниками Бориса Васильовича, котрі вносять благодійні внески за те що в них іде (посадка птиці 5-10 тисяч гривень) вирощування, вакцинація, дозволи,на реалізацію , всіх видів живності, (від 3 до 10 тисяч гривень) де ці гроші проходять «відмивку» благодійництвом. Утворюючи таким чином легальність отриманих величезних коштів , які за статутом ветеринарної асоціації повинні їти на допомогу, насправді на приватні рахунки. Та час від часу , прокуратура віддає в жертву спеціаліста ветеринарної служби, професійно підставляючи його, роблячи тим самим належні показники,та звільняючи місце для платної посади. Починаючи від ветеринарного інспектора закінчуючи заступниками управління та начальниками районів ветеринарної служби.

Фактом цього є ряд порушених адміністративних та кримінальних справ за останні два роки на працівників ветеринарної служби в Чернівецькій області, що за статистикою перевищує попередні роки в десять разів.

Справжнім злочином проти споживача є надавання ветеринарної довідки на реалізацію м’ясної продукції які не проходять насправді клінічного перед забійного огляду, (довідка на забиття) , замість того щоб перевірити температуру, оцінити стан тварини, та переконатись що в продовж останніх 14 днів тварина не піддавалась лікувально-профілактичним маніпуляціям, насправді таку довідку банально купують, і якщо порося чи рогата худоба здохла від якоїсь хвороби вона може спокійно реалізовуватись на ринках області повністю на правдоподібних документах які « оптом» видаються ветеринарною службою ,не думаючи про здоров’я громадян ,за кожне не перевірене порося через вищезазначені благодійні внески,чи готівкою дуже швидко вирішуються питання втрачання часу, на не потрібні, як хтось вважає перевірки на тяжкі хвороби. Прикладом цього є ринки Чернівецької області ,де щоденно реалізуються багато сотень туш , і справжню перевірку проходять насправді одиниці.

Така ситуація стимулює не чистих на руку підприємців знаходити виходи реалізації сумнівної продукції та обманювати людей які першочергово довіряють не підприємцю а ветеринарній службі, що на пряму відповідає за безпеку продукції яка продається на території області . Не звертається належна увага супровідних документів та при їх відсутності робиться потрібний документ для реалізації . В основі з одної великої партії знімається проба на зараження з однієї туші та дублюється на всю продукцію . Вся схема такого керування цим видом порушення полягає в надійних помічниках , одна з яких начальник управління ветеринарної медицини м.Чернівці , Смоляк Ірина Віталіївна, саме вона проводить обхід всіх лабораторій Тричі в місті на тиждень , саме для збору данини, контролюючи насправді грошові надходження та збираючи тяжкі торби. Та скоріш за все не маючи часу думати про людей яких вона наражає на риск захворювання від неякісної продукції від іі не професійного та корупційного ставлення до служби.

Ситуація в районах області виглядає куди цікавіше. На збори « данини» по районах області постійно вирушає головний спеціаліст відділу інспекції Стефаник Тетяна Іванівна . Ця молода та впевнена в собі дама, не дивлячись на юний вік , має довіру в обличчі начальника ветеринарної служби області. Що довірив виконуючи завдання контролю та збирання грошей.

Всі які працюють начальниками районів ветеринарної служби знають про ті вимоги які були висунуті саме Тетяною Іванівною що повинні виконуватись з кожним іі візитом. Сума такого візиту коштує від 2 до 5 тисяч гривень кожному начальнику управління потрібно віддати ,не враховуючи продукції яка відвозиться до управління 2-3 рази на тиждень.

З зарплатою начальника управління району в 1500 гривень , віддати просто так 2000 гривень є повним парадоксом.

Не витримавши справжнього тиску, саме від начальника ветеринарної служби , звільнився з роботи начальник управління ветеринарної медицини в Глибоцькому районі Петрюк Іван Васильович. де до пенсії йому залишилось 2 роки. Також в 2012 році в наслідок постійних перевірок та не обґрунтованих звинувачень з порушенням кримінальної справи ,звільнився з роботи начальник ветеринарної медицини в Новоселицькому районі Володін Володимир Васильович . До пенсії залишилось пів року.

В грубій формі перед всім колективом служби був принижений начальник державної лікарні Герцаівського району Холозьон Володимир Іванович, якій також пішов з служби.

Також не став мовчати за такі діяння управлінням ветеринарною службою , заступник начальника управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області Істратій Петро Васильович, трудовий стаж якого більше 30 років, якого примусили піти за власним бажанням ,так і не доробивши до пенсії.

Також Бузинський Іван Михайлович , займав посаду начальника управління ветеринарної медицини в Заставнянському районі на протязі 27 років. В ході роботи з Тодорюком Борисом Васильовичем , останній замовно , через правоохоронні органи почав дискредитацію свого колеги якій не мовчав. Та через прокуратуру замовив саме ряд статей кримінального кодексу ст. 364ч1(Зловживання владою та службовим становищем) та ст366 (Службова підробка). Де в судовому засіданні Заставнівського районного суду від 28.11.2012 йому були пред’явлені звинувачення в дискредитуванні органу ветеринарної медицини, за нібито фіктивні протоколи в адміністративних правопорушеннях.

В ході цієї справи був накладений арешт на все рухоме та нерухоме майно , здійснювався шалений тиск якій в результаті привів до емоційного зриву та інсульту, пізніше його виправдили.

Побачивши таку несправедливість та відкрите нахабство і безкарність, я , на основі заяви служби , звернувся до Держветфітослужби України з вимогою створення слідчої комісії з виїздом до Чернівецької області . Де ця комісія взагалі не кого не опитувала , а просто гарно провела час на Буковині, не чого не змінивши. Так само спрацювали і правоохоронні органи , де начальник УМВС області надіслав повідомлення про подальшу перевірку справи №42013270000000035. Повідомлення за №31\1-134 від 2014 04.04. та відповіді з того часу про стан слідства не має. Вражає що 500 працівників цієї необхідної галузі охорони на захист прав споживача, та розвитку агрокомплексу країни. Почали працювати в іншому напрямку, зупинивши не за їхнім бажанням , справжню необхідність ветеринарної медицини, перекваліфікувавшись в мародерів свого ж народу. Не виконуючи основну функцію що надана як державній установі, захищати споживача від хвороб та захворювань в цій галузі.

Та сподіваюсь на вашу увагу , в цій справі. Де закінчення слідства та суд, повинні змінити цю ганебну ситуацію ветеринарної медицини та забезпечити, мінімізувати, безпеку утруєнь на Буковині.

Та головне, закінчення кримінального провадження що вже дуже затягнулось своїм безпечним слідством, та на цих підставах, дозволяє продовжувати корупційні прояви до цього часу. Та справжне правосуддя не бачить, але це бачать люди яких не чують.

5 Корупція на місцях.

Заключна частина цього відкритого листа до Вас Віктор Миколайович ! Має найважливішу ціль цього звернення з п'яти частин. Що їх об'єднує, та створює реальне бачення тих проблем, які ми просто не подолаємо без Вас та вашого державного правоохоронного втручання в кожну з них. Не популярні рішення, зменшення соціальних витрат , відстутність люстрації, економічна криза, війна.

Всі ці загальні фактори сприяють падінню довіри до влади, не дивлячись в загальному, на змушені кроки останьої .

Де саме громадські формування, правозахисники, об'єднання громадян, волонтери. Все ж такі відіграють особливе соціальне значення , допомагаючи владі тримати ту рівновагу довіри на місцях та на війні до останього.

Яка не дозволить органам місцевого саморядування, міліції, суду, прокуратурі, перевіряючим контролюючим органам. Іти тим самим, корупційним шляхом, якій привів всю державу до прірви, де ми продовжуємо рух в іі напрямку.

Цей шлях партії регіонів та іі лідерів як Михайло Папієв на Буковині та всі що йшли за ним , виконували його рішення які мають сьогоднішню дію.

Та нажаль цей шлях корупції, казнокрадства, обману простих людей, має свої подальші прояви і сьогодні . Де робота правоохоронних органів, як і з самого столичного верху до місцевих райвідділів не сприймається суспільством із-за не професійного ставлення та самих же домовленостей.

Відбулась революція, а кримінальні перепони для громади залишились. Саме ті перепони, із-за яких загинули люди на майдані, заради справедливоті, але іі не має і досі. Чому ? Остання частина цього листа, це приклад проблем місцевого самоврядування Новоселицького району на Буковині , роботи прокуратури, міліції , суду. Що до цього часу працюють як в часи Віктора Януковича. Не звертая уваги на людей, їх проблеми, що залежали від падіння режиму. Та чомусь той режим для когось ще не впав. Ставши на допомогу злочинним рішенням, утримуючи, захищаючи редути бізнесу, звільняючи від відповідальності, фальшуючи та не доводячи справи до суду.

В зв'язку із цим, та на підставах нище зазначеного. Під самими вікнами Новоселицької прокуратури та суду. Мешканці району, підприємці, вийшли на мітинг 5 травня 2014 року.

Висловивши свою позицію щодо роботи міської ради, прокуратури, міліції та суду. Та в знак категоричної позиції до цієї роботи, встановили майдан, наметове містечко. До поки ці органи державної влади, не знайдуть справедливість в ряді актуальних кримінальних проваджень та рішень. Як і всього листа, так і нище зазначеної інформації в прикладі від місцевої корупції, незаконної приватизації майна, інших дій, без будь якої відповіді для людей.

Створений місцевий майданчик опору на Буковині біля стін прокуратури та суду, об'єднав поступово людей без політичної мотивації.

В зливу, сніг, жару та морози, Буковинській майдан стоїть майже 11 місяців в очікуванні відповідей слідства та влади.

З 5 травня того року влада що не відчутна в районі, змінились тільки політичні прапори, роблячи вигляд що працюють в посиленому режими проблем людей що живуть на вулиці біля Новоселицької районної прокуратури.

Та сьогодні, прийшов час спитати про результати слідства ряду кримінальних проваджень, де наближається рік як стоїть Буковинський майдан, отримавши ноль роботи і відповідей правоохоронного нагляду. Прикриваючи і надалі інтереси місцевої мафії. Від комунального господарства з найбільшим мільонним боргом в своїй сфері діяльності по Україні за кількістю мешканців. За роботу дитячих садків, Європейськи програми для них, незаконному видобутку гравійної суміші інших тем що не вирішуються на користь громади як хотілось.

Так, в прикладі на основі конкурсу “Підтримка енергоефективних заходів в малих містах України”, були спрямовані заходи та кошти ЄС в 195000 тисяч євро, для введення європейських стандартів життя. Цей грант отримав Новоселицькй дитячий садок “Дзвіночок”. На виконання будівельно-монтажних робіт, та обладнання енергоефективності для ДНЗ “Дзвіночок”. Реалізацію проекту розпочали в м.Новоселиця 01 квітня 2012 р з затвердженими планами на 14 місяців куди входило виконання:

-Здійснення поточного ремонту будівель ДНЗ “Дзвіночок”

1 Термоізоляція будівель 4 корпусів

2 Облаштування котельні ДНЗ “Дзвіночок” та придбання 2 котлів на двох видах палива для найбільшої економії енергоресурсів розроблених на дієвих схемах комбінування найраціональніших видів палива з використанням альтернативних джерел енергії.

3 Ремонт та обладнання автономної котельні.

4 Централізована гаряча вода в ДНЗ

5 Перекриття покрівлі

6 Ремонт внутрішніх стін (від ріпка)

7 Придбання комплектуючих щодо роботи двох котлів

8 Встановлення потужності електропостачання в 170 кіловат

Де метою цього проекту стало зменшення витрат на опалення дитячої установи майже на 50 % , що за приблизними розрахунками на зазначеній економії окуповувала свої витрати на протязі трьох років. Аплікантом проєкту стала громадська організація “ Буковинський центр реконструкції і розвитку “, де виконавчий директор центру Кирпушко Ярослав Васильович зазначив , що всі заплановані програми енергоефективності Представництва Європейського Союзу будуть виконані в запланований строк з всіма вищезазначеними пунктами взятих зобов'язань забезпечення енергоефективності . Де Буковинський центр реконструкції і розвитку отримав на свої рахунки від Представництва ЄС суму майже в 165000 тисяч євро , та витратив :

1 Виготовлення проектно-кошторисної документації - 50000 тисяч гривень.

2 Обладнання пакету 200 кВт - 154.911 гривень

3 Насоси в кількості 3х штук -15.492 гривень

4 Ремонт в котельні ДНЗ невідомою будівельно-монтажною організацією, яка за своїм виконанням будівельних робіт мала серйозні зауваження. Буковинський центр реконструкції і розвитку оцінив іх виконання в 150000 тисяч гривень . Таким чином витративши на енергоефективність дитячого садку суму в 370403 (триста сімдесят тисяч чотириста три гривні) яка трохи менше 37000 тисяч євро на той час , зробивши заяву про виконання всіх взятих на себе зобов'язань перед ДНЗ “Дзвіночок”, партнером проекту Новоселицькою міською радою, будівельно-монтажною організацією Прат “Агроспецмонтаж”.

Наголосивши про закінчення коштів що тим самим не виконало головних умов , поставлених задач та цілей енергоефективності ДНЗ “Дзвіночок” , а саме:

1 Відсутність комплектуючого обладнання для раціонального твердого виду палива що передбачався на початку проекту .

2 Максимальна економія витрат, що знайшла своє відображення в неякісних товарах енергозбереження . Саме в кожному товарі , що підтверджується спеціалістами.

3 Відсутність централізованої гарячої води як зазначалось в проекті .

4 Не якісний ремонт котельні з завищеними витратами на нього в 3 рази.

5 Термоізоляція товщини № 3 замість 7, що не охопила визначений метраж виконання згідно з проектом.

6 Замість запланованих 170 кіловат було встановлено 50 .

Не виконавши таким чином, всі взяті на себе зобов'язання всіх сторін, що приймали участь в проекті енергоефективності. Включаючи Представництво Європейського Союзу в Україні.

Але на всі звернення з цього приводу була відповідь що цей проєкт пройшов процедуру аудиту. Саме працівникам КРУ в Новоселицькому районі виділили місце в колишньому приміщенні міської ради. Часом не за цей дивний аудіт дитячого садка. Не надавши відповіді на жодне акцентоване питання витрачених коштів. Що не знайшли свого самопризначення в сумі більше ніж 100000 тисяч євро. Де ці гроші були списані на семінари, інші витрати . Але не на завершення європейського планування для дітей. Я звернувся до всіх учасників проєкту в тому числі до Яна Тонбінські ( додаток 12) , посла ЄС в Україні. Та отримав його особисту письмову відповідь (додаток13), та декілька телефонних розмов з консулом Європейської установи в Україні. Ще досі не має відповіді міліції та напевно і не буде.

Інша найважливіша проблема районного центру це те що на протязі багатьох років людини що вже зазначена в цьому листі . Впливає на всі існуючи рішення державної влади, знущається над нашою громадою, під прикриттям всіх органів самоврядування.

Саме підприємці Новоселицького ринку стали засновниками цього майдану в Новоселиці, що вже майже рік без будь яких рішень в своїй справі.

Так , наш Новоселицькій колгоспний ринок що належав територіальній громаді, просто , завдяки ряду не правомірних рішень міської ради, та підтримки Новоселицького суду, Ринок перейшов в постійну приватну власність до Москалюка В.І. Це саме та людина, що є правою рукою отця Михайла Жара, та має пряме відношення до сепаратичних рухів на Буковині, видобутку гравійної суміши на річці Прут, відбиранню ставків на користь себе і монастиря, інших справ що висять тягарем роками в Новоселицькій прокуратурі без руху.

Також потрапив до рук цього бізнесмена Новоселицький колгоспний ринок. Захопивши таким чином стратегічну, дохідну частину міського бюджету.

Більш того, створивши на ринку високі побори з підприємців, не вкладаючи жодної копійки в інфраструктуру . Не виконуючи питання благоустрою, вводячи в оману неправдивими відомостями, та в прямому сенсі вимагаючи з підприємців грошові кошти за землю, світло, оренду, комунальні послуги яких не має, та за цінами в десятки разів перевищує іх ринкову вартість.

Та хто відмовився іти на відкритий грабунок, просто не допускали до приватної власності на території цього ринку, відключивши навіть світло. Нанявши воїнізовану охорону з собаками. Де саме Новоселицька прокуратура порушила кримінальне впровадження щодо незаконної приватизації ринку , інших питань що надавались в заявах людей, але результату не має. Цим власником були встановлені нові правила де директор не рахувався не з ким, довівши підприємців до судових позовів, де вийграти було не можливо, саме в Новоселицькому районному суді.

Після реконструкцію ринку, торгівельних павільонів, та проведення будівельно-монтажних робіт з метою будівництва 150 магазинів на території ринку, та вимогою прибрати майно людей для будівництва нового ринку. Були підписані інвестеційні договори щодо цього . Де вартість кожного магазину згідно цього договору становила 3608,80 за десять кв.м. Коли розпочалось будівництво, інвестори, а це підприємці, сплатили, отримавши відповідні квітанції про оплату в сумі від 12000 євро і вище за кожний магазин. Але були отримані довідки від пана Москалюка В.І. про вартість магазинів в сумі 4500 гривень, зробивши таку собі економію та не сплативши податків державі майже в один мільон гривень. Що не яким чином не цікавило правоохоронні органи на той час і по нині.

Не цікавили порушення чинного земельного законадавства Новоселицькою міською радою при прийнятті рішення про передачу у власність шляхом викупу земельної ділянки на який розміщено ринок. Де при розгляді і затвердженні технічної документації по виготовленню акту на право власності було порушено право суміжних землекористувачів, позбавлення останніх доступу, під'їзду до будівель, які знаходяться у них на правах приватної власності. Всі вимоги, прохання, судові розгляди, щодо діяльності такого бізнесмена були не почутими, проїгнорованими владою, правосуддям.

Така ситуація захоплення комунальної, колективної, власності, з обмеженням після цього доступу до приватних магазинів підприємців . Свідчить про не захищеність підприємницької діяльності. Та взагалі відношення влади і правоохоронної системи до людей.

Прийшов час відповідальних рішень, відстоювання тих інтересів які є законними. Та сприятимуть максимальному задоволенню людей що дійсно постраждали від того режиму, неправомірних рішень, таких вищезазначених бізнесменів, влади. Надавши можливість простій людині відчути, що всеж такі є якась справедливість, “Ціна жертвам майдану” І до того часу люди, громадськість, має право на відстоювання своїх інтересів в спосіб зазначеного Буковинського майдану, якій навпаки створює той баланс коли влада повинна діяти об'єктивніше та скоріше вирішувати ти чи інши питання іх компетенції.

Де кожного дня з заявами звертаються громадяни які також втратили довіру до органів влади. Звісно є порузуміння що дійсно складно всім, війна, але ж не в присутності цієї корупції що паразитувала владну вертикаль на Буковині .

Саме така, зараз ситуація в Чернівецькій області, де авторитет представника влади, має значення в правоохоронній роботі до, та після революції.

Адже в вашому відомстві революції гідності, совісті, професійного слідства та контролю так і не настало. Та для “спуску пари ” для громади що бачить. Вже змінили двох попередніх Генерельних прокурорів з нольовими результатами боротьби та статками олігархів, саме після вашої посади. Купуючи готелі в центрі столиці, вкладаючи мільони в бізнес.

Чи так, в таких згадках, хотіли би Ви залишитись в історії України та пам'яті простих людей з передової на війні чи будь якого мирного куточку України ? Вирішувати Вам, та відповідати за рівень довіри населення до правоохоронної системи на Буковині та єтапу правосуддя якого не настало, також саме Вам.

Ми солдати, прості люди, будемо робити все за для перемоги на рідній землі, і ми вже в історії згадках і реалії нашої держави іі захисту і це відео свідчення тому.Та бажаємо Вам також, довести що в країні є закон рівний для всіх людей. Вірю в нашу перемогу разом , це головне для нас всіх.

Слава Україні !

З повагою старший сержант ЗСУ Істратій О.В.

Відео

Оцінити матеріал:
(22 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! -8 Новоселица
Молодец Олег!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -17 Томик Юрий
Письмо жесткое но справедливое. Олег на деле показал как надо Украину защищать не в кабинете а в окопе с автоматом в руках. Также показал нам всем как не бояться а бороться с этой всей бандой. Олегу полный респект так держать! В письме увидел что Олег написал про моего старого знакомого строинецкого " товарища" Москалюка. Сразу видно что в детстве ему не читали сказок. Думаю подарить ему на день рождения книжку "Сказка про золотую рыбку". Может поймет в чем дело. Хотя сомневаюсь.Там не мозга. Верю что скоро этот " СТРОИНЕЦКИЙ ТОВАРИЩ" останется без штанов каким и пришел в Новоселицу. У нас еще все впереди!
P. S. Олег думаю ты на правильном пути надеюсь мы с тобой сработаемся!
Активисты Новоселицы за Олега Истратия!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -18 Активист
Многие думали что поставили Новоселицу на колени! Новоселица просто завязывала берцы! Новоселица так долго ждала перемен! Олега пора выдвигать на Голову администрации района. Он это заслужил потому что он из простого народа а не какой-то папинькин мажор. Это будет первый Народный Голова. Надеюсь так в скором времени и будет. Балту пора выкинуть в балту, маленький мальчик соплежуй! Активист с района.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -18 Гражданин
Это все отпечатать надо мозг иметь. Туда его депутатом верховной, хорошо говорит, и вижу делает.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -17 Базар Новоселица
Единственный депутат в Новоселице ,который защищает интересы людей.Но местная власть пытается унизить его , потому что правда колит глаза.То что Москалюк имеет державный акт на землю из под магазинов людей это факт, кто ему помог? МЕСТНАЯ ВЛАСТЬ.Мэр города Никорич и депутаты городского совета. Спрашивается кто крышует местную банду? Вот Олег писал кто главар банды.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +16 Новоселица
Новоселицкий район самый проблемный район в области. Истратий БРАВО! Где прокуратура , почему не принимают меры?За что они получают зарплату? Новоселицкая прокуратура,Чер новицкая прокуратура?Все знают чем занимается Москалюк, издевается над людьми по полной программе,как продавал электрику так продает дальше,тигр с 7 до 14 часов не пропускают предприниматели на базар до своих магазинов, не смотря на то что у каждого есть акт на право властности , державный акт на землю.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -15 Мистер...
Народ за вас Олег Владимирович,хв атит боятся и молчать,вы наша надежда!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +15 лола
Посол ЭС в шоке. Как же нам Европа поможет если деньги с проэктов воруют ? Мер Новоселицы тоже высший пилотаж. Куча криманальных дел на горсовете, а месная прокуратура только и успевает что отмазывать та и дела закрывать. Наверно прокурор Новоселицы свое уже отработал. Реальные дела , чистая корупция, безпредел. Вижу знает этот сержант все как надо. А говорят что военные у нас тупые, прочитал от начало до конца, это сержант всем сержантам, молодец ,развалил всех.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +13 Пэтрик
Ребята,кто в конце концов этот Москалюк? Я вам скажу этот человек ,трус и подлец , который не верит в бога а в сатану. Как таких людей земля носит?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +10 Вопрос
У меня вопрос к сельскому голове села Мамалыга. Просмотрел видео, и понял что председатель боиться и ищет защиты. Хочу спросить чего боялся ? Чтоб не приехали и не забрали из-за собирания титушек ? Или может люди не помнят как вы председатель лично искали титушек по нашему селу ? Тоже самое Маршинский голова, тот вообще за Россию. Так из-за чего боишься ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +13 Диновцы
Олег ты все правильно писал, раньше люди верили в бога и немного боялись.Вопросы тут есть не только у председателей с Мамалыге, Маршинцы,а у всех органы власти чем они занимаются . Сколько денег им надо для полного счастья? Мафия Новоселицкая побойтесь БОГА ведь народ вас прокленает.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Активист
Вижу как из-за москалюка у многих чинух шапки послетают. да москалюк многих подставил особенно дудку. слышал шо пан судья хочет стать на лыжи. сколько же бабла он срубил за 35 лет. продажа решений контрабасс игровые автоматы думается лимонов зеленых 100 собрал не менше. А по виду ходит как бомж. шифруется гад. сколько ж эта тварь судеб загубила. думаеться много. но ему скоро за все злодияния воздастся пополной. путевка в ад онклюз обеспечена. Слава Украине ! Слава погибшим патриотам!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +19 Простой народ
Дай бог,чтобы наконец брались за эту Новоселицу, первый кто попадет под раздачу это городской совет.Если Романюк (прокурор) Новоселицы хотел, давно был порядок в вашей Новоселице. Но по всей вероятности кто будет плакать очень горькими слезами, но там уже никто не поможет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -19 Предприниматели
Если бы Москалюк был умный, и не такой жадный, ничего бы не было: ни Майдана, ни судов.Но он со своей тупостью и упрямостью осла потеряет всё.Ведь базарники начали протест против него одного, а по цепочке потянулись все. Включи людям свет и верни им землю, и от тебя бы отстали. Но нет, он ждёт до последнего, как Янукович.А участь Яныка известна всем.Так что, Вова, пора ставать на лыжи. Только вот успеть бы...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -21 Громада
Олег Істратій не боявся писати раніше, а зараз тим більше.Роботи у нашому регіоні- не початий край. Так що закочуй рукава, Олег, і працюй. Команда у тебе хороша - допоможуть.А люди підтримають, тільки ти їм покажи, як вмієш працювати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +32 Aurel
Олег, почему Ваню Семенюка не упомянул. Или они Жару не помагал , контрабанду не возит?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -21 Активист
ходят слухи что Осел предлагал за решение вопроса по рынку Олегу 1 миллион гривасей. Но зная Олега ему важней судьба каждого человека чем паршивые 30 серебряников. На сегодняшний день я не вижу более сильного образованного смелого лидера в районе чем Олег. Хочется верить что вдальнейшем он не скурвиться и будет защищать интересы простого народа еще сильнее. Дай ему Боже здоровья и сил! С Уважением активист.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -26 космос
хто не памятає як починався майдан хочу нагадати. Зібралися бізнесмени з базару які проти Москаляка к ним підійшов Пападюк с Свободи і почав робити собі вибори. Істратій тоже прийшов но вибори не робив. Пападюк повибирався повибирався але не вибрався і кинув бізнесменів та втік з Майдану. Олег Істратій людей не кидав а залишився з ними. Я знаю бо я був на Майдані. Олег нормальний пацан бо постійно давав мені цигарки. Наскільки я знаю Олег пійшов воювати в АТО.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +11 флоря
Олег, эта власть еще долго будут тебя гадить,но кроне власти существует такое понятие БОГ.От правосудие они любым путем будут себя оправдывать а от слезы матерей, от проклятие людей ,не мог откупится ни один НАЧАЛЬНИК, Никорич, Дудка, биснесмен Москалюк....... ............... ..........ни какая молитва их не спасет .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -22 Томик Юрий
не понемаю я тебя
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -14 Богдан Яворский
перестань дурить людей
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +16 Селище. Игрушкина
Пузатый не позорь фамилию Яворский. Ты мелкий, жирный, вонючий барыжник феном, будешь тут рассуждать кто кого дурит. Продавай страховки с чикетами и сопи в дырки, наплодил детей а воспитывать не кому. Займешь скоро свое место у параши в Сокирянах. С тобой соседи родственники не разговаривают,и змотал всех. А он тут рассуждает, проверь ошибки, в школе таких двоешников еще не было за всю историю . Бездарь отдай долг, дала своей рукой и теперь бегаю за тобой, а он грамотей в интернете, и чтоб я тебя возле Стасика не видела, подонок.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +10 Базар Новоселица
Людей дурил и дурит дальше Москалюк это факт, а доказательство есть выше крыши.Сколько Москалюк сможет откупится? Ему есть за что перешивать, а мы простой народ спим спокойно . Мы действительно верим в бога, а не Москалюк.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -9 рабочие
вам каждому по лопате дать нужно и на поле работать а не на базаре мордой торговать
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 за правду
Москалюк дурит базар, а базарники дурят людей, на базаре ни когда правды не было, кроме сплетен и лишних разгаворов, одни лодыри и тунеядцы там сидят толька что бы не работать
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 Базар Новоселица
Не переживайте ,у нас и лопаты есть и огороды, и по 10 лет в Италии работали, купили магазин чтобы жить лучше.!2000 тысяч евро лодыри и тунеядцы не имеют. Сплетни и разговоры , есть на каждом повороте, а правду мы найдем, еще как охо............ ............... ...............
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +23 за правду
за какую правду вы говарите если вы на базаре валютными махинацыями занемаетесь, вот такими как вы органы должны занематся и отправлять куда следует
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +28 Простой народ
Рыба портится с головы.Если бы была нормальная власть на этом базаре и в этой Новоселице давно был порядок. Кругом бардак .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -18 Черновцы
Рано еще смеяться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -17 nexton
Він точно на передовій зараз воює? Дивлячись на його сторінку у фейсбук ,складається враження що істратій воює не з автоматом а з фотоапаратом, писати різні провокативні матеріали він звичайно масову, але згадаймо кому потрібно завдячувати за той бардак який зараз можемо споглядати навпроти суду і це тільки вершина айсберга, істратій як і його колега по нещастю попадюк ще ті бандюгани, тільки з жиру бісяться що не привладі
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +12 новсел
Бардак возле суда ? А кто ответит за Бардак в самом суде , милиции, прокуратуре,? Горсовета? Если мафия в Новоселице власть потеряет на выборах.И Прийдет вот такой к власти автор, то вам корупционеры всем хана. ОН ВАМ" АУДИТ" УСТРОИТ , будете сидеть от юриста Рошки до главного специалиста бегемота полковниковой. И ПОПАДЮКА НАМ НЕ СУЕТЕ, ОН ВАМ ЧЕЛОВЕК , ПРОДАННЫЙ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -18 Бекби Италия
Эй банда Новоселицкая, скоро кирдык всем из-за вашей работы корупционной , хоть есть люди что поставят вас на место . Война вносит свои настроения на гражданке. Не было бы войны , думаю сидели бы по тюрьмам уже давно. \первое кого надо посадить это Москалюка, Потом судьи , потом мер и вся банда что в горсовете сидит. Поддерживаю нормальных людей и каждое слово этого талантливого творчества . респект пацанам с Новоселицы !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +15 палмал
давно пора их порвать, такой безпредел в Новоселице твориться а отвечать не кому
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -24 ъъъъ
да , Новоселица в своем репертуаре. только появляеться товарищ истратий в эфире и обманщики народа не спят. олег оставайся на этой войне на родине, тут действительно надо наказывать
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +15 Рабочим правдолюбам
Слушайте вы, рабочие, за правду и т. д. Кто не торговал на базаре, не может знать, насколько это тяжелый труд.Да вам и об'яснять не будем, всё равно не поймёте.И огороды дома имеем, и стройки, и встаём ночью в поездку за товаром, и торгуем под снегом и дождём...Да кому я об'ясняю?Базарн иков, я вижу, вы лихо попускаете, а Москалюка- вора, и власть, которую довела людей до отчаяния - слабо? А Олег Истратий это делает, и злитесь вы потому, что сами так не можете, духа не хватает...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +12 Nexton у
Це, видно, якийсь чинушка пише, що в теплому кабінетику сидить, і все його влаштовує.Прила штувався, значить. То, звичайно, майдан йому буде бардаком вважатись, адже стоїть він якраз проти таких от продажних чинух, які купаються у цій системі, як риба у воді. Їм і змінювати нічого не треба. А Попадюк давно продався, він ваш, і не треба нам його сватати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -27 Эй
Эй, грамотеи, кто Томиком подписывается? Томик как раз всё понИмает.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -25 Томик Юрий -NEXTONу
завдяки цьому бардаку ви шановна або принаймі ваша партія знаходитесь у керма района. Тому з повагою треба відноситися до простих громадян які привели вас шановна до влади. Я розумію вас чому ми вам зараз не вигідні а тому що ми не дамо вам робити те що робив янукович. Наша головна задача максимально допомогти підприємцям на Новоселицькому ринку. Якщо пригадаєте перший мітинг під судом то ви шановна били себе в груди що ви за людей а як вийграли вибори то про людей забули. Єдиний хто залишився із депутатів з людьми це Олег Істратій. І вже тільки за це він вартий багатого за що я особисто його поважаю. Ви розумієте що він єдиний реальний ваш конкурент на майбутніх виборах мера де ви би хотіли бачити свою людину. Впевниний що у Олега велике політичне майбутьнє тому ви так наполегливо обливаєте його брудом зі всіх боків. Впевнений що з часом ми всі зрозуміємо хто чого вартий.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -21 Активист
Цена вопроса? Либо чего боится Москалик? Предположим что звезды на небе будут благосклонны к предпринимателя м и они выиграют суд! Что дальше? А дальше проще паренной репы. У Москалюка забирают рынок! Дальше-Аудит сколько реально потрачено на постройку магазина! Я вам скажу реально этот сарайчик стоит 2тыс. евро земля под магазином 200 евро итого 2200евро. Люди платили от 12тыс евро до 20тыс. евро с актом на землю. Реально потрачено 144 сарайчика умножаем на 2200евро равно 317 тыс евро. Собрано у людей 144 на в среднем 15 тыс. равно 2 млн.200 тыс. евро. Разница 1 млн.900тыс. евро. И в один прекрасный момент вся эта сделка оказывается банальной аферой. Все купли-продажи автоматически анулируются. Другими слова люди остаются с фальшивыми документами и без сарайчиков. Но поспешу успокоить предпринимателе й. Они есть добросовесными покупателями и не знали про аферу. Поэтому у них никто ничего не заберет. А наоборот Москалику придется вернуть разницу! В сумме почти 2млн. евро. Конец 1 части.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -26 Активист
Вторая часть марлезонского балета. Так вот Москалику Придется вернуть 2млн. евро. Кому? Предпринимателя м Новоселицкого рынка. Каждому по 12тыс.евро.
Мало того в случае победы Олега на выборах мера он будет инициатором поднятия вопроса денежной компенсации за незаконное использование коммунальной собственности г. Новоселицы в периодс 2001-2015год . С учетом ежемесячной прибыли от рынка в размере 100тыс. гривень сумма набежит около 15 млн.гривень. С учетом нынешного курса итоговая сумма будет выглядеть приблизительно так 75млн. гривень. Вот так в маленькой Новоселице крутят строинецкие приезжие. Вы спросите а где же он возьмет такие денжищи!? Наверное придется продать дом , 4 заправки, офис, джип, машину жены, машину дочери, машину прислуги, короче все что имеет, и то наверное придется позычать. И в итоге прийдет в родные Строинцы в одних трусах! В каких пришел в Новоселицу. Вот такой возможный сценарий истории про Москалика! Удачи Вам Предприматели ! Боритесь и поборите !
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -15 активисту
интересно как в конверт прокурору он вложил все видео. Полная параша. кто его на мера виберет, сумашедший какой-то
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -22 Активист
видео записано на диск и отравлено вместе с письмом ген. прокуроку. Вот така херня малята. Как ты думаешь если Олег вернет базар г. Новоселицу и весь бабос пойдет в гор. бюджет а это субсидии пенсионерам 5-ти разовое питание в дет.садах бесплатные обеды в школа и т.д. и т.п. Думаю на выборах ему будет что предложить избирателям. Думаю после того как мы в скором времени сделаем репортаж как живут слуги народа в г. Новоселица у избирателя не останется выбора как поддержать Олега на мера. Но зная Олега целю его жизни не является сама власть. Он воспринимает власть как инструмент с помощью которого он будет помогать простым работягам.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +12 Справедливый
Если Олег говорит правду ,то он сумашедший, какая власть любит когда правду в глаза говорят.Смотрит е что городском совете делается, депутаты пляшут под дудочкой мэрши, они голосуют как пионеры.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +14 Черновцы
В городе Черновцы есть домик такой красивый ,написано ОБЛАСТНАЯ ПРОКУРАТУРА, там прокуроров, ой ой.... да и в вашей Новоселице не меньше, выходит что этот ваш Москалюк динозавр какой то ,с ним никто не может справится или не хотят.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +21 Мусолини Истратьевич
Ждите комунизма, скоро Олежка вам всем вернет денюжку за базар и в Новоселице будут безплатные маршрутки безлатные садики и полный комунизм! А памятник Истратию поставят напротив прокуратуры. На левой руке у него будет висеть портрет Дудки!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -21 районо
нужно понимать что есть рацион для детей а не 5 разовое питание или он хочет випустить из садиков колобков которые будут всю жизнь потом болеть, а субсидии получают не только пенсионеры и это прерогатива гос. буджета, а не городского. Если целью его жизни не являеться власть то пусть скажет за какие средства он живет: за счет бедных базарников, которые на него тратят свои кровные деньги, за счет помощи от других людей? или других ...? Из члена Батькивщины, в правый сектор потом в комунизм это класно. Он возьмет в городе не больше 150 голосов. А отсудить до выборов ничего не сможет : апеляции разных инстанций не простой процес -загнеться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -21 Активист
видел ваш рацион стыдно говорить. на оздоровление детей давали по 10 гривень в день. я бы хотел посмотреть как ты чинуха на десятку оздоровишься. не бойсь своих детишек в артеке оздоравливал. Ничего плохо нет что из местного бюджета будут выделяться деньги на питание детей: апельсины мандарины яблоки йогурты. или ты думаешь что дети на это не заслуживают. хочу тебе сказать что ты глубоко ошибаешься. думаю будет правильно не только двоих детишек москалика усиленно кормить с новоселицкого рынка а еще 300 наших новоселицких детей. думаю родители будут не против.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -24 глобальней
Он пока живет на армейскую зарплату. А вообще как вы себе решили , что автор жаждет власти ? Зачем ему власть, он будет вас бомбить лучше. Для ведома, состоял в одной партии, Реформы и порядок, и сейчас он депутат от данной партии. В правых секторах, коммунизме, фашизму не состоял. Сейчас безпартийный, чешете белеберду.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +20 Томик Юрий
зачем мне это надо, я лучше здесь в базаре людей дурить буду
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +16 Томик Юрий
ой, извеняюсь, это не сюда
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -23 Томик Юрий
Я вижу что на белом свете есть экземпляры которые настолько трусливы что пишут коменты от чужого имени. Чего ты боишься, подписывайся собственным именем. Или тебе настолько страшно , что ТЫ имя свое позабыл. Не бойся! Бери пример с Олега. Он же не боялся пойти в Луганск тебя трусливого защищать. Ты хотя бы на секунду представь себя под градами, минами, снарядами и так полгода. Думаю ты даже в кошмарном сне себе представить это не сможешь. Это надо прожить, а потом думать поливать ли этого человека грязью или нет. Знаю одно, было бы человек 10 в Новоселице таких как Олег- порядок навели с москалюком в течении одного часа.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +15 за правду
ты пузатый тормаз хватит столька говарить об одном и том же, кто здесь кого и от кого защищает, ты жырный пузатый ушлёпок, если ты так берёш пример с Олега, пошёл в военкомат, записался, и в АТО защищать, умник, барыга есть барыга, слишком много текста с твоей стороны
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -25 Томик Юрий
Умному человеку всегда есть что сказать! Дебилам лучше помолчать! Если ты такой бесстрашный подойди скажи в лицо! Слабо! Держи рот закрытым чтоб зубы целые были!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -15 за правду
вот именно, ты лучше помолчи, я подойду к тебе очень скоро, ты не переживай, и насчёт зубов я тоже с табой погаварю
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -25 Правдолюбу
Хочеться чтобы побыстрей ты подошел! Ждать уж нету сил! Чтобы рыло тебе начистить! С уважением Томик Юрий!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -15 за правду
когда ты увидеш кто я, ты сам сибе рыло начистиш, я тебя очень хорошо знаю, полудурок из Новаселицы
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -23 Томик Юрий
для начала научись правильно писать грамотей,а только потом давай советы.А то из твой писанины выходит что полудурок именно ты. И назови свое имя или слабо! Жду с нетерпением.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +22 за правду
тормазом был, тормазом ты и остался
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +18 угрюмый
я знаю этого идиота, помню хорошо этого чмошника
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +16 рабочие
этот Томик достал уже, носит морду идиота, эй Томила, ты хоть включай мозги свои иногда, или ты их там возле суда в палатке пропил уже
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -22 Пётр Алексеевич
да у них там в том шалаше постоянно алкоголики ходят, жарят вечерами шашлыки и напиваются, если честно то я ещё из нормальных рабочих там ни кого не видел, нормальные люди работают а эти распивают спиртные напитки, люди всё видят но почемуто молчат, ну ничего скоро вас всех вшею лодерей от туда погонят, и на этого дурака Томика тоже палка найдётся
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -26 Двойнику Юры Томика
Слушай ты, малограмотная тля, может прийдёшь к Томику на базар и расскажешь, когда это он людей обманывал.Да нет, видать слабо свою лживую физиономию светить.Лучше его именем подписаться под очередным бредом, и тем самым Москалюку и ему подобным угодить.Ведь так поступают настоящие мужчины? Сколько Томиком не подписывайся, между тобой и ним огромная пропасть, "герой ты наш".Думаеш задеть?Обломись ...Томик щелкает таких, как семечки.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -14 Базарник
Вспомнил странный случай. Кто помнит как только открыли построенный базар через несколько дней на нем умерла женщина. Просто шла, вдруг упала и УМЕРЛА. Сразу подумал , что не хороший знак. Но я не суеверный и не придал этому знаменованию значения. НО после случая януковича с венком, задумался, а вдруг это знак Москалюку. Он тоже как и янукович издевается над людьми.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -19 Двойнику Юры Томика
Юра, какой Луганск, какие грады? Эти скоро своей тени начнут бояться. Они только и думают, как бы сегодня что- то украсть, но что-бы завтра им за это ничего не было. Но будет, ой как будет. Так что начинайте писать в постельку.А имена свои они помнят, да вот только стыдно ними подписываться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -22 Правдолюбу
Правда в том, что ты захлебнулся( захлебнулась) в своей злости, низости и подлости.Обозва ть кого- то, при этом боясь назвать своё имя- не что иное, как крысятничество, трусость и способность только одного- крикнуть из- за угла и быстро убежать в кусты.Не старайся разозлить кого- то - на одно твоё слово всегда найдётся 100.А всё только потому, что люди намного умнее тебя. И запомни, Томику ни с кого не нужно брать пример, он такой, какой есть.И точно не тебе его судить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -19 районо
конкретного ноль. я ничего против хорошего питания детей не имею, я ЗА, но ти пишешь не правильно, похожее на чистый популизм, каковым и являеться Истратий. тебе акцинтируют внимание на правильной подачи того что хочешь сделать, а твой стиль сразу обгадить, называть чинушами, какой-то Артек. Младший сын тоже ходит в садик и знаю как кормят. И ответь тогда за акие средства ти жил до АТО, не увиливай, если ты честен напиши места работы, где и когда. А ребят с базара мне немного жаль, всетаки своим трудом! кроме того что торгует рыбой при входе: невоспитаный, грубый, ставит машину где-попало и вообще хамло. С такими ты выборы не сделаеш, это тебе искренний совет Истратий.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +17 стечкин
Болтаешь полную ерунду, уважаемая, Артек говоришь в садике ? Скину ссылку, почитай про Артек- Колокольчик Новоселицкий . В каких темах ты пиар нашла маруся ? Напиши хоть один пиар, интересно . Хочешь в карман в кошелек посмотреть? Узнать где работал ? На какие средства живет ? Не переживай ,хватит на выборы любого уровня. Все есть в нете, и две вышки и армия и работа в школе, медучилище, и пекарем и водителем, и в Португалии строителем, предпренимателе м. Понятно не сидел трутнем дома, и профессий дай бог каждому чтоб столько имел и умел. Денег тоже ему на все хватит и всегда хватало, долгов нет . Да, есть за что нормально жить, десяток земельных кусочков, вы про них воете ? они чесно куплены много лет назат, на шару как вам казнокрадам не кто не дал . И запомни дорогая , не кто не увиливает, это наоборот вам надо прятаться, ведь настоящий сюрприз для Вас всех, принцес и принцев этого бала, даже еще не начался. ,
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +19 майор
Районо,в отличии от тебя,хамло и невоспитаный в данный момент воюет ,ушел добровольцем.А ты,без имени,очкуешь приехать под Луганск?Сначала будь честным перед самим собой,потом характеризуй людей.У Димона тоже двое детей.Тебе интересно,за что Истратий жил до войны?Так спроси сам у него!!!Или стесняет тебя что то?Не хочу кого либо защищать в данной ситуации,там у каждого свой интерес,поверь, я понимаю,что говорю.Мерия,су д,прокуратура,а дминистрация на одной стороне,на другой стороне простые люди.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -24 Справедливый
Вы можете писать про Юрия Томика что хотите, он честный. порядочный, ничего не украл, никому ничего не должен. А такие люди как Москалюк, мэрша Никорич им есть за что переживать , столько людей обдурить.Скоро, скоро все узнают про Новоселицкую МАФИЮ . Майдан скоро год как там стоит,если Юра пил там каждый день , он был бы алкоголиком, но он выглядит очень красиво..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +14 Петру Алексеевичу
Петр Алексеевич , ищите палку не для Томика, а для местной власти. Но вы трус, сравнение от вас Томик пишет свою фамилию. Томика пугать то что плюнуть против ветра, те что боятся сидят в кустах, украли землю из под магазинов , свет украли, тигр их охраняют среди белого дня, с 7 до 14., скоро с охраной будут ходить в туалет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -22 Рабочему
Мозги пропила местная власть ,когда продавала базар вместе с людьми , а Юрию Томику БРАВО что он смелый ,честный ,порядочный человек.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -21 Валентина Драница
Это вы про Юру правильно сказали, он справедливый и побольше бы таких. Они стоят там год времени , это с ума сойти, молодцы ! Потому что держать всех за баранов, наши власти месные. Вы не понимаете какая это работа для общества . Этих судей не узнать, они заметно поменяли отношение к своей работе, и многие так говорят. Зря вы вообще на этих людей наговаривайте. Понятно, пройдут такие вот томики с истратиями то я солгасна с верхними коментами , ]БУДЕТ ПОРЯДОК. Гнать в шею всех подлецов , сволочи , Посмотрите какой туалет в центре города , стыдно приезжают с сел смеються , наша мерия даже это зделать не может, позор. Прямо в туалете живет какой то пожилой человек, уже давно живет, ему люди кушать приносят. УЖАС в Новоселице УЖАС! Хоть кто-то с властей приходил в парк, вы хоть видите что твориться , безобразие...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -22 Томик Юрий
Правде в глаза. Вижу что воспитание пошло тебе на пользу. Научился правильно писать. Молодец! Так держать.Если ты думаешь что Я не знаю кто ты, то ты ошибаешься. За 20 баксов твой ip сдали с потрахами. Ты и дальше воруешь инет у соседа, нехорошо. Вижу что твой IQ очень низок , поэтому ты с лопатой. Не завидуй мне , поверь мой труд очень не легок. в дальнейшем прошу не оскорблять меня, тебе дороже будет, всегда уважал людей с лопатой. Удачи Всем!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -17 за правду
я не знаю что тебе там дали или здали с потрахами или без потрахов, значить плохо они работают, и как ты пишеш что мой IQ очень низок, у меня тоже с этим всё хорошо и интернэт я не когда не воравал, я каждый месяц по сто гривень плачю, мне чюжого не надо, и я тебе не завидую, у меня нет такой превычки как завидовать, и причём здесь лопата, я такой же торгаш как и ты, но толька на калинке, и я там не один год таргую и знаю какой это труд
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +15 Новоселица
Юра не обращай внимание на этих, даже не знаю как их называть , Москалю им платят они работают.Смотре ть (Думай говори, Новоселица) фантазия у директора (КИНА) отлично , а заказчик ( Москалюк) дурак.Вниматель но смотреть эту кинокомедию ( Москалюк он же генеральный директор этой киностудии без его согласие сюжет не выходит в эфир) он сам себя выдает , но ребята ( КИНА) молодцы .Юра, собаки лают , но караван идет.Кино интересное будет когда Москалюк на зоне в Сокиряны камни будет таскать.За этим процессом наблюдают вся Украина , СПРАВЕДЛИВЫЙ правильно писал .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +20 пупкин
я думаю, словами делу не поможешь уже....вот несколько РДГ с передовой из под Луганска кинуть на Буковину и взять каждого пид*ра за жабры (автоматик к головушке прислонить), попалить немного домиков и машинок и сроку каждому дать для возращения награбленного на счета государства и сумму с пенями указать...они ж как сатана - их огнем жечь надо....а Шокин пусть крышует...иначе ни как - справедливые законы только у Бога!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -25 Томик Юрий
Я лично тренерую своих двоих детей. москалюк полное гомно. он гомнюк инижает вашу мать. и так им я говорю каждый день.Поверьте мне за то что она стоит без света и тепла на морозе моксалик будет харкать кровью. Со временем они отомстят за ихнюю мать. Все мне говорят почему ты за то что он издевается над матерью моих детей ты не уничтожих его. Я отвечу -я лично работаю над этим проэктом. Но между прочим моя мечта намного больше рано или позно Я лично завалю этого дебила . И на его убогую могилку каждую неделю буду завозить гомновозку и выливать туда все фикалии . вот такой я вижу конец москалика. Юрий Томик
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -12 за правду
скриншот сделан, на всякий случай. Прямая угроза дружок. Тренировать нужно на добро а не на ненависть. Какой ужас, ви все дебили
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +21 активист
Олег пришла пора защитить новосельчян от понаехавших ! Если ты не можешь всерьез защитить нас от них . Уйди в сторону! Не мешай другим. Я вижу у тебя только один пиар. Но этого не достастаточно! Словами делу не поможешь . Нам нужны радикалы а не такие как ты. Извини.!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +14 Фикалию
Кого в городе понаехало, так это за десяток дебилов с Кицманского района , что прозвали себя Сотняй Буковины и поселились прямо в центре возле садика в поместье, братьев Ивана и Николая, Попадюков. и третий брат или отец не понятно, пока не пришел пока с Майдана еще на риабилитации . По поводу замечания относительно "уйти в сторону" , "не мешать другим" , то мне кажется что не кто не кому не мешает делать то, чем он занимаеться в своих делах каждый день. Тем более не кто не стоит на твоей лыжне, можешь просто включать поворот и обгонять, понятно что тебя все пропустят. Может он занял твой почтовый ящик?, может спит с твоей женой на твоей кровати когда тебя нет дома ? и почему он не такой как ты, как ты написал ? Это все говорит о том что это пишет человек испытывающий затруднения в изьяснении, . Поставлю вам за такой набор вброса слабенькую двойку с минусом . Относительно радикализма и другой белеберды, то это называеться с вашей стороны анонизм. Не переступите черты.....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +21 яндекс
Ну что сказать на эти все коменты?Истрати й хочет стать мэром,однозначн о у него не получится,ему просто не дадут,такие,как Никоричка,Дудка ,директор мед училища,Мусора, Полковниковы,пр окурорские,коро че говоря,вся Новоселицкая блатота.Истрати й поперек горла многим,хотя сам во многом виноват,использ ует людей,затем вытирает о них ноги.На майдане осталось пара человек,у базарников свой барыжий интерес,Попадюк свалил оттуда,сейчас на самого открыто уголовное дело.Данилов конченый истерик со своим интересом денежным,Томика м по х....на людей,от них,таких хороших люди поотворачивалис ь,Аурика и Соня делают деньги,Истратий устоил на майдане приемную.Корче, у каждого свой интерес,а,забыл за Очкарика,тот в АТО,хотя его интереса я не понимаю.Истрати й,я тебя знаю с рождения,какой был,такой и остался.Олег,де льный совет,ты по закону ничего с Москалюком не добьешься!!!Так их,как он надо просто убивать!!!Прост ите,если кого то обидел,выражаю свое мнение.Всем удачи!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +22 миша яворский
Томик Юра пиздолиз Лесин подкаблучник .Данилов то [цензура] нетрахнутый неадекват конченый.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 боря петрович
идите все на[цензура]
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -9 боря петрович
идите в жопу
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +18 Радик Пуюл
Данилов ты ебанутый педик! Твой сосед Рэд
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -8 Виталик Петров
Вы тормозы,я буду скоро начальником базара,и буду вас всех в жопу ебать,мне по[цензура] я сидевший!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -7 батя попеску
вей я тоже хотеть базарь
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -6 батя попеску
буду тоже гелать свой майдан, мне тоже такое надо
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -9 Новоселицкие петушки
Мы можем отсосать Томик у тебя и у Данилова,вы оба сексуальные )))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +5 Политолог
Самое страшное в этой статьи то ,что Москалюк, и остальные прикрываются (сильно верующие В БОГА).Ведь базар это масса людей, те что продают и те что покупают. Каждый второй идя на базар прокленают тех кто виноват в этой истории с базаром., идет дождь по болотам идут все , бабки что продают ,овощи, зелень не имеют где торговать.Что такое счастье? Счастье это видеть детей здоровыми, счастливыми, благополучие в семье. Уважаемые Новоселицкие руководители, всю жизнь вы при власти не будете, исправляйте свои ошибки пока не поздно.От массовое проклятие людей вы никогда не избавитесь.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Новоселицкий базар
Яндекс. В каждой сказки есть конец......., и для Москалюка управа есть., есть такая поговорка, то что собирал за 20 лет ( Москалюк) может потерять за один день, и ему никто не поможет у палки два конца.Любая крыша со временем протикает.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 бувалий
Много слов, а толку мало, пускай не судит о вере ,о Боге ,що "молитв каяття" нет в .монастыре .Вижу если в АТО себя Богом возомнил. Пускай лучше скажет как возле прокуратуры алкоголики скаты поджигают и шашлык едят, кто спонсируют, Писать и судить все хороши
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +6 бувалий
Христос знает, что в сердце человека. Когда Он смотрит на нас, Он видит не только, какие мы, но и какими мы можем стать...
Иисус всегда видит лучшее в человеке. Он видел возможность добра, которая скрывалась в мытаре за всей его жадностью и бесчестностью, и Он призвал его стать одним из своих друзей. В падшей женщине, которая лежала у Его ног, Он желал увидеть душу непорочную и сказал ей слова милосердия и надежды, которые спасли ее. В каждом, кто появлялся с Ним рядом, Он видел возможность выявить что-то хорошее.
Нужно в человеке видеть лучшее, что в нем есть, и уметь находить красоту и добро в жизни каждого, если мы хотим вдохновлять людей на развитие лучших их качеств и хотим сохранить нашу Украину
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +4 Политолог
С библии можно писать что угодно, обвинять можно кого угодно,надо верить в то что пишите, и дурить людей нельзя ЭТО БОЛЬШОЙ ГРЕХ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -5 бувалий
а Вы верите в чушь если нет доказательств
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +8 житель Новоселицы
Алкоголики работают у Москалюка на базаре.Надо так низко упасть кто работает в туалете на базар,алкоголич ка с криминальным прошлом. сторожа каждый день пьяные.Нормальн ые люди у Москалюка не работают.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 Новоселицкий базар
Москалюк, таких рабочих широкого профеля не хочешь брать туда на заправку к себе.В туалет страшно идти , можно хапнуть любую заразу, а ведь такие бабки косил с людей мог строить нормальный туалет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 Политолог
Бувалий. Перед богом не надо никаких доказательств, то что свет нету на базар много доказательств надо.Бог не тимошка видит немношка .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +7 яндекс
Новоселицкий базар,с уважением к вам,сказки никому не рассказывал,ник ому не грубил,просто выразил свое отношение к выше перечисленным людям.Кстати,на писал правду.За Москалюка могу сказать,что с ним на рынке в доле один очень интересный мужчина,который давно в тени,доказать что то можно будет,если Москалюк даст на него показания,а этого никогда не произойдет.Отжа ть рынок к городу при данной власти нереально,перес адить надо около десятка народа,этого не допустят.Мером Истратий не станет,много личностей против,будут мутить воду.Вам нужна мощная поддержка сверху,а сейчас война,Москалюк этим пользуется.Дума йте сами,что надо делать с ним,суды затянутся надолго.Всего вам хорошего.b
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Юрист
Новоселицкому базару.Уважаемы е предприниматели , ставтье большой ящик по средине базара с надписью СОБИРАЕМ НА КИЛЕРА для Москалюк, поверте за полчаса ящик будет полный, Москалюк и его теневого товарища ............... ............... ...будут их искать на передачи жди меня.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Политолог
Станет Истратий мэром или не станет ,а мэрша Никорич и ее команда в тюрме точно сядет.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 проти олежки
олежка сучка продажная, разве вы его по Новоселице не знаете? а теперь целый герой, ведитесь он вам поможет! он кроме своей попы не одну не согреет, но целый герой ато, во власти таких как он много
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення